Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Gružlys, am. lašiša, nėgė, seliava, muskie... vėžys
 #203686   Memelis
 14 Bir 2010 13:14
Sveiki, norėjau paklaust gal kas jas gaudot tikslingai? Pasidalinkit patirtim kur, ant ko jas gaudot. Ačiū.
 #203687   Skumbrotas
 14 Bir 2010 13:17
Tikslingai nesu gaudęs, bet gaudant "kas užkibs" su plūdine jos man buvo užkibusios ant dzyko, tešlos, batono.
 #203709   cyma
 14 Bir 2010 15:11
...,man tai ant krevetės, gaudant žiobrius... :ruko
 #203807   Zafas
 14 Bir 2010 22:55
jai neklistu esu pagaves dvi an mepso :) zemaitijoj
 #361460   Dariovas
 12 Bal 2012 20:21
manau jau gana senai neaktyvi tema... bet brolis gaude jas ant blizgiu, ir dar kazkokio kaip galvakablis ir pilna siuleliu man atrodo ten strymeriu vadina :D pagaudavo ir gana nemazai
 #361572   stirlic
 13 Bal 2012 06:38
daug ozku esu pagaves skirvytes gale is valties iskart uz posukia i vytine.Gaudem ant paprastos sistemeles kaip mariose eserius ant slieka,bet ne nuo dugna ,o truputi pakelus.
 #361616   hamis
 13 Bal 2012 08:58
Taip ir Atmatos ziotyse pasigauna, jei dar koki blizguti, ar kita suduka prie sistemeles primontuoji. Gaudai eserius, o jau keliant masala aukstyn kibimai budavo. Tik dar ankstoka, po karsiu nersto kazkaip jos pasirodydavo.
 #577042   upinis
 26 Bir 2014 12:44
Turėjau vakar nutikimą Nemune, netoli Jurbarko.
Temstant bandžiau salatį pačiupt. Vienas mažius užkibo. Paleidau.
Netrukus - vėl kibimas. Bet toks keistas - švelnus, lyg blizgė ilgą žolę lengvai kabintų. Žinau, jog ten jokios žolės nebuvo ir nėra. Todėl pakirtau - yra :!:
Jaučiu, kažkas nedidelio, matyt, vėl salatukas. Prietemoje iškart nesupratau, tas salatukas kažkoks ilgas ir liesas pasirodė. Tik kai ištraukiau, įsižiūrėjau ką turiu: ogi - ožką.
Po kelių metimų vėl tas pats - dar viena ožka. Abi tokio didelės silkės didumo. Ir panašios į silkę. Po to visai sutemo ir kibimai baigėsi.
Bet dvi paeiliui - tai gal jų ten ir daugiau yra :?: . Reiškia, reikia dar pabandyt.
Gal kas bandė spiningu jas pagaut. Gal turit kokių patarimų dėl masalų, pravedimo...?
Man tai ėmė šitokią "KIBS":
Prikabinti failai
kibs.png
kibs.png (179.33 KiB) Peržiūrėta 3914 kartus(ų)
 #583279   Tadas
 04 Rgp 2014 20:00
teko man ir pagaut paciam kaune lygiai taip kaip jus pasakojat dvi ozkas dviem is eiles metimais :grin: ir taip pat ant kibs vartikles tik mano atveju tai buvo kibs flood vartikliuke :) o kad ten ju dar daugiau yra tik tas keleta pagavus likusios issibaide tai net neabejoju ;-) nors mano atveju kita zvejyba jau ju ten neradau bet ir kaip nepaslaptis kaunieciam manau hesas prie to smarkiai prisidejo :grin: nes ten kur jas pagavau kita zukle radau sausuma :-D
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė