Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Krepšinis, futbolas, kt. sporto šakos
 #577427   Vytenisnl
 28 Bir 2014 21:21
nu bet tada gaunas, kad per pratesima gali speti vel lygiasias (t.y. pendelius). Tuo paciu gali atspet nugaletoja, bet negaut ne tasko, nes jis paaiskeja po pnedeliu ;)

P.S. jusu spejimu dar neskaiciau, nes dar kitos rungtynes nevyko, tai teoriskai spelioju ir pagal savo ir pensijos spejimus (pastarasis sms rasineja visokius :ruko )
 #577665   Vytenisnl
 30 Bir 2014 10:55
Taisyklių papildymai, kad taškų skaičiavimas būtų logiškas:

1) Jei atspėtas nugalėtojas, tačiau neatspėta kuriuo metu (pvz. ar per pratęsimą, ar po baudinių ar po pagrindinio laiko) - paguodos 1 taškas
2) Jei pagrindiniu laiku atspėtas tikslus rezultatas +1 taškas (kaip ir grupėse). Pagal iki šiol galiojusią redakciją - nebūtų gauta nieko ir nesiskirtų nuo tiesiog atspėjusių nugalėtoją per pagrindinį laiką
3) galite teikti ir baudinių rezultatą, tad visumoje max 3 rezultatai per rungtynes x:x (y:y, z:z), kur x:x - pagrindinis laikas, y:y - po pratęsimo, z:z po baudinių.

Man iš tų pataisymų nieko doro, bet bus sąžiningiau geriausių spėjikų atžvilgiu. Jei kas vetuoti norite šiuos pakeitimus - galiu alternatyvią lentelę paskaičiuot :)
 #577668   Vytenisnl
 30 Bir 2014 11:03
Rezultatai: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Formulyčių nepasidariau (daug makalynės), tai persitikrinkit, ar viskas gerai su jūsų rezultatais :) Mano spėjimus, tikiuosi, edmundaxx papostins čia ; -)

Edit: jei kokį pataisymą/padiskutavimą norite parašyti, tai keiskit žinutės antraštę. Kitaip lauksite sekančios dienos :twisted:
 #577677   MariusM
 30 Bir 2014 12:09
Kažkaip man nelabai suprantamas taškų davimas pvz Ramkis už paskutinias su graikais varžybas gavo 3 taškus, spėjo , kad pagrindinis baigsis 0:0 (gavo 1,5 taško) ir paskui pratesimas bus 1:1 (vėl gavo 1,5 taško), o baudinių spėjimo nebuvo tipo 0 taškų. Man klausimas kaip spėjant pagrindinį 0:0 gauna 1,5 taško jei baigėsi 1:1 :) ? Plius su atspėtais įvarčiais, tos pačios graikų varžybos, daug kas spėjo kad bus 2 įvarčiai, tai kaip irgi turėtų gauti po 0,5 balo, bet to nebuvo (gavo tik Algirdas 0.5) :D.
 #577681   Vytenisnl
 30 Bir 2014 12:26
nu prisidariau problemų nepragalvojęs visko, dėl to biški balaganas ir gaunasi.

Dėl Ramkio, tai jis atspėjo ir pagrindinį laiką (ten tik nugalėtojo reikia, kas vėlgi nelabai logiška, kaltas) ir pratęsimą. Vat jei būtų atspėjęs dar ir po baudinių nugalėtoją (bet to nebuvau pragalvojęs ir tik dabar įtraukiu), būtų maksimumą susirinkęs.

Dėl atspėtų įvarčių, tai 0,5 balai kaip paguodos taškai užsilikę nuo praeito turo. Bet irgi pritarčiau, kad turėtų būti kaip priedas prie esamo atspėjimo, neatspėjimo.

Šūdas gavosi čia su taškais, bet nesinori perdaug priskaldyti "po laiko". Dėl to tik tuos kelis pakeitimus ir siūliau.
 #577686   vava
 30 Bir 2014 12:39
man atrodo, kad, kuo daugiau i miska, tuo daugiau grybu :)
gal palikt tiesiog tokiu principu, kaip buvo tik pvz pridet, kad zmogus spejes lygiasias gali gaut papildomai 0,5 tasko, jei teisingai nurodo galutini nugaletoja po baudiniu
 #577693   Wytux
 30 Bir 2014 12:54
as ir buciau uz vieno rezultato teikima (jie kazkas laimi iki baudiniu) plius jei speji kad lygiosios- tada pridedi koks rezas bus po baudiniu. Nes trys spejimai tai biski fignia mano nuomone.
 #577749   Wytux
 30 Bir 2014 15:50
sonca rašė:Tai kaip man spėjimą pateikti?
Jei manai kad nebus penalkiu- rasai kas ir kiek liames ... PVZ 1:0
Jei manai kad baigsis lygiom, o poto penalkes- tai PVZ 0:0 ( 5:3)
Taip turbut.
 #577923   pensininkas
 01 Lie 2014 11:54
Tikrai taip. Nes dabar dar trūksta papildomų taškų už:
kamuolio kontrolės laiką
kortelių skaičių
kampinių skaičių
nuošalių skaičių
traumų skaičių
:lol:
 #577927   vava
 01 Lie 2014 12:08
pensininkas rašė:Tikrai taip. Nes dabar dar trūksta papildomų taškų už:
kamuolio kontrolės laiką
kortelių skaičių
kampinių skaičių
nuošalių skaičių
traumų skaičių
:lol:
na, jei jau taip, tada ir už sukandžiotus žaidėjus :)
 #577930   Rapolas
 01 Lie 2014 12:22
Manau, reikia palikt taip kaip Vytenis sugalvojo nuo pat pradžių ,nes jis yra iniciatorius ir šio žaidimo organizatorius.
Visada bus galima pasibaigus čempionatui ir gavus galutinę spėjimų lentelę pasikeist taisykles ir persiskaičiuot balus taip, kaip būtų kiekvienam naudingiausia :-D
Nebesikandžiokit :-D net Suarezas atsiprašė italo ,ir tas jam atleido :-D
 #577945   Rapolas
 01 Lie 2014 13:02
Žino kaip skaičiuot ,tik nežino kaip visiems įtikt ,o kad visiems įtikt- taip nebūna :-D
Formulės gan sudėtingos gaunas eksely ,nepagalvojau, galima buvo kokį studentą duot, kad makrosą su VB parašytų, o daba jau vsio- aniems atostogos :-D o dėstytojams- irgi :-D
 #577954   Vytenisnl
 01 Lie 2014 13:16
tai ir persiskaičiuosit patys jei ką ;) paliekam kaip yra, tik pridedu 1 balą (kas jau buvo pridėta) už tiesiog nugalėtojo atspėjimą (kad nebūtų, kai atspėji nugalėtoją, bet neatspėji pratęsimo ir gauni 0 taškų). Ir jo, grįžtu prie diktatūros... :ruko
 #578132   Rapolas
 02 Lie 2014 06:51
Arba Vytenio PM persipildęs, arba mūsų diktatorius nebeprisijungia prie ŽT :-D
p.s.: žinutė kažkodėl private "tebestovi" prie skilties "siunčiamos"
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė