Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Šalia žūklės...

 #17426   Denas
 02 Gru 2006 12:16
Sveiki.Turiu toki klausimeli noriu isigit Canon ixus 800.Gal kas yra susidures.Banduros pirkt nenoriu o is kompakt klases sitam yra viskas ko reikia mano manimu.Uz patarimus ir komentarus buciau labai dekingas ;-)

 #17435   Agis
 02 Gru 2006 17:02
pasiieskok cia savo fotiko ir pasiskaityk atsiliepimus, bei komentarus
http://www.dpreview.com/

 #17440   Denas
 02 Gru 2006 18:33
Agi,dekui.Eh-jamsiu :) i zvejyba bus patogu nesiot.

 #17494   Skumbrotas
 04 Gru 2006 09:27
Pas mani jau Kalėdos - pasidovanojau fotiką Panasonic DMC-LZ5... :oops: Bus su kuo rinkti įrodymus, jog iš tikro buvau žvejyboje... :lol: Manau fotiko savybių užteks tokiom reikmėms, bo į didelius fotomenininkus nepretenduoju. Vakar pradėjau įsisavinti 96 psl. teorinį naudojimosi kursą, į savaitės pabaigą gal pavyks pateikti pirmus blynus... :oops:

 #17502   Agis
 04 Gru 2006 10:38
Kazkaip musiskiai tik su "Panasonicais" bendrauja :lol: Maniskis dar pas meistrus.Per savaitgaly pasidomejau, del ko senasis "Olimpas" taip greitai eda baterijas.Isjungimo mechanizmo durniau ir nesugalvisi.Jungiklio principas kaip reostato.Traukiant atsidaranty dangtely jame yra padarytas kanalas, kuris atitraukia pasukdamas asele su tokiu pipciku ir atjungia maitinima, zodziu kanalelis prasitrina, nes jis plastmasinis ir aseles pilnai nepasuka.Zodziu dangtelis uzdarytas, o asele nepasukta iki galo, taigi ir fotikas neisjungtas.Zodziu nusipirkus "Olimpa" reikia isardzius prisabacinti sone jungikly ir bus Ok :lol:

 #17508   tuomahaukas
 04 Gru 2006 10:51
Pvz. šitą :-ou-je :
Paveikslėlis
;-) :lol:

 #17546   Denas
 04 Gru 2006 18:36
Agi. O ka manai apie PanasonicDMC-TZ1.

 #17567   Agis
 04 Gru 2006 23:19
Nieko as nemanau.Galiu tau pasakyti tik tiek, rodos renkiesi, domiesi ieskodamas kazko tai labai ypatingo, gero ir nebrangaus.Pamazu, pamazu norai vis kyla, kaina dideja, kol kazkaip vos iki veidrodinio nedatrauki, bet tuoj save sustabdai, kad tipo man cia tik zvejybos akimirkom uzfiksuoti ar kazko panasaus, zodziu kartele vel paleidi zemyn ir kazka ysigiji.Tai daugumoje buna geresne ar blogesne muiline.Jai zadi nervuotis del nepakankamos kokybes, ar optinio priartinimo, tai zinoma iki muilines lygio nusileisti neverta.O paprastu "gamtiniu" fotiku yra pilna ir ka tu beissirinktum, zinok "Velykine" kaina jau tave erzins, net nenoresi savo fotiko pastebeti lentynoje parduotuveje ir nieko cia nepakeisi, nes perdaug yra sukurta pasauly naujoviu, kad modeliai ilgai nepigtu arba neatsirastu nauji.Kai randi fotikus atitinkancius daugiau maziau norimusn parametrus, turi pagalvoti, kaip pavyks greitai ji issitraukti, kokio lygio matrica, ar greitai vel uzsikraus (Ypatingai po fotografavimo su blicu, ar yra galimybe daryti keleta nuotrauku is karto (Pagalvok kai zuvy paleidi, kaip patogu isrinkti kadra is pagret esanciu), kaip su elementais, ar gali panaudoti AA tipo akumus, kuriu gamtoje nepritruksi, nes ir prozektoriuose tokius naudoji, ir masinos pakroveja turi, plius gal pas draugus reikalui iskilus atsiras ir zinoma ar jis limpa prie rankos :lol:
Pabaigai :
Ka as galiu galvoti apie tavo minima fotika, jei pries metus uz Panasonic DMC-LZ2 suplojau daugiau negu vdabar taviskis, o dar neatsidziaugiau, o ten parametrai kudesni :oops: Zinoma dabar jis pas meistrus, bet smelio nepapuola tik tada, kai fotikas stovi ant lentynos kambaryje, o ne su tavimi visur keliauja kiseneje :lol:

 #18498   Aukstaitis
 15 Gru 2006 07:39
Gal ką sudomins.
Orni.lt skelbia metų vaizdo rinkimus.

KĄ GALIMA SIŲSTI: vertinimui turi būti pateikiami vaizdai, kuriuose bet kokiame kontekste atvaizduojami paukščiai. Tai gali būti ištrauka iš kasdieninio paukščių gyvenimo, paukščių portretai ir t.t. Metų vaizdo rinkimuose nedalyvauja nuotraukos su naminiais paukščiais, nuotraukos padarytos zoologijos soduose, ar kitaip dirbtinai apribojus paukščių gyvenimo sąlygas. Pateikmuose vaizduose turi figūruoti laukiniai paukščiai natūralioje gyvenamojoje aplinkoje. Nuotraukos negali būti apdorotos kompiuterio pagalba, išskyrus: šviesumo, aštrumo, kontrasto, spalvų, grūdėtumo, apkarpymo pataisymus. Siunčiami vaizdai gali būti tiek spalvoti, tiek juodai-balti, tačiau visi turi būti padaryti Lietuvos teritorijoje, ir būtent tą mėnesį, kurio kategorijoje vaizdas talpinamas.

Smulkesnės taisyklės čia:
http://www.orni.lt/index.php?option=com ... 6&Itemid=1


Vakar buvo paskelbti lapkričio mėnesio foto nugalėtojos. Galima pasižiūrėti čia:

http://orni.lt/galerija/thumbnails.php?album=105

 #18504   Skumbrotas
 15 Gru 2006 08:28
Su kuom ir sveikinam Aukštaitį :!: ;-)

 #18506   eLPi
 15 Gru 2006 08:33
Sveikinu, Aukstaiti, saunuolis ::liux

 #18515   tuomahaukas
 15 Gru 2006 10:42
Sveikinu, bratka :yaaah! :/brazasista
Ot daba blizgučių žiemai prisidarysime iš sidabrinio medalio ;-var-var.

 #18523   Agis
 15 Gru 2006 12:36
Atsiemiau fotika ''plot plius laiskelis pridetas nuo meistru. tipo :"gedimas yvyko, del eksploatacijos salygu nesilaikymo ir neatitinka garantinio remonto aplinkybes, taciau gerbdami klienta, pasirinkusy Panasonic fototechnika, suremontavome nemokamai" Malonu odnako ;-) , nors ir suprantu, kad tai reklaminis triukas.

 #18575   Skumbrotas
 16 Gru 2006 10:35
SKUBIAI REIKIA PROFŲ PAGALBOS :!: :-:help!
Vakar fotografuojant prie jūros stintas ant objektyvo pakliuvo smulkių vandens mikro dalelių, kadangi tai buvo jūros vanduo tai šiandien žiūriu, kad liko druskos (matyt) pėdsakų, objektyvo stiklai kažkokie mūtni...
Taigi skubiai reikia patarimo, kaip ir su kuo nuvalyti optiką [oj-me: Gal tinka priemonės loptopų ekranams valyti :?:
Patarkit tik tai, ką tiksliai žinot ir esat išbandę, bo įsivaizduoju kaip lengva pažeisti optikos paviršių....

 #18688   Aukstaitis
 18 Gru 2006 07:39
Foto parduotuvėse kartais būna kažkokių priemonių :roll:
Kiek teko bendrauti su žmonėmis ,kurie vos ne duoną iš fotografavimo valgo,bet vienareikšmio atsakymo negavau :donknow'
Vienas iš būdų - valyti labai minkštu skudurėkiu ir seilėmis ;-) Jos pakankamai gerai neautralizuoja visokį š.. ;-)

 #18689   Agis
 18 Gru 2006 07:59
Optikos valymui turiu nusipirkes tokia servetele akiniu valymui is "Filmano", ja naudoju ir kamerai pravalyti tiek optikai tiek ekranui.Ji ten tipo kazkuo suvilgyta ir labai svelni.

 #27477   tuomahaukas
 26 Kov 2007 21:48
Lauksim, lauksim... blin :lol:

 #27563   skwazi
 27 Kov 2007 19:13
o 6.3 ant 500 netaps kliutim apsiniaukusia diena paukstukus fotografuojant :) ?

 #27577   Aukstaitis
 28 Kov 2007 06:10
skwazi rašė:o 6.3 ant 500 netaps kliutim apsiniaukusia diena paukstukus fotografuojant :) ?
Jei diena apsiniaukusi,tai mažai kas gelbsti ;-)
Kitas variantas Canon EOS 30D + Canon EF 400 MM F5,6L USM ,bet fiksas nors ir aštrus,bet ne toks universalus :roll: ;-)

 #33466   saciokas
 13 Bir 2007 14:39
o ta lusi irgi Aukstaitis nufotkino ? :shock: apakes kiek reikia turet drasos arba koki galinga objektyva :-D

 #33471   Aukstaitis
 13 Bir 2007 15:21
saciokas rašė:o ta lusi irgi Aukstaitis nufotkino ? :shock: apakes kiek reikia turet drasos arba koki galinga objektyva :-D
Lūšį vienas kolega nufotkino su 500mm objektyvu :grin:

Pas mane tik 300mm,bet ir su tokiu galima bandyti :grin:

 #34061   Sokratas
 22 Bir 2007 00:47
Man atrodo, kad niekas negrybauja, o taip yra, kaip parašyta. Tam ir akcija ....
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė