Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Klausimai, pastabos ir pasiūlymai moderatoriams
 #1212   karolis
 28 Vas 2006 16:07
Problema:
Bandai jungtis prie forumo, slaptažodi kaip ir priema, bet vis tiek lieki neprisijunges.

Ką daryti?
Ištrinti sausainius (cookie) susijusius su zvejotribuna.net.

Kaip tai darosi
yra 2 budai:
1. (Paprastas) jeigu nori istrinti visus cook'ius, tai spaudi:
Tools -- Internet options -- delete cookies

2. (Sudetingesnis) Gali istrinti tik sio forumo cook'ius:
a) Atsidarai savo operacines sistemos diska (greiciausa C).
b) Eini i Documents and Settings -- tavo vardas -- Cookies
c) randi failus kurie vadinasi: zvejotribuna.net.txt ir www.zvejotribuna.net.txt, ir juos istrini
d) Uzdarai exploreri ir paleidi is naujo.

PS "tavo vardas" yra tavo loginas tame kompiuteryje. Jeigu neturi savo logino, turbut reikia ieskoti "Default user"

Karolis
 #568192   saulux
 15 Geg 2014 22:09
Pora dienu atgal prisijungus vel atmesdavo. Nesu laido riteris, nelabai ir ismanau as ten kazka, bet lygtai pratryniau visus cookies. Prisijungia jau normaliai, bet kaskart reikia is naujo. Nepadeda zyma kad visada prisijungtu... kame reple?
 #568196   savas
 15 Geg 2014 22:27
Gal juokinga pasirodys asams, bet atsidares atnaujinta varianta, prisijungiau, uztvirtinau prisijungima kiekviena karta, issaugojau adresu juostoj, istryniau visus ankstesnius - jokiu problemu...
 #728072   justass
 15 Sau 2020 17:07
Sveiki,

Tokia įdomi situacija, per telefoną, bandžiau keisti savo tikrojo accounto email ir passwordą, passwordai storinami cloude mano. Ir netyčia prisimaigiau ir random pakeitė passwordą password manageris mano, ir niekur jo nespėjau išsaugoti, problemos kaip ir nebūtų jeigu galėčiau pasidaryti reset passwordą, bėda kad ten yra mano senas email dzastinas@nkm.lt bet paštas kur jis buvo sukurtas nebeegzistuoja www.pastininkas.lt gal galima mano senojo accounto dzastinas email pakeisti į kitą, kad galėčiau atsirestorinti savo seną accountą ir juo naudotis?
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė