Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #317923   Marius1
 08 Lap 2011 18:30
Vienas ir keldavausi 320 valtį. Prisikantuoji stačią prie mašinos šono, atremi į ragus, ir stūmdamas keli. Užkėlimo technika priklauso nuo auto modelio. Mano peugeot 307 hečbekas, sedanams mačiau visą tai daro per galą.
 #318408   AntanasM
 09 Lap 2011 21:20
Sakykim jei būtų kokių 4m bush ar brig su sudedamu kietu dugnu, o gal brigas 4,5m RIB tipo, valčiai būtų priekabėlė ir man kaip smarkiai nesidomėjusiam tokiais daiktais atsiranda toks klausimas: jei variklis 30 ar 40 ag, ar galima sumontavus ant transo, tempti viską koplekte, ta prame toks motoras jau svers nemažai, ar jis nenulėks su visu transu? kaip kas daroma tokiais atvejais? pakomentuokit kas turit kažką panašaus?
 #318446   Vitolis
 09 Lap 2011 22:04
AntanasM rašė:Sakykim jei būtų kokių 4m bush ar brig su sudedamu kietu dugnu, o gal brigas 4,5m RIB tipo, valčiai būtų priekabėlė ir man kaip smarkiai nesidomėjusiam tokiais daiktais atsiranda toks klausimas: jei variklis 30 ar 40 ag, ar galima sumontavus ant transo, tempti viską koplekte, ta prame toks motoras jau svers nemažai, ar jis nenulėks su visu transu? kaip kas daroma tokiais atvejais? pakomentuokit kas turit kažką panašaus?
Tai negi manai, kad tokius variklius kas kilnoja?? Žinoma, kad jie kapitaliai ten varžtais prisabačinti. Tik va atramą kojai, tai tikrai turi.
 #331467   ksarinis
 07 Sau 2012 14:36
Sveiki. Turiu nelabai naudojama priekaba (labai panasi i zubrionka). Turiu jos dokumentus, ant kurios iregistruota kaip savo gamybos priekaba. Prisegu foto:
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Klausimad toks: Jei as ja perdarau, jog butu galima butu vezti valti (prailginu disli, uzdedu gerve na ir aisku visi atsvaitai, lempos kaip priklauso pagal taisykles). Kaip supratu man reikia pereiti technine apziura? (dabar ji pasibaigusi) Ar neiskyla po to visokiu nesklandumu? Gal kas esat susidure su tokiu atveju kaip manasis? Aciu, uz nuomones.
 #331516   DainiusM
 07 Sau 2012 16:05
Kadangi savos gamybos popieriuose tai ten gali nors ir kartuves ant jos pasidaryti, svarbu, kad reikalavimai gabaritams, klyrensui ir sviesoms ispildyti butu ir tiek...
 #331517   Kleckas1978
 07 Sau 2012 16:09
Pries einant TA tau reiks pasikeisti registracijos liudijima i naujo tipo ;-)
Tam reiks atitemti priekaba iki regitros - va ir temk jau perdaryta (ir numerius kebulo reikia ikalti senus i naujos disliu) ir suzinosi ar viskas OK - jei neisdegs gausi varyti ekspertize (400lt) ir registracija (kazkas apie 80lt) + TA(16lt) + Draudimas(25-40lt) gausi naujus dokumentus ir tiek.
Bet mano manymu neturetu buti problemu ;-)
 #331521   ksarinis
 07 Sau 2012 16:28
Aciu uz atsakymus. Kleckas1978, o del ko norint registracijos dokumentus pasikeit i naujus butina priekaba atvezti? Pagal dabartinius nurodymus perkala numerius?
 #331527   Kleckas1978
 07 Sau 2012 16:54
Reikes keisti del to kad nepraleidzia su senu reg.liudijimu TA, del to vaziuoji issimti naujo liudijimo i regitra, ten jei transporto priemone registruota iki 2006,01,01 dienos reikia transporto priemone atvezti apziuraim, jei po 2006,01,01 TP atvezti nereikia - tokios jau ju taisykles.
Is kur tai zinau - tevas siais metais vare priekabai TA kurios buvo senas liudijimas - gavo issiimineti nauja ir tik tada praleido TA.

Numerius jei rema keisi pats gausi "Falsifikuoti" kad pralystum regitroj, tipo kad tie dokai butent nuo sitos priekabos ir tiek - nieks tau nauju numeriu neikalines regitroj.
As kai dabar veziau savo priekaba valties sertifikuoti tai ikale ilga koda ir isdave priekabos brezini kuriame nurode jos ilgi, ploti, kurioj vietoj asis, kokia asis, tuscios mase ir pilnos mase surase.
P.S. Priekabos "sukabinimas" su masina turi buti sertifikuotas ES standartu.
 #351424   Kleckas1978
 15 Kov 2012 10:17
as prisikabinau ir tempiausi - ka kitaip darysi - negi trala nuomuotis, beje vistiek po to per puse miesto dar su ekspertu vaziavom sverti priekaba ant svarstykliu ;-)
beje nemanau kad policija baustu jei tik tiesiai iki transkonos ar regitros temsiesi ta priekaba.
Beje vistiek is anksto reikia susiderinti laika del ekspertizes, tai policijai galesi nurodyti kad tokiu laiku vezi ten ir ten ir t.t.
jei tik priregistruoti tai regitros darbuotoja zinau tiksliai kad galima pasiimti su savim ir atsivezti kur priekaba yra, jis apziures vietoje priekaba ir tiek ir parvesi ji atgal, tik kad gausi papildomai moketi - pas ju yra nurodyti ikainiai kiek uz koki laika reikia moketi.
http://www.regitra.lt/lt/kita/kitu_papi ... ainorastis
http://www.vkti.gov.lt/go.php/lit/Techn ... 2/43#TESar
 #351439   DainiusM
 15 Kov 2012 11:02
beje jeigu policinYks dirbs savo darba normaliai, tai tave baus ar tu i ekspertize ar regitra ar laidotuves vaziuotum ir nereik cia isvedziojimu daryt... neregistruota transporto priemone ar priekaba, be tech.apziuros ir privalomojo draudimo neturi teises vaidentis kelyje...
 #351524   Kleckas1978
 15 Kov 2012 17:47
Dainiau tu teisus bet visur yra Zmogiskumas ir supratingumas - as puse dienos po Klp prasivazinejau su priekaba be numeriu ir dokumentu ir pro policijos ekipaza pora kartu pravaziavau ir be manes dar 3 masinos tadien priekabom daresi ekspertizes ir visos savo hodu atsitempe ir visiem viskas OK.
Beje jei visus matuoti pagal viena kurpaliu tai ne toli nueisi o kad lietuvis - lietuviui priesas seniai tai zinom :/nek

Beje kaip rasiau su ekspertu kartu su mano masina per puse miesto vaziavom priekabos sverti ant svarstykliu - tai cia irgi negalima? pats ekspertas pasake vaziuojam ir kiti taip vaziavo su ekspertu????? tai negi dabar trala nuomuotis pusdieniui???? kelti ant tralo, pas ekspertus nuleisti ant zemes, po to vel ant tralo, prie svarstykliu vel nuleidinet nuo tralo, po to vel atgal ir t.t. '''bum
P.S. trala issinuomavus iskart reikia E kategorijos ir t.t.
 #351593   vytiocha
 15 Kov 2012 21:38
As ir praita geguze tvarkiaus,Klaipedoj nusiveziau prifotografuota i fotika,kad nevarinetu po kelis kartus ekspertas perziurejo nuotraukas. Jam tiko ir lempos ir linges.Sako uzsirasyk i eile ,kai ateis atvarysi tai ekspertizei.Nueinu uzsirasyt sako po 35 dienu tavo eile. Ir issiziojau.Na ka darysi vaziuoju su fotiku i Telsius.Ten eile 3 ar 4 dienos liuks rodau nuotraukas ir..... .Telsiskiui ekspertui ir lempos netinka ir linges ir mortiku uzsimane.As jam ir pavarde klaipediskio ir tel numeri, jis man is seifo 199kelintu metu normatyvus nors nusisauk.Privargau as su telsiskiu.
 #358983   Andrius0522
 05 Bal 2012 20:03
Kleckas1978 rašė:"Transkonos" ekspertize 400lt - nuplese ir aciu nepasake :-D bet uztat priekaba turiu uz 2x pigiau nei pardavineje skelbimuose ir t.t.
cia gerai supratau?-ekspertize 400 litu kainuoja? :shock:
 #359250   Kleckas1978
 06 Bal 2012 10:12
Tai jei priekaba su dokumentais tai nereiks ekspertizes.
O jei be dokumentu ir su lentele (kur serijinis nr nurodytas, bendra mase ir t.t.) tai nepriregistruosi jos nes bus greiciausiai neisregistruota is prancuzu ir bus tau kruva bedu kol susirasi priekabos dokumentus prancuzijoje ir pasidarysi pirkimo pardavimo sutarti su tuo prancuzu (bet tada nereiks ekspertizes)
Dabar jei yra lentele ir nera doku - lupi zemen lentele su numeriais ir varai ekspertize ir registruoji kaip savadarbe.

Ir paskutinis variantas - jei nera jokiu lenteliu ir serijiniu, numeriu ir doku - ekspertize teks varyti kitaip nieko nesigaus.
 #368983   vytiocha
 02 Geg 2012 19:39
Kas turit galimybe pigiai parsigabent priekabele is uk zvilktelkit i ebay uk uz paros kolkas pigiai bus triton priekabike pvc ar rybui iki 5m.
 #374449   erbis
 19 Geg 2012 08:29
Na pagaliau ir aš pasidariau priekabą valčiai vežioti...
Nuėjau i žvejybos parduotuvę pasigirti :lol: , bet saku reiks ekspertizę dabar ir t.t.
O vienas ir sakys - gal tu durnas, kam ta ekspertizė?... Kaip tai, sakau?
O gi, sako, nueini i žemės ūkio skyrių ir registruoji kaip traktorinę priekabą...
Nu aš taip ir padariau. Paskambinau į skyrių, klausiu ko reikia. Sako, atveži 2 foto ( iš priekio ir iš galo, metalo pirkimo dokumentus ir mašinos tilto pirkimo dokumentus arba kokios nors nurašytos mašinos popierius), bet SVARBIAUSIA, kad nuotraukoje butų matyti, kad prikabinimas traktorinis, o paskui sako, užsidėsi, kokį norėsi. ( prikabintuvą pasiskolinau iš parduotuvės, nufotografavau ir atgal gražinau)
Aš taip ir padariau.
Po pusvalandžio jau laikiau rankose ir numerius, ir dokumentus, ir tech. apžiūros taloną. :ruko
Liko tik aplaistyti ir varyti į trasą ''plot
 #374522   Kleckas1978
 19 Geg 2012 17:58
erbis rašė:Na pagaliau ir aš pasidariau priekabą valčiai vežioti...
Nuėjau i žvejybos parduotuvę pasigirti :lol: , bet saku reiks ekspertizę dabar ir t.t.
O vienas ir sakys - gal tu durnas, kam ta ekspertizė?... Kaip tai, sakau?
O gi, sako, nueini i žemės ūkio skyrių ir registruoji kaip traktorinę priekabą...
Nu aš taip ir padariau. Paskambinau į skyrių, klausiu ko reikia. Sako, atveži 2 foto ( iš priekio ir iš galo, metalo pirkimo dokumentus ir mašinos tilto pirkimo dokumentus arba kokios nors nurašytos mašinos popierius), bet SVARBIAUSIA, kad nuotraukoje butų matyti, kad prikabinimas traktorinis, o paskui sako, užsidėsi, kokį norėsi. ( prikabintuvą pasiskolinau iš parduotuvės, nufotografavau ir atgal gražinau)
Aš taip ir padariau.
Po pusvalandžio jau laikiau rankose ir numerius, ir dokumentus, ir tech. apžiūros taloną. :ruko
Liko tik aplaistyti ir varyti į trasą ''plot
kai sustabdys tave ne su traktorium tempiant ir nufotkins galesi teisme irodineti kad ji traktorine :-D '''bum
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė