Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #157545   Graffer
 04 Gru 2009 15:15
Niekaip negaliu apsisprest kur vaziuot rybachint: ar i Pakalne ar i Minija :roll: Ir ten vanduo pakiles ir cia. Tik Minijoj negirdejau kad kas ka geresnio istrauktu (as turiu omeny apie balta zuvi). Kazin kaip Pakalnej reikalai su raudom? :cool:
 #157592   Helias
 04 Gru 2009 19:36
Seip turetu kibt, ko jau ko bet ju visada pasigauti pakalnej eina, tik mano manymu dabar reiketu zvejot , labai plonais valais, kuo mazesniais kabliukais ir megint gaudyt duobese, bent jau man praeita ziema ( gruodzio pradzia) pasiteisino tokia sistemele : 0,12 valas, ir kuo mazesnis kabliukas ant kurio reikedavo mauti isskirtinai meslini lietuviska slieka ( toj upej balta zuvis islepus yra, ant lenkisku nekibdavo, kaip ir ant dziku), nors manau dar ant motyliaus turetu, kas nors gautis, nes ziema ten isskirtinai ant motyliaus ir tekimba. Praeitais metais ant ledo : As zvejodamas ant motyliaus per pusvalandi kokius 5 ziauriai grazius plakius, vietiniai ant slieko - apvalus 0.
 #157610   Raupsuotas
 04 Gru 2009 21:08
Graffer, nevažiuok, nevark - tuščias ramsas.Prieš gerą mėnesį, taip ant kukurūzo kibo gerai, o dabar srovė stipri, kybio nėra.Toks mano draugiškas patarimas.Aišku, rašau apie žvejybą plūdinukePaveikslėlis
 #157808   Graffer
 07 Gru 2009 08:53
Sveikas, Labai alkanas. Deje, perskaiciau tavo patarima jau po visko.... :ks> Ir visvien buvau nulekes. Nu ka galiu pasakyt :lol: zveju daugiau nei zuvies, srove gan didoka, bet uztat vanduo skaidrus. Tai mesdavau palei srove su feederiuku su seriklele ir ant motyliaus+kukuruzas... bruto ~3kg mixo: plakiai, raudes. Aisku nebera to kibimo :e:e o Minija buvau pravaziaves prie Sakuciu prie tilto, tai vanduo kaip kakava, net keista, kad taip nuo Pakalnes upes skirias...
 #157815   Graffer
 07 Gru 2009 09:08
to Helias. Klausyk gal gali pasufleruot kur ten duobiu yra? As buvau zvejuot uz antro tilto (jei skaityt, kad pirmas link Skirvytes) iskarto suki po desine ir uz kokiu 500m gal siek tiek daugiau. Sutinku, kad valas turi buti plonas. As su dugnine zvejojau: pagrindinis pintas valas 0.12, o pavadeliai monovalas 0.1. Galvoju pinta dar plonesni uzsidet. :!:
 #159276   Graffer
 14 Gru 2009 12:46
Gal kas buvot si savaitgaly Pakalnej? Ar yra koks judesiukas? Lauksiu atsakymo ;uolrait
 #160455   Helias
 18 Gru 2009 14:55
Jau masiskai plaukia ledo lytys per pakalne, uz kokiu dvieju dienu visiskai uzsals
 #182569   hamis
 31 Kov 2010 10:27
jau masiskai zveju ant pylimo :-D vakar karsiu pasirode, tai dbr kaip per vegeles vietos iki velyku uzsakytos :-D na ir su privaziavimu paprastiems mirtingiesiems nekas.
 #182607   LAURUX
 31 Kov 2010 12:13
o y rusne kelia masinas?
 #182608   Robinjo
 31 Kov 2010 12:13
LAURUX rašė:o y rusne kelia masinas?
dar ne
 #182609   hamis
 31 Kov 2010 12:17
nuplukdinti gali tas kur uz 20lt po pievas ekskursijas daro. su propeleriu ant galo, arba su autobusu is slt :v-ar
 #182612   LAURUX
 31 Kov 2010 12:23
nu blyn gerai ten jus uzpyle :? pernai kovo gale, jau maliausi palei rusne atmata ir minija.
p.s. o gal zinot ar iki aukstumalos galima davaziuot?
 #182613   hamis
 31 Kov 2010 12:28
kiek girdejau tai ruguliu kelias neuzpiltas, o iki 6km davarius butu imanoma pylimu nuvaksuoti iki reikiamos vietos. bet srove ten tokia, kad pirma i stangine reiktu uzsuktu inventoriaus zvejybai.
 #182624   Robinjo
 31 Kov 2010 13:01
Vakar kaip tik tevas skambino ir sake, kad jau kimba pakalneje-skirvyteje po klevu karsiai, dideles kuojos. Bet ten nepatinka man del kolchozo, daug kliuviniu, rudeni is pasienieciu puses gaudydavau dideles kuojas, tai buvau sistema atkirtes, kur mesti kad neuzkliutu, pora metru i sona ir viska palaidoji, o dabar kai tokia srove, tai speju nesvarbu kur uzmesi, sekmes reikalas ar betraukdamas lauk nebusi jau mirtinai iseges. Delto ir sakau tas zuvies atejimas kaip kokia manija .... Geriau ties pakalnes kapinaitem sukti po kaire ir i "bliuda" varyti pasportuoti su pludine, jeigu ledo ten nebelike :) reiks gal savaitgali nuvaziuot , jeigu jau bus pradeja kelti mirtinguosius per apsemta kelia :)
 #182630   hamis
 31 Kov 2010 13:14
as 5dieni jau meginsiu, jei kels traktoristai. o kolhozas tai pavasari ten beveik neisvengiamas.
 #182686   Helias
 31 Kov 2010 14:33
O tai cia konkreciai kokioj vietoj gaudo? Paciame rusnes miestelyje kur ziema visada kolchozelis mazas buna? Zadejau kaip tik klaust ar galesiu kita savaite meginti pakalneje, bet pasirodo jau pasirode pirmosios zuvys. Dekuj uz info. O del traktoristu, tai teko girdeti, kad kur yra stulpiukai tai rodo maziau nei 80cm (jau privalo kelt), bet ant to zenklo parasyta 84cm ir vis dar nekelia. Gal sutaupyt nori , nezinau. Pagal viska rytoj jau turi kelti.

Beje, Zaci, bliudas tai kaip suprantu randas ten:, vaziuoji link pakalnes, privaziuoji kapines, pasuki i kaire ir ten davaziuoji iki namu, tada ten pereini per auksta pylima ir ten toks kaip prudukas kuris su pakalne susisiekia? Apie sita vieta kalbi?
 #182734   Robinjo
 31 Kov 2010 17:06
Helias rašė:Beje, Zaci, bliudas tai kaip suprantu randas ten:, vaziuoji link pakalnes, privaziuoji kapines, pasuki i kaire ir ten davaziuoji iki namu, tada ten pereini per auksta pylima ir ten toks kaip prudukas kuris su pakalne susisiekia? Apie sita vieta kalbi?
Sita ;uolrait
 #182745   hamis
 31 Kov 2010 18:12
kelia jau 100% traktoristai
 #184968   Graffer
 07 Bal 2010 21:22
Sveiki, zvėjai.
Gal kas žinot ar įmanoma be traktoristu pagalbos persikelt į Rusnę? Planuoju savaitgalį palėkt iki Pakalnės... bet neaišku kaip su vandens lygiu. Ačiū už bet kokią info...
 #185147   hamis
 08 Bal 2010 11:58
su dzipuku praleksi drasiai. su lengvaja as bent nevaziuociau. jei traktoriai kelia, vadinasi su lengvada dar neperleksi. kelia nemokamai.
 #185264   Helias
 08 Bal 2010 18:11
Sveiki,
Nu va buvau uzvakar ir siandien Pakalnej su donke. Uzvakar su draugu atvaziavom ir buvom beveik iki desimtos , taj is viso apie 15 gan neblogų plakių, 1 kuoja ir vienas kilograminis karšis. Srovė dar labai galinga, bet žvejot galima prie pat kranto užmetus. Masalas - sliekas. Kas įdomiausia, buvom užmete stintine sistemele , tai uzkibo karsis ant porcijos skirtos stintai. Pasivaiksciojom po pievas, tai matem pora lydeku isdraskytu
. Šiandien nuvažiavau, tai per pirmas 3 valandas tik vienas persvieciamas plakiukas, paskui nuejau i tokia sekluma. Smugis ir istraukiau... Ziobri, tada dar vos uzmetus dar smugis, bet nuejo su sistemele (manau, kad buvo ziobris, nes kibimas, toks kuriuo su nieko nesumaisysi). Tada per 15 min nieko nepagavau, turejau varyt namo. Rytoj vel varau, gal ant ziobriu uztaikysiu.
 #192371   Graffer
 30 Bal 2010 08:01
Gal kas zinot del sroves Pakalnej??? Ir aplamai kaip ten reikalai?
 #192376   hamis
 30 Bal 2010 08:38
vakar i vorusne vaziavau. tai per tilta vaziuojant viskas atrodo kaip ir normaliai. aisku srove bus stiproka, bet prieimas geras. ziauriai greit pievos nuseko, per pora dienu. net pievos pries tilta jau nusileidusios, kanalai sviecia.
 #192536   Helias
 01 Geg 2010 08:05
Srove pakalnej tai vos ne kaip vasara, nusekus upe tikrai yra ir jau galima zvejot su lengvom dugninukem ir pludem. Tik su kibimu ne kas vieni pukiai ir eseriukai.
 #192539   Raupsuotas
 01 Geg 2010 09:03
Helias rašė:Srove pakalnej tai vos ne kaip vasara, nusekus upe tikrai yra ir jau galima zvejot su lengvom dugninukem ir pludem. Tik su kibimu ne kas vieni pukiai ir eseriukai.
Labai dekui uz informacija :gutgut Paveikslėlis
 #192625   Graffer
 01 Geg 2010 20:03
Buvau siandien Pakalneje, bet kliovas '0'... Kazkaip tikejaus geresnio rezultato.
Nei kukuruzas, nei sliekas, nei dzikas...
Is pat ryto Atmatoj buvau tai 3 kuojos 300-400gr, pora karsiu (paleidau) ir pugzliu pilnas krantas :e:e... Srove dar didoka - 4unciju svareli dejau, bet nese kaip lapuka... Dar reikia palaukt
 #192669   Helias
 01 Geg 2010 21:16
Cia pacioj pakalnej 4 unciju svareli nese kaip sapeli?, nes man tai 1 uncija stovejo kaip ibesta ir niekas nenese, nebent tu cia apie Atmata kalbi.
 #192672   Robinjo
 01 Geg 2010 21:23
Helias rašė:Cia pacioj pakalnej 4 unciju svareli nese kaip sapeli?, nes man tai 1 uncija stovejo kaip ibesta ir niekas nenese, nebent tu cia apie Atmata kalbi.
1 uncija nenesa? nu ka cia skiedi blin. Buvom sios savaites pradzioje, norejom iki pacio galo davaziuot is uostadvario puses prie mariu, tik kad neimanoma, daugelyje vietu isplautas kelias, vanduo dar stovi ir duobes. Gryzom atgal, zemiau Pliksnio sodybos uz pirmo posukio, 3 uncijas ir pintukas uzmetus i vaga, tai rankose laikant net girdisi kaip feederis "zvimbia" o tu rasai nenesa, tu gal salia krantiniu du metrus meti ? tada jo :ruko Bet kad nekimba ten, tai jo. Pugzliai ir plakiukai , raudeles smulkios
 #192728   hamis
 02 Geg 2010 08:45
zacis rašė:Buvom sios savaites pradzioje, norejom iki pacio galo davaziuot is uostadvario puses prie mariu
[/quote]

tai, kad ten zvejot negalima. visam tam ruoze mariu. uz uostadvario ties pylimu jau negalima ir kojos kelti ir tuo labiau zvejoti nuo kranto, tas pats su pakalnes galu kur rezervato pradzia.
 #192738   Robinjo
 02 Geg 2010 09:53
hamis rašė:
zacis rašė:Buvom sios savaites pradzioje, norejom iki pacio galo davaziuot is uostadvario puses prie mariu
tai, kad ten zvejot negalima. visam tam ruoze mariu. uz uostadvario ties pylimu jau negalima ir kojos kelti ir tuo labiau zvejoti nuo kranto, tas pats su pakalnes galu kur rezervato pradzia.[/quote]

rezervato pradzia ,is pakalnes puses link uostadvario yra salia stebejimo bokstelio, o visi vaziuoja zvejot iki boksteliu likus kokia ~300 metru ir eina per pievas i kaire link upes. Is vilos puses rezervato stulpeliai ties pakalnes posukiu, kur prasideda miskas jei ka :ruko
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė