Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #363720   vava
 18 Bal 2012 15:12
Šîoje temoje lauksime modest'o žūklės aprašymų
 #373997   modestass
 17 Geg 2012 20:07
Sveiki visi žvejo tribūnos forumiečiai! Nors ir pavėluotai bet norėčiau pasveikinti visus su šių metų jaunųjų žvejų pradžia ir linkiu visiems - nei žvyno, nei uodegos;D
Na, manau, kad reiktu ir prisistatyti. Kaip jau žinote esu Modestas, mano hobi yra žvejoti , labiausiai mėgstu spiningauti, nors negalėčiau pasigyrti dideliais laimikiais. Gal dėl to, kad dar esu tik pradedantysis, žvejoju Kauno apylinkėse, man 16 metų. Na, o dabar keliaukime prie reportažo.
“Caro tvenkinys”

Paveikslėlis
Shot at 2012-05-17

Gegužės 6 dienos gražų ryta, maždaug šeštą valandą, nuvykau į vietinį tvenkinuką, kurio pavadinimas ,,caro tvenkinys” arba vietinių vadinamas ,,carekas”. Trumpai apie caro tvenkinuko pavadinimą: sakoma, kad caro tvenkinuką iškasė pats caras su savais pavaldiniais tam,kad turėtų kur gyrdyti gyvulių bandas. Yra ir tokia legenda, kad caras yra paslėpes kažkur dugne savo dalį turtų . Tai tiek žinių apie tvenkinuką, na bent jau tiek man teko girdėti iš vietinių.
Atvykęs su dviračiu ir žvejybine manta, nukeliauju į savo pamėgtą vietą. Susidėjau visus daigtus ir pradėjau spiningauti. Maždaug valandą buvo ramu, nei vieno lydekos griebtelėjimo, jau buvau be prarandąs viltį ir tik staiga… griebtelėjo lydeka,bet deja nepavyko pakirsti, bet tai mane dar labiau su azartino . Bemėtydamas įsiklausiau į pavasarines paukščių giesmes ir kažkur krantuose besitaškančius karosus, ir tik staiga pajutau dar vieną bandymą griebti, o tai jau mane dar smarkiau sudomino. ir maždaug iki devintos ryto nieko neįvyko. Pradėjo rinktis vietiniai žvejei. Vieni su pašaipa paklausė “ką su spiningu lydekas gaudai”, aš atsakiau “ na taip” ir žvejai pradėjo patyliukais juoktis ir tik staiga smarkus smūgis per nagus, pradedu vynioti ritę ir tik švyst virš vandens lydeka, staigiai visi žvejai neteko amo ir prilėkė prie manęs pažiūrėti. Visi su nuostaba žiūrėjo į lydeką, vienas žvejys padavė svarstykles ir jos rodė 1kg. ir žvejys tare : “atėjo jaunuolis, pagavo, apdėjo senius ir išėjo”:D

Paveikslėlis
Shot at 2012-05-17

(kolkas, galėčiau pasigyrti, kad tai didžiausias mano laimikis)

Paveikslėlis
Shot at 2012-05-17

O, štai ir aš pats su laimikiu :) Atsiprašau, kad vietoje nenusifotkinau, nes skubejau parnesti į vonią, kad išgyventu ir po to ji keliavo pas senelius į prūdą.
Tai tokie mano įspūdžiai pirmoje žūklėje šiose varžybose:)
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė