Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #223332   Xrapas
 28 Rgs 2010 15:04
Skaičiau, kad rusai veža į automobilių plovyklas ir plauna "keršeriais" :lol:
 #223336   Skumbrotas
 28 Rgs 2010 15:20
žVYNAS rašė:Mano valtis stovejo garaze, ji buvo apdulkejus, bet tos dulkes ne vien dulkes o su kazkokiu sudu, bandziau plaut ir su Feiriu ir su whitespiritu, bekvapiu, nu kazkiek prasviesejo, bet, kad normaliai nusiplautu, to nera. Bandziau ir bendzinu pasveist, nu nenusivalo normaliai ir viskas. Ka dar galit patart panaudot is chemijos PVC valtei atsveisti?
P.S.mama pataria su CIF cream pavalyt, sako sitas visa bruda nuima :grin:
Užsuk į kokią furų plovyklą ir pasakys. Gal net už kokį nedičką flakonėlį gaivaus gėrimo įpils tų priemonių ;-)
 #223341   žVYNAS
 28 Rgs 2010 15:33
Su koka-kola jau siandien nebebandysiu, del sportinio idomumo rytoj nusipirksiu maza buteliuka, aciu Aurumai, del karcheriu ir kazkaip gaila, o va su furu ploviklom cia jau idomu, tik kiek as zinau artimiausia nuo Birzu furu plovikla gal tik Panevezy, pravaziavau, vel del idomumo visas buitines chemijos parduotuves, klazetams, puodams, stalvirsiams, plytelems kokio tik nori, o va gumai ar linoliumui sveist jokio brudo :!fig! nera. Jei nieko tinkamo nerasiu teks palykt taip kaip yra, patys uzpakaliais nutrinsim bezvejodami.
 #236748   Absolutely
 29 Lap 2010 23:32
Aurumas rašė:Pasiskaitinejus sove mintis i galva :idea: o kodel nei vienas nebandet su "Coco cola" :?: girdejau zidiniu aprukusios dureles puikiai nusivalo "nugrauzia", tuoletus puikiai sveicia :lol:
žVYNAS siulyciau pabandyti ;-)
gal tada spraito nuo coca-colos tamsiu diemiu gali likti :lol:

o del dulkiu su kaskokiais s..dais - ar nebus supelejas?! nuvaliti galima su pelesiu valikliu senukuose yra BET nazinou kaip del PVC
o konservot ziemai galima apipurksti su aspirinu -pora tablieciu 5Ltr kibiriuke istirpint -jokingai atrodo bet veiksminga ;uolrait
 #242166   savas
 20 Gru 2010 23:16
Daug ko psaulyje yra PVC valtims, ale po draudimu siust oru visokius skystimus ir ch. medziagas viskas lieka nuliniam taske - suzinai, kad galima kazka padaryt, a padaryt tai vistiek nein. Tas pats su medziagom is sudo i nauja PVC valti padaranciom http://www.allinflatables.com/shopping/paint/index.html
 #242181   Absolutely
 21 Gru 2010 01:10
SAVAS su tom stebuklingom shudom viskas gerai... jaigu tai istikruju geras dalikas :!:
uzsakiti galima!!! toi nuorodoi kur tu davei :grin: ten galima pasirinkti "salis: LIETUVA " ir neturetu buti jokiu problemmu :ruko
del kainos netikrinou...
tereikia uzsiregistruotis paypal ir tureti viza kortela arba viza virtuon(internetiniams apsipirkimams skirta kortela)
neatsimenu gal ir seip saskaitos benke?! ESU tai pasidares... ir jokiu problemu ;-var-var.

del oro????? praktiskai givenu lektuvose... del skisciu jokiu problemu - iskur tokia informacija?! praeita menesi is ebay.co.uk siunciou nu jau tokiu skistu daliku... ir viskas okei!!! ;-var-var.
 #242184   savas
 21 Gru 2010 01:31
Na mano duomenys tik is konkreciu saitu. Ir jei anie sako, kad siuncia tik amerikosam, tai tikiu. Jei butu galimybe tokiu budu atrestauruot mano "zodiaka" - buciau devintam danguj, nes valtis pagal savo duomenis - superine, tik vaizdzelio reik paduot, ir mikroskopini oro prasiskverbima panaikint is baliono, kur prasitryne i smeli prie kranto priplaukiant...
 #242410   Absolutely
 21 Gru 2010 23:06
savas rašė:Na mano duomenys tik is konkreciu saitu. Ir jei anie sako, kad siuncia tik amerikosam, tai tikiu. Jei butu galimybe tokiu budu atrestauruot mano "zodiaka" - buciau devintam danguj, nes valtis pagal savo duomenis - superine, tik vaizdzelio reik paduot, ir mikroskopini oro prasiskverbima panaikint is baliono, kur prasitryne i smeli prie kranto priplaukiant...
http://kajoomla.mybigcommerce.com/categ ... uart-Kits/

bandik sita :idea:
 #273175   Andrius0522
 12 Bal 2011 13:00
patarkit ar tiks akreliniai dazai veliavai ispurksti ant PVC valties?nesues valties ar kaip nors kitaip nepakenks?
nuejau y dazu parduotuve pasitariau,bet kai parsinesiau dazus ziuriu raso-metaliniams,aliuminiams ir stiklianiams pavirsiams dazyti...
kaip manaot?
 #273189   Kleckas1978
 12 Bal 2011 13:55
ant atsarginio lopo (kuris buna rem komplekte prie valties) uzpurksk ant krastelio ir paziurek kas gausis ;-)
 #273196   Andrius0522
 12 Bal 2011 14:06
Kleckas1978 rašė:ant atsarginio lopo (kuris buna rem komplekte prie valties) uzpurksk ant krastelio ir paziurek kas gausis ;-)
as galvojau,bet zinai per ilga laika kazin kaip bus...
 #273466   Absolutely
 13 Bal 2011 09:30
Andrius0522 rašė:as galvojau,bet zinai per ilga laika kazin kaip bus...
nuo pvc irgi priklauso- bet buna kad su kokia hemija po sezono isplauna tai pavasari tik gabaliukai nuo valties palieka, kaskur nuotrauka maciau, atrasiu parodisiu... :-D
:?: buvau pas reklamistu- patare uzklijuot "lipduku", padaritu ant pernesamos juostos,tipo daug kam jau taip dare- ar ne prisikabins???
 #273600   Xrapas
 13 Bal 2011 13:02
Absolutely rašė:...ar ne prisikabins???
Prisikabint gal ir neprisikabins, bet numeris nuo borto atsikabins greitai...
Man davė kažkokių dažų, kur užrašus ant sunkvežimių tentų daro. Solvento pagrindu, sako- su PVC nereaguoja, tik ilgai džiūna.
Dar nemėginau- reikia palaukti šiltesnių orų.
 #273738   Donasssss
 13 Bal 2011 20:05
as babar pasidariau lipdukus bet sake kad kazin ar laikys ir siaip esu girdejas kad nelaiko jie, o vat tas kur registavo valti tai sake tipo darykis lipdukus ir laikys kuo puikiausiai,bet as netikiu kazkaip
 #274304   Andrius0522
 14 Bal 2011 21:01
Donasssss rašė:as babar pasidariau lipdukus bet sake kad kazin ar laikys ir siaip esu girdejas kad nelaiko jie, o vat tas kur registavo valti tai sake tipo darykis lipdukus ir laikys kuo puikiausiai,bet as netikiu kazkaip
praejau visus reklamistus,sake nelaikys nei nevark...tai manau ir normalus reklamistai pas mus nes nesako laikys kai zino kad nelaikys,ir reiskia jei jau taip sako tai sako is patirties...
tai kaip?kas pasakys akreliniai dazai nesudraskys man valties po koki 2-3 metu?nes jau nudaziau ir db galvoju ar blogai nepadariau :)
 #274588   Vitolis
 15 Bal 2011 18:02
Jau 5 sezonas su reklamistu padarytais numeriais (ant perneshamos pleveles buvo suklijuoti) ir iki praejusio sezono viskas buvo :gutgut Bet dabar matau, kad taip nebedarysiu. Jau nusilupt baigia. Tai numerio konturus apvedziau vandeniui atspariu markeriu ir tiek ziniu. Ir galvoju, kad pasidarysiu pakabinamus ant gabalo PVC, apacioj, kad nuo vejo tas lopas nesikilnotu, insiusiu juostele shvino. O kabinsiu pramushes angas (krashtus metaliniais ziedukais apspaudes) kaip yr ant furu tento. I tas skules karabinelius ir ant virves, kuri eina aplink valti. Klausiau, sake gali. Bus :gutgut
 #274611   Absolutely
 15 Bal 2011 19:12
Vitolis rašė:Jau 5 sezonas su reklamistu padarytais numeriais (ant perneshamos pleveles buvo suklijuoti)
:shock: o as cia del vieno sezono pergivenu... super!
p.s. adminui-gal galima tai i valciu registracija perkelt ;-)
 #274636   Donasssss
 15 Bal 2011 21:02
tai jei taip yra tai pasaka tada,taigi nesunku cia kas tiek metu perklijuoti,o ir kaina nedidele. as dabar uz du numerius ir dvi velevikes sumokejau 24lt
 #274639   Vitolis
 15 Bal 2011 21:13
Tik nepamirshkit tos vietos, kur klijuosit Nr. gerai nuplaut. Vanduo ir muilas. Po to ishdziovint. Ir neparashiau pagrindinio turbut aspekto. Ash valties neishleidineju o veziojuos ant priekabos, kur ji visus metus ir buna (ishskyrus vandeni zinoma :grin: ) Jei ishleidinesit ora ir kiekviena kart ja lankstysit, shis variantas vargu ar bus priimtinas 'viarkt
 #274689   Donasssss
 16 Bal 2011 08:00
dabar ta ir zadejau klausti,tai taip tai aisku kad laiko,o as isleidinesiu kaskart. Nu sendien klijuosiu ńors ir visiskai netikiu kad laikys
 #275108   Xrapas
 18 Bal 2011 08:37
Vitolis rašė:... galvoju, kad pasidarysiu pakabinamus ant gabalo PVC, apacioj, kad nuo vejo tas lopas nesikilnotu, insiusiu juostele shvino...
Aš tokiais dabar ir naudojuos, tik priklijuoti prie borto izoliacija :lol:
 #275196   Lobiss
 18 Bal 2011 11:05
as cia viena rusu scerbakovo filmuka apie pvc ziurejau, tai jie rekomendavo ar tai gumos ar tai tuos pacius pvc klijus sumaisyti kad ir su rasalu ar siap kokiais dazais ir su kempine pagal trafareta uzdazyti. Atseit tokia danga labai gerai laikosi o reikalui esant stipriau patrynus ji nusirutuliuoja po velniu :)
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė