gal kam pravers. Cia kaip suomiai savadarbius voblerius daro:
http://www.kalamies.com/foorumi/viewtopic.php?f=8&t=32
tai ir mes taip pat darom , o ir www.striborg.ee meistrai tikrai ne blogesni , chi chi chi ....mepps rašė:gal kam pravers. Cia kaip suomiai savadarbius voblerius daro:
http://www.kalamies.com/foorumi/viewtopic.php?f=8&t=32
Na nereik ir asuFiskius rašė:Norejau asu paklaust![]()
Isdroziam buratina, istatom kilpeles arba karkasa, ispjaunam vieta liezuveliui ir tada? Kazkuom gruntuojat pries bandomuosius plaukiojimus vonioje ar tiesiog be nieko slapinat ir po to dziovinat? Jei viskas ok, liezuveli iklijuojat ir tada dazot, ar pirma nudazot o tada liezuveli iklijuojat? Ar ji iklijuojat jau pries bandomaji plaukima?
http://www.senukai.lt/apdailos-prekes/p ... 189_5.htmlsavas rašė: Jei impregnuoji kokiu nitro laku, tai ta reiktu daryt irgi pries iklijuojant vielas.
Koki grunta naudojat? Perziurejau senukuose, bet ten visi daugiau betonui, gipskartoniui ir t.t. skirti.savas rašė: Vonios bandymai jau buna su iklijuotom vielom, balastu, su istatytu (bet neiklijuotu) liezuviu, nutepus visa ruosini gruntu, kad ne duok dieve negautu medis vandens
as asmeniskai drozineju su placiu kanceleriniu peiliuku, jis astrus gerai pjauna, tik asmenis reik ne uz 2 litus imto o IRVIN firmos, nes jie storesnio metalo.Fiskius rašė:
Dar klausimas, gal kas isivaziduojat kur ieskoti daug maz normalesnio peiliuko tinkamo drozinejimams? Perziurejau bauhofa, senukus, visiskai nieko nera
Irgi nitro laku impregnuoji?egiduks rašė: As asmeniskai tai negruntuoju, o tiesiog inpregnuoju inpregnante ( pokias dvi paras laikau) poto, kai isdziuna inpregnantas, visa gamini nutepu lipalu. O tada jau dazau baltais akriliniais dazais.
as inpregnuoju speceliu inpregnantu medziui. jis su vait spiritu skiedziasi, net nebepaneu koks ten jis. turiu sloike 200ml ir uztenka.. lakas nera toks skystas, kad jis gerai isigertu i medi. bet ir jame galima inpregnuoti.Fiskius rašė:Irgi nitro laku impregnuoji?egiduks rašė: As asmeniskai tai negruntuoju, o tiesiog inpregnuoju inpregnante ( pokias dvi paras laikau) poto, kai isdziuna inpregnantas, visa gamini nutepu lipalu. O tada jau dazau baltais akriliniais dazais.