Labai skirtingos upės (Neris ir Nemunas) ir srovė gali turėti didelės įtakos pasirenkant vienus ar kitus masalus. Beto, nelabai suprantu faktoriaus apie didelius praradimus šapalų žūklėj, nes dauguma voblerių šapalams- paviršiniai.upinis rašė: Gaudysiu didelėse upėse - Neryje, Nemune,- kur praradimų būna daug. Todėl ir kaina - gan svarbus faktorius besirenkant.
Yo-zuri (duel) praktikoje patikrinti ir gerai užsirekomendavę vobleriai, todėl RAIDEN galima pasirinkt tik vieną-kitą sportinio inetereso vardan. Taip pat, zurikai gerai užsimeta ir laiko srovę, o raidenus dar reikia išbandyt.
Dar vienas minusas, kurį įžvelgiau pas Raidenus- tai daugiausia žinomų voblerių klonai... o ir kaina nėra tokia jau simboliška

p.s.: asmeniškai, rinkčiausi laiko patikrintus "japaškes" ;)
Kalba-gamtos dovana, o niekų nekalbėjimas-menas