Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #725874   mariukaz
 23 Lie 2019 13:11
Buvau siandien, tame kur prie kelio visur kazkokios zoles, su guminuku sunku zvejot. O tas kur upelis iteka visai nieko,dugnas svarus, pora barkstelejimu buvo
 #726135   GINTASGintautas
 13 Rgp 2019 00:36
Sveiki.tik siais metais iskeptas zvejys tai negaliu pasigirt dideliais laimikiais ir geromis zvejybos vietomis.Tiesiog butu idomu suzinot kur karsioku normalesniu ar lynu surast ,nes smulkme nelb idomi.buvau karvio ezere 3 kartai ,zveju pilna kiek ko klausiau tai tik kuojos ir po pora max.man ir kelios per visa diena uzkibo.salia i ta pikeliskiu bandziau nemazai kartu buvau,tai keista ten vieta.buvo pirmais kartais daug karsiuku ir eseriuku bet visi smulkus,viena karta vakarop su plude 2 lynus pagaut pavyko nedidelius, o su dugnine karsiai tokie jau keli rimtesni pasigavo.poto kelias dienas tik ciupink ciupino ir taip nieko neistraukdavau.sakau nebezvejosiu ten.beto kaskoki vietini pasigavau tai sake lyg ir nelb tos zuvies yra.ten kur gaudziau nebent smulkme .sake anksciau pats tinklais ten pries n metu gaydydavo tai zuwies buvo sociai ir kaskoks diedas pries daug metu elektra puse ezero isvaike.tai nelb ir benerst tos zuvys galejo.pasakojo kad pries 3 metus ten prileido zuvu,tai sako geriausiu atweju kas liko tai samu bus ,bet juos sunku pagaut.berods porastuku po 300-400g prileido tai sako jau po kokius 3kg tokie turetu plaukiot,nezinau kiek cia tos tiesos..galvoju apie gulbinu ezera kur nors prie ten kur tas turiu kvartalas.bandet kas zwejot?gaila ten zenklai visur kad masinos negalima statyt ,bet maciau ant zoles kitoj pusei buvo kelios pastatytos.gal nenutemptu
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė