Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #473745   macka
 02 Geg 2013 14:16
CuFeS rašė:Sveiki, kokios šiuometinės prognozės Pavasariniam Karšių vajui, su tokiu vėlyvu pavasariu? )
Juda pa bišky :v-ar Manau dar šiek tiek atšilus bus visai smagiai :cool:
 #482916   kestutis_sle
 31 Geg 2013 10:39
kazi kaip ten Vėžininkuose ar pasigauna kazkas ? noretusi savaitgali koki aplankyti ta upiu teva Nemuna :)
 #482949   Andrius0522
 31 Geg 2013 11:28
kestutis_sle rašė:kazi kaip ten Vėžininkuose ar pasigauna kazkas ? noretusi savaitgali koki aplankyti ta upiu teva Nemuna :)
snd kylam zemiau nei tu rasai,tiksliau uz koki 40 min,pries koki 4 dienas buvau,tai pora kibimu turejau...28 galva kol pasiekia priesrove dugna gaudo gerai,bet kai trauki pries srove jau vargsti biskiuka...
 #483678   kestutis_sle
 03 Bir 2013 15:50
kazin karsiai jau kimba negirdeti atgarsiu ?
cia is Majamio truputi brangoka vaziuoti pasidairyti :)
 #483739   mantas60
 03 Bir 2013 18:42
kestutis_sle rašė:kazin karsiai jau kimba negirdeti atgarsiu ?
cia is Majamio truputi brangoka vaziuoti pasidairyti :)
Jau pilnu hodu ima ''plot
 #488184   Pfk
 18 Bir 2013 19:31
gal kas galit parekomenduoti, nukreipti, kur būtų smagu paspiningauti Nemuno žemupy? aš ten retas svečias, apylinkės nepažįstamos. taikinys - stambiosios plėšrios žuvys, ypač lydekos. norėtųsi kuo silpnesnės srovės, nes planuoju vykti su valtimi. nebus smagu be tinkamo inkaro dreifuoti link marių... :)
kurios ten tos senvagės skaitosi, kas jose šiokiu laiku ganosi? kaip ten su srove?
 #488351   ignas20
 18 Bir 2013 23:35
lydekom, manyciau, geriausias variantas butu aukstumala. siuo metu sroves ten beveik nera, yra ir zoliu ir duobiu, bet siaip toks metas lydekom nelabai, nebent ora nutaikysi.. :?
 #488390   Donasssss
 19 Bir 2013 08:42
maziau prisgalvoti reikia apie netinkamus laikus.... vakar vienas zmogelis istrauke 11 kg. kokios buvo istrauktos pries kelias dienas,yra lydeku temoj,o pries savaite 7,5 kg. gal uztenka pezeti nesamones apie tinkama laika ir netinkama ir geriau zvejoti.
 #492123   Andrius0522
 06 Lie 2013 11:13
sianakt buvau pasedeti su dugnine,kibimu buvo,bet buvau nusprendes miegoti namuose o ne prie feederio tai kilau namo...
karsis,grazi raude,kazkas nuspurdejo ir nepakirstu dar...ir ant paskutinio metimo grazuolis...galvojau samukas koks nedidelis,prie kranto nepasidave nors uzmusk,islupau dar tamsoje sakau sapalas kol smeliotas buvo,paskui ysiziuriu ir se tau :) neberandu svarstykliu,bet kazkas apie 3 kg 3.5 bus manau.
Prikabinti failai
DSC_0121.jpg
DSC_0122.jpg
 #492126   Sokratas
 06 Lie 2013 11:50
:gutgut geras šapalas, upinis toks :lol:
 #492127   Andrius0522
 06 Lie 2013 11:57
bobis rašė::gutgut geras šapalas, upinis toks :lol:
:grin: bet kaip smagei ejo :) pasaitas 0.16 ,senai buvau su feederiuku pasedeti,tai nei proziko nepasiemes,spurda salia kranto,raunasi atgal y Nemuna,sakau nors pamatyti kas cia spurda,bet siaip ne taip islupau :)
 #492156   giedriuzzz
 06 Lie 2013 16:41
Andrius0522 rašė: neberandu svarstykliu,bet kazkas apie 3 kg 3.5 bus manau.
Andrius0522 rašė:pasveriau, 7.49 :D
Kažkatras svarstykles reik stipriai reguliuot. Arba "iš akies" stipriai žvairos, arba lbs'ais svėrei :lol:
 #492158   Andrius0522
 06 Lie 2013 16:44
jei pats zvairas esi nesnekek veju...pries koki 10-15 metu paskutini karta karosa buvau ar karpi normalesni mates,tai geriau nenusisneku y didziaja dali ir paskui negeda zmonems y akis paziureti,o pasakau maziau...kaip ir starkio nebuvau mates normalas,sakiau apie 3 kg,pasveriau ir kiti rezultatai buvo -5.3 5.4 kg panasiai

nors nei tu man draugas nei sugulove,kad as tau teisinciausi...
 #492159   giedriuzzz
 06 Lie 2013 16:49
Bet rimtai pasitikrink ar ne lbs svėrei, nes nu pakilojus apsirikt 4 kg tai reik sugebėjimų :lol: Čia tas pats, kas paimt pašaro maišiuką ir sakyt, kad sveria 3 kilus :-D

P.s. man su tais lbs ir bajeris buvo, kai šapalą pagavęs pasvėriau ir pamačiau skaičiukus 3,5 :-D
 #492160   Andrius0522
 06 Lie 2013 17:12
mano ir draugo svarstykles rodo identiskai,sverem lydeka 14.7 kg...db susirupines paziurejau (kg) :)
 #492468   augutis
 08 Lie 2013 20:25
Bet tai ir randat del ko gincytis :) As pasakysiu tik kad geras parsiukas :)
 #493067   Skridžas
 11 Lie 2013 08:52
Andrius0522 rašė:senai buvau su feederiuku pasedeti
Tai visgi su fideriu sedėjai ar su donke nes matau beždžionė tai prikomplektuota prie kuokliuko :roll:
 #493075   Andrius0522
 11 Lie 2013 09:18
feederiu,su bezdzione :D ,manau kad taip:),meskere feederiukas,o bezdziones nuo senai prisabacintos,tai ir naudoju :) jei kas netaip nepyk :D.nes is manes donkininkas ar feederistas kaip is taves spiningistas :),sakau taip nes pastebejes esu jog nelabai draugauji su spiningais. :)
 #496405   sliekas
 27 Lie 2013 11:27
va, katik is zvejybos. buvom ragaines saloje. per tris zmones pagavom 8 karsius, 1 imama starki, samuka, eseriu ir ivairios baltos zuvies. samas ir starkis auga toliau, visa kita i rukykla :) kibo visa para su pertraukom.
 #496473   Andrius0522
 27 Lie 2013 22:07
na as irgi katik is po....valtis-spiningas...ka sutikau is spiningautoju krante ar vandenyje,visi ant nuliu sedejo,man vienas barkst prie valties ir traukini uzsikirtes buvau,paskui jei nepatingesiu ymesiu video...paejo apie25 metrus sustojo,isjudinau,vel paejo apie max 10 metru is sustojusio nebeisjudinau...smagei matyt ysitaise :)bandziau lupti per jega paskui,tai is snukio matyt issoko guminukas...,ne valas truko ar pan...
 #496475   sliekas
 27 Lie 2013 22:16
vo blyn, matyt samas devinpautis :) butu idomu paziurret. o ties kuria cia vieta vyko veiksmas?
 #496477   Andrius0522
 27 Lie 2013 22:22
po kaminu...video trumpas ir matosi tik spiningas perlinkes ikinegaliu ir stabdis traskantis,na bet neuzilgo ymesiu :)
 #497325   sliekas
 31 Lie 2013 20:03
nu jo, uzuojauta kad nuejo. bet vistiek tvirtas esi, as tai dar buciau pries save ranka pakeles kad taip nutruko.. :D
 #497333   Andrius0522
 31 Lie 2013 20:19
sliekas rašė:nu jo, uzuojauta kad nuejo. bet vistiek tvirtas esi, as tai dar buciau pries save ranka pakeles kad taip nutruko.. :D
kad nors kiek buciau pasipriesines tada gali save kaltinti,gal taip daryti reikejo,o gal anaip,o db sakau Betono gabalas plaukiantis ir tiek :)net minimalaus pasipriesinimo nebuvo is mano puses...kazkur smelynuose aisku,butu vistiek nuvarges po kazakiek laiko mano pasiplaukiojimu is paskui,bet samas yra samas,visas gerasias vietikes zino kur sleptis :)
 #497412   vaitko
 31 Lie 2013 22:33
Sveiki zvejai, as naujokas tiek cia tiek su meskerikociu, bet entuziazmo pilnos kelnes nes pagaliau gyvenimas susideliojo taip kad sugebejau susistyguot viska taip, kad liktu laiko gyvenime ir zvejybai :) taigi kadangi esu pradedantis tai daug ko reiks ismokti... praktiskai mokinimasis susiveda i forumu browsinima kolkas, laidu ziurejima apie zvejyba ir mojavimasi meskerikociu vienam ar kitam krante, veiksmas aplink Kauna. Kol kas laimikis per tris zukles vienintelis eseriukas per delna pagautas su pludine and slieko Neryje prie Draseikiu karjero (paciame karjere nieks nekibo). Kas liecia zvejybos budus tai labiausiai traukia spiningavimas... o ir kotas pas mane spiningavimui skirtas (karbonas 14-45 ir 2,7 ilgio) taigi sendien nusipirkau storesni (0,3 vala), pora pavadeliu juodu metaliniu, viena guminuka (juodas su baklta papilve, maxima 5 litai su galvakabliu komplekte) ir vobleriuka (http://www.e-priesendvario.lt/655-1124- ... ras-f-.jpg) - su salyga, kad mokausi tai buvau nusiteikes palikti juos abu zolese syvakar bet pavyko visus uzkliuvimus islupti... deja nepavyko islupti zuvies :( ir dabar pagrinde del to ir rasau, nes man labai idomu kodel nepavyko ar todel kad dariau kazka visai ne i tema ar todel kad zuvis tiesiog nekimba (nes toki vaizda lyg susidarau). Pasirinkau vieta praktiskai durdamas pirstu ir ji mano naujoko supratimu tarsi ideali zvejybai: https://www.dropbox.com/s/jh4wduihs5rvp ... avimas.png - cia kur desinej puse matos santaka tai Nevezis iteka i Nemuna. Kojos suvarytos dilgeliu, bridau per zoles iki keliu kol pasiekiau tuos iskysulius... raudonai pazymejau kur as stovejau tarp zoliu, o melynai metymo zona - ilankeles kuriose visai praktiskai nera sroves... ir esme ta kad ten tikrai buvo zuvies nes pavirsiuje visa vakare pleksteldavo tokie monstrai kad vaje vaje... tik vat kas ten pleksteltavo as nespedavau pamatyt tik akivaizdiai is pakelto vandens kiekio ir garso galima sprest kad tikrai ne tokie eseriukai kaip manasis pagautas Neryje :) bet deja nei ant to vobleriuko nei ant gumytes niekas net nebande kibti... 4 valandos be paliovos metymo...

Aisku entuziazmo tai nesumazino, puikiai suprantu kad spiningavimas daug igudziu reikalaujantis dalykas beigi kantrybes... tik va dabar labai idomu butu isgirsti pamastymu is jusu, suprantanciu:

1. Ar vieta tik man atrode tinkama? Gal tokios vietos visai netinkamos? Nes ne vieno zvejo mano krante kiek ten prabraidziau... tik kitam upes krante matesi keletas.
2. Kokios zuvys ten tiketina galejo "sokinet"? Sapalai? Jiems kiek teko girdet reikia ten tu vobleriuku pailgu ir ten specifika - greit traukt ar pan. reik? O gal lydekos? Kaip suprasti va atvaziavus i kazkuria vieta kokia ten zuvis isdykauja jei matos ir girdis veiksmas? (beje palikau masinoj kabliukus todel neturejau galimybes uzmesti kukuruzo su dziku uzsimoves plude... bet turbut nelabai ten kazka butu su pludine?)
3. O galbut mano isigyti masalai visai ne i tema? Ar dabar mastau gal valas per storas?

Dekui uz atsakymus ir pamastymus.
 #497414   Andrius0522
 31 Lie 2013 22:50
sveikas naujoke :)
4-5 kartus dienoje maitinasi salaciai,kuriu as niekaip nesuvilioju nors uzmuskit mane :)kai matysi nemune ar pan duodant ziauriai zuvi,zinok ten salatis ;)jy reikia moketi gaudyti,nesu naujokas toli grazu spiningavime,bet salaciu esu pagaves du netyciukus po koki max 500 gramu...vieta pagal map nebloga,ties santakomis zuvis laikosi daug kuriose vietose,bent jau ant kiek esu ziociu zvejaves visur esu pagaves neblogos zuvies,vienokios ar kitokios,bet neblogos...nepulk pirkineti vobleriu pradzioje (cia mano nuomone tik) kiti gal patars kitaip,bet pradziai imk guminukus ir minimum turek su savim koki 7-10 spalvu,skirtingomis galvomis,kad paejus nuo dobes link seklesnios vietos turetum tapati tik kitu svoriu masala...cia mano 15 metu patirtis kalba,(intensyviai apie 8 metai)spalvos (7-10) cia juokas ima ka zmones turi tasese-dezutese ir pan zvejybose :),cia kaip orentyras tau pradziai,kad zvejyba paims ne tik pinigu bet ir pamastymu visokiausiu :)kai apsimetysi savo vietas pagrindines pradek veltis y voblerius jei jie tau patiks kaip masalas ir isnes kisene,nes patikek skaudziai buna kai atvarau su jau su guminukais y nauja kokia vieta ir palieku koki 10-15 komplektu su pavadelaiis,guminukais ir apn... /- 50-60 litu,o tai kas butu voibleriu kainomis :) valas pagal stori jei paprastas neblogas,jei pintas storas :) pintuka max 0.16 pasiimk bus ramiau metyti,maziau praganysi masalu ateiti,ir kibimai jausis tu net negali ysivaizduoti ant kiek geriau,jei nesi bandes pintuko...

pradziai manau pakaks,manau parasys tau ir ne su tokiais stazais zmones,naujokus cia myli :)
 #497415   vaitko
 31 Lie 2013 23:03
Dekingas uz atsakyma. Pinta vala butinai pasibandyti reiks, turesiu minty jo stori 0.16. Del vobleriu tai toks ir yra tikslas - pasiemiau tik kad tureciau palyginimui, o siaip mokinimuisi tai ir planuoju kruva guminuku su skirtingais galvkalbiais - cia yra kazkokiu niuansu? Ar tiesiog skirtingos spalvos, skirtingos vietos ir bandymu keliu? Tinka tie visokie papigiaja is maximos ar senuku?
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 33
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė