Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
 #327462   SauliusM
 19 Gru 2011 09:30
nu mano supratimu tai kad ichtiologinis draustinis tai yra daug apribojimu visokiu tiltu, lieptu, dambu statybom ant krantu, krantu kasimui ir siaip belekokiom statybom krantuose. o zvejybai ir zvejybos tvarkai tai jokios itakos neturi tai kad ichtiologinis draustinis. nebent gal tik jei brakonieriaut sugalvosi tai zala gamtai gal pagal skirtinga tax'a atlygint teks.
 #327465   f'eD
 19 Gru 2011 09:45
SauliusM rašė: nebent gal tik jei brakonieriaut sugalvosi tai zala gamtai gal pagal skirtinga tax'a atlygint teks.
va tas mums ir svarbiausia :gutgut pvz. - neteisetai ichtiologiniam draustinyje arba rezervate sugautas upetakis "pabrangsta" trigubai - nuo 100,- iki 300Lt.
Paskutinį kartą redagavo 1 f'eD. Iš viso redaguota 19 kartus.
 #327466   SauliusM
 19 Gru 2011 09:47
f'eD rašė:
SauliusM rašė: nebent gal tik jei brakonieriaut sugalvosi tai zala gamtai gal pagal skirtinga tax'a atlygint teks.
va tas mums ir svarbiausia :gutgut pvz. - neteisetai sugautas upetakis "pabrangsta" trigubai - nuo 100,- iki 300Lt.
nu gal tau ir svarbiausia, bet kai as brakonieriaut nesiruosiu, tai man asmeniskai giliai nesvarbu...
 #327486   siJonas
 19 Gru 2011 11:35
Svarbiausia, tai cia is gerosios puses turbut. Na, juk mums svarbu, kad brakonierius rimtom baudom baustu ir, kad jiems tokia veikla brangiai atseitu. Ir aciu uz info ;-)
 #332156   Natter
 09 Sau 2012 21:16
Gal kas esat meškerioję Žeimenoje tarp Švenčionėlių ir Pabradės žiemą, galvoju per išeigines su spiningu nulėkt jei nebus labai didelis minusas ar yra šansų bent ką pagaut?
 #332461   Jara
 10 Sau 2012 21:59
Natter rašė:Gal kas esat meškerioję Žeimenoje tarp Švenčionėlių ir Pabradės žiemą, galvoju per išeigines su spiningu nulėkt jei nebus labai didelis minusas ar yra šansų bent ką pagaut?


Sansas visada yra, svarbiausia atitaikyt vieta, masala ir buda :koliorava Buvau pries kokia savaite tai vanduo gan skaidrus, truputi pakiles, bet zvejuot tinkamas :ks> ;-) Jei ka pranesk kokia situacija.Kokie rezultatai :)
 #377488   volodikas
 31 Geg 2012 10:17
Gal kas gaudo kur Zeimenoj prie Svencioneliu spiningu?

As buvau savaitgali su vobleriais ir sukriukem viena peiliuka istraukiau ir fsio. Jokiu kibimu daugiau.
 #441356   geemalu
 20 Sau 2013 10:22
volodikas rašė:Gal kas gaudo kur Zeimenoj prie Svencioneliu spiningu?

As buvau savaitgali su vobleriais ir sukriukem viena peiliuka istraukiau ir fsio. Jokiu kibimu daugiau.

aš gaudau pavasari ten,bet patariu iš karto imti ilgus guminius :) vaikščioti ten tikras košmaras..šiaip lydekų yra ir galima palyginus neblogu užkabinti, pats asmeniškai dideliu nesu pagavęs,bet draugas yra porą kartų po 2 kg užkabinęs, vienas toks diedokas buvo iš karto dvi po 3 kg ištraukęs :) apskritai tai peiliuku db Žeimenoj pagausėjo, šitas dalykas džiugina, nes būdavo ankščiau atrodydavo,kad visai tuščia :)
 #464431   aras-paukstis
 06 Bal 2013 08:39
rmgiedrius rašė:Kiek paskaiciau apie Zeimena, tai cia su upetakiais nelabai?
siaip ji turetu buti viena is upetakingiausiu upiu, bet taip tikrai nera. gal kazkada pries daug metu taip ir buvo bet tikrai ne siais laikais 'viarkt
 #472861   KarolisK
 30 Bal 2013 10:53
Sveiki, gal kas matet koks zeimenos lygis zemupyje?
 #472897   volodikas
 30 Bal 2013 13:01
Netoli svencioneliu tai vis dar tragedija. Visi laukai plaukia
 #539465   martiz-zz
 21 Sau 2014 21:03
jaunasis zvejys rašė:zinot kokiu zuvu zeimenoje kurias pagauciau vobleriais
eseriai lydekos, jei pasiseks upetakis, o jei licenzija turesi gal net slakis
 #539863   Bratka
 23 Sau 2014 00:05
Atmink jaunasis zvejy,jei neturesi licencijos,slakis arba lasisa tai matis ir tikrai nekibs...
 #544834   volodikas
 13 Vas 2014 09:59
jaunasis zvejys rašė:zinot kokiu zuvu zeimenoje kurias pagauciau vobleriais
o kurioje vietoje tu nori gaudyt zeimenoje?
 #545125   martiz-zz
 14 Vas 2014 12:34
o gal kas mate dabar zeimena? dar ilgai ruosias ledas ant jos but? :-D
 #563542   naher
 26 Bal 2014 17:12
Sveiki, gal kas turi pasidalinti informacijos apie Zeimena ties Pabrade, verta ten su pludine meginti?
Nes kaip supratau is jusu rasliavu, kad nieko gero su taikia zuvim ten, ar situacija pasikeitusi ? :)
 #572956   žvejas
 06 Bir 2014 22:16
naher rašė:Sveiki, gal kas turi pasidalinti informacijos apie Zeimena ties Pabrade, verta ten su pludine meginti?
Nes kaip supratau is jusu rasliavu, kad nieko gero su taikia zuvim ten, ar situacija pasikeitusi ? :)
Šiandien buvau su spiningu ties Pabrade, ištraukiau gražią meknę, bet keletą kartų buvo atsiviję mano voblerį panašūs žuviokai. Tikriausiai, jos retai griebia voblerius, bet manau, su plūdine galima pamėginti. Svarstykių neturiu, tai išmatavau, 44 cm, turėtų būti apie 1.5 kg.
 #573142   Mark0
 08 Bir 2014 09:46
Solidus laimikis :) Aš mėgstu gaudyti tarp Švenčionėlių ir Kaltanėnų, bet šiais metais kolkas silpnai, tik prisiveisia rainuotųjų vėžių, reikia semt juos kažkaip.
 #573541   Jozhas
 10 Bir 2014 07:17
Mark0 rašė:Solidus laimikis :) Aš mėgstu gaudyti tarp Švenčionėlių ir Kaltanėnų, bet šiais metais kolkas silpnai, tik prisiveisia rainuotųjų vėžių, reikia semt juos kažkaip.

Sveiki vyrai! Nesu susidures su upetakiais, kazkada senai vaikysteje vilneleje ant slieko buvau tik uzkabines :D Pagrinde zvejoju dugninemis ir pludinem, kelis kartus per metus vaziuoju ant lydeku. Sis savaitgalis nusimato Pabradeje, tai be zvejybos 3 dienas isbut man bus sunkoka :D Kazkodel nusprendziau galbut pabandyt uzkabint koki upetaki, sakykit ar yra Zeimenoje isvis ju, gal tai beprasmiska? Gal geriau kur i sona nulekt karsiu pabandyt patraukt? Ir ant ko geriausiai jie ima? Turiu daug skirtingu guminuku, vobleriu, bet jie lydekoms, didoki tokie visi. Patarkit kolegos
 #573985   Mark0
 11 Bir 2014 19:19
Sveikas, nu prie Pabradės aš svečias nelabai ką galėčiau patart, bet žinau, kad upėtakius, gaudo žemupį, manau, kad ir prie pabradės turėtų būti upėtakių, bet vietų nežinau. :)
 #593619   Voblerastas
 15 Spa 2014 11:54
Apie Žeimeną galiu pasakyti, kad tai gera upė... Jau 10 metų gyvenu ir dirbu Pabradėj, tad tenka paspiningauti (kitais būdais nežvejoju). Tai labiau upėtakinė negu lydekinė upė. Šiemet gegužę pagavau 64 cm svorio meknę... 2007-ųjų vasarį ištraukiau 88 cm šlakį, o kitas sekančiu metimu atsikabino... 2012-ųjų rugsėjo 30-ąją išlupau 4,2 kg lydį... Čia paminėjau tokius iš konteksto iškrentančius laimikius. O upėtakių ir kiršlių pagaunu vos ne kiekvienąkart. Dažniausiai tokie sprindiniai iki 30 cm. Beje, Pabradėj prie gamyklos yra didelis tvenkinys. Ten tokie karpiai plaukioja..!
 #593886   Kliwo
 16 Spa 2014 21:47
Voblerastas rašė:Apie Žeimeną galiu pasakyti, kad tai gera upė... Jau 10 metų gyvenu ir dirbu Pabradėj, tad tenka paspiningauti (kitais būdais nežvejoju). Tai labiau upėtakinė negu lydekinė upė. Šiemet gegužę pagavau 64 cm svorio meknę... 2007-ųjų vasarį ištraukiau 88 cm šlakį, o kitas sekančiu metimu atsikabino... 2012-ųjų rugsėjo 30-ąją išlupau 4,2 kg lydį... Čia paminėjau tokius iš konteksto iškrentančius laimikius. O upėtakių ir kiršlių pagaunu vos ne kiekvienąkart. Dažniausiai tokie sprindiniai iki 30 cm. Beje, Pabradėj prie gamyklos yra didelis tvenkinys. Ten tokie karpiai plaukioja..!
Kalbi apie ta tvenkini prie buvusio kartono fabriko? Dar yra ten karpiu??? Vaikysteje daznai buvau Pabradej, maciau kaip juos gaude.... , bet tai buvo pries 35-40 metu.... Prisimenu dar didelius amurus miestelio centre, zatone tarp tiltu..... ::hai-bai ::hai-bai ::hai-bai
 #593888   bes
 16 Spa 2014 21:56
Lydekos tame tvenkinyje man kimba 200-300 g.
Per pavasari ir dabar rudeni, nei vienos legalios nepagavau.
 #594023   Voblerastas
 17 Spa 2014 19:33
Kliwo rašė:
Voblerastas rašė:Apie Žeimeną galiu pasakyti, kad tai gera upė... Jau 10 metų gyvenu ir dirbu Pabradėj, tad tenka paspiningauti (kitais būdais nežvejoju). Tai labiau upėtakinė negu lydekinė upė. Šiemet gegužę pagavau 64 cm svorio meknę... 2007-ųjų vasarį ištraukiau 88 cm šlakį, o kitas sekančiu metimu atsikabino... 2012-ųjų rugsėjo 30-ąją išlupau 4,2 kg lydį... Čia paminėjau tokius iš konteksto iškrentančius laimikius. O upėtakių ir kiršlių pagaunu vos ne kiekvienąkart. Dažniausiai tokie sprindiniai iki 30 cm. Beje, Pabradėj prie gamyklos yra didelis tvenkinys. Ten tokie karpiai plaukioja..!
Kalbi apie ta tvenkini prie buvusio kartono fabriko? Dar yra ten karpiu??? Vaikysteje daznai buvau Pabradej, maciau kaip juos gaude.... , bet tai buvo pries 35-40 metu.... Prisimenu dar didelius amurus miestelio centre, zatone tarp tiltu..... ::hai-bai ::hai-bai ::hai-bai

Taip. Tas pats. Prieš keletą metų ėjau paspiningauti tam tvenkiny. Ten yra toks nemažas skardis krante, staigiai nueinantis į gelmę. Vietiniai sako, kad ten gylis virš 5 metrų. Turbūt ten eina upelio vaga. Tai einant tuo skardžiu apie vidurdienį išvydau paviršiuj tingiai besišildančius rubuilius karpius. Tokie didžiuliai ir trys atskiri būreliai po kokius 12 - 15 žuvyčių... Įspūdingas vaizdelis. Maždaug 70 - 100 cm ilgio. Dar buvo pora šviesiai rožinių žuvų tokio pat žuvų. Tai turbūt amūrai... Tame tvenkiny yra ir starkių bei ungurių...
 #653659   Etikmat
 15 Vas 2016 13:51
Kaip reikalai su slakiais Zeimenoj? Verta ten bandyt ju pagaudyt? Net nesu buves prie tos upes
 #653805   Criuxas
 16 Vas 2016 21:32
Siandien pravaziavau pro Zeimena-upe dar krantuose, bet nekantrauja is ju islipt... O dar pakrantese ledas iki galo neistirpes, tad manau, kad pora savaiciu teks palaukt, kas labai pasiilgot sios upes...
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė