Siennos naudaiSauliusM rašė:visiskai skirtingudjdj74 rašė:Kazin Sienna ir Daiwa sita http://www.ebay.com/itm/330843848919?_t ... 97.c0.m619 skirtingu kategoriju?


Siennos naudaiSauliusM rašė:visiskai skirtingudjdj74 rašė:Kazin Sienna ir Daiwa sita http://www.ebay.com/itm/330843848919?_t ... 97.c0.m619 skirtingu kategoriju?
jei blizgiaut ziema tai per ziaurus sitas svoris ir 500 dydzio shimano kad ir ta pati sienna bus zymiai tinkamesne. bet jei pas sita rite uztenka galingumo 2 unciju velnia kilnot, tai vat velniavimui butu labai tinkama tada. as dabar exceler TSH 2000 velniavimui naudoju... o blizgei ir marmyskem dideliam gyly ar stintom tai sienna 500 FD. o kur negilu, tai tik inercines riteles...Xrapas rašė:...nėr perdaug prie ko prikibt, nebent dėl svorio, ~ 220 gr.
kainadjdj74 rašė:Kazin kuom jos skiriasi? http://www.ebay.com/itm/310595206215
ir sita http://www.ebay.com/itm/Shimano-Sienna- ... 460d2270a9
As taip suprantuSauliusM rašė:kainadjdj74 rašė:Kazin kuom jos skiriasi? http://www.ebay.com/itm/310595206215
ir sita http://www.ebay.com/itm/Shimano-Sienna- ... 460d2270a9
Bet vizualiai jos skiriasi ! (ar gamintojas ta pati modeli tai paciai rinkai skirtinguose korpusuose kepa)?SauliusM rašė:po ko?identiskos ten rites tik vienas kaina aukstesne uzsilauzes ir tiek.
ebay yra internetinis turgus, o turguj visai nekeista kai skirtingi pardavejai skirtingom kainom ta pati daikta stumdo.
todel kad skirtingu dydziu nuotraukos idetos, pirmoj nuorodoj kur su T formos rankena tai ten tikrai ne 500 dydzio nuotraukadjdj74 rašė: Bet vizualiai jos skiriasi ! (ar gamintojas ta pati modeli tai paciai rinkai skirtinguose korpusuose kepa)?
Tai tavo 500fd (tai minejai) vizualiai atrodo kaip ta brangesne? ('sorry' kad uzknisu)SauliusM rašė:todel kad skirtingu dydziu nuotraukos idetos, pirmoj nuorodoj kur su T formos rankena tai ten tikrai ne 500 dydzio nuotraukadjdj74 rašė: Bet vizualiai jos skiriasi ! (ar gamintojas ta pati modeli tai paciai rinkai skirtinguose korpusuose kepa)?ten gi belekokias nuotraukas i ta ebaju deda. jei matai, kad ebajuj fotke is interneto o ne paties pardavejo fotkinta, tai ten tas pats kas jokios nuotraukos. nes parenka mazdaug kazka panasaus ir ideda maumai.
SauliusM rašė:kiek sveria tie mikadiniai baubai? su diamond tai bitejplius rase, kad svedijoj sykus be bedu tampe ir joks velnias negriebe tos rites.
SauliusM rašė:o ant svarstykliu uzdet nenori pabandyt? nes nu jei sveria kaip kokia 2000 dydzio daiwa nu tai atsakyma manau pats supranti. bet jei kaip 500 dydzio shimano, tai tada jau idomu.