Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #32275   vital (vilnius)
 23 Geg 2007 18:31
Kas ko gero gali pasakiti apie upe Muse kuri teko Sirvinto rajone ir iteka i Neris.Kaskada skaiciau V.Armalio straipsnis apie sita upe,jis rase kad papuldovo nebluogu sapalu :roll: O kaip dabar :?:

 #32282   lydekiukstis
 23 Geg 2007 20:17
:lol: Armalis... :lol: Esu vienakart gaudes ten upetakius, bet sugavau tik nediduka lydekiuka...Kiek esu girdejes tai kazko ipatingo nepagaunama, nors siaip upe is paziuros viliojanti pasirode. Tiesa, laime bandziau anksti pavasari, kada sapalai nera aktyvus, tad veiksmo pavirsiuje nesimate :donknow'

 #32316   Dusia
 24 Geg 2007 07:11
Kiek teko man ten zvejoti tai pagaudavau lydeku duobese,siaip yra ten upetakiu,kuoju del sapalu nezinau,bet manau turetu buti.Minusas kad daug brakonieriu :evil: gaudo televizoriais daugiausia,ne viena esu spiningu istraukes :twisted:

 #32917   vital (vilnius)
 03 Bir 2007 11:02
Senden nuo 8-11v."pramusiau" viena mikro- upeliuka netoli Vilniaus :cool: Rezultatas 5 upetakiukai(vienas bolee menie,kiti maziukai)Kaip pirma kart siame upelija tai :gutgut visi uzkibo ant pavirsutini vobleriuka "Jackall"AreA Crank 22 kuris plauke virs zoliu palikinedamas "usus" ant kuriu upetakiukai ir sapaliukai vasara negali atsispirti ;-)sitas voblikas isigelbijimas gaudant kur daug zoles, ;-) kitu nepratraukiu ir metra o sitas eina pavirsui ;-)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo 1 vital (vilnius). Iš viso redaguota 5 kartus.

 #32923   upelis
 03 Bir 2007 15:30
Mano teviske netoli Muses. Is tikro ten brakusu daug - daugiausia vietiniai su televizoriais. Dabar nieko nepagauna, tai net i Neri pradejo vaikscioti. Upetakiu ten yra, bet nedideli. Del sapalu nezinau dabar, anksciau buvo, pats keleta esu pagaves. Kitos zuvies beveik nera arba mazos labai.

 #32986   vital (vilnius)
 04 Bir 2007 14:11
Man tai mikro upelis,o ira ir extramikro upelis ;-) kuris plotis 2m. ir kurei givena upetakiukai ir kirsliukai ;-)
Paveikslėlis

 #33056   lauris u
 05 Bir 2007 19:06
vital (vilnius) rašė:Man tai mikro upelis,o ira ir extramikro upelis ;-) kuris plotis 2m. ir kurei givena upetakiukai ir kirsliukai ;-)
Paveikslėlis

Nu tie mazieji upelei atrodo nelabai zuvingi , bet iš savo patirties galiu pasakit , kad tuose mikro upeliuose upetakiu daugiau nei rimtose upese daznai buna ;-) beto zvejot tokiuose upeliuose labai idomu :cool:

 #33057   vital (vilnius)
 05 Bir 2007 19:16
Visiskai su tavim sutinku Lauris U ;-)Zmones tik rodo ;;'plim kada zvejoji tokise kanavose :) o mes gi zinam kad ten givenimas ira ;-) ir rodom sitem zmonem :tia-tau :-D

 #33058   lauris u
 05 Bir 2007 19:22
ši pavasarį vienam upeliukije (griovyje) pagavau tiek upėtakiu kiek per metus merki pagaunu :-D aisku su merkio upetakeis yra tokia problema , ju ten nėra :x :cry:

 #33059   vital (vilnius)
 05 Bir 2007 19:27
Jo ir man labai patinka tokies" grioves" ir mikro-upeliukai,Tilu, ramu aplink, "zvaigzdute""kirsliukas""sapaliukas" nori suvalgiti tavo "koziavka" :roll: ka cia pridursi "pasaka" ;-) :) Greiciau sekmadienis :-D

 #33060   lauris u
 05 Bir 2007 19:37
Bet kai zmones mus pamato tokiuose mikro upeliuose , tai net isizioja :-D :-D vienas tai klause kas as cia darau ;-)

 #33064   tuomahaukas
 05 Bir 2007 19:57
Xrapą labai veža toks vanduo ;-)
Vital, gal teko bandyt tuose... eee... permyžamuose link BV tvenkinių grioviuose ?

 #33067   vital (vilnius)
 05 Bir 2007 20:10
Tuomohaukas
Zinau ta griovele ;-) tik nebandziau,bet zuves turi buti ji gi iteka i P ;-)

 #33071   tuomahaukas
 05 Bir 2007 21:22
vital, o apskritai turi praktikos iš žūklių tipo melioracijos grioviuose ? Ne kartą esu forumuose matęs kad juose pagauna, tik ne kožnas nori viešai su spiningėliu "durnintis" visiems ant akių ;-)

 #33072   Vitolis
 05 Bir 2007 22:08
Nezinau kaip Vital, taciau as daznai aplankau taip vadinamus melioracijos griovius su UL. Tokie ten ir grioviai. Kazkada jei atmenat taip buvo sunaikintas naturalus gamtovaizdis visoje Lietuveleje, upelius paverciant butent grioviais. Ishtiesino ju vagas, numelioravo laukus ir vadinasi "sukulturino" krastovaizdi. Ka siandien ir turim. O kad tuose grioviuose yra zuvies, tai seniai yrodyta.

 #33076   vital (vilnius)
 06 Bir 2007 05:56
Praktiskai ir pradejau is melioracijos "grioviniu" savo upetakio gaudimo stazo(kaskur pres 8-10m.) ;-)Draugelis(patires upetakininkas dabar muselininkas,paruode ta griove) Tas griovinis netoli Vilniaus tai buve upele,bet melioratorei ja "patvarke" kaip reike :evil: bet ten pagavau geru upetakiu vienas ant 1,300 kitas 1.100 kaip pamenu pagavau sukriuke Meeps Long n.1,vasara daug eseriuku i lidekaiciu Vazinejau i ta griovini praktiskai visa upetakio gaudimo sezona,poto primersau pora metu, buvau vel nuvaziaves bet kaskaip nepaviko tada suvilioti upetakio,vietinei sake kad elektrikai pradejo "tvarkiti" ta griovi :evil: Ant tokiu grioviniu zvejoju labai paprasta;su sukriuke einu pres srove,su vobliku po sroviu leidziu plaukti voblika kaip i manoma toli kad zuvis nepamatitu tave todel kad medziu ir kitu sleptuviu kur gali pasislepti nera ir reike eiti atsargei ne kaip dramblis :-D dar reike tureti visokiu modifikaciju vobliku;pvzd. vasara kada ta "griove" apzelusia" su vobliku kuri nere iki metro jau nepazvejosi,reike vobliko kuris nere ne daugiau 10-20sm. Ir dar ;gereusia zvejoti tokise griovese tai is ryt i vakare,bet buna ir isemciu ;-)

 #33115   lauris u
 06 Bir 2007 17:17
sutinku su tavim vital , didziausia problema grioviuose tai zoles :neutral: uzele visa vaga ir zvejiba vasara baikta :cry: Dar labai ispudinga kai upetakei griebia plukdoma vobleri , man daznai pasitaiko tokie dalykai? :-D

 #33116   vital (vilnius)
 06 Bir 2007 17:40
Turiu dabar "slapta ginkla" zvejoti kur daug zoles ;-) Paskutine zvejiba parode jo efektivumo ;-) Buna gan daznai nuori suvalgiti plukdama voblika :) ,ipac dabar vasara :)

 #33123   gelmės
 07 Bir 2007 07:35
Prieš kažkiek metų viename melioracijos griovių žiūrėdavome su sūnumi kaip neršia lydekos. Dabar šis vaizdas pranyko. :twisted: Gal tai buvo miražas :?: ;-) O vasarą tame griovyje tiek nusenka vanduo, kad net tu Vital nieko nepagautum. ;-) Pro žoles vandens nė bul,bul nesimato. :(

 #33139   Xrapas
 07 Bir 2007 10:28
vital (vilnius) rašė:Turiu dabar "slapta ginkla" zvejoti kur daug zoles ;-)...
Aš irgi... ;-)
PaveikslėlisPaveikslėlis

Dėl tų "magnetinių vidurių" labai toli lekia.
Upėse salačiams turėtų patikti :neutral:

 #33144   Fiskius
 07 Bir 2007 14:00
gelmes rašė:Prieš kažkiek metų viename melioracijos griovių žiūrėdavome su sūnumi kaip neršia lydekos. Dabar šis vaizdas pranyko. :twisted: Gal tai buvo miražas :?: ;-) O vasarą tame griovyje tiek nusenka vanduo, kad net tu Vital nieko nepagautum. ;-) Pro žoles vandens nė bul,bul nesimato. :(
Musu krastuose daugelis upeliu tokie. KOl buvo nemelioruoti, pavasari juose vanduo tekedavo, o vasara stovedavo, o kai numelioravo, pavasari teka, o vasara tiesiog ner vandens :(

 #33218   lauris u
 09 Bir 2007 09:02
tuose zoliu prizelusiuse grioviuose daba reikia zvejot su museline , kai spiningavau griovį vienam , tai diena upetakei rinko tik vabzdzius tik vakare susidomejo vobleriuku . Beto mazuose upeliuose upetakei turbut tik vabzdziais ir teminta :neutral:

 #33255   vital (vilnius)
 10 Bir 2007 22:14
Senden nuo 19.00-21.30
X upelis netoli Vilniaus 8)
Vienas nelagalas upetakiukas,vienas sapaliukas 28sm.(suzinojau kad ira ir sita zuvis sitam upelei,malonu,deja jis dar turbut nerse buvo spermos ir visas "shurpatas ":shock: ;-) )
ir 4 tuscius kibimus. visa zuvis ant voblika "Jackall Area crank 22 ;-)
Jis tampa nepakeiciamas gaudant tokiose apzeluose upeliukose ;-) Reikes is ryt nuvariti kada,maziau poilsiautoju :evil:
X upelis,ir kaip cia zvejoti :?: reike zinoti kaip ;-)
Paveikslėlis
sapaliukas,tikesiu kad nevenintelis siame upelija ;-)
Paveikslėlis
Voblikas kuriam pofig zole ;-)
Paveikslėlis

 #33261   Sokratas
 11 Bir 2007 05:08
Na tikrai, esi specas kaip reikiant. Labai sunku pravesti masalą tarp tokių žolių, bet dar didesnė problema turbūt, ištraukti žuvį iš jų...

 #33262   vital (vilnius)
 11 Bir 2007 05:20
Problemu dideliu nera,nauduoju pintuka 0.10(kab nelaiduoti masalu) ir eigu reike uzeinu i vandeni:)

 #33302   lauris u
 11 Bir 2007 17:16
as tai pastebejau kad upetakei puola ir zolem aplipusi vobleri , matit labai alkani ;-) seip tai kaisioji vobleriuka i plotelius be zoliu ir taruki upetakius . :twisted:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė