Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Krepšinis, futbolas, kt. sporto šakos
 #560467   pensininkas
 14 Bal 2014 17:20
Nors ir nesibaigė dar 2013/14 m. Eurolygos sezonas, deja, nei viena Lietuvos komanda nebetęsia kovos dėl pagrindinio trofėjaus ir nugalėtojų vardo.
Taip pat baigėsi ir mūsų Eurolygos totalizatorius.

2013-14 m. Eurolygos totalizatoriaus nugalėtoju tapo Donatelo :!: :!: :!: ''plot
Antrą vietą užėmė ir tik 1 taškeliu nuo nugalėtojo atsiliko jashas ;-var-var.
Garbingą trečią vietą iškovojo, ilgai pirmavęs, bet puskutiniuose turuose buksuot pradėjęs Edošius ''plot

Sveikiname nugalėtojų trejetą. Iki kitų sezonų ::hai-bai
TOP16-13.14.jpg
 #560761   pensininkas
 15 Bal 2014 11:14
eLPi rašė:Tik kodėl pensija mano paskutinio spėjimo negavo
nu matai, moderatoriai sako, jog PM turi praeiti teoriskai, o praktiskai nefega nepraeina :cig.
Nu ir dar vienas yra toks moderatorius, kuris del turbut tik jam suvokiamu priezasciu gali savivaliauti ir nusizengdamas forumo taisyklems skirti nuobaudas :/nek
Jei labai kazkas keis situacija, gali man permesti print screenu, kur matytusi spejimas, jo data bei siunciamos PM adresatas :gutgut
 #560902   Vegys
 15 Bal 2014 18:29
pensininkas rašė:Nors ir nesibaigė dar 2013/14 m. Eurolygos sezonas, deja, nei viena Lietuvos komanda nebetęsia kovos dėl pagrindinio trofėjaus ir nugalėtojų vardo.
Taip pat baigėsi ir mūsų Eurolygos totalizatorius.
Nagi greitai pakeiti mano vietą iš 6 į 5 :piktaz :piktaz :piktaz Nenoriu būt 6tu [oj-me: Ir pageltonink mano PAR:ZAL rezultatą geltonai :liež-uvis

Sveikinimai nugalėtojams !
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė