Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1

 #97487   tidass
 17 Vas 2009 14:41
gal kas zinot kas yra savininkas molainiu vidurinio ezeriuko?? kaip suzinot? nes mzd, ar aa man jokios informacijos teikti nenori! :evil:
siaip norint pasigauti graziu lydeku didziausia tikimybe ekrano mariose arba molainiu didziausiame tv. karsiai, riebus karosai, lynai puikiai ima viduriniame molainiu pries 2 metus pagauta 9,5kg lydeka viduriniame tv.

 #97493   tomas19920529
 17 Vas 2009 14:58
o tai geru karsiu yra ar tokie plastakinei molainiose tam didziajam tv :?:

 #97502   tidass
 17 Vas 2009 15:42
didziajam nera karsiu. turejau omeny viduriniame, vietiniai man pripasakojo kad jei uzeini tinkamu laiku, kad ir po piet galima pasigaut karsiu nuo 1kg, bet tas senokai buvo. dabar kai zvejoju dazniausiai buna didesni nei delnas, turiu foto bet nemoku ikelti :oops:

 #97560   tidass
 17 Vas 2009 19:24
Paveikslėlis
apytiksle dienos norma. zinoma kai kimba ;-)

 #97607   DeGrigo
 18 Vas 2009 00:22
Jei yra noras zvejoti molainiu kudruose tai leidimus tikrai parduoda kaip nori kaip nenori taip prie draugystes stadijono kur ir visus isigyji leidimus... Kad ten yra zuvies nelabai gincisiuosi nes teko su dugnine sedeti ir parsitraukti tik nutraukta vala bet nereikia pamirsti kad yra oj kiek yra brakusu ten... Kurie yra vietiniai ir kaip jie naikina ir tikrai to neslepia o didzuojasi kai ka ispudingo istraukia... Ir Tomai nereikia klausyti pasaku pries nakty kas bando pasakas tau suokti...

 #97768   tidass
 18 Vas 2009 17:33
tada jau video nerodysiu.. :lol:
didziajame molainiu tvenkiny taip, ten lynu labai daug yra, ir truputi maziau brakusu, karosai taip pat riebus, arba jeigu karpis paims tai tikrai bus ka veikti.. teko matyti nebegyva per delna karpiuka (vadinasi jie ten veisiasi)..pavasari kazkodel ten velai lynai atsibunda, pernai pavasari apie geguzes menesi zveju klausinejau kaip kimba, tai visi atsake ta pati - dar nepabude nors dienos siltos.. :neutral:
o to vidurinio ezeriuko savininko reikia ne del leidimo zvejoti meskeremis, mat ten yra skaidrokas vanduo, ten visai ir nieko butu su sautuvu panardyti, pamedzioti, todel zut but gauti reikia savininko nr susitarti uz tam tikra suma ir... :yaaah!
gal zinot kokia nuoroda i isnuomotu vandens telkiniu sarasa? (nauja)

 #104025   Fiskius
 18 Kov 2009 10:26
ksarinis rašė:Sveiki. Klausimas. Norint zvejoti meskere molainiu viduriniajame tvenkinyje, butinas leidimas? Zvejo bilieto nepakanka? Man rodos molainiu tvenkiniai priklauso, ar kaip? aciu uz atsakymus.
Kiek zinau, jis kazkam isnuomotas, todel MZD bilietas negalioja. Bet kam isnuomotas tai fig znajet, jokios info prie telkinio nesimato. Man rods jami ir zvejoji, jei prisistatys nuomininkas, susimokesi. Jei reikalaus kokios baudos ar dar ko, pasiusi tolyn ir paaiskinsi, kad pirmiausia reikia info pastatyt prie vandens telkinio, kam jis priklauso :roll:

 #104893   tidass
 21 Kov 2009 20:45
grizau, pabaigiau zuvi dorot katik, tai apie zukle:
nu ka, rytas, reikia keltis, ruostis zuklei, ogi paziuriu pro langa :mėlynvarla slapdriba pyla kaip reikiant... sudas, nusprendziau nevykt siandien. ejau dirbt.. ir darbo metu dingo ta slapdriba, ja pakeite lietus, po to nurimo visai, net saule islindus buvo, tai tas mane ir ikvepe zuklei, jau buvo puse 3: minu staigiai dviraciu iki zukles parduotuves pirkt matiliaus, vos speju nusipirkt, jau uzsidarinejo parduotuve - dabar tik sutrugdyt zukle gali pasaulio pabaiga. ir bevaziuojant iki namu vel pradeda lyt, ir neblogai visai !:nujop...! , aj, tevu nebuvo namie, niekas negalejo manes neisleisti, dejau as ant to lietaus, sedausi ant dviracio susikroves "manta" ir islekiau. is kart sutikau 2 zvejus prie nendriu, sake prastai labai kimba. vel galvoju n****i cia vaziavau, ir dar buvo nenustoje lyt..
taigi, leidziu avizele su 3 uzkabintais matiliais i pirmaja ekete, biski(~5min) pazaidus, jau 1masis pussprindinis pugzliokas ant ledo. nuotaika skaidreja, toj pacioj eketej zaidziu apie 15min - nekimba niex. keiciu vieta - sekancioj eketej vel 5 min pazaidus eserioks uzkibo (apie 4cm :-D tokio dar nebuvau pagaves, rekordas (is maziausiu zuvu)), o paskui visa valanda iekant "auksiniu" ekeciu nesiseke, nei kliovo neapturejau... ir tik vienoj eketej, net sirdi atgaivino, sargelis uzlinko - yra, pirmoji raude! vel leidziu vel kartojasi, ir taip 29 kartus is eiles, aprimo, paserus truputi vel kibimai seke vienas po kito.. net tuo metu saulute islindus buvo, tik kad susalau as ten labai, sunku su tuo dviraciu... bet seniai taip nezvejojau. :cool:

taigi rezultatas:
4 eseriai (3 atgal keliavo)
49 raudes
1 pugzlys (atgal keliavo)
viso svere: 1253g
:roll:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
fotiko i zukle nesiveziau, lietus lijo ir t.t. tai is veiksmo vietos nebuvo foto.

 #119424   tidass
 23 Geg 2009 19:00
taiva..
viska susikrovem, atvykom i zukles vieta ~7vakaro, vos tik sumetus dugnines, is kart bezdziones zaizdavo - kibo raudes, dydis ~per delna.. bet neilgai, istraukus vos 4 apsiramino, ir jau bezdzioneles keite savo sokio stiliu - jos tik pakildavo, ir leisdavosi iki kol is vis valas atsipalaiduos.. ir taip prasidejo pirmieji karsiai, jie jau kibo nuo ~9val vakaro, beto prie to pacio ir lynai karts nuo karto apsireksdavo po 700g kas 20 minuciu. iki 1 nakties kibimu tikrai daug turejome, tai praziopsom, tai is vis pakeliant meskere toki smugi gaunam kad pavadelis 0.16 kaip plaukas trukdavo, nors visiskai nesistengdavom "kirsti", uztekdavo vos meskere pakelti. nu bet zinoma ir si bei ta istraukdavom. pacia nakti, nuo 1 iki 4 ryto tylu ramu,tik karts nuo karto supypsi signalizatorius, rodydamas kad ten po vandeniu dar nevisiem naktis, bet laimikiai nerimti, po ~300g karsiukai. o ryte tik lynai, ~6 ryto, uzkabinau is nuoziuros ~1,300g lyna, ilgai zaidziau, vaiksciojau krantais, bet tas i zoles gavo proga iplaukt ir vsio.. :evil: aj, sakau bus kitas... uz 10 min taip ir buvo, paime sekantis, bet jau mazesnis ~ 700g - standartinis, su kuriuo jau buvau atsargesnis, ir tvarkingai atsivedziau i savo tinkliuka. O nuo 7 ryto iki 9 (tada tik zvejai rinktis visi pradeda) visiskai nei kliovo, isskyrus... :lol: pusbrolio bezdzionele pakyla, meskere tempiama i vandeni.... jis tik pakirto, rite prasisuko net, ir po ~2min kovos su zuvimi pasirode kas tai.. ogi lydeka! ~2kg, padare "zvake" ir taip nukirto pavaduka.. o kibo ant dzyko. ir tik palaukus ~20 min, mano bezdzione staigiai nukrito, kaip kad valas zirklemis nukirptas butu, kertu, yra kazkas smagaus.. prisitraukiu.. net juokas paime, matosi raudes ~50g galva, ir ja apziojusi lydeka - man uzkibusi, tai as su ja ten greit, ir ~800g lydekioks ant kranto. po to dar viena staigu bezdziones pakelima turejau, tai net pakelti meskeres nepejau kaip nuleido, issitraukiu - pavadelio neber.. :lol: taip kad tikrai, kiek zvejodavau dugninemis, taip smagiai neesu gaudes, zuvies tikrai pakankamai daug pasigavom - viskas atsipirko. kita savaitgali vel kartosim jeigu oras leis. ;-)
jei kam ten idomu kur tai vyko.. - karjeras uz bernatoniu.

 #121761   tidass
 04 Bir 2009 22:29
taigi, buvom tame paslaptingame tvenkinyje uz vaivadu, i kur man visada knitejo ilysti, panardyti.
tik atvaziavom, ten yra tik vienas priejimas, tai ir tas buvo uzimtas, nu, kad neatkreipti jaunimo demesio vaziavom is greitkelio puses, kur nera jokio kranto,ejom zmogaus neliestu misku, issitrypem ploteli zoliu, kad persirengti, pasiruosti. paslepem dviracius su rubais ir pasiruose ejom nendrynu i ezera. o kas ten dedasi!! koks dumblynas!! vandenyje esu ~0.5m gylyje, o dumble virs keliu. kai tik sustojome prie nendryno apsimauti lastus, uzsideti maskes vamzdelius, pusbroliui isslydo is rankos vamzdelis ir nugarmejo i dugna, kur gylis puse metro, bet vienos valandos paieska praejo veltui 35lt vamzdelio neber, jam teko plaukiot be jo - kankyne. apiplaukem apie puse tvenkinio, matomumas sudas, maciau viena lydekiuka, kuris greit nudume pamates mane, ir radau keleta zveju guminuku, puiku, bus man :cool: iskisu galva - girdziu garsu dundejima, galvojau furos, ar traukiniai, bet ten gi ju neturi girdetis! pakeliu galva - suzaibavo!! velnias su pusbroliu per visa ta tvenkini ~500m is visu jegu, meslungis traukia, jau buvo nesvarbu, kad tik i kranta. nebuvo malonu. islindom, apsirengem, ir bevaziuojant dviraciu kaip dave lietus! kad per puse minutes jau buvome apdauzyti ledukais ir permirke. o vaziuoti 8 km namo.. taip ir pasiplaukiojom, praminem ta vieta "velniava", ten gyvenime nebegrisim, nebent matomumas labai didelis bus.
ej, bral, vaziavom pasedet i bernatonius su dugninem, kas cia dabar??? musu, grinai musu vietoj, sedi kazkas su 4 dugninem!!! tikrai eina per nervus. blemba. tomas jau prasisuko jauciu. :-D ne, pasimokem, vietiniam zvejam neberodysim laimikiu gyvenime gerose vietose, geriau sakyt kad per nakti suda pagavam. :!: :!: :!: :!:

 #122180   tidass
 07 Bir 2009 11:12
na va, grizau, visas permirkes, per nakt sedejom prie to bernatoniu karjero. sumetem pasaru 2kg lynas karosas, 1kg karsis, 500 - kukuruzai, zirniai, dar 1 kg perliniu kruopu, ir daug daug kvapu. sert is anksto nieko neserem, viska darem ta pati vakara, o rezultatai.... prastesnes zukles neesu turejes. visiskai! nuo 7 vakaro iki 7 ryto visiskai nesujudejo sesiu meskeriu bezdzioneles!!! masalai net neliesti. vo cia tai stebuklas. :shock: tik pagulejom labai nepatogiai ir slapiai ir tiek.. bet..
~7 ryto grizom, ir ejom prie upelio, vakar toje upeje turejau 6 sapalu kirtimus, is kuriu realizavau tik 2. tai siandien, tik viena kibima turejau, ir nesugebejau pakirst.. o pusbrolis.. jis kaip visada mane kazkuo nustebina! zvejojam vienas salia kito, ir ziuriu - jo karkvabalis dingo su dyyydeliu pliuskesiu, o jis nekerta - stovi laukia, sako dar negalima.. ir tik po ~7 s pakirto - meskere per pus, akys musu ispustos, o kitoje upes puseje kazkas gero.. kadangi buvo daug zoliu, medziu, greit istraukti nepavyko, bet prisitraukus neapimiau delnu to sapalo! su 2 rankom istraukiau. tikrai zuvis ispudinga! sapalas svere 1.5kg, naujas musu tos upes rekordas. kai atvez jis savo flashiuka sukelsiu visus laimikius, ir stebuklingos bernatoniu karjero nakties, ir siandienos rekordo.

 #125028   tidass
 21 Bir 2009 23:18
na va, ir video, paprasiau seimininkes pazvejot jos tvenkiny - leido, tai mes nieko nelaukdami ir pradejom gaudyt tuos karpiakus :cool:
http://www.youtube.com/watch?v=oXSgaQ6Lhsw

 #125099   tidass
 22 Bir 2009 12:06
musu grinai toje vietoje rekordas 1300g.
Paveikslėlis

 #127455   tidass
 03 Lie 2009 10:58
as tik baltai pavydziu.. :cool:
radom kur ~4 - 6kg vienas plaukioja, niekur jis nepabegs, ir niekas jo nesugaus, nes tam visiskai nera salygu!!.. kai kada ikelsiu as jo foto cia :cool:
beto, beplaukiojant vienam tvenkinuke aptikom stai kokiu kietuoliu - isskecia savo znyples ir eina i pati nara.. ot drasus gyvunas. bet ir skanus :roll:
Paveikslėlis
ir ten ju nemazai.. :cool:

 #129106   Smilga
 14 Lie 2009 06:54
Man patinka Dvariukai ;-) Vienintelis vandens telkinys, kur praktiskai visada pagausi. Si sekmadieni geriau kibo su dugnine :( Bet karosiukai zymiai mazesni nei pernai rudeni, delninukai, bet tokie gal labiau moteriski :grin: Keista, kad nekibo su pludine. Nes vyras labiau zvejoja su dugnine, o as labiau megstu pludine. Tai anksciau as budavo patraukdavau kokiu 10 ir didesniu, kol jis kokius 2. Kadangi ant pludines absoliuciai nieks nekibo, tai buvau issitraukus dugnine, bet pagavau 2 karosiukus, nutraukiau 2 seryklas ir viskas. Tada buvau dar issitraukus spininga, bet irgi 0. Su spiningu labai buvo mazai vietu, kur uzmest, nes daug zveju (nors buvom sekmadieni vakare). Siaip zmones ten pagauna. Savo akim maciau. Kazkada tokie vyrai nese dideli karsi, sakyciau toki apie pora kg. Arba mano vyras tokiam zvejui pries koki men. padejo istraukt is vandens 4-5kg lydeka. Grazu buvo ziuret :)
O leidima galima nusipirkt prie Pakruojo, ant ziedo esancioj degalinej. Leidimo kaina metam 20Lt. Galima pirkt ir menesiui, pusmeciui ir dienai. Situ kainom nesidomejau.

 #129255   Smilga
 14 Lie 2009 15:33
Mums irgi geriausiai kibdavo ant perliniu kruopu. Bet sekmadieni buvo nekas su pludine. Labai stebejaus, nes visada budavo geriau su pludine, bet si kart nei ant slieko, nei ant perlines su pludine nekibo. Kibo su dugnine is toli ir ant slieku. O buvo ir priserta daugiau nei kibiras. Nes kai atvaziavom toks vyras kraustes namo ir pasiule savo vieta. Buvo kibira pasaru supyles ir kibira zuvelioku pritraukes (bet irgi su pludine nieko gero, su dugnine). Mes dar savo pasaru priserem, bet su pludine vistiek nieko. Tik mazytes buriais susoka ir viskas. Nei vieno normalaus kibimo. O zvejojom mes tam gale kur pati uztvanka (isbetonuota), bet ne prie to betonuoto krasto, o einant tolyn link medziu, tokioj ilankelej tarp zoliu. Nemegstu, kur daug zmoniu. Prie betono niekad nezvejojam.
P.S. Del masalo, girdejau, kad ten dabar populiaru zvejot ant manu. Sake, kimba kaip isproteje, bet reikia moket pasidaryt ta masala. Tuos manus kazkaip padaro tokius labai glicius ir su svirkstu aptepa kabliuka. Tada ir nenukabina ir kibimai garantuoti. Zodziu, zmones labai gyre tuos manus.

 #129425   DeGrigo
 14 Lie 2009 22:24
Panevezio balos kaip ir visur realiai priklauso MZD ir ten perki Panevezio rajono bileta ir zvejoji o jei nori Dvariukuose zvejoti tada reikia jau Pakruojo rajono leidimo... Beabejo leidimu yra pirkti Dvariukams Panevezyje...

 #132276   tidass
 02 Rgp 2009 23:45
na, as ten ties bernatoniais siauciau visa savaite..
taip kad dar nusprendem padaryti toki "trip'a" upe.. ispudziu nemazai, tad truputi papasakosiu..
isplaukeme metaline valtimi ~ 9 ryte, rankose spiningai, masalu dezutes, lydeku praziodejas.. as ji vadinu - "velnio praskietejas".. man visada kai ji isidedu nesiseka zvejyboje, ir kad pagaunu lydeka, niekada jin manes neklauso, ir neleidzia ikisti jo jai i burna... taigi, plaukiame letai.. jau 500 m nuo namu, ir ties maza salele man uzmetus masala ir pavilkus ~3 metrus is vieno kampo "atsispiria" lydeka, absoliuciai visa issoka is vandens, ir taip prasoka pro mano masala.. klisa.. nuotaika skaidri isvydus toki vaizdeli.. juk ne pagauti ja mums svarbiausia.. svarbiausia gerai praleisti laika gamtoje.. as tasyk daugiau irklavau nei zvejojau, sustojes uzmesdavau meskere tik specifinese vietose.. kuriose zinau kad tuno tikrai nors viena lyde.. ir ka, priplaukiam tikrai atokias vietas, alink dilgelynai vos ne 2 m aukscio, zmogaus neliesti kampeliai.. ir duobe, nemaza, turetu siekti 3 metrus.. as atsistoju ir sakau pusbroliui.. va cia tai vieta! jos praleisti negalima.. o jis klausia: ar tu cia esi kada turejes kibima?? As: nu kad ne.. ir ant tu zodziu pajutau: stuk stuk i meskeres gala.. is kart pakirtau.. o tada viskas ir prasidejo.. meskere per pus linko, anam gale zuvis visiskai nevaldoma, valas 16 simtuju (pasizaisti plaukiau zinodamas kad nieko rimto nepagausiu..) rite spiegt pradejo.. velnias, visiskai nekyla i pavirsiu!! bet tai truko neilgai, pagaliau pasirode ir pirmieji bangavimai nuo zuvies.. ir po ~30s pati zuvis.. lydeka.. as greit uz sprando ir i valti.. ilgis 64cm, svoris neaisku. nemanau kad sieks 2 kg. bet tikrai dziugu upine lydeka tokio dydzio istraukti.. tai buvo tos dienos didziausia zuvis.. keliavom dar 15 km, kibimu turejom.. net nebesuskaiciavom, berods 18, i rankas apturejom 11 lydekaiciu, 5 su mum grizo namo. dar kazkaip netiketai ikabinau i koja anciai, nors to visiskai nesitikejau. aciu dievui tik i kojos plunksnas, antis visiskai sveika pabuvojusi mano rankose greit nuplauke pas kitas.. panaikinom 2 tinklus, 4 "televizorius". matem keleta bucu, bet jais veziukus gaude, tai nelietem.. kliuviniu keleta upeje sutikom, t.y. ivirtusiu medziu, kurie pastodavo kelia. bet turejom pjukliuka, po keliasdesimt minuciu tesdavom kelione.. ir grizom patenkinti 23 valanda namo..
tiesa.. ir idomiausia pamirsau parasyti..:
atsisedu i valti, pasidedu spininga, su valtimi ruosiuosi apsisukti... atsitrenkem i zoles truputi, ir tuo momentu isgirdau pubroli: B***..., luzo!! as pamates kas luzo is kart apsalau, susiiemes uz galvos ziurejau i valties dugna, beabejo keikiausi.. ir norejau tiesiog rekti.. noras issilieti i ka nors tiesiog buvo nesuvaldomas, bet susitvardziau... ir tai buvo pats brangiausias mano meskerykotis, kuriuo neatzvejojau net sezono.. kogero jau penktas luzes.. labai gaila buvo ir yra.. bet sugebejau ir su perluzusiu sugauti 2 lydekas su juo ir uzdarysiu rudens sezona kaip nors... ech, atgyjo sielvartas berasant.. :(

 #132334   Fiskius
 03 Rgp 2009 14:59
tomas19920529 jei vaziavot i radviliskio rajona su panevezio mzd bilietais, patys kalti tskant... :roll:

O jei vaziavot su valstybiniais leidimais tikedamiesi, kad tas telkinys niekam neisnuomotas, tai irgi patys kalti. Tereikejo paziureti cia:
http://www.am.lt/mzvejyba/Telkiniai.php ... ageSize=25
Kur aiskiai parasyta, kad tas telkinys isnuomotas radviliskio MZD ;-)

Taip, kad visai ne jie siuo atveju lopai ;-)
Tiesiog normalus nuomininkai priziurintys savo telkini.

 #132551   tidass
 04 Rgp 2009 22:19
ten yra lynu.. oi kad zinotumet kokiu ten yra..
tai yra mano pats megstamiausias vandens telkinys, daznai prie jo bunu, zvejoju, nardau. kai turesiu pov. kamera.. pamatysit kokius vaizdelius as ten matau..
tokias zoles, panasias i svogunu laiskus megsta labai lynai ir karosai. karoso man ten neteko matyt, bet girdejau kad pagauna.. ten dugne guli bucas kazkieno pamirstas.. tuscias. reikes issitraukt jei seimininkas neatsiras..
o busiu as ten.. matot.. vestuves neuzilgo.. mane "pasamde" dideles zuvies.. tai gal savaitgalio nakti kokia reiks pabuvoti ten.. :cool:
viso velnio ten yra. net sapalu, mekniu. bebrai jau mane ten pazista.. :-D
pavarciau fotogalerija savo, radau gi viena is ten pagauta.. :cool:
Paveikslėlis

 #132828   Fiskius
 06 Rgp 2009 13:57
Siandien pasitikrinau berciunu karjera spinigu, apsiziurejau vietas, ryt bandysiu nuo ryto koki karshioka suviliot ;-)

O siandien ant spiningo vienintelis kibimas ir gana netiketas. Ant 3nr. juodos mepps sukres spaliokas bac :shock:
Paveikslėlis

Daugiau nieko. Siaip tai visa karjero pavirsiu valdo sapaliukai, o tai reiskia, kad po keliu metu ten bus geru egzemplioriu :cool: Veliau, karjerui brestant, vis labiau apaugant zolem, sapalai kur tai dingsta :roll:

Sutikau viena vyrioka zvejojanti pludine ant slieko, sakesi kelis karsiukus turi. Sake papuola ir rimtesniu.

 #132915   Smilga
 07 Rgp 2009 08:26
Sveiki, as vis paskaitineju Jusu temuke ir pasidziaugiu svetimais laimikiais... :neutral: Prisiskaicius kaip cia visi visko pagauna, susigundziau ir as. Vakar nusprendziau eit pazvejot i upe (Nevezi) su savo eseriniu spiningeliu... Mazu gal ka ikabinsiu... Vyrui siuliau kartu (kad drasiau butu), bet tas iskart durne isvadino ir sako, jei nori eik viena... :twisted: Nu ir isejau... Tai pameciau vienur, kitur - nei barkst... :( Ir siaip upe labai apzelus beveik neimanoma uzmest. Kol priejau toki sena maluna, ten tokia grazi vieta, uztvankele, duobes, srove... Meciau, meciau, masalus keiciau irgi nieko. Sakau paskutinis metimas ir einu namo. Tai va. Kaip meciau ta paskutini ir uz to maluno stogo krasto uzkabinau... "Turek beda..." Nutraukiau pinta vala ir pats brangiausias vobleriukas paliko kabet ant stogo krasto... (kokiu 5-6m.) auksty. Gerai, kad meskeres nenulauziau... :neutral: Bet tuom dar nesibaige. Grizau namo, pasiguodziau vyrui, sakau padek!!! Einam vobleri atkabinsi. Tada dar labiau mane prakeike "su mano zvejybom" :grin: Bet vis delto isejo. Po kokiu 30 min jau buvau su vyru "zvejybos vietoj" (nes upe mum, galim sakyt kieme). Ten jau stovejo 2 vaikinukai su spiningais ir per ta laika buvo pagave kelis lydekiukus... :neutral: Man dar labiau pikta paliko :( Perbridom per akmenu "uztvankele", siaip ne taip vyras su ilgiausia musu meskere atkabino vobleri, bet kol as dziaugiaus, o jis ruoses meskere sudet, tas vobleris kazkur nukrito ir neberadom :twisted: Einant atgal per uztvankos akmenis parkritau ir nusibrozdinau keli... :twisted: Gedos apturejau... Tai va tokia ta mono zvejyba upej... Plius vyras sake manes daugiau zvejot nebeims.. :grin: Vieni nuostoliai :(
P.S. Tido pasakojimas apie zvejyba upej buvo labai grazus ;-) Vien del jo ir susigundziau ir as upej zvejot pabandyt... Bet kas is to isejo jau papasakojau :-D Siandien jau juokas ima, bet vakar nebuvo juokinga :grin:

 #132988   Fiskius
 07 Rgp 2009 14:03
As siandien nuo 5val. sedejau berciunu karjere. Jau vakar vakare stebedamas ora suabejojau ar is viso verta vaziuoti, bet noras isbandyt nauja telkini nugalejo.
Rytas buvo grazus, ramus, bet vos tik pakilus saulei atsirado saltas ir slykstus siaurrytys :evil:

Pirmas kibimas ant donkes apie 5:30 tokis beveik puskarshis :grin:
O toliau spyga :? Keli kibimai kai fyst timpt ir vsio, ramu. Vienas eseriokas (kuri nuveziau i sanzile), vienas sapaliukas ir vienas maziukas karsiukas.
Issedejau iki 9val, pakeiciau dislokacijos vieta, bet ten taip pat spyga.
Tik atejes i nauja vieta pamaciau kazkokius itartinus zuveliokus nuplaukiant. Kadangi niekas nekibo, tai bandziau isiisaiskinti kas cia dar gyvena. Pavyko istraukti gruzli, karsiuka, eseriuka, salaciuka (turbut, vakare imesiu fotke), bei 2 pugzlius :evil: Pasirodo as tikrai juos ir maciau nuplaukiancius :? Sitie subines jeigu uzsives tai sugadins visa telkini.

Kol kas tiek, gal vakare imesiu koki fotoreporta, dabar fotikas masinoj paliktas, o zmona tempia i soda kept saslyku :)

 #133032   AurimasB
 07 Rgp 2009 21:09
ir as ekrano mariose pasedejau, si karta prastai sekesi 8 plakiukai pora rimtesniu kepamu. Siaures rytu vejas lygu prastas kibimas. Jo, auksles tai siandien vaike tolka tak, lakste jos kaip paselusios

 #133050   tidass
 07 Rgp 2009 22:30
nu ka. grizau. nusimeciau akmeni nuo krutines. sturmavau dideliais masalais, atokiose vietose, dydeliuose gyliuose - didziasias lydekas.. zinojau, kad nieko man ten nesigaus, vaziavau ir masciau.. ai, nors paplaukiosiu, pametysiu... vaziavau dviraciu - veziau juo valti ufimka, ir spininga su siek tiek reikmenu.. kietai ka? :cool: nemaniau kad bus taip lengva.. tai dabar visur ja dviraciu tampysiuos.. :lol:
pati zvejyba.. desine puse pusiasalio, kur nendres kuokstais isaugusios vidury, nieko nedave.. mazas gylis(t.y. ne toks kokiame noriu gaudyt)!! vos 1.5m.. tai persikelem i kairiaja puse.. ir ties viduriu ezeriuko, kur nauji namai statosi, vedu masala palei dugna (gylis - 2.5m) ir tik bumt per meskere - yra!! uch, stiprios tos lydekos.. po grazios kovos pasirode visu grazumu ir atsidure i valtele.. :cool: nemanau kad sieks 2 kg. zuvis.. gaila ne ta kokios tikejausi, bet vistiek nuotaika praskaidrino.. po to priplaukem prie autostrados, persinesem valti ir ilindom i mazesnia to ezero dalele.. vadinu ja durpynu.. ten ir vanduo skaidresnis, ir lyna matem beplaukiojant.. ir kibimus 3 turejom, kogero mazos lydekiukstes.. na ir daugiau nieko. fotiko vistiek nepasiemiau i zukle, bijojau suslapint. tai kaip irodyma vistiek katik nufotkinau, bus vestuvem tetos idarytos lydekos.. :cool:
kalbejau su vietiniu (pas kuri dviracius palikom pasaugot), nurode vietele kur karpiu yra.. jega, ryt leksim, sersim, trauksim.. :cool: labai noriu pagauti ne komerciniam tvenkiny.
Paveikslėlis
tiesa.. zvejojau su perpus perlauzta meskere.. malonumas, jautrumas nebekoks.. krize daro savo.. :lol:
p.s. sekmes zvejui galima linketi. aciu negalima sakyti. :lol: kadangi jau pagavau, tai aciu Smilga. :cool:

 #133063   tidass
 08 Rgp 2009 11:42
atomaxas rašė:Na taip, tikrai retai matome tido laimykius :shock:
turiu keleta foto laimikiu, bet nelabai jos ziurisi, i gamta vengiu veziotis kameras, fotikus kai gaudau is valties..
cia laimikis praeitos savaites.
Paveikslėlis
siu lydekaiciu jau kita istorija.. jei kada nepatingesiu vel parasinesiu kur kaip ir kada.. :cool:

 #133129   tidass
 09 Rgp 2009 14:29
tidass rašė: kalbejau su vietiniu (pas kuri dviracius palikom pasaugot), nurode vietele kur karpiu yra.. jega, ryt leksim, sersim, trauksim.. :cool: labai noriu pagauti ne komerciniam tvenkiny.
Paveikslėlis
informacija kur tai vyko labai saugoma ir slepiama. bet rasau i tema - Panevezio. rajono tvenkiniai.
neprivatus.
Paskutinį kartą redagavo 1 tidass. Iš viso redaguota 9 kartus.

 #133188   Smilga
 10 Rgp 2009 07:05
Sveiki, zvejai... Eilini karta dziaugiuos laimikiais (gaila, svetimais). Nuostabus karpiai ;-) Si savaitgali ir mes su vyru buvom zvejot (vis delto pasiime :grin: ) Gaila, nieko nepagavom :( Sestadieni buvom Dvariukuos, pirma kart bendem nauja vieta - visai is kito galo uztvankos. Labai grazios vietos, tik laimikiu 0. Sumerkem pora kg pasaru ir tik mazos kuojytes, karsiukai, keli pugzliai ir psio. Keista, bet nei vieno karoso. Kai rezultatas buvo 8:5 (mano naudai) nusprendem, kad nebeapsimoka del tokiu laimikiu sedet ir isejom paspiningaut. Tai pramecius iki sutemu (nors mes jau buvom nuvaziave vakare) tik pora kibimu per abu, gaila nerealizuotu. Sekmadieni buvom naujam nepazintam vandens telkiny - Molainiai II. Tai isvis nieko gero. Nepadejo, nei pasarai (toks ispudis, kad jie visai neveike). Pagavom kelias mazas raudytes, kurias nusprendem parvest katinui ir as pagavau viena visai grazia kuoja ir viena raude (delnine). Tai jos ir toliau gyvena Molainiai II. Kuoja nors ir nemaza, bet buvo labai suzalota, ties uodega mates kruvinos zaizdos ir net dideliu dantu skylutes. Nusprendem, kad ten geru lydziu turi but. Bet be valties, ten be sansu :( Tai va. Tokie ispudziai is savaitgalines zvejybos. Isvada: visur kimba kur musu nera :-D

 #133228   tidass
 10 Rgp 2009 11:40
Smilga, grazus aprasymai! ;-)
Molainiai II tai tie didieji turit omeny, su dydeliu pusiasaliu? ten oi patikekit, yra ka vakare ir ryte veikti. pats nekarta ir ne du esu daug seres, zuvys i ta pasara nereaguoja apart kuojyciu ir raudyciu.
as jei i ten susiruosiu zvejoti, pasiimu paprasciaujo jauko uz ~4lt, ir dziku (muses lervu - tegul kalbininkai nesupyksta..). ir ka - paseriu kaip startini serima kokius 5 - 6 graikisko riesuto dydzio rutuliukais, ir zvejoju ~0.5m gylyje, ~10cm nuo dugno. raudes griebia kaip isprotejusios! ju ten daug, ir graziu, tik reikia buti tyliai, tada kas 3 - 5 buna daugiau nei delnas. irankiai turi buti labai ploni. ir pamacius kad kibimas aprimsta geriau kuo didesniu triuksmu pliukstelti vel po 1 -2 pasaro kamuoliukus. jokiu budu paciam nepliusketi, netrepseti is stovejimo vietos. taip daznai uzplaukia ir lynai, ne viena esu taip "netyciom" pagaves. tik nelabai patinka, kai su 12 simtuju valu uzkimba, ilenda i kur nori, ir tenka bristi baidyti kita zuvi.. cia labiausiai patarciau eiti i ta pusiasali, ten geriausia, tik gal nepatogu praeiti pro savininko kiema.. nekarta buvau uzkalbitas, tik pasakau kad i pusiasali ir viskas buna tvarkoje, jis berods dirba policininku, o tinklu daznai matau jo kibiruose..
o jei kiti molainiai, su mazu pusiasaliuku.. ten irgi daug rasyt, ten gali serti, zuvys greit reaguoja i pasara - tai yra nedideli karsiukai, pasitaiko ir graziu, bet tik dugninemis kas idomiausia. tikriausiai nesugebu niekaip gylio priderint, todel pludine nesigauna, beabejo ir ja imanoma pagauti, tik moketi reikia.. :) nepamirsk stambiu komponentu pasarui, tokiu kaip - zirniai, perlines, kukuruzai, ir t.t.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 37
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė