Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įdomūs interneto puslapiai žūklės temomis

 #541   Donis
 24 Vas 2006 02:27
MINGE
Nakvynes ir kempingas
Zukle Kursiu mariose
Valciu nuoma
Licencijos megejiskai zuklei
Zukles gido paslaugos
Silutes r.
Viktoras Jakimaitis
Mob. tel. 861355512
Tel.844169522

 #12878   Agis
 19 Rgs 2006 09:23
Nu, kadangi ziemuze jau ne uz kalnu ir norim to ar ne, arteja stintu zvejyba, tai manau pats laikas pradeti talpinti informacija, kur galima butu apsistoti nakvynei.Taigi :

Pervalka "Zvejo sodyba"
Keturi kambariai po tris miegamas vietas.Kambario kaina 90 Lt.parai.
Kontaktai :
p.Elvyra tel. 8612 21695

 #49074   Sokratas
 26 Sau 2008 07:51
Gal čia atrasit naujų vietų žvejybai ir poilsiui. Taip sakant, iš dangaus geriau matyti :) (viso 73 nuotraukos) :

http://www.neregetalietuva.lt/nuotraukos.php?page=1

 #57324   Spoil
 13 Bal 2008 21:26
Buwau cia ishvaziawes plekshniu nereali wieta ir wakaru wejas gaunasi kad pucia i sona wiriokaij pasakojo kad po 12 kg kiekvienas pritraukia nes tinklu nera o plekshniu pilna o wasara taij ir pasimaudyti galima pliaze smeliukas baltas baltas

http://www.viss.lv/?p=75703&l=rus

cia wisos latvijos sodybos campingaij ir tt

http://www.viss.lv/latvija.php?l=rus

http://picasaweb.google.com/Spoilerizzz/Venspils
 #65013   Agis
 16 Lie 2008 08:03
Gal prireiks sitos temo ne tik man :roll:
Gal kas is Zemaiciu zinote kokia sodybele prie kokio Zemaitijos ezerelio, kad butu galima atvaziavus uz atitinkama atlygy pasistatyti masina, palapine, issinuomuoti valtele.Mane domina ne tie grandioziniu paslaugu teikejai, bet kaip sakoma tylus ramus paezeres gyventojai, kuriems kartais galima padeti prisidurti prie pensijos.Zinau, kad tokiu yra, tik, kaip juos atrasti.Dauguma ju turi savo klientura, bet gal kazkas pasidalins kontaktais i privata :roll:
Ateina rugpjutis, reikia kuo toliau mauti nuo pajurio :lol:

 #65019   Liveris
 16 Lie 2008 08:49
Na paziurek prie tvenkiniu "tvenkiniai apie klaipeda" mazeiku rajone, viliotes tv. Ten kaina 15 parai, del valteles tai nzn, ji yra gal uz atitinkama kaina ir suderintum su priziuretoja, kad isnuomotu. Vietu yra palapiniai pasistatyt, nakciai teritorija urdaro vartais (gal dabar nebedaro). Jei bus savininkas isvis perkels i sala kur visa pavesine daryta, suoliukai ir t.t.
Foto kelias gali pamatyt is mano zukliu. Zuvys: karosai, lynai, karpiai, eseriai, plakiai, vegeles ir starkiai.

 #65027   Sokratas
 16 Lie 2008 09:48
Šių tvenkinių:

http://www.pykaiciai.lt/news.php

savininkas yra išsinuomavęs ir Paršežerio ežerą. Čia yra nuo Laukuvos važiuojant link Varnių 5-is km. Ten žmonių labai mažai, arba iš vis nebūna. Kai klausiau kiek, kainuoja pažvejoti, sako 6 lt mėnesiui. Tai kainos neturėtų būti didelės...

 #65035   Agis
 16 Lie 2008 10:57
As ne del kainos, o del ramybes ieskau.Po keletos metu atostogu kaimo turizmo sodybose jau norisi kazko ramiau.Pradzioje pries 5-6 metus dar buvo nieko, dabar daugumoje sodybu vyksta "tusovkes" istisa savaite ir besiklausydamas kaip kiti kyla i kosmosa, pakyli ir pats :lol:
Matyt senstu, norisi kazkaip ramiau :oops: Svarbiausia tose sodybose tiek viskas panasu pasidare, kad skiriasi tik seimininkai ir ezero ar upes pavadinimas prie kurio ta sodyba yra, o visa kita, tai rodos, kad ir pernai cia buvai.Neliko nieko savito, visur tas pats, viskas poilsiaujanciu gerovei ir norams :lol:

 #65042   Sokratas
 16 Lie 2008 12:27
Tai aš ir sakau, ten turėtų būt ramu. ...

 #65113   pypkorius16
 16 Lie 2008 22:07
bobis rašė: savininkas yra išsinuomavęs ir Paršežerio ežerą. Čia yra nuo Laukuvos važiuojant link Varnių 5-is km. Ten žmonių labai mažai, arba iš vis nebūna. ..
Kazi ka tu cia nusisneki, arba buvai ten pries daug ,daug metu.
Aplink ezera tik pora kiluometru normalaus kranto. Geriausioi vietoi pliazas, ir jei saulute sviecia prasom dykai rusisku slageriu klausyt. O dar ta akmenu darzine :twisted: Kiti krantai krumynai ir pelkes. Asmeniskai jau kokie 5 metai ten nebevazioju :lol:

 #65115   Sokratas
 16 Lie 2008 22:19
Paskutinį kartą buvau prieš kelias savaites. Viskas atrodė taip, kaip aprašiau. O kam to prieinamo kranto kilometrai, jei yra valtis. Galbūt karštom dienom ir yra keletas žmonių, bet tik keletas, brolau, ir nieko aš čia ne-nu-siš-ne-ku, aš tik pasiūliau žmogui. O ką tu pasiūlei???

 #65117   Sokratas
 16 Lie 2008 22:26
O ta, tamstos vadinama držinė, man pvz, patinka. Skonio reikalas Bet, jinai dar neveikianti, bent jau prieš kelias savaite taip buvo. Nuotrauka daryta pernai ar užpernai pavasarį:
Paveikslėlis

 #65118   pypkorius16
 16 Lie 2008 22:28
Agis klausia ramios sodybos ir valties , o tu siulai visa ezera , su visais papildais, bet be sodybos. As nezinau (niekad nesidomejau) tokios sodybos ir nesiulau :!: bet suteikiu zmogui man zinoma info :idea:

 #65121   Sokratas
 16 Lie 2008 22:48
Vienu žodžiu, nevažiuok ten Agi, ten labai blogai...

 #65127   Agis
 16 Lie 2008 23:40
Nesipeskit :lol: man tinka visa informacija, as ja sugromuliuosiu ir nuspresiu ka pasirinkti :lol: Is patirties zinau, kad smagiausia, kai neuzsibuni vienoje vietoje ilgiau kaip dvi naktis.Zodziu susidarai marsruta ir pirmyn, pora naktu ten, pora kitur, dar pora vel kitur....Tokiu budu, kai dar vaikai mazi buvo ir manes klausydavo :lol: apvaziavau Aukstaitija, Dzukija, Panemune, Vidurio lietuva, bet vot Zemaitijos kazkaip neyveikiau.Taigi dabar, kai jau as vaiku klausau :lol: galvoju uzpildyti ta spraga.Va tam ir noriu susirinkti kazkokios informacijos, gal ir kitiems pravers.

 #69516   hamis
 27 Rgp 2008 08:48
vaziuot reikejo i zemaiciu naumiesti. ten toliau nuo miestelio yra Laimutes sveciu namai. ten tai ramybes isikunijimas. vasara dazniausiai ilsisi vokieciu senjorai :) plius skaniai valgyt gamina ir valti dar gausi, ar vandens dvirati :) o dbr dar salia stato nauja viesbutuka, nes tam senam isvis bus pensionas.

 #70022   Agis
 01 Rgs 2008 09:51
Isbandytas labai neblogas poilsinis-pazintinis marsrutas :

http://www.balticcoast.lv/index.php?id=493&lng=3

Paspaude ant norimo miesto ar rajono rasite visas lankomas vietas, nakvyne, maitinimus ir t.t.

 #70099   tench
 01 Rgs 2008 15:18
Aha, prieš savaitę panašiu maršrutu pravažiavom. Va šitas kempingas patiko. Miške, ~0,5km nuo jūros, labai ramu. Sutikom ten 2 lietuviškus žmogus, žmona klausia: "kiek laiko jau čia atostogaujat?", anie sako: "pusę metų... :shock: ...dirbam". Pasirodo vyriokai dirba Latvijoj lietuviškoj firmoj (neatsimenu pavadinimo, atrodo kažkas su nafta) ir firma nuomoja jiems namuką tame kempinge.

 #70100   Gintasas1
 01 Rgs 2008 15:22
Mes siemet ten na saru patekom, keturias dienas ten prabuvome, liuks kempingas ir nebrangus :cool: O tie lietuviai gyvena treciam namuke melyname is kaires, dirba jie Ventspilio naftoje.

 #70103   Agis
 01 Rgs 2008 15:30
Nebrangus, tai jeigu namuke gyveni, o jeigu palatkeje, tai...nu kurmiai paskaiciuojam :roll: para palapinei 2 latai, plius po 2 latus nuo galvos, tai jeigu keturiese, gaunasi para 10 latu, itogo 50 lietuvisku, tai jau tada geriau namukas uz 18 latu ir nereiks vargti su palapine, plius sienos storesnes :lol: .Venspilio pily patarciau lankytis ne sestadieny, nes tenai kaip Kauno rotusej veseiles viena po kitos vaziuoja, tai momentais nejaukiai pasijunti, nezinai ar cia prie pulko stotis fotografuotis, ar [prie stalo eiti ir sampana uz jaunuosius gerti :-D
O nuo kempingo i desine ir prasideda visos lankomos vietos, praktiskai neverta nei vaziuoti, viska galima apeiti pesciomis.

 #70104   Gintasas1
 01 Rgs 2008 15:40
Na namukas brangiau kainuoja, 35 latai dvivieti atskiras namukas, 40 latu keturvietis ir du dvivieciai sudubliuoti po 20 lygtais :cool:

 #70112   tench
 01 Rgs 2008 16:02
Gintasas rašė:O tie lietuviai gyvena treciam namuke melyname is kaires, dirba jie Ventspilio naftoje.
Nenene, trečiam iš kairės mėlynam namuke mes gyvenom, :-D matyt anie persikraustė.

Namukuose galima raskladuškes statytis (savo, arba jų už 1 latą). Čia tipo jeigu pvz. trise nori jamt 2-vietį, arba šešiese 4-vietį.

 #70114   Gintasas1
 01 Rgs 2008 16:04
Mes matai buvom liepos vidury :-D tai jie atostogavo ir saldytuva buvo palike kitiems naudotis :lol:

 #70147   Agis
 01 Rgs 2008 23:15
Gal mes snekam apie skirtingus kempingus.As kalbu apie sita, kurio kainas turiu brosiuroje ir jos yra internete.Ziurek y namely "Metras"


http://www.camping.ventspils.lv/ru/cenas.html

 #70149   tench
 02 Rgs 2008 00:42
Į šitą irgi buvom užsukę, bet ten su šunimis nepriima, tai mums netiko.

 #96997   Ignelis
 13 Vas 2009 16:33
galiu rekomenduoti ir puiku durpini "Glusoko" ezeriuka 4ha zarasu rajone, gausu lydeku lynu raudziu, mano dede jo nuomininkas taciau jokiu mokesciu neima, rami vieta tarp spygliuociu mishku yra nedidele aikshtele poraj automobiliu ir keletai palapiniu, pats neviena metrine ten esu suzvejojes...
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė