Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #224223   jigas
 02 Spa 2010 14:03
Vakar vaziuojant is Kauno maciau,kad jau uztvenke ir vanduo jau kila.
 #267889   Vegys
 28 Kov 2011 12:32
Gal yra kokių nors žinių ? Kalbu apie Papiškių "kolūkį"...
 #267891   pensininkas
 28 Kov 2011 12:49
kaip del papiskiu nzn, bet 5dieni maciau 2 zvejus bandancius laime uztvankoj grigiskese ...
 #268176   lemba
 29 Kov 2011 08:05
nu smagu kad sitoj temoj kazkas juda, shiaip man irgi aktualiausia kaip papishkese. Pernai tai gerai ten buvo :)
 #268239   EdgaBoy
 29 Kov 2011 10:44
Iki papiskiu nebuvau "dasokes" bet po darbo vaziuodamas uzsukau i pagirius paziureti koks bendras vaizdas upes, tai vanduo pakiles +-35cm mutnas ir nesa visokias suksles pernystes, bet upe visiskai issivadavusi is ledo gniauztu, net pakrantes swaruteles. po vakaryksciu slabdribu manau bus darlabiau drumsta ir tikrai vandens lygis nekris dar ilgai.
 #268251   Antas
 29 Kov 2011 11:09
idomu ar grikiskes uztvankoje liko zuvu, nes dumbla isvale, o zmones zuvis tempe maisais?
 #270293   Vegys
 03 Bal 2011 19:02
Draugas buvo Vokėje prie Papiškių. Per visą dieną tryse - nė žuvies :lol: . Sakė tik keli kibimai. Spėju nelabai jie jos ir ieškojo, nors 2-3 vietas tikrai bandė. Vietiniai sakė irgi tik kelias kuojikes sugavę. Žmonių nėra.
 #270329   EdgaBoy
 03 Bal 2011 19:59
Vegys rašė:Draugas buvo Vokėje prie Papiškių. Per visą dieną tryse - nė žuvies :lol: . Sakė tik keli kibimai. Spėju nelabai jie jos ir ieškojo, nors 2-3 vietas tikrai bandė. Vietiniai sakė irgi tik kelias kuojikes sugavę. Žmonių nėra.
Na ka, galiu is pirmu lupu, kaip sian zvejojes pritarti Vegiui :lol: Nuvareme su Mindkilleriu, meginom viecike viena gerule mano dar rudeniop spiningaujant uztikta prie Pagiriu - snipstas.. tada i kolchoza traukem prie Papiskiu, masinu gal 8-10, ale tiesiai nusileidus nieko, matyt visi arciau Vokes istaku is Papio susibure ar kaip. Viena zveji sutikome, paklausinejome, tai sako baronka :( Visgi nusprendeme meginti, gal gi rasim ta zuvi, vel savo vietikeje ten sumetem pludeles, draugas ant pravotkes, as ir taip ir ant poludonkes.. ale tyku ramu.. apart moliusko, kuris draugo matyliu stvere :lol: :lol: sake antinksciai tik suzvanijo, adrenalino ampludis.. valas ein i sona ir.. koks gi pirmas sio sezono laimikis?!!!!... moliuskas :D (midija ar kaip ten tiksliai ta kriaukle vadinas :ks> )
Masalui naudojom uodo trukli ir pinkus, apsiuvu meginom vienam intakeli Vokes ieskot ale kad nera ju dar ar cia nemokam ieskot :e:e
Jaukinom baziniu pasaru "Kuoja" lenku berods firmos, tas raudonos spalvos, del kvapo imaisem truklio porcijike.. ir rezultatas baronka :e:e :v-ar
Beje, dar vaziuodami link Papiskiu, kur uz pagiriu yra po desine puse tvenkiniai ar prudai pailgi abipus kelio i karjera buvusi, tikiu visi zinot, tai del idomumo uzsukom ogi ziurim to didesniojo jau kaire puse nutraukta palei kelia neblogai, pludiniku koncentracija jau siekia 2 iskart :grin: , bet ir pingvinu mates da sedejo keli.

Reziume - dar pora savaicikiu jeigu pasildys kaip sian, tai tada jau gal kas daugiau be moliusku kibs :-D
 #270415   lemba
 04 Bal 2011 07:54
va va shito as ir laukiau :) dekui uz info, nes jau galvojau uz poros dienu varyt, bet matau kad reiks dar susilaikyti.
 #272184   Vegys
 09 Bal 2011 14:15
Aplankėm Vokę prie Papiškių. Atvažiavus prie upės - nė vienos mašinos. Prie kranto - tuščia, nė žmogaus (ale šiūkšlių užtat kiek !). Užmetu pirmas, draugas dar tik riša sistemą. Tyku, ramu. Jis pašeria netoli kranto, duobikėj (arba bent jau ramesnėj vietoj), užmeta ir iš kart kibimas. Vėl meta, vėl kibimas ir tt. Žvejojam per 5-10 m, tai aš jį "apgręžiu", ty užmetu arčiau jo. Kimba ir man. Bet jam žymiai dažniau. Pasikalbu su Skridžu, Pensininku - buvau kvietęs juos prisijungt.Tie atsisako. Ir gerai, nes tik baigus kalbėt baigiasi ir kibimas. Gal pabaidėm, gal per mažai šėrėm, gal per daug šėrėm :) O gal tiesiog kibimas baigėsi. O jis buvo labai trumpas. Pas mane 3 kuojos, pas draugą 6 (jis daug nepakirsdavo). Sugautos per valandą manau. Kuojų dydis 19-21 cm. Vėjas baisiūniškas, nevisai pasiruošę tokiam orui, tad nusprendžiam pervažiuot prie kapinių. Prie mašinos sutinkam žvejus - tie atvažiavę iš kitos vietos, dviese 3 kuojas tesugavę (plūdė, batonas). Prie kapinių mašinų daugiau, ale pakalbinti žvejai sakė kad nieko nesugauna. O jei ir sugavo, tai mažai, nes apie 12 val. dauguma skirstytis pradėjo. Ten pabuvom kokią valandikę, pasikepėm dešrelių, kibimo nematėm ir gryžom namo.
 #272193   MindKiller
 09 Bal 2011 14:50
Na bent gamtoj pabuvot:)))) o kuojikem matyt dar ankstoka ir vesoka truputy...
 #272542   Vegys
 10 Bal 2011 20:07
Draugas buvo ir šiandien. Nuvažiavo apie 12, sakė ~ 1-1,5 val nė kibimo, po to pradėjo jam kibti. Sugavo keletą ~ 300 g, kitos ~ 20 cm. Sakė bus > 2 kg.
O jo draugui nelabai kibo. Ale šis be šėryklos, su teleskopu ir bezdžionėle gaudė - matyt jautrumo nebuvo, nepajausdavo laiku kibimo.
Dar keletas žvejų buvo - sakė irgi nesimato kad trauktų. Manau kitą savaitę kai atšils pradės kibti.
 #272893   Gedasas
 11 Bal 2011 19:20
reiks ir man sestadieni prazonduot... gal ufimka pasiimt ir i kita puse persikelt :roll: nereiks kolxoze stumdytis ir metyt i kita kranta :-D tel cykiai ir pusiau dugnine galima bus uzmest, nes kolxoze be sansu..
 #273122   lemba
 12 Bal 2011 11:01
man tai kazkaip labiau ant pravodkes patinka, kaip ten VEGY del to reikalo ? kai buvot su draugeliu ar gaude kas ant pravodkes ?
 #273247   Gedasas
 12 Bal 2011 17:36
lemba rašė:man tai kazkaip labiau ant pravodkes patinka, kaip ten VEGY del to reikalo ? kai buvot su draugeliu ar gaude kas ant pravodkes ?
o tai kas trukdo su pravedimu gaudyt? viena meskere uzmetei ant pusiau dugnines, su kita meskere zaidi pravesdamas, ant pusiau dugnines karosa daugiau sansu pagaut, o vokeje jie visai neblogi ir rimti priesininkai, be to jie kepti neturi dumblo kvapo :grin:
 #273275   Vegys
 12 Bal 2011 19:11
Gedasai - taigi upė siaura. Ką padės, kad būsi kitam krante ? Viso žvejų berods 8 buvo. Nėr taip baisu.
Buvau ir šiandien. Gėda apturėjau. Su dugnine gaudžiau ant dziko/slieko/matiliaus. Iš ryto žvejų nerasta. Po to pradėjo rastis. Niekas per daug nesugauna. Po to ateina dar vienas, prisėda netoli (per 5-10 m) nuo manęs. Gaudė plūdine, batonu. Pirmas pravedimas - yr. Antras - yr ... Vienu žodžiu, ką aš per dieną - jis per pusvalandį :) Plūdė manau veiksmingesnė už dugninę. Ale man dugnine smagiau gaudyt.
Man kibo, ale sunkei pasikirsdavo. + minusas kad pamiršau mono valo pavadėliams :evil: , tai teko gaudyt ant pinto 0,1 mm berods. Po to tas arti žvejojęs žvejys davė mono pavadėliui, kibo geriau, ale jau namo susiruošiau. Beje, jis sakė kad vakar per kelias valandas 7 kg sugavo. Kuojos ~ 20 cm einasi.
Kas ruošiasi žvejot ir kas nori daugiau sugaut - patarčiau plūdinę + batoną. Kas nori žvejot taip kaip jam patinka - nepatarinėsiu :)
 #273306   Gedasas
 12 Bal 2011 20:15
Vegys rašė: Kas ruošiasi žvejot ir kas nori daugiau sugaut - patarčiau plūdinę + batoną. Kas nori žvejot taip kaip jam patinka - nepatarinėsiu :)
tai ten taip su batonu gaudo turbut jau 15 m. o del kito kranto tai manau kad jau sestadieni visos gerenes duobes bus apgultos ir stumdytis buzoj iki keliu nesinori, kitoje puseje ant nenutryptos zolytes sau ramiai sedi.. beje yra planas chuliganas iki kito kanalo paejet..
beje teko ne karta per pati kolxozu buma, kai kuoja kibdavo, but prie vokes dar pusvalandziui iki ausros kad vietas uzsiimt, bet vistiek aplink murziai vieciniai su savo pludem su antenom suspausdavo..
 #274161   lemba
 14 Bal 2011 16:25
nu naujausiu ziniu is ten nera ?
 #274188   Gedasas
 14 Bal 2011 18:19
lemba rašė:nu naujausiu ziniu is ten nera ?
bus po iseiginiu ;-) beje girdejau kad kuojos is Vokes isejo i Papio ezera ir po to i Merki ir Merkio Vokes kanala :superšokas
as vistiek jamsiu savo ufimka, kuri per 12 m. 80% plaukiojo Voke ir Papyje.. kilsiu link ziociu, ten dar keleta geru duobiu yra... tiesa jei gulbes neuzpuls :roll: piktos ir naglos jos ten ...
 #274198   Vegys
 14 Bal 2011 18:39
Vakar sulaukiu Gintaso skambučio. Sako "varom į Vokę". Aš nesu tikras ar galėsiu ir ar norėsiu - sakau perskambinsiu. Vakarop nuojauta sako kad kibs. Kaip tik skambina Gintasas dar kart. Sutariam - važiuojam. Atsiliepia ir Bratka, jis važiuoja irgi. Sutariam kad jis paima Gintasą ir 7:30 susitinkam ant Vokės tiltelio. Atvažiuoju anksčiau, oras gražus, tikėjimas didžiulis. Kiekvieną pravažiuojančią mašiną apžiūriu - ar tik ne žvejai ir ar tik nesės ten kur aš norėčiau atsisėsti prie upės :) Atvažiuoja Gintasas ir Bratka, Netrukus mes jau vietoje. Stovi viena mašina. Ale žvejys neužėmęs vietos kur norėčiau žvejot. Pradžia nedžiuginanti. Karts nuo karto Bratka žvejodamas pludine "ant pravedimo", ant kabliuko užmovęs batoną ištraukia kuojikę. Gintasui sekasi prasčiau nei kad Bratkai, o man visai nesiseka. Pikeriuką kartais pajudina, ale sunku pakirst. Bandau plūdine - nemoku aš ja gaudyt upėje. Po kažkiek laiko Bratkai sakau "imk mano plūdinę, mano batoną ir sugauk žuvį". Paima ir berods pirmu pravedimu sugauna kuoją :oops: Bandau mokintis, ale sekasi ne kaip. Bratka pamokina kaip dėt batoną (niekad juo nesu gaudęs), dar duoda patarimų. Kartais pradedu sugaut ir aš, ale mažai. Rezultate : aš išvažiuoju ~ 17,00, Bratka su Gintasu dar liko. Pasigavau viso labo 12 kuojų + 4 aukšles. Prastai. Labai prastai. Ale kas patiko - smagu buvo pažvejot, geras oras, dar iš Bratkos pamokų gavau - kitą kart gal net į Nerį išdrįsiu su plūdine išlįst :) Gintaso rezultatai geresni nei mano, bet irgi nėr stebuklingi. Va tik Bratka manau kokia 3 kart daugiau sugavo. Ale ką padarysi ... Nei vienas negimstam mokėdamas. Kaip kad Bratka pasakė - jaunas dar, išmoksi ;-) Aplinkiniai žvejai laimikiais nedžiūgavo. Nespoksojom kas kiek pagavo, ale manau kad Bratkos laimikiai didžiausi. Jei antradienį buvo 8 žvejai prie upės, tai šį kart išvažinėjant jau buvo 8 mašinos ...
 #274270   Gedasas
 14 Bal 2011 20:09
su pikeriuku nelabai kas vokeje yra veikt.. ten jama tik ant pludines.. buna kad apsiramina, tada padidini gyli du kartus ir meti i kokia ramia viecike, pries tai vos vos uzmeti skyto batono.. va ir sudirba, bet siaip dazniauisiai tai dirba tik veiksmas ir teisingai pasirinktoje vietoje, nes salia gali stovet su tais paciais irankiais ir masalais ir nieko nepagaut
 #274275   Vegys
 14 Bal 2011 20:15
Gedasai,
seniau (senesniais metais) ir su dugninėm ŽENKLIAI daugiau sugaudavo nei kad šiais metais. Bet sutinku, plūdė dirba geriau. Kaip sakiau, kiti plūdininkai irgi ne kažin ką šiandien tesugavo. Kažko dar pilnai nekimba ... Savaitgalį nevažiuosiu ;-)
 #274631   Gintasas1
 15 Bal 2011 20:25
Vegy, mano laimikis ne truputi geresnis o beveik trigubai nei tavo :tia-tau :ruko Trisdesimt dvi stukos, vot :liež-uvis
 #274633   Vegys
 15 Bal 2011 20:42
Atsiprašau už dezinformaciją :oops:
P.S. 32 vs 16 yra lygiai du kart :)
 #274895   Vegys
 17 Bal 2011 11:02
Gintasas ir Bratka :)
Fotkinta prieš saulę, kokybė ne kokia :oops:
Paveikslėlis
 #275657   lemba
 19 Bal 2011 13:30
o kaip del to, kad to kuojos tashkuotos ? nekelio rupescio ? p.s. gal kas buvot paskutinem dienom ?
 #275716   tomasitas
 19 Bal 2011 16:29
Kuojos pries nersta visada taskuotos
 #275717   Vegys
 19 Bal 2011 16:32
Tai kad ne apie tai kalba eina. Agis kažkada rašęs yr :
Agis rašė:Juodi taskiukai, tai ne jokio nersto pasekme.Tai berods Juodlige (atrodo taip vadinama) tai yra kazkokiu parazitu kolonijos isitaise ant zuvies sono.Nemaisyk su pavasarinem karpukem, kuriomis pasipuosia ne tik nersiancios kuojos, bet ir karsiai.
 #275964   lemba
 20 Bal 2011 09:11
vat butent apie tuos juodus tashkelius as ir kalbejau. o tai ta juodlige pažymetas žuvis galima valgyti ?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė