Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #661948   romas26
 21 Bal 2016 18:48
toks klausimas..... nusipirkom mercyry f9.9m. apynaujis, 2014metu, vzualiai plaukes labai nedaug. Ir ten jau pavaru perjungimas ant vairalazdes.... man nuo pat pradziu pasirode kazkaip nepatikimai.... akurat, po antro isplaukimo siandien nebeeina ijungt atbulis pavaros. toks jausmas lyg kazkas neleidzia ar tai uzstrige.... su kiekvienu kartu jungesi vis sunkiau ir panasiai.... tai toks klausimas butu ar cia kokia ju visu liga su tokiais begiu perjungejais ant vairo, ar cia visgi cia man vienetinis toks atvejas?
 #661969   DainiusM
 21 Bal 2016 20:27
ant gazo rankenos? suki-jungiasi pavara-gazuojasi? cia sena sistema ju, as sena dvitakti 15AG naudojas- man labai patiko, vienoj saujoj visa valdyma turi. nebuvo jokiu bedu su juo... siaip pasiziurek trosus, gal pareguliuot reikia, ten is principo panasi sistema kaip distancinio gazo/pavaru perjungimo.
 #662004   Cekasss
 22 Bal 2016 06:24
Pas mane toks pats irgi 9.9 ag veikia viskas liuks nuvesk kokiam meistrui kad trosus paziuretu ir viskas bus ok
 #662033   romas26
 22 Bal 2016 11:14
taip, ant gazo rankenos viskas, suki,jungiasi,plauki. na siandien vezu tam zmogui is kurio pirkau, mesistrelis jis. Paziures kas per bedos... kazkaip nesitiki kad ten kazkas rimto pabirtu apynaujame mercuryje :(
 #662068   romas26
 22 Bal 2016 15:33
na nuvezem meistrui, ziures... bet labai idomiai... nejungia atbulines, taciau su ranka pasukus sraigta, isijungia.... ar nebus kazkas kojoje-reduktoryje :ks> toks jausmas, kad ten apacioje kakzas stringa '''bum
 #669678   VitalijusK
 10 Lie 2016 17:16
Sveiki,gal kas zinote meistriuka Panevezio apskrityje?
Palaipsniu pradejo gesti,atsala ir uzsikuria,po kurio laiko visai nuduso ir ne brakst,nebera kibirksties.
Mercury 5ag keturtaktis,2000m,komutatorius ir babina pakeista naujais.
Gal kas turit minciu?
 #669848   paulius555
 12 Lie 2016 22:35
Rotanas rašė:Sveiki,gal kas zinote meistriuka Panevezio apskrityje?
Palaipsniu pradejo gesti,atsala ir uzsikuria,po kurio laiko visai nuduso ir ne brakst,nebera kibirksties.
Mercury 5ag keturtaktis,2000m,komutatorius ir babina pakeista naujais.
Gal kas turit minciu?
zvake pabandyk pakeist,jei su ja nedurbs atjunk nuo babinos laida kuris eina i gesinimo rakta...
 #669970   VitalijusK
 13 Lie 2016 21:10
paulius555 rašė:
Rotanas rašė:Sveiki,gal kas zinote meistriuka Panevezio apskrityje?
Palaipsniu pradejo gesti,atsala ir uzsikuria,po kurio laiko visai nuduso ir ne brakst,nebera kibirksties.
Mercury 5ag keturtaktis,2000m,komutatorius ir babina pakeista naujais.
Gal kas turit minciu?
zvake pabandyk pakeist,jei su ja nedurbs atjunk nuo babinos laida kuris eina i gesinimo rakta...
Tai kad bandyta jau,bandziau ir kita komutatoriu det,ir babina,vistiek kazkas ne taip..
bandymai tesiasi,rezultata pranesiu,jei bus aisku
 #669996   Mindaugasm
 14 Lie 2016 09:18
Rotanas rašė:
paulius555 rašė:
Rotanas rašė:Sveiki,gal kas zinote meistriuka Panevezio apskrityje?
Palaipsniu pradejo gesti,atsala ir uzsikuria,po kurio laiko visai nuduso ir ne brakst,nebera kibirksties.
Mercury 5ag keturtaktis,2000m,komutatorius ir babina pakeista naujais.
Gal kas turit minciu?
zvake pabandyk pakeist,jei su ja nedurbs atjunk nuo babinos laida kuris eina i gesinimo rakta...
Tai kad bandyta jau,bandziau ir kita komutatoriu det,ir babina,vistiek kazkas ne taip..
bandymai tesiasi,rezultata pranesiu,jei bus aisku
Atsakymą rasi čia

http://boatinfo.no/lib/mercury/manuals/4-5-6.html#/0
 #671208   alkanas
 28 Lie 2016 05:03
Įmeskite kontaktus, jei yra kas prekiauja naudotomis detalėmis, ačiū .
 #672684   auriux
 11 Rgp 2016 20:55
sveiki nutiko tokia beda su el. varikliuku dingo kelios pavaros tai atgal pirmos dvi ir i prieki pirma ir trecia. kas gali pasakyti kas kaltas perjungejas? ar tas pats variklis (inkaras) ar kaip jis ten? sugadinos visa zukle :-vimt
 #672693   Sokratas
 11 Rgp 2016 21:53
varikliukas čia nei prie ko...Perjungėjas bus kaltas.... Aš jau du juos sudeginau... kaina jų 15 eurų, jei nepermokant ir jei variklis Minkota...
 #672725   alkanas
 12 Rgp 2016 08:42
Perjungejas tai reostatas, reguliuojama varža, bet ją perjungia kontaktai, būtum netoli gal pagelbeciau, bandyk kontaktus galvoj patikrinti, apsinese gal tik
 #672746   auriux
 12 Rgp 2016 11:57
Buvau isardes ta visa kontaktų dėžė viskas gražu švaru nėra nei su de nei aprėkė nei labai issibraize dar sutepiau bet vistiek tapati bėda. Is Kur pats esi gal iseitu sutartį pažiūrėti kažką? O jei ne teks keisti variklį. :(
 #672750   Sokratas
 12 Rgp 2016 12:18
auriux rašė:.................. viskas gražu švaru nėra nei su de nei aprėkė nei labai.......... O jei ne teks keisti variklį. :(
rašai tai labai aškiai...Taigi parašyta, kad Alkanas iš Šiaulių....
Kam keist variklį, jei jis sukasi...Jei sudegs pats varikliukas, tikrai niekas nebeveiks :)
 #672751   alkanas
 12 Rgp 2016 12:30
auriux, švaru gražu, nereiškia liuks kaip matai, iesok spyruoklių, dar kokių liežuvėliu, žodžiu perjungejas mirė
 #672752   Agis
 12 Rgp 2016 12:51
Man pernai, šiemet sezono pradžioje kartais "numirdavo" kai 4-5 pavarą įjungdavau, kadangi varikliukas jau maždaug dešimtmetį tarnauja, tai galvoju, paseno, pavargo...Čia prieš gerą mėnesį užėjus lietui Plateliuose, sėdint po skėčiu kilo mintis, kad gal laidai lievi pasidarė :roll: Kažkada, kai su gumeške plaukiojau, tai akumą priekį laikiau dėl svorio paskirstymo, todėl buvau prailgines laidus nuo kitaiskos mašininės "prikūrkės"Numečiau tuos kitaicus lauk ir...antra jaunystė mano Minkotai :-D
 #672756   Sokratas
 12 Rgp 2016 13:44
man Minkotai plaukiant , kaista laidai, nuo to kaitimo originalus bėgių perjungėjas išklero visiškai, nes sutirpo plastmasės ir galop nebeveikė...pratanavo kelis metus. Bet tada daugumoj spiningaudavau ir plaukiodavau įvairiais bėgiais .. Antras perjungėjas iš vis labai nedaug teatlaikė: įkaisdavo užsitrumpino ir surūko nuplaukus į žvejybos vietą, plaukiodavau pagrinde 5-u bėgiu su anuom į žvejybos vietą ir atgal, o pasirodo- nepatartina...
Sujungiau tiesiai, akumas- varikliukas, tas yra nesunku, tik reikia turėt atsuktuvą pliusinį, kitaip kaušo neatsukt, giliai varžtai ...tai plaukioju dabar visa galia, na kaip 5-u bėgiu pastoviai, kol perjungėją nusipirksiu...tik bėda, kad atbulinio nėra ..Aišku, sukeitus klemas, ar įsitaisius perjungėją specialų ir tas atsirastų, bet paprasčiau numetus klemą su irkliuku atsistumt atgal , kai prireikia :-D
 #672764   alkanas
 12 Rgp 2016 14:55
nepamenu kaip yra, bet 5 saiba nesvarbu, kad tau dega perjungejas, gali ne jis kaltas būti, eksperimento dėlei Tingiu lyst i vidurius
 #672769   Sokratas
 12 Rgp 2016 15:42
sakai, gal pačiame varikliuke trumpinasi, ar kažkokia varža susidaro, kad tie laidai įkaista?
 #672770   alkanas
 12 Rgp 2016 15:51
Ne variklyje, tarp jo ir akumo kažkur kontakto gero nėra, kažką esi pats pribures
 #672773   Sokratas
 12 Rgp 2016 16:52
abejoju.... aš irgi taip buvau pagalvojęs... bet kai visas klemas, juntis iš naujo perėjau, nušveičiau, sutvarkiau, sekantį plaukimą ir sudegė tas bėgių perjungėjas :roll:
 #672774   auriux
 12 Rgp 2016 17:07
alkanas rašė:auriux, švaru gražu, nereiškia liuks kaip matai, iesok spyruoklių, dar kokių liežuvėliu, žodžiu perjungejas mirė
jei trukusi spyruokle neveiktu ir? Yra kazkur ju pirkti atskirai? Manau butu maziau galvos skausmo
 #672776   auriux
 12 Rgp 2016 17:08
Sokratas rašė:
auriux rašė:.................. viskas gražu švaru nėra nei su de nei aprėkė nei labai.......... O jei ne teks keisti variklį. :(
rašai tai labai aškiai...Taigi parašyta, kad Alkanas iš Šiaulių....
Kam keist variklį, jei jis sukasi...Jei sudegs pats varikliukas, tikrai niekas nebeveiks :)
Pedaug ismanus tel kad pats taip pataise klaidas. :-ug ir per tel app nerodo is kur yra todel ir paklausiau.
 #672782   alkanas
 12 Rgp 2016 18:49
auriux rašė: jei trukusi spyruokle neveiktu ir? Yra kazkur ju pirkti atskirai? Manau butu maziau galvos skausmo
Aš net nematęs tavo variklio, tik spelioju
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė