Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Guminės, PVC, plastikinės, medinės valtys; varikliai, naudingi priedai; echolotai, GPS
 #492677   Sokratas
 09 Lie 2013 15:03
turėtų tikt.
Labai svarbu gerai nuriebalint...
 #492760   savas
 09 Lie 2013 22:47
Po savaites turetu parvezt klijus skirtus klijuot profesionalams. Skirti pvc. Isbandyti su pvc - pvc, guma, medziu, metalu, paprastu audiniu - laiko mirtinai. atsparus aukstoms temperaturoms (dali dugno buvau praklijaves, po zvejybos palikom valti aukstyn papais ant saules - po poros valandu sunus pranese kad atsiklijavo gabalas dugno. Pasirodo, atsiklijavo gamyklines vietos. Maniems klijuotiems plotams - kad nors ka... Pagal kliju gamintojo aprasyma - klijai laiko iki 180 laipsniu)
Jei kam reik rimto remonto, galesit kreiptis - savo valti buvau perpjoves (sutrumpinau ant puses metro) - suklijavau balionus, transa, dugna, kili - laiko puikiai...
 #494045   minBOAT
 16 Lie 2013 17:53
Poliuretannovyj, (mėlyna tiubelė) , gamintojas AO ANLĖS, Rusija, Sant-Peterburgas
dvokia nenusakomu dvoku, fuuuu... :)[/quote]

Bobi, tie klijai nedvokia visiškai. Jie beveik bekvapiai.
 #494050   Sokratas
 16 Lie 2013 18:31
tipo, aš čia prisifantazavau?
 #494273   minBOAT
 17 Lie 2013 15:41
bobis rašė:tipo, aš čia prisifantazavau?
Panašu, kad prisifantazavai ir su kvapu ir su klijavimo stiprumu... Visų pirma poliuretaniniai skirti PVC, antra- po paskutinio pradžiovinimo reikia prispaudus pakaitinti iki 70-80 laipsnių, privoluoti ir palikti po suspaudus arba viską daryti su termospaustuvu išlaikant temperatūrą. Beveik normalūs tie klijai.
Gumą (Nyrok valtį) geriausia klijuoti chlorkaučiukiniais
Jei tuo abejoji, ateik į Kitam Krante pasiskaityti apie "karvių girdyklas" :) /Folding Boat/
 #494276   Sokratas
 17 Lie 2013 16:12
aš kaiklijavau ir parduotuvėj kai bandė man įrodyti, kad geri klijai ir klijavome , laikėmės instrukcijos užrašytos ant tiubelės....Jokių ten kaitinimų fenu nebuvo minima. o jei drįsti aiškint kad aš čia fantazuoju, tai man kalbėt su tamsta nebėr apie ką...
 #501816   saulux
 21 Rgp 2013 21:14
bobis rašė:Liūdna naujiena, nebėra liuxusinių klijų 88-M, ir svarbiausiai, kai jų man labiausiai reikia, kai mano Nyrokas paėjo šaibomis, liaudiškai tariant...
Gal kas nors matėt kur nors dar jų?
Dabar esu prisipirkęs bandymams:

88 CA (žalia tiubelė); gamintojas AO ANLĖS, Rusija, Sant-Peterburgas

Moment 88 osobopročnyj vodostojkij klej (raudina tiubelė), gamintojas OOO ,,Henkel rus"

Moment specialnyj rezinovyj vodostojkij klej (žalia tiubelė) OOO ,,Henkel rus"

Poliuretannovyj, (mėlyna tiubelė) , gamintojas AO ANLĖS, Rusija, Sant-Peterburgas

Apie rezultatus, vėliau, po bandymų. Vienas rezultatas jau yra, galva svaigsta kaip reikiant, o paskutiniai- tai dvokia nenusakomu dvoku, fuuuu... :)
Megos Senukuose radau 88m
http://imageshack.us/photo/my-images/59/u9jd.jpg/
 #501817   Sokratas
 21 Rgp 2013 21:18
:gutgut jo jo, yra jau atsiradę visur
 #501825   saulux
 21 Rgp 2013 21:32
Nusipirkau, bandysiu Nyrok 41 lipint. Neradau vienur, vaziavau kitur... o tikrai jie tokie geri kaip jus giriat? :lol:
 #501827   Sokratas
 21 Rgp 2013 21:35
geri, jei gerai nutrinsi švitriniu ir gerai nuriebalinsi ir prispaudęs lopą gerai privoluosi.
 #525433   minBOAT
 23 Lap 2013 22:36
Klaipedskas rašė:
savas rašė:Jei i konteineri mesi - duok zinot kada ir i koki :roll: :-D
Nesinoretu jos dar ismesti, todel ir klausiu, kaip butu galima sutvarkyti dugna. :roll:
Tiesą sakant, geriau būtų ...išmesti. Tos guminės- vienos iš nesaugiausių valčių. Ir tegul oponentai nepradeda ginti savo pozicijų, kad "praplaukiojau 30 metų ir dar galima plaukioti". Mano klientai guminių valčių savininkai tiek pripasakoję istorijų apie didelius BUM, kad priešingi teiginiai tiesiog kelia nepasitikėjimą. Nežinau nei vieno atvejo, kad būtų sprogusi PVC valtis. Apie Maximines kurių PVC be armavimo nekalbu.
Jei jau labai ta defektuota valtis kelia sentimentus, galima lengvai suklijuoti naudojant tinkamus klijus ir įrankius. Ankstesniuose postuose viską detaliai aprašė Xrapas ir Bobis. Tiesiog reikėtų netingėti ir perskaityti visą temą.
Sėkmės :)
 #525439   savas
 23 Lap 2013 22:47
Kiek aplamai metu tai valciai? Gal finansiskai jos jau nebeapsimoka lopyt. Nebent savom jegom burt, bet ir tas kainuoja... Gal verciau uz pinigus sukistus i remonta, nusipirkt,kad ir ne nauja, bet sveika.
 #525467   Klaipedskas
 24 Lap 2013 10:31
FBE rašė:
Klaipedskas rašė:
savas rašė:Jei i konteineri mesi - duok zinot kada ir i koki :roll: :-D
Nesinoretu jos dar ismesti, todel ir klausiu, kaip butu galima sutvarkyti dugna. :roll:
Tiesą sakant, geriau būtų ...išmesti. Tos guminės- vienos iš nesaugiausių valčių. Ir tegul oponentai nepradeda ginti savo pozicijų, kad "praplaukiojau 30 metų ir dar galima plaukioti". Mano klientai guminių valčių savininkai tiek pripasakoję istorijų apie didelius BUM, kad priešingi teiginiai tiesiog kelia nepasitikėjimą. Nežinau nei vieno atvejo, kad būtų sprogusi PVC valtis. Apie Maximines kurių PVC be armavimo nekalbu.
Jei jau labai ta defektuota valtis kelia sentimentus, galima lengvai suklijuoti naudojant tinkamus klijus ir įrankius. Ankstesniuose postuose viską detaliai aprašė Xrapas ir Bobis. Tiesiog reikėtų netingėti ir perskaityti visą temą.
Sėkmės :)
Perskaiciau visa jusu tema, supratau kad reikia Nefraso, kliju 88m, sveiciamo popieriaus ir volo :grin:
Klausimas sekantis, mazoms skylems, rasti lopus, nera problemu, o kur rasti tokio ilgio, kad butu tinkami man?
Ar naudoti tiesiog masinos, ar vilkiko kamera?
O gal yra kur pirkti gumos gabalu, kad galima butu tiesiog visa sena dugna (arba, kas is jo liko, priklijuoti prie naujo, per visa ilgi ir ploti? :)
Esu toks zmogus, kad rankos auga is teisingos vietos. Esu megejas pasiknisti, nes man tai suteikia malonuma, kazka padaryti savo rankomis. Priesingu atveju, jau buciau parases kolegai Savas, kuriam konteineri ieskoti mano valties :grin:
 #525492   ku2002lt
 24 Lap 2013 14:10
Gumos visokiu storiu ir plociu yra pirkti Lytagroj, Silutes pl.
O del tu BUM, tai pilnai sutinku, asmeniskai pats "jaunysteje" su nyroku vidury Mariu sprogau bent du kartus, ir ka, skyle i dantis, sukandi ir irkluoji i kranta :-D
 #525622   minBOAT
 25 Lap 2013 00:59
Jaučia mano širdis, kad SAVAS vis tiek ras tą konteinerį :) Tokios gumos kaip kad guminės valties dugnas Lytagroje dar nebuvo. Jos yra valčių gamyklose Rusijoje, tačiau...
Lytagroje galima rasti armuotos arba nearmuotos gumos. Ji ritiniuose. Plotis- 1000 mm
 #525754   Klaipedskas
 25 Lap 2013 16:56
FBE rašė:Jaučia mano širdis, kad SAVAS vis tiek ras tą konteinerį :) Tokios gumos kaip kad guminės valties dugnas Lytagroje dar nebuvo. Jos yra valčių gamyklose Rusijoje, tačiau...
Lytagroje galima rasti armuotos arba nearmuotos gumos. Ji ritiniuose. Plotis- 1000 mm
Kuom ta guma, kuria prekiauja Lytagra, netinkama man? :roll:
 #525756   minBOAT
 25 Lap 2013 17:16
Klaipedskas rašė:
FBE rašė:Jaučia mano širdis, kad SAVAS vis tiek ras tą konteinerį :) Tokios gumos kaip kad guminės valties dugnas Lytagroje dar nebuvo. Jos yra valčių gamyklose Rusijoje, tačiau...
Lytagroje galima rasti armuotos arba nearmuotos gumos. Ji ritiniuose. Plotis- 1000 mm
Kuom ta guma, kuria prekiauja Lytagra, netinkama man? :roll:
Ji stora ir sunki. Šiaip jos markė SBR (bendros paskirties guma). Atrodo, kad nuo 3 mm storio yra armuota, iki 3 mm- ne
 #613789   Salokym
 18 Vas 2015 09:32
Laba diena, kolegos. Kaip manot, eina kokiu nors būdu suklijuot/susiūt Niroką, jei atsivėrė per siūlę? Galbūt Barzdėnas apsiimtų sutvarkyt. :roll: Žr. nuotrauką.
Prikabinti failai
n41_b.jpg
n41_b.jpg (120.22 KiB) Peržiūrėta 6894 kartus(ų)
 #621889   minBOAT
 09 Bal 2015 20:16
Salokym rašė:Laba diena, kolegos. Kaip manot, eina kokiu nors būdu suklijuot/susiūt Niroką, jei atsivėrė per siūlę? Galbūt Barzdėnas apsiimtų sutvarkyt. :roll: Žr. nuotrauką.
Seniai visiems sakau, kad PROFESIONALIAI nepavyks niekam :stop-; . Priežastis- talkas balionų viduje ir pačio audinio ypatumai
 #621913   Rimasx
 09 Bal 2015 21:11
minBOAT rašė:
Rimasx rašė:kazin ar ant guminukes eitu priklijuoti rankena skirta pvc valciai,nu ne gumine ,o plasmasine :mėlynvarla

Eitų :grin:
ta prasme ,kad uz jos paemus eitu panesti valti :roll:
 #621919   minBOAT
 09 Bal 2015 21:21
Visada galvojau, kad valties rankenos skirtos valtims nešti, o ne duris atidaryti :grin:
Žinoma, kad verta pasidaryti. Tačiau gali būti ir kitokie sprendimai
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė