Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #564986   pjonas7
 03 Geg 2014 13:14
O sako visi suvalkiečiai žino :DD Aš paprastai ežerus pažįstu iš jų vardų žemėlapyje, o man pačiam dar gabaliukas kelio iki jo. Gedcka, o gal matei ar ten vėžiautojų būna? gal pats gaudei?
Mantas60 Ačiū :)
 #565006   Gedcka V
 03 Geg 2014 14:56
Vasarą ten kiekvieną vasaros vakarą jų būna, per juos net gaudyt neina. Rast visada randa, kad kas nebūtų pagavęs, negirdėjau :roll: . O čia šiaip paklaust noriu: jei siauriažnyplius ir plačiažnyplius gaudyti draudžiama iki 07-15, tai kokius vėžius tu nori gaudyt?
 #567689   nafanialt
 14 Geg 2014 12:41
savaitgalį gresia aplankyti suvalkiją... patarkit, protingieji kurmiai, kur būtų protinga pasivaikčioti su spiningėliu aplink Marijampolę, Vilkaviškį, ar pan.? Galvoju apie Naujukę, Keturvalakius ir aukščiau minėtą Balandį. Nebuvęs nei prie vieno iš minėtų telkinių- neįsivaizduoju, ar įmanoma net prieit :/ veiksmas tik nuo kranto, mintys sukasi apie lydžius :] tai toks būtų mano klausimas :]
Ar nesiblaškyt ir varyt prie senos geros Širvintos, kur šiais metais be galybės naglų silkučių negirdėt, kad kas ką prigautų...
Aj o pačioj Šešupėj tai aš žuvaut nemoku ir net eilinį kartą bandyt nestovi- tikėjimo nėr, žinau, kad atsosu baigsis :] bet... jei gražios vietos- labai pradžiugintų ir tokios mintys, jei kas nepatingės/nepagailės pasidalint :]
 #570023   pjonas7
 24 Geg 2014 16:59
nafanialt rašė:savaitgalį gresia aplankyti suvalkiją... patarkit, protingieji kurmiai, kur būtų protinga pasivaikčioti su spiningėliu aplink Marijampolę, Vilkaviškį, ar pan.? Galvoju apie Naujukę, Keturvalakius ir aukščiau minėtą Balandį. Nebuvęs nei prie vieno iš minėtų telkinių- neįsivaizduoju, ar įmanoma net prieit :/ veiksmas tik nuo kranto, mintys sukasi apie lydžius :] tai toks būtų mano klausimas :]
Ar nesiblaškyt ir varyt prie senos geros Širvintos, kur šiais metais be galybės naglų silkučių negirdėt, kad kas ką prigautų...
Aj o pačioj Šešupėj tai aš žuvaut nemoku ir net eilinį kartą bandyt nestovi- tikėjimo nėr, žinau, kad atsosu baigsis :] bet... jei gražios vietos- labai pradžiugintų ir tokios mintys, jei kas nepatingės/nepagailės pasidalint :]
Jei galvoji apie Keturvalakius tai turėsi pirktis leidimą, nes tas ežeras prie Keturvalakių jau išnomuotas senokai, buvau ten keletą kartų su spiningu, bet niekas nekibo, nors mačiau kad kiti pagauna tų lydekų kaip kada matyt pasitaiko. Bet už Keturvalakių keletas kilometrų prie Degučių yra Karklinių tvenkinys, ten bent niekas jo neišsinomavę tad galėsi laisvai vien su žvejo bilietu žvejoti. Su spiningu ten taip pat buvau pora kartų tai kažkaip vangiai kibo, nors pažiūrėjus į ežeriuką, tai atrodo ideali vieta lydekoms gyventi :) ant spiningo man ten buvo užkibęs tik ešerys nemažas ir lydakaitė kokio 1 kg. Kitavertus kaip minėjau buvau ten tk pora kartų. Bet užtat mačiau ant plūdinių, o gal dugninių tai ten daug žvejų gaudo, nes prieš keletą metų tas tvenkinukas įžuvintas buvo karpiais ir t.t. O jei grynai dėl spiningo tai netoli Antanavo žinau tvenkinuką buvau ten du kartus, ir abu kartus buvo ir kibimų ir pagavimų ten lydekų tikrai yra, bet ten tik iš valties :)
 #570122   Gedcka V
 25 Geg 2014 18:43
Buvau šarkį šiandien aplankyt. Gaudžiau iš valties su spiningu. Kibo gan neaktyviai, bet kibimų turėjau. Labai sukilę ešeriukai toki iki 200g. Buvau tokį puskilinį pasikinkęs, bet atsikabino prie valties. Vėliau dar lydeka nuėjo tokia apie kilą :) . Pietiniam krante žmogelis du lynus pagavo, bet nedičkus septynių ir aštuonių šimtų gramų. Be manęs, buvo dar vieni su valtim ir echolotu, tai sakė, kad žuvies nematė visai, žuvį rodė tik ant 22-24m gylio. Tiesą pasakius, negalvojau, kad žuvis jau bus pasitraukus nuo krantų :roll:
 #571128   nafanialt
 29 Geg 2014 11:54
pjonas7 rašė:Jei galvoji apie Keturvalakius tai turėsi pirktis leidimą, nes tas ežeras prie Keturvalakių jau išnomuotas senokai, buvau ten keletą kartų su spiningu, bet niekas nekibo, nors mačiau kad kiti pagauna tų lydekų kaip kada matyt pasitaiko. Bet už Keturvalakių keletas kilometrų prie Degučių yra Karklinių tvenkinys, ten bent niekas jo neišsinomavę tad galėsi laisvai vien su žvejo bilietu žvejoti. Su spiningu ten taip pat buvau pora kartų tai kažkaip vangiai kibo, nors pažiūrėjus į ežeriuką, tai atrodo ideali vieta lydekoms gyventi :) ant spiningo man ten buvo užkibęs tik ešerys nemažas ir lydakaitė kokio 1 kg. Kitavertus kaip minėjau buvau ten tk pora kartų. Bet užtat mačiau ant plūdinių, o gal dugninių tai ten daug žvejų gaudo, nes prieš keletą metų tas tvenkinukas įžuvintas buvo karpiais ir t.t. O jei grynai dėl spiningo tai netoli Antanavo žinau tvenkinuką buvau ten du kartus, ir abu kartus buvo ir kibimų ir pagavimų ten lydekų tikrai yra, bet ten tik iš valties :)
Dėkoju, pjonai, už mintis. Jo, prasukau pro Keturvalakius ir susinervinau lentukes pamatęs :) nu ir bala nematė. Ačiū už Karklinių tvenkinio paminėjimą, +1 bala į sąrašą aplankymui...
 #571321   mantas60
 30 Geg 2014 07:01
Kazin antanavo uztvankoj dar vis pasigauna karsiu ir lynu ar jau baigesi? gal kas buvot paskutiniu laiku? Ir dar kur galima ten butu valti nusileist,is kurio kranto,nes kitur maciau net privaziuot negalima per kilometra prie vandenas. Aciu uz atsakyma.
 #574844   Gedcka V
 15 Bir 2014 20:39
pjonas7 rašė:Bet už Keturvalakių keletas kilometrų prie Degučių yra Karklinių tvenkinys, ten bent niekas jo neišsinomavę tad galėsi laisvai vien su žvejo bilietu žvejoti.
"E. Bielskus pateikė rajono vandens telkinių, kuriuose reikia leidimo žvejybai, sąrašą. Tai <...>, Karklinių tvenkinys (T. Norbutas)
http://vistytis.puslapiai.lt/index.php? ... atest-news
Taip kaip čia yra? :-D
 #575297   kestutis_sle
 17 Bir 2014 15:25
sveiki
turiu pasidalinti paskutuniu dienu ispudziais. :)
Buvau zvejoti ties surgucias tekancia Sesupes upe, pagavau lygiai nieko, bet premija Gamtos apsauga israse. Pasirodo ten ne Sesupe, o jau Antanavo Tvenkinys. Gerbiamo gamtosaugininko paaiskinimas buvo labai originalus: ten kur siaura upe, o cia jau platu tai cia yra jau tvenkinys. Neturejau jokiu kontra argumentu ir noro su tokiais aiskintis ir jauciu kad nebutu padeje.
Beto ten nera jokiu ispejamuju lenteliu ar kazko kito, bet tvenkinys yra isnuomotas Marijampoles zveju ir medziotoju bureliui. Kadangi as vaziavau i upe, o patekau i tvenkini ir turejau tik perlo bilieta, premija 25lt, kad ir nedidele, bet teko gailetis labai nuosirdziai.
Tai man net idomu pasidare kaip zinoti kur upe, o kur tvenkinys. Pasiteiravusar po Nartelio sodais ir po Netickampiu upe ar tvenkinys buvau dar karta nustebintas, ten tvenkinys.
TAI KUR BLIN UPE SUDUVOS SESUPE DINGO gal ir nusauso kaip Nemunas per googla ???????
 #577086   nafanialt
 26 Bir 2014 14:57
Pizdurkšt... Ačiū už pasakojimą. GA nenormalūs bet kokiu atveju...

O Karklinių bala išnuomota irgi- kabojo kažkur aukštai ant stulpo lentukė su tel. nr., kurią pamačiau tik grįžinėdamas... Gerai, kad nenusileidau iki vandes :)
A tai kur mes čia ritamės? Tai reikia pusę interneto perskaityt ir atsimint kur galima, kur negalima žvejot? Ir su savo pomėgiu pašokinėt iš vienos vietos į kitą jaučiu irgi buvau ne kartą į "tvenkinį" papuolęs. Vo bliakute, tai brakonierius...
 #580705   Gedcka V
 15 Lie 2014 12:19
Buvau tada karklinėj, nei kibimo.. Vakar buvau balsupiuos maudytis, tai mekšrai būriais pakrantėm plaukioja prie žolių, jei kam aktualu. O gal esat kas pagavę ar girdėjot, kad pagauna, ar patys pagavę.. Kur auksinių karosų ar karosiukų būtų galima pagaudyt?
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė