Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #716119   Vitolis
 04 Bir 2018 20:43
minBOAT rašė:
04 Bir 2018 20:17
Vitoli, jei variklis vežiojamas ant tranco, tuomet slidės TIK po dugnu. Taip kaip parodyta foto. Jei bagažinėje, gali būti ir po balionais
O jei dugnas toks kai mano, pripučiamas, Tai irgi ant dugno slidės? jei su varikliu vešiu?
 #716121   franfurktas
 04 Bir 2018 20:58
Vitolis rašė:
04 Bir 2018 20:10
1, slidės turi remtis visu plotu į balionų centrus. Papratsai tose vietose ant balionų būna pastiprinimai.
2, slidžių paviršiai turi būti švarūs ir jokių ten akmenėlių ar šiaip smėlio. :-niak' Jei myli savo valtelę. Nesunku gi kiekvieną syk nuvalyti jas prieš pakraunant valtelę. Pajieškok čia buvo Minboat indėta kaip jis slides apvelka ;-var-var.
1.taip ir buvo,po balionu centru ,bet beda tame,kad vis atsipurto vaziuojam ir pasislenka valtis i sona,todel nusprendziau perdaryti sitaip,del dangos aisku,o ka siulytumet vietos melynos atramos?lentele?
2.Netaip supratai,esme ,kad kai lipi i valti isplaukdamas,is guminiu batu,kad ir kaip beplautum papuola i vidu purvu,po zvejybos plaunant valti slanga viskas kas neisbega pro dranaza kaupiasi valties viduje,po grindimis.ir matosi,kad yra palinde po standumo briaunom siektiek,todel baisu verzt valti ,nes manau tarp dvieju kietu pavirsiu,isvis trins pvc .todel ir klausiu kaip sia beda sprendziate aar nekreipiat demesio.
 #716149   Pfk
 05 Bir 2018 17:34
minBOAT rašė:
04 Bir 2018 20:17
Vitoli, jei variklis vežiojamas ant tranco, tuomet slidės TIK po dugnu. Taip kaip parodyta foto. Jei bagažinėje, gali būti ir po balionais
jei vezioti butent taip, kaip parodyta foto, iskilo klausimas, ar nekenkia dugno medziagai pats uzkelimo-nuleidimo procesas?
ta prasme pavyzdziui pas mane ant priekabos nera(kol kas) "roliku". valties uztraukimas vyksta grynai per slides. pradzioj kiek imanoma toliau pakeles uzmetu prieki ant slidziu, po to traukiu su gerve/ranka iki reikiamos padeties. kol tas priekis uzmestas ant slidziu, tam tikram taske slides gan astriu kampu(jei taip galima pasakyt..) remiasi i balionu ar dugno pvc. remiasi, kol nepersivercia ir neatsigula visu ilgiu ant slidziu.
 #726214   Qmas
 19 Rgp 2019 21:31
Sveiki, pradejau ziurinetis pirmaja savo priekabele pirkimui. Veziosiu Bush Crab 3.3m. Varikli kisiu i bagazine. Norisi kuo kompaktiskesnes priekabeles ir, kadangi teks daly zvejybu vienam sudalyvaut - noretusi, kad kuo maziau pastangu reiktu ta valtele uzkelt ir nukelt nuo priekabeles. Naudosiu transinius ratukus, nes ivaziuot su priekaba i vandeny - neina mano zvejamuose telkiniuose...
kaip Jum tokia, verta demesio? :
Prikabinti failai
priekaba.jpg
priekaba.jpg (176.48 KiB) Peržiūrėta 2855 kartus(ų)
priekaba1.jpg
priekaba1.jpg (173.6 KiB) Peržiūrėta 2855 kartus(ų)
 #726215   DaliusM
 20 Rgp 2019 07:57
Savo funkcija atliks, su transiniais ratukais vargo neturėsi. Aš tik nusipirkęs panašią (Tiki treiler 450lw) iš kart pasikeičiau slidžių medžiagą į linoleuminę, nes tose kiliminėse baisiai abrazyvas renkasi..
 #726223   Qmas
 20 Rgp 2019 11:44
Rolas rašė:
20 Rgp 2019 11:35
Kiek pinigų už priekabą, jei ne paslaptis?
Nu kokia dar paslaptis 🤣 🤣
Skelbime raso, kad 720€. Bet neskambijau dar, neklausinejau kaip su dokais, TA, garantijom, pagaminimo laikais ... Dar ziureinejimo stadijoj viskas 😄
 #726224   Qmas
 20 Rgp 2019 11:47
DaliusM rašė:
20 Rgp 2019 07:57
Savo funkcija atliks, su transiniais ratukais vargo neturėsi. Aš tik nusipirkęs panašią (Tiki treiler 450lw) iš kart pasikeičiau slidžių medžiagą į linoleuminę, nes tose kiliminėse baisiai abrazyvas renkasi..
Va del tos medziagos ant slidziu ir dejau foto, nes man kazkaip jin ziurisi kitokia, lyg ir nekilimine danga... Tokia atrodo kaip ir "lygesne" - gal maziau to ambrazyvo rinks?
 #726226   DaliusM
 20 Rgp 2019 14:22
Qmas rašė:
20 Rgp 2019 11:47
DaliusM rašė:
20 Rgp 2019 07:57
Savo funkcija atliks, su transiniais ratukais vargo neturėsi. Aš tik nusipirkęs panašią (Tiki treiler 450lw) iš kart pasikeičiau slidžių medžiagą į linoleuminę, nes tose kiliminėse baisiai abrazyvas renkasi..
Va del tos medziagos ant slidziu ir dejau foto, nes man kazkaip jin ziurisi kitokia, lyg ir nekilimine danga... Tokia atrodo kaip ir "lygesne" - gal maziau to ambrazyvo rinks?
Na slidžių perdarymui išleidau gal 20 eurų ir pora valandų laiko savo, tai jei ir reikės nebus čia sudėtinga operacija.
 #728660   Artūras1
 06 Kov 2020 14:36
Sveiki, kokia rinktumėtės priekabą nedideliam 3,8-4,2 m ilgio Ribukui? Ar jo dugnas turėtų gultis ant slidžių, o tik kylis būti ant ratukų ar vietoj slidžių geriau keletas ratukų? Gal kas kokią nuorodą įmestų kokią konstrukcija būtų teisingiausia.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė