Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #202944   darenas76
 09 Bir 2010 22:47
Gal kas zvejojate siame upelyje? Kokie laimikiai?
 #202945   Donis
 09 Bir 2010 22:49
Sitam upeliui hana,per nedaedusius zvejus.
 #202966   bloombergas
 10 Bir 2010 09:15
tai jau tikrai... 'viarkt balandzio men.buvau nuvykes upetakiu i Veivirza, taciau nepagavau nieko, nebuvo jokiu kibimu, ir isvis jokios zuvies nemaciau, o vietos atrode daug zadancios... bet upe kaip ismirus :idea: :x
 #202967   darenas76
 10 Bir 2010 09:22
Ketinau vaziuoti pazvejoti ten bet turbut teks kitur vaziuoti dabar. o kaip aukstupis?
 #203003   justinlt
 10 Bir 2010 12:02
Vakar buvau nulekes iki vevirzo man iki jo kokie 9 kilometrai, tai 3 neuzaugos atsipurte ir viena kokiu 400gr istraukiau upetaki, seip zvejoju as nuo skomantu piliakalnio iki vevirzenu kaimo tai siek tiek zuvies ten yra. Maciau grazu sapala, kuris megino kazkokia musyte nuo vandens pavirsiaus pagriebti.
Beje sutikau viena zveji, tai nustebau pamates ka jis pagavo, ogi lydeka 1,5 kilogramu ir upetaki kokiu 800gr, gaude jis ant nedideliu vobleriuku, tai tiek.
 #203030   darenas76
 10 Bir 2010 13:23
O veziu skasnors bandet ten gaudyti? Jau greitai darudimas baigsis ju.
 #206235   modixas.eidixas
 30 Bir 2010 13:07
Seip as atostogauju skomantu kaime prie pat veivirzo kranto man iki veivirzos tik i pakalne nusileisti ir patikekite jog tenai vis maziau zuvies del tu P.......u (Elektriku). Dabar paskutiniu metu jau yra atsirade zuvies ,nes kiek einu su meskere pakrantemis tai ir margi koki uzkabinu,nedideli tie marguciai kurie dar gebejo pasislepti sroveje tai tuos butinai paleidziu.Matyt jau elektra vasara mazai ka jie pagauna, o kai ateina ruduo taj ten kas 3 ar 2 dienas galetum ju aptikti netoliese benaikinant Slakius ir Lasisas.O problema dar didesne kad tie plotai priklauso Klaipedos rajono Gargzdu miestogamtosauga atvaziuoja ir jokios naudos nes jie tik pasiima zuvis is Elektriku ir juos ramaiai paleidzia.Labai gaila jog dar neatsirado tokiu zmoniu kurie suprastu kad tokius gyvulius reikia bausti griezciausiai.Del gamtosaugos tai jau yra nekarta irodyta kaip pazystamas prie piliakalnio tilto mate gamtosauga kuri tik stovejo ir zvalgesi aplink kai brakonieriai plaukiojo upeje, Labai apmaudu.Ir jegu pamatyciau Brakonieriu taj tikraj nepulciau skambinti Gamtosaugai,o kviesciausi pazystamus,ir tada jau galite tik pamastyti kas jiem nutiktu.

Dziaugiuosi kad atidarytas forumas apie sita upeli ir Tikiuosi jog ateityhe galesime pasidziaugti Veivirzo laimikiais!
 #215482   simaxas
 25 Rgp 2010 10:48
o koks upelis buvo seniau.. vaikas budamas tokiu zuvu pagaudavau.. raudziu kilograminiu, eseriu belenkokiu, srovej sapalu net eidavo paimt, karsiu bliudiniu buriai juoduodavo.. cia buvo kokiais '90m, geresnes upes zvejybai isivaizduot negalejau.. o irankiai budavo vietoj nusipjautas lazdyno kotas ir atsivezta sistemele su plude ir kabliuku. masalui paprasciausias sliekas.. bet nuo mano vaikystes prisiminimu apie ta upeli dabar net paciam sunku patiket kad taip buvo.. nes ten elektrikai nepriklausomybes laikais isslave viska, sugriuvo matyt net visa ekosistema, tai kokiais 2005m toj upej net jokios gyvybes nebebuvo, nebekalbant apie zuveliokus.. ejau paupiu ir graudinausi.. upe mirus, tuscia, negyva.. dbr po truputi kazkiek atsigavo, bet cia nesiskaito.. nera ir nebebus taip kaip turi buti.. eina slakiai lasisos, paskui eina kruva naikintoju visom imanomom priemonem, kuriu galvose pati ziauriausia mintis-uzsidirbt ant snapso.. pagave 3kg slaki jie mato tik snapso bonka kuri iseis, o aplink per kilometra iszudyta upe jiems labiau nei nesvarbu.. tinklu jau nieks nebestaro senai.. gaila, bet dar dziaugiuos kad teko matyt kaip turi atrodyti upe! nes mano vaikui tai jau nebeteks to matyt o ir patiket kaip buvo bus sunku jam..
 #215606   modixas.eidixas
 25 Rgp 2010 16:41
Na va man 15 metu ir is senelio pasakojimu kai lydekos kaip krokodilai kojas besimaudant kandziojo :superšokas , tai sunku patiketi kai nuejus prie upes pasiimdavai koki vabala, ant kablio ir prilupdavai belekiek zuvies ;-var-var. ...Sioj kartoj dar imanoma patiketi tais pasakojimais :mėlynvarla o ateityje tai bus kaip pasakoks apie drakonus ar milzinus ir liks tik vaiku pasakomis :ks> ... Gaila man neteko matyti tokios upes, nezinau ka padaryciau kad vel galeciau ja pamatyti tokia pacia 'viarkt
 #215608   modixas.eidixas
 25 Rgp 2010 16:45
darenas76 rašė:O veziu skasnors bandet ten gaudyti? Jau greitai darudimas baigsis ju.
Veziu ten esu mates tik viena ir tai gal5 cm o apie juos veivirze galima tik pasvajoti...
 #215613   Donis
 25 Rgp 2010 17:57
Nu kaip cia pasakius :roll:
 #215875   SauliusM
 26 Rgp 2010 22:40
As dabar ziuriu ziuriu i sita nika ir galvoju, ar cia as durnas, ar cia kaip yra, ar cia gal Edosiui sizofrenija su asmenybes susidvejinimu prasidejo...
:roll: biski sorry uz oftopika, bet likau lengvai nustebintas...
 #215905   Edosius
 27 Rgp 2010 08:34
SauliusM rašė:As dabar ziuriu ziuriu i sita nika ir galvoju, ar cia as durnas, ar cia kaip yra, ar cia gal Edosiui sizofrenija su asmenybes susidvejinimu prasidejo...
:roll: biski sorry uz oftopika, bet likau lengvai nustebintas...
:-D Blyn kol daėjo.. Geras pastebėjimas - moderatoristas-edošistas ;-var-var. Bet žinok čia ne aš :neutral:
 #215906   Donis
 27 Rgp 2010 08:34
modixas.eidixas rašė:Donis tipo zinaj veziu kur veivirrzoj?

Vietomis yra,negausiai,bet graziu placiaznypliu "smetoniniu" ;;yel
 #220358   vitalis
 13 Rgs 2010 10:01
Gaila bet siais metais tik du kartus teko sio upelio pakrantemis pasivaikscioti ir pazvejoti, tai buvo balandzio menesi. Kol krantai dar nebuvo apzele dilgelemis ir kitom zolem. Vietu siame upelyje yra daug zadanciu, bet laimikiais pasigirti negaliu tik vienas apie 400 g upetakis po Skomantu tiltu (aisku paleistas) ir dar vienas tik kitoj vietoj atsikabino. Kad siam upeliui chana tai ne visai sutikciau, zuvie maciau, keleta lydeku, keleta upetakiu, sapalu tik ju suvylioti nepavyko. Tai tiek apie siuos metus. Pernai metais laimikis buvo kur kas gausesnis lydekos 2,5 kg. (sios lydekos nepaleidau, nes mano nuomone ji jau perdidele tokiam upeliui ir gali padaryti nemazai zalos zuvies gausumui) ir 0,5 kg., 8 upetaikiai (tiesa tik vienas stambesnis apie 500 g. bet visi paleisti) ir nesuskaiciuojamas kiekis sapalu po 500 g. ir didesniu (taip pat paleisti). Tiesa dar teko ,,pagauti" viena tinkla :( ir sutikti vietini ,,zveja" smirinejanti pakrantem kuris papasakojo, kad dabar cia gaudyti nera ka o rudeni kai lasisos eina tai galima sakem semt, manau vietinia zuvi siame upelyje ne tik sakem semia, bet ir elekta i pagalba pasitelkia, nes kaip minejau vietu kur atrodo turetu buti zuvies tai daug, o laimikiai negausus :(
 #220382   Donis
 13 Rgs 2010 12:17
vitalis rašė: Tai tiek apie siuos metus. Pernai metais laimikis buvo kur kas gausesnis

Tai apie ka ir kalba,kad kasmet sita upe mirsta vis labiau,siemet ji vel gaus dideli smugi nuo elektriku(mum zinomi, valstybineje istaigoje dirbantys asmenys,kurie turi gera "stoga" ),nuo sakininku ir dar nuo visokio plauko isgamu,ju nepakeisi,jie taip dare ir darys,kol nepadauges rimtesniu zveju sauganciu upes,kol 10 kartu nepadidins baudu,ir kol nebus suinteresuota atsiduoti savo darbui GA,tol prie upiu viespataus brakonieriaus ranka.
 #220424   Deividas
 13 Rgs 2010 15:05
Donis rašė:
vitalis rašė: Tai tiek apie siuos metus. Pernai metais laimikis buvo kur kas gausesnis

Tai apie ka ir kalba,kad kasmet sita upe mirsta vis labiau,siemet ji vel gaus dideli smugi nuo elektriku(mum zinomi, valstybineje istaigoje dirbantys asmenys,kurie turi gera "stoga" ),nuo sakininku ir dar nuo visokio plauko isgamu,ju nepakeisi,jie taip dare ir darys,kol nepadauges rimtesniu zveju sauganciu upes,kol 10 kartu nepadidins baudu,ir kol nebus suinteresuota atsiduoti savo darbui GA,tol prie upiu viespataus brakonieriaus ranka.
Tiksliai Doni pasakyta, kol brakonieriaus galvoje nepasikeis nieko, kas maziausiai tiketina taip ir bus. Apie GA, tik nuosirdus darbas gali gelbeti upem. Beabejo valstybes parama butina!!!
 #221043   modixas.eidixas
 16 Rgs 2010 06:36
Vitali jeigu kalbejai apie skomantus taj tenai dar nieko kad su tom sakem varo nes ju ten gal vienas kitas ir jie nieko nepagauna ir siaip jei pamato taj tikrai gal 30%. toliau tai didziausia beda su kuria susidurem jau sia savaite kaip sakiau jog visa vasara buvo upe rami ir zuvis galejo tenai gyventi.bet gavau ziniu jog tiesiai sviesiai sakau patys Kriminalistai is policijos darbuotojai plaukia su draugais ir Gaudo Elektra.Ir ka mes pories juos? ogi nieko... Dar blogiau jog ju nepagausi taip lengvai zvejojanciu nes jie visi plaukioja su Puskomis.Jeigu idomu is kur zinau taj tikrai ju nedangstau ir man viska per pazystamus pasako... taii va vasarele zuvis paauga o rudeni jau turime atsisveikinti su ja ,kuria ir paleidom ir nepagavom...
Jei ne veivirzas atsiminkite tada jo intakus netoli skomantu T.Y.galite parasyti man atskirai pasakysiu nes man negaila tikriem zvejam o jeigu paskelbciau cionais taj tuoj sulystu kokiu briezdu(ne zveju ieskanciu vietu kur galetu brakonieriauti) ir isnaikintu ir tuos upelius.
 #221044   modixas.eidixas
 16 Rgs 2010 06:43
Is tikro gaila jog negalim pasigirti siame forume apie laimikius kaip gaudem kaip pagavom ir pan. O vis reikia prisiminti tuos besirdzius. Bet linkiu jum gerai sugaudyti siame upelyje.Ir pasisemti geru ispudziu ! :grin: nes zuvies dar pokolej kas yra ir netaip baisu kaip buvo gal pries 10 metu kaj ji buvo visiskai totaliai tuscia. zodziu dziaukimes sia upe kol dar galim geru jum ispudziu! ''plot
 #221047   Donis
 16 Rgs 2010 07:23
Na pries 10 metu tenai zuvies tikrai buvo daugiau,nezbuciau zvejojas,nebuciau vedes uzrasu,tikrai nerasineciau. Man dar idomiai pasirode tavo parasymas(taii va vasarele zuvis paauga o rudeni jau turime atsisveikinti su ja ,kuria ir paleidom ir nepagavom...) taigi jie ne del upetakiu ar kokiu lydeku tenai plaukioja su elektros aparatais,slakiai ju pagrindini taikinys.
 #221111   modixas.eidixas
 16 Rgs 2010 13:11
bet nepamirskime jog ir magiai buna nutrenkiami-negi jie dar ziures ka trenkia? suejna jiem viskas kas gyva nebent kokie eseriukai kuriu kibimu turejau. ir abejoju jog jie paleistu jas atgal ir tos zuvys gyventu.Dar ziurint apie kuria tu dali sneketum veivirzo.nes vis kitur vis kitokia situacija.
Paskutinį kartą redagavo 1 modixas.eidixas. Iš viso redaguota 16 kartus.
 #221112   modixas.eidixas
 16 Rgs 2010 13:15
Dar vienas dalykas duoni, as nesigincisiu bet ruozas skomantu tiltas ir iki maluno jeigu zinai tai tikrai jau seno yra istustinamas nes ten yra ju pastoviausiai rudeni-pavasari lankomas ruozas.Tai galetu paliudyti nevienas ten gyvenantis zmoguu .na gal pries 10 metu ir buvo tos zuvies bet labai abejoju ar zymiai daugiau negu siandiena.kaip jau ir sakiau apie kuria dali veivirzo snekesim nuo to ir priklausys.
 #221114   Deividas
 16 Rgs 2010 13:43
zinau tiek jog kol kalbesim nieko nebus, o mes kad ir mazai bet rudeniop vis prisidedam prie saugojimo
 #221180   Deividas
 16 Rgs 2010 20:12
ir taip bet ne vien taip
 #221183   Vaidis
 16 Rgs 2010 20:26
modixas.eidixas rašė:a kaip da? :)
važiuoja prie upių ir upelių, kuo daugiau žmonių, tuo brakonieriams neramiau ;-)
 #221187   modixas.eidixas
 16 Rgs 2010 20:35
Na is dalies gal ir tiesa jei brakonierius paprastas pilietis taj tikrai bijotu o jeigu auksto rango pareigunas taj dar ir zuvies nusipirkt pasiulys :)
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė