Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Krepšinis, futbolas, kt. sporto šakos
 #362723   vava
 16 Bal 2012 14:22
tikrai nebloga zinia tiek Kaukenui, tiek rinktinei
 #363014   minda
 17 Bal 2012 07:52
p.arturas rašė:ne is komandos varpines ziuret reikia. rytui gal dar paprasciau patekt bus.
bet nacionaliniam ciampionatui *PYP*. ko plesytis del LKL-o?
o ir kaz ka pasiekt VTB, kai viskas rusu rankose, tvarkarastis jiems palankus, teisejai tai is vis be komentaru...
jevralyga parsiddave.
buvo NEBL, pletesi, puiki lyga buvo, daug saliu zaide, tai ta uzlenke su rusu pagalba.
pries pusmeti kele ideja kad VTB atstotu rusijos lyga ir ten viska rusai tarpusavyje issiaiskintu, bet lietuviai, latviai ir lenkai buvo pries.
o dabar busim priversti zaisti rusijos lygoje, nes kitaip B licenzijos negausi.
briedas kazkoks.
pritariu 100 % :gutgut
 #363015   minda
 17 Bal 2012 07:53
p.arturas rašė:siaip mano manymu briedas yra tos neterminuotos A licenzijos.
garantuota kito sezono vieta eurolygoje galetu turet komanda patekusi i top16. visos kitos turetu pakovot renkant reitingo taskus, kovojant kituose turnyruose ar dar kaip nors. nes dabar net is grupes gali neiseit, o licenzija amzina turet, prasilenkia su sportiniais principais.
cia taip pat mano mintis isdestei :gutgut
 #363041   SKarolis
 17 Bal 2012 09:03
Šiaip aš nieko prieš VTB ir B licenzijos likimą patikėti šiam turnyrui, bet labai svarbu būtų, jog teisėjautų ne Rusijos teisėjai, o tokie patys kaip ir Eurolygoje. Nors dauguma rėkia, jog Lietuvos krepšinis dėl VTB lygos bus sužlugdytas, aš norėčiau paprieštarauti. Kaip tik bus atvirkščiai. Jeigu į VTB Rūdupis bei Šiauliai būtų priimti, tai didesnis kompetitionas tik pagerintų situaciją. Pakeltų krepšinio lygi..
 #363045   p.arturas
 17 Bal 2012 09:08
tai ir galetu skirt vtb cempionui 1 B licenzija, kaip ir eurocupui. bet dabar nori is nacionaliniu cempionatu atimt galimybe gaut b licenzijas, is lietuviu,lenku,latviu ir ukrainos. o tai jau zlugdymas.
 #363046   hamis
 17 Bal 2012 09:09
o visas kitas komandas kur siusti i nkl? nebebutu jokio tolko zaisti nacionaliniuose turnyruose.
 #363066   Rapolas
 17 Bal 2012 09:39
Jeigu vertinčiau iš "Žiūrovo" pozicijos, tai man būtų žymiai įdomiau žiūrėti rungtynes, kur žaidžia pvz. LR su Chimki ar CASK-u, o ne LR su kokiu "bezdoniu keramiku"... nu gal čia šiek-tiek per aštriai pasakiau, bet jeigu atmetus visokius politinius motyvus, tai toks čempas tikrai būtų kurkas įdomesnis nei LKL.
 #363071   hamis
 17 Bal 2012 09:48
Idomesnis taip. Bet, kam is jo naudos daugiau? Klubams ir ziurovams- TAIP, kitoms komandoms, zaidejams kitu komandu ir ju sirgaliams- NE.
Man asmeniskai svente nueiti i varzybas kai atvaziuoja i KLP zali, arba rytas. Ir zmoniu pilnos sales susirenka, kas greiciausiai uz bilietus krenta i klubo kisene. Automatiskai klubas surinkdamas lesu gali stiprintis, rengtis ir t.t. ir t.t. Jau nekalbu apie zaideju nora tobuleti, stengtis kazkur patekti. Jei neliktu stipriausiu komandu LKL'e lyga butu galima drasiai sujungti su NKL, bet tai kokia tada ten motyvacija gautusi? Nes NKL'o komandos aria, kad patektu i LKL'a ir t.t.
Zodziu buna, kad vienas kitas zaidejas atsiskleidzia zaisdamas pries grandus, daugiau sansu buti pastebetam ir kazko pasiekti. Zodziu manau prioritetas lietuvos krepsiniui yra LKL'as, nes cia yra zaideju ir jaunimo kalve. Kur gali atsiskleisti ir pasirodyti kas yra kas. O kai daugiau akiu mato ir stebi sansu tai padaryti daugeja. Jei atims motyvacija tai krepsinio populiarumas tikrai smuks.
 #363092   hipy
 17 Bal 2012 10:13
Rapolas rašė:Jeigu vertinčiau iš "Žiūrovo" pozicijos, tai man būtų žymiai įdomiau žiūrėti rungtynes, kur žaidžia pvz. LR su Chimki ar CASK-u, o ne LR su kokiu "bezdoniu keramiku"... nu gal čia šiek-tiek per aštriai pasakiau, bet jeigu atmetus visokius politinius motyvus, tai toks čempas tikrai būtų kurkas įdomesnis nei LKL.
idomu koks tavo vertinimas butu, jei po nicku prie zodzio miestas butu parasyta Prienai ar Pasvalys...
 #363095   Rapolas
 17 Bal 2012 10:15
hipy rašė:
Rapolas rašė:Jeigu vertinčiau iš "Žiūrovo" pozicijos, tai man būtų žymiai įdomiau žiūrėti rungtynes, kur žaidžia pvz. LR su Chimki ar CASK-u, o ne LR su kokiu "bezdoniu keramiku"... nu gal čia šiek-tiek per aštriai pasakiau, bet jeigu atmetus visokius politinius motyvus, tai toks čempas tikrai būtų kurkas įdomesnis nei LKL.
idomu koks tavo vertinimas butu, jei po nicku prie zodzio miestas butu parasyta Prienai ar Pasvalys...
Mano vertinimas būtų lygiai toks pat, net jei po šituo nicku būtų parašyta, pvz. Joniškis :D
 #363100   hipy
 17 Bal 2012 10:20
tai tu tada is namu neislendi - nesiskaito. kalba eina apie mazu miesteliu sirgalius, kai jiems svente - savos komandos rungtynes su Lietuvos grandais... o tu ziurek per telika NBA ar ta pacia eurolyga ir nesiskusk reginiu...
 #363138   ramkis
 17 Bal 2012 10:56
Nu te su ta VTB tai gal ir nieko butu, bet zinant ruseliu nepastovuma, tai, kad nesigautu taip, jog dar po keliu metu i EuL patenka tik kokios pirmos 4 komandos :-D V a tada autai butu ir Z ir LR 'viarkt Nemanau, kad tai bus geras projektas, cia barmaliejus issigando ruseliu ir VTB pletros, todel ejo ant kompromiso, neatsizvelgdamas i kitu saliu interesus. Nors nemanau, kad lenkeliai pasiduos sitam spaudimui, nes ju tik 1 komanda zaidzia VTB. Lietuvai reiktu atlaikyti savo pozicijas, ir daryti spaudima, tiek VTB tiek EuL. Nes be lietuvisku komandu VTB pataptu tik toks siaip sau turnyrelis, o ULEB zali turi svaru balsa, nes yra vieni is ULEB steigeju, kas jiem garantuoja ilgalaike A licenzija. ULEB nerizikuos prarasti savo itakos del Z pasitraukimo (tiksliau del LT) is organizacijos, nes tai galetu paskatinti ir kitas nepatenkintas salis pasitraukti, tokias kaip Ukraina, kuriai nesuteikiama nei viena A licenzija, o kitokios jie negali laimeti, Lenkija - kuri taip pat turi tik 1 licenzija, o tikrai noretu daugiau. Pasitraukus bent sitoms isvardintoms salims is ULEB, organizacija pradetu griuti, tada sitos salys laisvai prisijungtu prie VTB, kuo manau dziaugtusi ruseliai, ruseliai ikurtu organizacija turtingesne uz ULEB ir tada butu labai "karsta". Bet aisku tai tik is viena galimybiu, manau LT atstovai visa tai zino ir supranta, todel bus priimtas teisingas sprendimas Lietuvos krapsinio labui.
 #363142   SKarolis
 17 Bal 2012 11:05
Arba dar idomus variantas būtų, VTB ir EL sujungti ir padaryti 1 lygą tik būtų 2 konferencijos, Rytų ir vakarų. Panašiai kaip NBA :)
 #363144   ramkis
 17 Bal 2012 11:07
SKarolis rašė:Arba dar idomus variantas būtų, VTB ir EL sujungti ir padaryti 1 lygą tik būtų 2 konferencijos, Rytų ir vakarų. Panašiai kaip NBA :)
Cia variantas butu idomus, bet tada tektu atsisakyti nacionaliniu cempu, o su tuo nesutiktu nei ispanai,nei italai, nei graikai ir dar eile kitu saliu.
 #363158   vava
 17 Bal 2012 12:01
nu jus vel duodat su savo pravardem stebuklingom :)... kas tas sasyskiukas???
 #363159   hamis
 17 Bal 2012 12:03
Andriuskevicius :D
 #363242   Vegys
 17 Bal 2012 15:04
hamis rašė:o visas kitas komandas kur siusti i nkl?
Parduot kaip lėles. Juk varžybos tarp Sakalų ir Baltų kažin ar kam bus įdomios. Kritus LKL lygiui, net ir užsienietį fig tu prisišauksi (kalbu apie silpnesnes komandas), nes jie juk žinos LKL lygį ... Man tai gaila .... gaila ...
 #363249   Vegys
 17 Bal 2012 15:11
ramkis rašė:Toks keistas, bet neblogas, kai ko truksta mano manymu, kai ko per daug. Na bet tai isplestinis, ir neaisku koks jis bus galutinis.
Ir aš apie JĮ pagalvojau :)
 #363251   p.arturas
 17 Bal 2012 15:13
tik pradejom dziaugtis kad vidutiniokai sustiprejo,atsirado kas zalgiri ir ryta karts nuo karto ant zemes nuleidzia, tai se tau...
 #363262   Rapolas
 17 Bal 2012 15:44
Vegys rašė:... Kritus LKL lygiui, net ir užsienietį fig tu prisišauksi (kalbu apie silpnesnes komandas), nes jie juk žinos LKL lygį ... Man tai gaila .... gaila ...
Man tai žymiai labiau gaila... kai lietuvaičiai išsivažinėja ,o kad individualistų "šuolininkų" bus ant LT mažiau tai tikrai negaila ,NBA per TV kompensuos :D
 #363511   Sokratas
 18 Bal 2012 04:43
užuojauta Giedriuzzz
Rūdupis - Pieno žvaigždės 94:64
 #363514   giedriuzzz
 18 Bal 2012 06:02
Jo. Matyt pampersus namie paliko :lol:
Šiaip tai du kėlinukus tai kiek stebėjau tai gerai lošė, o paskui kas nutiko tai :roll: 'viarkt
 #363552   Sokratas
 18 Bal 2012 08:16
taigi pats sakai kad be pampersu ,....porą kėlinių ir be jų juk galima iškentėt :oops: :lol: :-D
 #363560   hamis
 18 Bal 2012 08:30
Tik ne 4-ta gavus jogurto 20-0.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 357
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė