koks upetakis ar lososius irgi aido neduotu.
I'M #1 SO WHY TRY HARDER
Wytux, jeigu tu dabar būtum "Kempings Jēņi" (Ventspils novads, Tārgales pagasts), o ne velniai žino kokioj skylėj , galėčiau parodyt tau kur kimba plekšnės, kad tau nereiktų pirkt parduotuvėj kažkokių keistų žuvų. Be to dar galėčiau parodyt kur Ventspily papigiaj prisipirkt to "Staburags tumšais alus".Wytux rašė:Skanaus murziai
Tai as jau namie, nu skyle tai skyletench rašė: Wytux, jeigu tu dabar būtum "Kempings Jēņi" (Ventspils novads, Tārgales pagasts), o ne velniai žino kokioj skylėj , ,,,
Priminiai sena anekdota, kur ziuri Petka per ziuronus ka veikia baltieji, ir posakoja Cepajevui:Kairys rašė:Kažkodėl liūdni žiūrovų veidai atrodo, turbūt, ne jų mėgstamos komandos žaidžia.![]()
Gerai supratai.(Nebent turi pazymejima pagal savo nika,tada licenzijos pirkti nereikia,bet saules patekejimas ir laida galioja)pensininkas rašė:Jeigu gerai suprantu, tai žvejys, norėdamas pažvejoti licencinėje upėje fyderiu, šiuo metu iki spalio 15 d. imtinai irgi turi pirkti licencija lašišinei žuviai?
O jam galioja leidimas žvejoti nuo saulės tekėjimo iki laidos ar galima žuvauti prieš ir / ar po?
Yra ruozelis Sventojoj prie Kavarcko ir man rodos kazkur Nery atkapele kur nereikia licencijos.pensininkas rašė:Jeigu gerai suprantu, tai žvejys, norėdamas pažvejoti licencinėje upėje fyderiu, šiuo metu iki spalio 15 d. imtinai irgi turi pirkti licencija lašišinei žuviai?
O jam galioja leidimas žvejoti nuo saulės tekėjimo iki laidos ar galima žuvauti prieš ir / ar po?