Dekui uz nuomones! Sniuras kaip ir aisku. Tai Tironai ka is Vision parekomenduotum, kaip ju atstovas, koki kotuka ir rite? Tarkim du variantus: 1) Geras; 2) Ekonominis, bet ne prastas. Tada bus galima kazka galvoti matant kokie skirtumai tarp gero ir neblogo daikto. 
taigi filma ziurejai. ten viskas aisku kaip diena.
ritukes visur gt24.
Nors man asmeniskai labiausiai patinka 4 klase 9 pedu, o toki radau praktiskai tobula MAG 3/4.
labai patiko GT4 4#, 9 pedu. labai patiko ir 8 pedu GT. vipu 4, 8 pedu fainas ir nebrangus visai. 400lt tik, bet tikrai ciotkulis.

