Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #436438   MaxXMeridiusLT
 05 Sau 2013 21:04
Sveiki,

turiu toki klausimeli,kaip jus echoloto ekrane suprantate kur dugnas kietesnis,kur minkstas,kur akmenys ir t.t .Kiek domiuosi,ziuriu youtube tai nelabai ka ikertu.....
kalbu apie B/W echolotus,spalvotiems buvau uztikes ,kad kuo linija geltonesne tuo dugnas kietesnis,kuo spalva tamsyn - minkstesnis.Bet vel..... iki galo neaisku.
 #436482   renaldas
 05 Sau 2013 23:17
Tai nuleisk svina is valties, ar galvakabli ir pajausi ar dugnas kietas ar minkstas, sitoj vietoj jehaloto manau nereik...Man idomu kaip ehalotas gali parodyt dugno kietuma?
 #436488   Vitolis
 05 Sau 2013 23:45
renaldas rašė:Tai nuleisk svina is valties, ar galvakabli ir pajausi ar dugnas kietas ar minkstas, sitoj vietoj jehaloto manau nereik...Man idomu kaip ehalotas gali parodyt dugno kietuma?
Gali Renaldai, gali. Tik nesinori čia atsakinėt. Visvien tema bus trinama. Vaikinukas nepamatė, kad tokia jau yra. :(
 #436498   MaxXMeridiusLT
 06 Sau 2013 00:12
echolotas supranta pagal atsispindejusio daznio stipruma, ir jokiu svinu nuleidineti Renaldai nereikia, bet man tik neaisku perteikimas ekrane,vienur sako,kad sviesiai pilka spalva yra kietas dugnas,kiti priesingai,kad sviesiai pilka linija rodo ,kad dugnas is minkstesniu.
Vitoli,parodyk man ta tema,nu nerandu rimtai...
 #436532   MaxXMeridiusLT
 06 Sau 2013 10:57
Lygiai ta pati,kad sviesus yra kietas dugnas buvau ir as uzskaites,bet ziurek ka cituoja humminbird manual:
При движении лодки Matrix рисует изменения глубины на экране, создавая тем самым профиль дна. По умолчанию дно рисуется с учетом его структуры (то есть работает функция Structure ID) и различными оттенками серого цвета. По сочетанию этих оттенков можно определить тип дна. Твердое дно (плотная глина или плоское каменное дно) отображается как узкая темная линия. Мягкое дно типа ила или песка отображается на экране в виде более широкой линии с переходами темных и светлых оттенков серого цвета. Каменистое дно представляет собой прерывистую линию
 #436639   Vitolis
 06 Sau 2013 17:07
MaxXMeridiusLT rašė:Lygiai ta pati,kad sviesus yra kietas dugnas buvau ir as uzskaites,bet ziurek ka cituoja humminbird manual:
При движении лодки Matrix рисует изменения глубины на экране, создавая тем самым профиль дна. По умолчанию дно рисуется с учетом его структуры (то есть работает функция Structure ID) и различными оттенками серого цвета. По сочетанию этих оттенков можно определить тип дна. Твердое дно (плотная глина или плоское каменное дно) отображается как узкая темная линия. Мягкое дно типа ила или песка отображается на экране в виде более широкой линии с переходами темных и светлых оттенков серого цвета. Каменистое дно представляет собой прерывистую линию
Tai štai pats ir suradai tiesą. Taip praktiškai nebūna, kad jei kietas dugnas, tai tamsios linijos visai nėra. Visvien kažkiek to dumblo būna, ką ir parodo echalotas. Taigi, kuo dugnas kietesnis, tuo tamsi linija yra siauresnė. Jei dumblas, juoda linija plati. Žinoma būna ir kur tik smėlis, žvyras, ar koks šlynas. Ten jau tos siauros juodos linijos beveik nebebus, arba bus punktyriukai (kas būna retai). Na pas spalvotus truputi kitaip. Mano ekrane dumblą rodo tamsiai raudonai. Kietą pilkai
 #436806   Kleckas1978
 06 Sau 2013 22:53
Vitolis +100
kietas tai visada virs jo plona juoda linijike, kuo daugiau s.... tuo ji storesne, ant minksto isvis stora pluta juoda rodo.
Viskios zoles, sakos ir pan, piesiamos juoda spalva.
Echolotas garmin echo 200
 #436846   MaxXMeridiusLT
 07 Sau 2013 00:09
aciu uz atsakyma,dabar jau pradeda buti aisku,kas kur ir kaip.Ka dar noreciau paklausti,tai funkcija "whiteline",jei teisingai suprantu manual,tai ja rodo tokioje vietoje kur signalas stipriausias.Tai jei ant virsaus juoda plona linija po jos ta "whitline",tai galimima traktuoti taip,kad ji atskiria tai kas minksta ir kieta?
 #637724   varanas
 12 Rgs 2015 16:31
Sveiki. Naudoju Lowrance 5HDI, norėčiau pakeisti echolotą, na chirp man aiškino nepajusiu didelio skirtumo, o kaip dėl hds struktūrinio ar vertas tų pinigų, gal kas naudojat kaip atsiliepimai, ar užtektu 1 tik struktūrinio sonaro nes 2 jau ir laidų daudiau, dėliojimo.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė