Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1

 #59349   Sokratas
 06 Geg 2008 17:16
Kur jūs tų šalnų matėt?

 #60449   Vitolis
 18 Geg 2008 18:36
Ir shalnos praejo ir karkvabaliu prisirinkau sociai ir dienos atrodo but nieko, taciau jau kuris laikas neberandu Shapalu nors tu ka. Buvo keletas kliovu -neuzaugos. Ir daugiau nieko. Nei karkvabalio, nei vobliko negriebia. Tai vakar buvau su valtike zemiau Antalieptes mariu Upeje lydekaut. Ant Rapalos Minov turejau keturis gerus kliovus. Du realizuoti. Lydekiokai abu svere 3 kg. Siandien vel Shventoji su voblikais bandyta Shapalaut. !:fak!

 #60697   djxz
 20 Geg 2008 18:18
Buvau aukščiau Antalieptės marių šeštadieni, tai tik vienas nelegalus lydzekiokas ant vobliko :roll: Bet smagiai pabraidžiau ../;nzv

 #61720   tomhet
 31 Geg 2008 21:10
Taigi, sendien pasitaike proga pametyt spiningiuka. Veiksmas vyko ************ .Po keliu mazo vobleriuko metimu pirmas kibimas. Galvojau sapalas, bet istraukus pasirode margaspalvis upetakis. Pirma syki pagavau toki zuvelioka. Labai nedidukas, kokiu 15cm ilgio. Po 10 minuciu pakibo dar vienas, tokio pat dydzio. Veiksmas vyko apie 13 valanda. Paskui viskas nurimo iki kokiu 6, bet cia matyt itakojo ir besimaudantys zmones. Vakare vel pasirode ju pulkeliai, sokinejo ir taskesi kaip pamise. Nesitikejau toje vietoje pagaut sitos karaliskos zuvytes. Matyt is ten atplauke upetakiokai.
Uzkibo mazyliai ant juodo mazo vobleriuko. 2 gramu berods.
Kas labai nustebino, tai prie pat kranto, 50 cm nuo jo, kokiu 6-7 upetakiu lavoneliai. Gulejo dugne, jau "apsamanoje". Baisiai smalsu, kas ten jiem galejo nutikti.
O toje vietoje upetakiukai selo kaip pamise, ju ten matyt daugiau buvo nei auksliu :) Aisku abu keliavo atgal, nekankinau mazyliu. Nufotkinti deje nepavyko.
Dar bezvejojant praplauke pasroviui kokiu 3kg salatis. Beliko pamuojuot jam ir keliaut namo.

Vakar, beje teko nulekt kiek "pieciau" nuo jau minetos vietos. Kokias 10km. Kadangi pats esu ukmergiskis, o ir iki upes nera labai toli, gryzus savaitgali is paskaitu leidziu sau nulekt pazvejot. Sapaliokai sokinejo pavakary, taciau ne vieno nepavyko pagaut.

Gal butu norinciu kartu pasvaidyt spininga ukmergeje? Vietiniu gal yra?
Paskutinį kartą redagavo 2 tomhet. Iš viso redaguota 2 kartus.

 #61724   MatasM
 31 Geg 2008 21:51
Is tavo pasakojimo net neabejoju, kad ten ka tik izuvinta upetakiu mailium ( ki 30 cm mailius), geriau ten nezvejot kolkas is vis :!:

 #61729   tomhet
 01 Bir 2008 01:20
Vat cia irgi galimas variantas. Reiks pasidomet vietinej spaudoj, gal rase kazka apie izuvinima. Tik vat idomu kiek ju isgyvens, jei taip masiskai lavoneliai pakrantem metosi.

 #61750   Fiskius
 01 Bir 2008 19:10
Kad is intako zemyn plauktu upetakiukai man nelabai tikisi :roll:
Greiciausiai, kaip MatasM sako, bus zuvinta neseniai. O siaip patarciau ta savo zinute paredaguoti, kad neliktu konkreciu vietu ;-)

 #61761   audrutis
 01 Bir 2008 21:56
Jei zuvintas, tai greiciau lasisiukais arba slakiukais. Ar negalejai sumaisyt :?: :roll:

 #61779   Fiskius
 02 Bir 2008 08:29
audrutis rašė:Jei zuvintas, tai greiciau lasisiukais arba slakiukais. Ar negalejai sumaisyt :?: :roll:
Taip, kur kas labiau tiketina kad tai buvo ne upetakiukai :roll:
Dabar kas busit tame ruoze, jei esat rimtos isvaizdos, nepatingekit pasidometi kas plaukioja dieduku pludininku kibireliuose. Jei ten upetakiukai, kibira isversti i upe ir uzvozti tokiam zvejui ant galvos ;-)
Jei vaziuosiu, butinai prainspektuosiu. Nors mano ugis nedaug virs metro, tai ne pries visus kyla noras shakotis. Bet tam yra kitoki priemoniu ;-)
O tie alkaniukai suuode tokia naujiena, tikrai nepraleis progos :evil:

 #61786   MatasM
 02 Bir 2008 10:01
:-byta:

 #61807   tomhet
 02 Bir 2008 13:01
na upetakiukus as pazystu :) tikrai jie buvo. buvau vakar ten nulekes vel, seip pasidairyt. dar daugiau pridvese ju pakrantej ;/ nedziugina tas. o vietas paredagavau ;]

 #61808   MatasM
 02 Bir 2008 13:05
Mazus slakiukus, lasisaites ir upetakiukus tik profesionalai normaliai atskiria, jie prakstiskai nesiskiria ;-)

 #61809   tomhet
 02 Bir 2008 13:22
:) na faktas kad mazas ir taskuotas ;) vat gaila nuotrauku nepadariau. reiks gal lavoneli koki viena nufotkint kuria diena

 #61811   Fiskius
 02 Bir 2008 14:11
tomhet rašė:na upetakiukus as pazystu :) tikrai jie buvo. buvau vakar ten nulekes vel, seip pasidairyt. dar daugiau pridvese ju pakrantej ;/ nedziugina tas. o vietas paredagavau ;]
Jo, mokslininkai net negali suprasti slakis ir upetakis viena rusis ar visgi atskiros. O lasisaites taip pat is pirmo zvilgsnio nesiskiria nuo upetakiuku ;-)
O vietas dar nevisai paredagavai :cool: "Uz 50 metru iteka...." aiskiau nebuna :-D

 #61816   tomhet
 02 Bir 2008 15:40
na dabar lyg ir suredaguota. buvau vietinej zukles prekiu parduotuvej, apie izuvininima nieks negirdeje, bet apie lavonelius uzsimine, kad elektra ten praejo kazkas pries savaitele.

 #61817   MatasM
 02 Bir 2008 15:47
Siaip kai zuvina, tai visada :? nemaza dalis mailiaus mirsta, na bet jei elektra, tai negerai....

 #61828   tomhet
 02 Bir 2008 19:33
Buvau sendien vel prie upes sapalu pamedziot. Per kelias valandas 0 kibimu, taciau pries mane, kitam krante trys virukai lupo ziobrus viena po kito. Ir ne betkaip, o trisakiais ant "zacepo". Zudyt tokius

 #64291   lydekiukstis
 04 Lie 2008 12:19
Antradieni po pietu su draugu buvome nuleke i Sventaja. Kol suradom padoresnias vieteles, kol susiruosem irankius, pradejo lyti... Ir stipriai... Palaukus valandele, kiek aprimo. Visgi pazuklauti isejo tik nepilna valandziuke, tad ir laimikis tik toks... :-D
http://i269.photobucket.com/albums/jj49 ... G_1596.jpg
Isvykstant mus paguode puiki vaivorykste
http://i269.photobucket.com/albums/jj49 ... 1604-1.jpg

 #64314   Sokratas
 04 Lie 2008 16:02
Tomhet, pradžiai gal užtektų paskambinti GA, jei nepapadės, gal tada jau....
Kad žiobriai grįžta po neršto, tai gera žinia. Bloga- kad tuoj ir pas mus pradės juos dusint maišais...

 #65208   lydekiukstis
 17 Lie 2008 23:19
Vakarejant nulekiau i viena revele, kur pries pora metu esu upetaki ikirtes. Netrukus vienas, matyt upetakiokas atitruksta. (Masalas "Gloog" hector 3,5 cm upetakiukas) Toliau prasideda sapalioku erzinimas: seka visus masalus, ka bepasiulysi, bet nekerta. Putojanciame sraute pagaliau kibimelis - nedidelis sapaliukas susivilioja tuo paciu medinuku. Daugiau nei stukt...

 #76103   Vitolis
 16 Spa 2008 18:14
Shiandien bandziau Shventosios vandenis. Dedu voblika viena, kita, trecia-"o" sveiku. Nieks nesidomi. Uzdedu Meps "Bug". Pirmu metimu matau, kad kylant mepsui ish duobes, paskui ateina lydokas ir tik paspartinau traukima noredamas ish naujo uzmest, kai jis stveria, daro staigu posuki, verpetas ir mano "Bugo" nebera. Nu bliamba, galvoju, gelezies nori, prashau. Uzdedu Bliufoksa. Metimas, antras, trecias ir ....sega. Baigiu prisitraukt, neforsuoju, nes valas tai 0,14. Ir cia pamatau, kad lydekiui nasruose sedi mano Bugas. Taciau prie pat kranto vel nueina savais keliais. Na buciau ir taip tave paleides, tik ishvadaves nuo fikso. Bet ne, nenorejo. Matomai dabar visoms(visiems) rodys savo talismana ir girsis kokia ji kruta (as). Du kart nuo diedo pabego. Nu ku gyvink laimingai. Gal da susmatysma kadu nors - tariau. Apejau dar kelis ruozus, taciau kliovu daugiau nebuvo.
Pradejo lyt, reik namo varyt.
Prie kompo pasedet, shi ta paskaitinet.

 #76107   Sokratas
 16 Spa 2008 18:29
Susuitikti gal ir susi..., bet ,,auskarų" nebeatgausi, bus pametusi. Kai už dyką gauna tai ir nesaugo :)

 #76148   audrutis
 17 Spa 2008 07:11
O idomu kaip realiai buna su tais auskarais, ar nenugaista vargseles :?: :roll:

 #76154   gelmės
 17 Spa 2008 07:27
Kiek žinau, tai ne. Jei snuky net surūdijusią sukrę esu radęs.... O apie kablius, jau net nekalbu.
Per kažkiek tai laiko iškrenta. Ar ji išsipurto, ar kaip. :roll:

 #76167   Vitolis
 17 Spa 2008 08:06
Nu ash jai tikrai nenorec dovanot to mepsiuko. Netoli kelio ta duobe, tai laiks nuo laiko pro shal vaziuodamas ash ja patikrinsiu. Jei jau kibo ish kart ant kito mepso, tai manau, kad ji ne kur toli bus nuejusi. Tuo labiau, kad vandens lygis labai jau krites.

 #76190   Fiskius
 17 Spa 2008 08:54
audrutis rašė:O idomu kaip realiai buna su tais auskarais, ar nenugaista vargseles :?: :roll:
Jei kablys lupoj, tikrai nenugaista. Kazkur skaiciau, jog tokiu atveju zuvies organizmas isskiria kazkokia rugsti ir kabliai nurudyja bei iskrenta kur kas greiciau :roll:

 #76472   Jara
 17 Spa 2008 23:29
Fiskius rašė:
audrutis rašė:O idomu kaip realiai buna su tais auskarais, ar nenugaista vargseles :?: :roll:
Jei kablys lupoj, tikrai nenugaista. Kazkur skaiciau, jog tokiu atveju zuvies organizmas isskiria kazkokia rugsti ir kabliai nurudyja bei iskrenta kur kas greiciau :roll:
Viena karta valydamas viena lydeka, jos skrandi radau viena dvisaki kabliuka, kuris buvo smarkiai pajuodaves, ir dar viena vienguba(paprasta) kabliuka. Tas viengubas kablis buvo jau beveik suvirskintas, is jo ten mazai kas ir tebuvo like. Pirstais paspaudziau ir sutrupejo visiskai. Manau, kad tai lydekai tikrai nieko netsitiks ir toliau sau laiminga upej plaukios.
O lydekom tokio skradzio ir virskinimo, manau, zmogus gali tik pavydet :)

 #80216   Vitolis
 06 Lap 2008 14:19
Aplankiau Shventaja ir keleta zinomu, mano manymu perspektyviu vieteliu. Taciau niekas nei krust. Bandziau visokius masalus. "0" Keletas foto ish mano aplankytu vietu.
PaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlis PaveikslėlisPaveikslėlis PaveikslėlisPaveikslėlis
Oras neblogas. Pasivaikshciojau, grynu oru pakvepavau.

 #91083   Edosius
 15 Sau 2009 09:00
šelvy nebeliko jūsų paistalų, ir ateityje pasistenkite dėti realius komentarus ;-)

 #91090   audrutis
 15 Sau 2009 09:14
O kas galetu irodyt, kad sis "zvejas" is tikro nepagavo tiek, kiek rase :?: Cia pamastymui apie nesamones rasanciuosius, ju statusa forume bei galimybe tokiu atsikratyt :!:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 30
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė