Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #368193   vava
 30 Bal 2012 07:53
Šioje temoja lauksime Traskio laimikių ir žūklės aprašymų
 #369961   Traskis
 06 Geg 2012 10:31
Sveiki mieli buciuliai :/brazasista
Nu ka tai ir pradesiu :roll: vakar susiruosem su tadunce vazuoti ant upes su spiningais bet paskutine akimirka apsigalwojau ir vietoj spiningo pirma karta i rankas paemiau pludine meskere :-D
Nuvaziavom prie upes Uzsirisau kabliuka uzsidejau plude :ruko
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us[/UR
Griebiau meskere ir pirmyn prie upes :) Preinam prie upes ir ziuriu nebloga vietele, mano akimis ;;yel
[url=http://imageshack.us/photo/my-images/696/1001913f.jpg/]Paveikslėlis


Uploaded with ImageShack.us
Nu ka, ir pradedam, uzsidejau svinuku atsidariau Kukoruzu ir pirmyn. vienas ant kabliuko, sauje pasiserimuj ir, kas be ko, sauja sau paragauti :-D
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Praejo keleta minuciu - nieko tik zolyciu
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
nu ka ir vel uzmeciau ir laukiu. Ziuriu tik staiga mano plude niurkt ir panere, kirtimas, ziuriu yra ''plot atsargiai traukiu, spurda ji spurda ir nebera - nusispurde :e:e
Visas susinervavau, padejau meskere i sona ir sedziu. Pasiemiau fotoparata pradejau fotkinti gamta ;uolrait
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
pasedejes pagalvojau, kad reikia vel pameginti. Pasiseriau uzmeciau ir ziuriu po kokiu 10 minuciu vel niurkt - visa sirdis dauzosi kaip pasiutus viskas sukilo, griebiau meskere ir kirtimas, ziuriu yra. Ir vel laimingas ''plot
Bet neilgai - pazaide vel su manim ir nuejo su visu kabliu :-ug
Susinervavau ir padejau meskere. Sedziu. Praejo gal koks pusvalandis. Galvojau kodel taip nesiseka :e:e
Tada atsistojau ir ejau link Tadunces. Nuejau iki jo sakom bruzgynais visas susinevines :[anuol
priejau prie Tadunces atsisedau ir snekam :gutgut
Pasnekejom ir ten netoliese buvo grazi vietele. Tadunce sako eik ir megink ten, o as nelabai jau norejau, buvau nusivyles, bet nuejau, ziuriu nera zmoniu ''plot
Nu ka vel issitraukiau meskere, uzsidejau plude, kabliuka ir svina. Kol as ta dariau tadunce pasere man vietele ;uolrait
Nu ka, ir vel bandom ...
Ir po kokiu 15 minuciu ziuriu plude niurkt, vel mano sirdis pradejo visa dauzytis, viskas sukilo. Griebiau meskere ir kirtimas - ziuriu yra :superšokas Atsargiai traukiu link kranto, viskas manyje verda, nemoku net apsakyti to gero jausmo ..
Ir traukdamas galvoju, nepabek tiktai. Priejo tadunce ir net nepastebejau kaip ji krante atsidure. Toks laimingas buvau! valio! sio sezono pirmoji zuvis - vaalio ''plot ''plot
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Po sverimu suzinojau kad ji svere 530 gramu ir kad tai mano pirmoji Mekne ;uolrait :ruko
po sverimu ir viso ko ji iskelevo laimingai namucio
Paveikslėlis

http://youtu.be/IGmhKFFL6oY

Visas laimingas buvau net nemoku apsakyti to jausmo ''plot
nu ka, dar keli metimai ir vel kibimas, bet ji mazyte bet vistiek pradziugino :gutgut
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
dar pusvalandukas ir nieko nepagavau, tik uodai pradejo kandzioti :liež-uvis
susirinkau meskeres ir laimingas namuciu
Si karta tik tiek, mieli biciuliai :/brazasista
 #371269   Traskis
 09 Geg 2012 22:03
Nu ka sveiki, mielieji, dar karta :/brazasista
Siandiena su Tadunce vel nukeliavom prie upes ,bet taciau si karta nebe su pludine meskere bet su spiningu kaip visalaika :-D
Nukeliavom prie upes apsiziurejom vietele. nu ka uzsirisam segtuka, issirenkam kokia gera spalvyte ir pradedam ;uolrait :ruko
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Metom metom ir nieko is to gero neiseina '''bum galvojau jau sekme apvile mane vel, bet staiga netoliese manes kazkas vaiko zuvytes. pagalwojau valio, kazkas cia gyvena ''plot
Nu ka pora metimu ir per rankas gaunu smugiuku ;-var-var. ir kirtimas valio, kad tik nepabegtu ;uolrait parsitraukiu ir ziuriu - Eseriukas. nedidelis, bet mane pradziugino ;-)
Nu ka, greita fotosesija Ir paleidimas namo, kad paaugtu didesnis ir kita karta uzkibtu :gutgut
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
http://imageshack.us/photo/my-images/35/1002018j.jpg/
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Nu ka vel keli metimai ir keliauju prie Tadunces paziureti kaip jam sekasi, ir kas beko, pasigirti, kad pagavau ;-var-var.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Pasnekejau, paziurejau, kad dar netamsu reikia dar pametyti :tia-tau
Nu ka pirmyn. keli metimai ir pries pat kranta atsivijo eserys ir prasove pro vobleri :-niak'

Nu ka toliau reikia metyti. staiga vel smugiukai, kirtimas ir vel yra ''plot ir vel as laimingas :/brazasista nemoku apsakyti to jausmo nesvarbu, kad mazas eseriukas, bet vistiek smagu pagauti nors tokius ;-)
Nu ka vel fotosesija ir keliauja i placius vandenis toliau augti :ruko
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
O musu treciasis draugas ant vakaro isprotejo, pradejo loti, o iki tol buvo laimingas kad gavo laisves :e:e
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Nu ka, pagalvojom, kad jau gana ir laikas eiti namo ;;yel
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Tai vat, mielieji biciuliai, si karta tik tiek. NEI ZVYNO jum :gutgut :ruko
 #371707   Traskis
 11 Geg 2012 08:20
Sveiki dar karta biciuliai :/brazasista
Tai ir pradesiu , siandien vel nusprendeme nueiti apmetyti pamegta upe ;-)

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Ir po truputi jau matosi musu grazioji upe ''plot

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Valio stai ir priejome musu upe :v-ar

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Nieko nelaukiam ir pradedam zvejoti ;-)

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Praejo gal kokios 2 h ir nieko, nei kibimo nebuvo.Galvojau kazka netaip darau, kad taip niekas net nesidomi mano masalais :e:e
Eidamas pakrante kaip visalaika reikia pafotografuoti grazius vaizdus :gutgut

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Praejus dar valandziukei nieko naujo neivyko, tik vel galvoju kodel. Gal oras per siltas :-D

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Tik kiekvienu metimu parsitraukiu toki grozi :-D

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Nusprendem, kad gana siandiena - atsigriebsim kita diena ;uolrait

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Nei zvyno, mielieji kolegos ::hai-bai
 #372025   Traskis
 12 Geg 2012 22:25
Sveiki :/braj;
Siandiena Tadunce is pacio ryto atejo pas mane ir sako, vazuojam zvejoti. Paziurejau pro langa - nelyja - ir sutikau :gutgut
Kol apsirengeme, susiruoseme, isejome i lauka ir staiga pradejo lyti :mėlynvarla
Kelio atgal nera :-D Tadunce dar nuvaskavo valti pries kelione ;uolrait
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Po gero valties vaskavimo prasidejo musu kelione :ruko
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
stai ir privaziavome savo keliones pradzia ;-)
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
po keliu minuciu mes jau vandenyje, apsiziurim ir pradesim
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Uzsidedam reins gumos ir metimas vienas - nieko, antras metimas - kazkas lyg ir griebe. Padarau pauzyte ir kaip elektra per mano kotuka virpesiukai, kirtimas, yra, valio! per antra metima kazkas anam gale jau spurda. Pasirodo ten Dryzuotasis plesrunas :[anuol
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Greita fotosesija ir paleidimas antgal :gutgut Bandom vel mesti i ta pacia vieta, gal kazkas dar yra ten ..Metimas, pauzyte ir vel per nagus gaunu atsakomuju smugiu lavina. Kirtimas - vel yra ''plot
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Fotosesija ir paleidimas i placiuosius vandenis :grin:
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Plaukiam toliau ;uolrait
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Sustojom pailseti po ilgo plaukimo ;-)
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Plaukiam toliau ir grozimes gamta, nesvarbu kad lyja :cool:
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Stai tik spejau nufotografuoti kaip Tadunces dryzuotasis lanksto jo kotuka ;uolrait
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Plaukdami toliau atsisukam ir pastebim truputuka ekstremalu plaukiku, kyriem nebaisus net lietus ;-)
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Po keletos valandeliu, po nesekmingu kliovu nusisypsojo laime Ir taduncei
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Ir keliauja namo jis :gutgut
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Plaukiant apsilanke pas mus sveciu :)
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Kol as juos fotografavau, Taduncei nenusisuko sekme ir pagavo savo pirmaji salati ''plot
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Man tik lieka dziaugtis savo kolega, kaip jis apgaude mane, bet as atsigriebsiu. si karta tik tiek, mielieji :/brazasista :/braj;
 #375259   Traskis
 22 Geg 2012 21:12
Sveiki visi :/braj;
Seniai jau cia berasiau, tai nutariau parasyti. Gal kam ir idomios mano rasliavos, o kai kam gal net neidomios ;-)
Sestadieni diena su Tadunce nutarem nuvazuoti iki ezeriuko ;-)
Nuvaziavom, apsiziurejom kur cia geriau valti butu nusileisti, susiradom kur galima ir prasidejo musu kelione :)
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Keli metimai ir plaukiam toliau, vel stabtelim ir vel metom. Keli atsargus eserioku barkstelejimai bet nieko :cry:
Beplaukiodamas ir zvejodamas kaip visada issitraukiau savo fotoparata ir pradejau grazius vaizdus fotografuoti ;;yel
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Kol as fotografavau mano kolega man suktelejo, kad uzkibo jam :gutgut bet betraukiant, netoli valties ta mazoji silkute atsipurte :shock:
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
O as tik su savo mikriuku istitraukiau augintini nauja akvariuman :[anuol
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Stai tokie nuotykiai buvo sestadieni. Susirinkom daiktus, tadunce su lydekos kibimu ir pabegimu liko, as tik augintini issitraukiau ;-) Ka jau padarysi pasiseks kita karta.. :/braj;
 #375274   Traskis
 22 Geg 2012 21:45
Dar karteli pasireiksiu ;-)
Sekmadieni As, Tado tevukas, Ir pats Tadas keliavom prie upes ;-)
Kol vaziavom iki upes niekas nesake i kuria vieta mes keliaujam ,bet net nezinojau delko nesake 'viarkt o pasirodo turbut nesake ,kad manes neisgazdintu :-D :-D
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
o cia gi status kalniukas nukeliauti iki upes ;uolrait
Nusileidom mes su Tadunce, o Tadunces tevukas nukeliavo toliau .
priejom prie upes, dar rasos laseliai ant lapeliu buvo ;-)
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Tadunce nusiunte mane kur randasi duobele, gal nusisypsos man sekme :[anuol
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
keleletas metimu, keletas pakeitimu vobleriuku, bet nieko ir vel as neviltyje :-niak'
pradejau plukditi voblerius mazycius. Kelis smugiukus turejau bet nieko is to :e:e
Girdziu tadunce rekia - pabego ,priejau prie jo pasidometi kas kaip ;uolrait
tai jam pasiseke iskelti iki pavirsiau salati persiverte kelis kartus ir pabego .
keliavau toliau, meciau ir galvojau kazkodel nebepatinka man su vobleriukais. prasidejo neviltis :e:e
Keletas Musu Upes vaizdu :ruko
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Stai ir mano kolega ;-)
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
kol sedejau sulaukiau draugu ;-)
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Jis buvo gan drasus :-D
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Ir keliavo jis toliau su savo tikslais ;;yel
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Dar keli metimai :gutgut
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
ir kazkoks kibimas, pasimeciau jau, bet apsiverte sapaliukas ir nusipurte :-ug
Viskas, po sitos zvejybos pasimetes as.nebezinau, noreciau pabandyti su museline gal, nes neiseina man su vobleriais. tikuosi jusu patarimo nu, bet cia ne i tema. aciu is anksto iki kito karto :/braj; :/brazasista
 #375701   Traskis
 23 Geg 2012 21:43
Pirmadienu nukeliavau prie upes diedukui ale zuvies parnesti kaip geras anukas :-D
Tadunce visa kelia lazdavojosi is manes, nes sake, kad as murzius ir t.t , bet as nepasidaviau jo provokacijai ir nukeliavom prie upes :ruko
Bekeliaudami prie upes sutikom drieziuka kuri bandziau paimti, bet jis gynesi ir griebe man uz pisto :-D :-D
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Prie upes issiskleidziau meskere, kol as ja iskleidziau, mano kolega irgi netinginiavo ir pasidare sau guoliuka :gutgut
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Prasidejo gerojo anuko vaidmuo senelio naudai ;uolrait
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
pazvejojom apie valanda, nutarem jau keliauti namo, nes jau kibimas praejo :-D
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
per viena valanda prigaudziau siek tiek sau ir dedukuj zuvyciu. Tikuosi jis skaniai jas padarys ir bus skanu jas pavalgyti ;-)
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Tai taip ir neturedamas ka veikti, ir noredamas sviezios zuvytes paskanauti tenka nueiti prie upes ;-)
Si karta tokie mano ispudziai. iki kito karto :/braj;
Paskutinį kartą redagavo 1 Traskis. Iš viso redaguota 23 kartus.
 #376488   Traskis
 27 Geg 2012 21:56
Sveiki, visi biciuliai ;-)
Sestadieni ryte gavau pasiulyma su Tadunce prisijungti prie Lioreno,bet tadunce atsisake ir keliavo prie savo upes ;-)
As sutikau, nes turejau dideli uzsidegima pabandyti su dugnine meskere ''plot
Apie puse 4 atvaziavo mano kolega, viska susidejau ir patraukem link ezeriuko :ruko
nuvykus buvo visos vietos uzimtos, kurias zinojo mano kolega ;-) bet jam nekliutis buvo, ieskojom toliau ir suradom visai nieko vietele ;uolrait
Aisku, reikejo Liorenuj ibristi siek tiek zolytes papjaustyti, kad netrukdytu ,o as tuo tarpu irgi netinginiavau, ir valiausi sau vietele krante nes buvo viskas apauge :?
Praejo kiek laiko, mes issivalem savo zvejybines vieteles. valio :[anuol
Tada laurynas pradejo maisyti pasara ,as ziurejau net nustebes ir susidemejes kaip, kokia eile, kas darosi :ks>
Po pasaro maisymo Liorenas pradejo mane toliau mokyti kaip reikia siokia tokia sistemele uzsiristi gaudant, ir vel as susikaupes stebiu, kas po ko eina nes labai labai idomu yra :ks> -liežvis
Uzriso Liorenas man pirma karta,tada nukeliavom iki mano vieteles ir prasidejo metymas. Liorenas parode apie penkis kartus kaip reikia metyti ,tada as atsisedau ir meginau. visai, sakyciau, kaip pirma karta, sklandziai pavyko metyti ''plot
pasiseriau, uzsirisau kabliuka, uzsidejau viena slieka su 2 dzikais. nu metimas :[anuol
Uzmeciau, uzsidejau bezdzionele ir laukiu. praejo kokios 2 minutes ir bedzionele pradejo sokineti :shock:
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Atsisukau drebedamas i savo kolega ir sakau jam -gal jau kimba, galiu gal jau kirsti :[anuol
Liorenas sako, tai aisku. Pasimetes, drebanciom rankom, kirtimas. Lygtai kazkas yra. Valio. laimingas ir istraukiu. ne pats didziausias bet vistiek mane labai pradziugino ''plot
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Toliau metimas ir ziurejimas i grazia gamta ;uolrait
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Sakau jam sypsokis, bet kazkodel jis piktas buvo :e:e
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Toliau zvejojam ir traukiam mailiuka, bet vistiek smagu ji traukti man :liež-uvis
Ir po kiek laiko mano kolega istrauke grazu eseriuka ''plot
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
sedim toliau, ziuriu i savo bedzione ir vel mano kolega Sako turiu. Visai nieko tokio. As vel priejau prie jo ir issitraukes fotoparata laukiu ;uolrait
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Tada vel istrauke maziuka, bet as norejau iamzinti ;-var-var.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Atejo vakaras, sedejau ir dziaugiausi kad mano kolegai visai nieko tokios papuole pora ;-)
Pasnekojom, jau pradejo temti ir sako reiks jau judeti, po viena uzmetima ir vazuosim :roll:
Prikimsau seryklele pasaro, uzsidejau riebu riebu slieka ir 2 dzikuniukus :[anuol
metimas, sedziu ir ziuriu, kazkodel mano bedzionele pradejo eiti zemyn ir is leto pradejo kilti. sedziu ir nesuprantu :shock:
Rankos dreba, sedziu ir galvoju kas dabar. Griebiau meskere ir kirtimas :ruko
Atsisukau i kolega, sakau uzkabinau zole, kazkodel niekas nebejuda, o kartais ir pajuda. Stoviu, ziuriu is leto sukasi ;uolrait
Kolega mano sako suk, kazkas yra ir pajauciau kaip suspurdejo smarkiai ''plot
Sukau sukau, ir pradejo eiti i zoles, kazkaip nesti i sona, bet vis delto jis, su Lioreno pagalba, pasieke kranta ''plot
Stoviu, kojos dreba, laimes, net negaliu apsakyti, kiek buvo :gutgut
Ir pasirodo, tai pirmasis mano Veidrodinis karpiukas ''plot
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Fotosesija atlikta, svarstykliu neturejom, bet mano kolega viska zino ir nusimano, tai jis pasake, kad zuvis sveria apie 1 kg :v-ar
Paturejau rankose, paziurejau i ji, priejau prie kranto ir paleidau ji, nes noresiu kita karta, kad didesnis uzaugtu ir uzkibtu :/brazasista
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paleidau ji ir pradejom ruostis namo. Is tikruju man sita zvejyba paliko daug ispudziu ir tikuosi, kad bus ju daugiau ;uolrait
Labai dekoju Liorenui, kad pasieme mane su savimi :/brazasista
Tai vat, mielieji kolegos, kokie mano ispudziai po pirmos zvejybos su dugnine ;uolrait Ji man labai patiko ir tikrai noresiu kartoti ir kartoti :ruko
 #377786   Traskis
 31 Geg 2012 22:48
Sveiki visi, mielieji, siandiena paskutinis sio menesio reportazas :ruko
Siandiena sededamas mokykloje nusprendziau pameginti upeje su fyderiu pazvejoti ,bet to man neuzteko, viena problemele buvo - neturiu gi as fyderio '''bum
pagalvojes ir nusprendziau - nieko nereik cia laukti, reikia eiti i parduotuve ir griebtelti kanors :-D
susirasiau su Tadunce ir suzinojojau ,kad jis mieste ;-) greitai griebiau kuprine ir pro duris mokyklos begte begau iki miesto ;uolrait
Nu ka fyderis yra, bet gi reikia ir pasariuko ,viska susipirkau ir pirmyn :ruko
Nukeliavom dar i paroda pas Edosiu, pasnekejom, susitikom kita Kolega Liorena. Ir Liorenas nusprende keliauti su mumis prie upes ;uolrait
Prie upes ir prasidejo visos linksmybes ;-var-var.
Kol mane mokino kaip tinkamai uzsimaisyti pasara dar lazdavojo kaip naujoka 'viarkt
Bet as katrus zmogus tai ir su sypsena uzsimaisiau su pagalba pasariuko ;uolrait
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Uzmetimas ir laukimas. Prasideda ziurejimas i virsunele ir supratimas kada geriausia kirsti :-D
Nu va, kazkas anam gale spurda. valio. Tai ne monstras, bet vistiek pradziugina :/brazasista
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Stebim ir stebim kaip ji virpa nuo aukslyciu ''plot
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Ir vel. Na nezinau, kitiem gal ne zuvis ar neidomu jas traukti, bet man asmeniskai tikrai smagu ir dar kaip pirma karta su fyderiu upeje :roll:
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Ir grazi vietele ;-)
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
va mano kolegos :gutgut
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
tai va, mano siandienos laimikis ;-)
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Aciu labai Liorenui uz apmokymus :ruko
Taduncei dekoju uz nekeliavima prie upes ir patarimus :ruko ;uolrait
O Edosui dekuj uz lauktuves :ruko
Siam kartu tiek, tikuosi jum patiko. Nei zvyno :/brazasista
 #378736   Traskis
 04 Bir 2012 17:36
Sveiki visi ::hai-bai
Sestadieni nutarem su Tadunce nukeliauti pazvejoti prie upes. Tadunce su spiningu, o as bandau vel sekme su fideriu upeje ;uolrait
Nuvaziavom prie upes ir nukeliavom prie zinomos tadunces vieteles ;-)
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Praejo siek tiek laiko ir mano fideris stovi jau ant stovelio ir laukia nors kokio veiksmo ,o as irgi stebiu viska su viltimi ,kad gal siandiena man pasiseks :ruko
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Bet stai ir tadunce priejo prie fiderio pameginti uzmesti ir kad nors auksle pagauti ''plot
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Pamegines kelis kartus uzmesti, pakirsti isejo toliau su spiningu pagauti kokia nors siaubune :-D
Sedziu, laukiu, ziuriu i virsune ir staiga pradejo lasnoti :-ug
Bet ka jau darysi netokia zuvis, kokios as noriu, reikia toliau bandyti gaudyti ;uolrait
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
praejo keletas minuciu ir pradejo stipriau lyti :-ug
sedziu jau perlytas, drebu net rankos sala 'viarkt
Priejo po kiek laiko Tadunce ir as jam sakau, gal vazuojam namo, gana jau lydytis ir taip jau as visas slapias ;-)
Susirinkau visus daiktus ir keliavom namo. Laimikio, kokio tikejausi neatradau ta diena :e:e
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Bet ka jau padarysi, ta upe man neatsiskleidzia nei su ul, nei su fideriu, mielieji biciuliai :/brazasista
 #378908   Traskis
 04 Bir 2012 22:26
Siandiena dar karta pasireiksiu :roll:
Sestadieni nutariau nuvazuoti pazvejoti ,bet nebuvo su kuo, tai pakeliui, kai Tadunce vaziavo prie upes, mane pametejo prie uztvankos ;uolrait
Patare kurion vieton nueiti, kur geriau butu ;-)
Nukeliaves i ta vietele tikrai pastebejau, kad ji zinoma zmoniu ir tikrai labai lankoma,bet galetu nors siuksles susirinkti po zvejybos '''bum
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Stai ir pirmasis pasaro gaminimas be patarejo ir be pagalbininku :-D :-D
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Uzsimaises pasariuko pasiseriau ir pirmyn. Po pusvalanduko kazkas mano fideriuko virsune judina. Valio, kazkas atsiliepe i mano kvietima ;uolrait
Pakentejes truputuka ir kirtimas. Kazkoks monstras yra :ruko
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Ir uzmeti, ir kibinejasi mailiukas, bet as gi ne ju atvaziavau :liež-uvis
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Laukiam toliau, gal kas nors rimtesnio ir pasitaikys mano Zvejybos metu ;uolrait
Praejo keletas valandziukiu ir pradejo lynoti. Galvoju jau antra diena busiu slapias :[anuol
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Bet nenuleidziu ranku ir toliau zvejoju. Lietus nelietus, bet gal kasnors bus rimtesnio : :cool:
Ir atsiliepe sioks toks i mano kvietima. Sedziu uzmetes ir ziuriu virsune suvirpejo smarkokai. Laukiu antro katro ir vel. Kirtimas, ziuriu valio, kazkas yra siek tiek rimtesnio ''plot
Atsargiai traukdamas, kad nepabegtu ji nuo manes, visas kunas virpa, jausmas begalinis, geras, nuostabus, sunku net paiskinti koks tas jausmas ;-)
Stai ir jis jau krante, mano rankose, visas laimingas ''plot
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Zinau, ne monstras, bet gi vistiek :tia-tau
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Tai tokie ispudziai is mano zvejybos, tikuosi jum patinka skaityti mano ispudzius ;-)
Nei zvyno visiems ir iki kito karto :/braj; :/brazasista
 #383703   Traskis
 22 Bir 2012 15:01
Sveiki visi, biciuliai ::hai-bai
Po tiek laiko reikia ir man jau pasireiksti, nes jau senai berasiau :e:e
Nukeliavom su kolega prie ezero ir pamatem grazu vaizda :ruko
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
kol toli nenuplaukem spejau viena kita nuotraukyte padaryti ;uolrait
Pafotografavau juos ir ka, laikas ruostis, iranga issitraukiu meskere. Vienas dalykas - nereikejo maisyti pasaro, nes nuo seniau turejau ir pirmyn, uzsiserem uzsimetam ir laukiu kibimu ;uolrait
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Bet jau labai atsargiai tik kabinejosi :e:e
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Negana to, kad nebuvo jokio didelio veiksmo dar parazitu priskrido ir trukde zvejoti :-niak'
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

pasedejus dar pradejo po truputuka dazniau judeti mano fiderio virsunele ''plot
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Laimikiai nesispudingi, bet ka jau padarysi, vistiek svarbu gerai praleistas laikas gamtoje :ruko
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Ir kaip visada as vel su sypsena, nes man kokia bebutu zuvis - didele, maza ar banginis vistiek mane jos dziugina labai :/brazasista
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Tai vat, si karta tik tiek norejau trumpai pasidziaugti, iki kito karto, nei zvyno :/brazasista
 #383711   Traskis
 22 Bir 2012 15:25
Sveiki dar karta ir vel as cia :-D
Nukeliavom visa seimyna prie uztvankos :ruko
Stai uzsiemem vietele ir prasideda daiktu issiemimas '''bum
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Po to pasiemam baleika ir prasideda maisymas pasaro :[anuol
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
As, kaip geras jaunuolis, leidziu maisyti sesei, nes ji labai norejo, nes labai viskas kvepejo :[anuol :[anuol
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Uzsimaisom pasariuko, issitraukiam netgi 2 fiderius jau ''plot
po savo gimtadienio nusprendziau nuvazuoti kita diena i parduotuwe ir nusipirkti antra fideri :-D
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Po kiek laiko ant mano meskeriu nusprende nusileisti zmones, kurie sklando ore ir teko vaidinti didwyriu sokti ju gelbeti ;uolrait
negana to pasidziowiau rubus ;uolrait
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
ir tadunce paprase pasemti jam vandens, kad batus ant britkelniu uzsidedu, ir ka jus manot, ir vel as ikritau bet jau pats :liež-uvis
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
tik viena atkabinau ir ant kitos jomas, bet sugebu ir pozuoti, ir pakirsti ;;yel
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
stai ir vel as pozuoju :ruko
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
ispudziai tikrai geri ir laukiu dar tokiu kartu :/brazasista
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
visos jos grazios ir graziai ziuri i mus ;uolrait
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
kokios jos grazios negaliu atsiziureti :[anuol
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Stai ir dar viena diena ir mano zvejyba pasibaige su ispudziais su visokiom emocijom, nemoku net apsakyti, iki kito karto :/brazasista Nei zvyno jum :/brazasista
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė