Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1

 #82201   Fiskius
 17 Lap 2008 20:29
Sumo rašė: Jo ten lydekiu yra, nuo pat tilto koki 100m gan normalus gylis apie 1.5-2m ir yra dauk dydeliu akmenu. Toliau seklumos kad nei keliu nesieke ir daug zoles, palei kairi kranta pagrindyne reva, ten giliau 0.8-1.2m vo ten ir zuvis.
Sapalai , meknes,kuojos.. Nuo kranto praktiskai ir teoriskai ner kur ikist meskeres, apauge krumais nerealei.
Paskutine vasara ten povandeninkai labai siaute, reiks juos pradet kenkt.
Seklumos tai man rods prasideda kazkur jau ties karsakiskio gyvenvietes pradzia, ar ne? :roll:

 #82202   Sumo
 17 Lap 2008 20:43
As cia rasiau nuo tilto link Paliuniskio ruoza.
Ties kaimu yra visko ir seklumu ir gyliu.
Cia keletas vasarinio Lėvens foto
PaveikslėlisPaveikslėlis
PaveikslėlisPaveikslėlis

 #82207   Fiskius
 17 Lap 2008 21:27
Sumo rašė:As cia rasiau nuo tilto link Paliuniskio ruoza.
Ties kaimu yra visko ir seklumu ir gyliu.
Tu turi galvoj ta tilta kuri pervaziuoji ivaziuodmas i karsakiski nuo panevezio puses?

 #82208   Sumo
 17 Lap 2008 21:39
Ta ta tapati., kitas ten uz Karsakiskio 3km apie ji irgi zuvingos vietos.

 #82213   Fiskius
 17 Lap 2008 22:14
Sumo rašė:Ta ta tapati., kitas ten uz Karsakiskio 3km apie ji irgi zuvingos vietos.
Tai as apie ta kalbejau, kad visur takeliai isminti ir kas 10m po zveji.

 #82214   Edosius
 17 Lap 2008 22:17
Jei taip oficialiai pradesit skelbt savo zuvingasias vietas, pavasari jau kas trys metrai po zveja bus, cia tik siaip pagalvojimui ir draugiškai ;-)

 #82215   Sumo
 17 Lap 2008 22:22
Tai nors kas metra ten tupek, dar pagaut reik kad reklama suveiktu. :lol:

 #82224   MatasM
 17 Lap 2008 23:11
Aha, aš jau lėksiu :-D

 #82252   EIMANTAS
 18 Lap 2008 09:22
Fiskius rašė:
EIMANTAS rašė:
Susiradau tą atkarpą ,mes su jeffex esam bandę tik už Bernatonių pirmą tiltą.Judant link Skaisgirių daug duobių ir kaip čia gudriau pasakius šapalų?Kelis šimtus metrų paėjom ir upė labai nusekus buvo (vasarą) nusispjovė jeffex ir sako n.... einam atgal. :lol:
Tai kiek jau jus ten paejot? Nuo bernatoniu iki skaisgiriu paupiu einant man rods virs 10km gautusi tikrai. Ir pats levuo ivairus. Yra revukiu, yra ramiu, letu atkarpu ;-)
O dėl žuvies kaip?Šapalų yra? Sandžilei su jeffex esam matę po 1 kg plaukiojančių paršiokų.Tai nusprendėm su museline pabandyt,bet šią vasarą jie kažkur dingo.Jei brakušos tai jiems p... :evil: Ir dar norėjau paklaust ar ten takai praminti , gyventojų prie upės nėr neužsivys su kokiu kirvuku... :-D

 #82266   Fiskius
 18 Lap 2008 09:55
EIMANTAS rašė: O dėl žuvies kaip?Šapalų yra? Sandžilei su jeffex esam matę po 1 kg plaukiojančių paršiokų.Tai nusprendėm su museline pabandyt,bet šią vasarą jie kažkur dingo.Jei brakušos tai jiems p... :evil: Ir dar norėjau paklaust ar ten takai praminti , gyventojų prie upės nėr neužsivys su kokiu kirvuku... :-D
Sakau, paskutiniais metais nieko rimtesnio (didesnio kaip 400gr) nepagavau ir net nemaciau. Nors pastaraisias metais as ir nebeturiu tiek laiko bastytis palei upes, kiek anksciau bastydavausi :roll:
Takai vietom praminti, ypac tame pusynelyje zemiau bernatoniu tilto. Vasara ten apskritai galima rodytis nebent anksti ryte, kol dar buduliai miega ;-) :-D Nes isidienojus tai visas miskelis skamba "ruskoje radijo" :twisted:

Gyventojas yra vienas paciam krante isikures jau netoli skaisgiriu. Buvo vienu metu ir tvora iki pat vandens uzsitveres. Priejau, sakau a man nesvarbu, perlipau, einu sau, ziurau avytes ganosi ir :shock: :shock: :shock: jas gano dyyyydelis vokieciu aviganis :? Ziuri i mane taip pakreipes galva... bet matosi dresuotas avis ganyti, ant manes nesirove. Na o bet taciau, kazkaip greit as ta kiema palikau :lol: Dabar neseniai buvau, tai neber tos tvoros, galima ramiai per kiema eiti :-D

 #82267   Fiskius
 18 Lap 2008 09:57
Edosius rašė:Jei taip oficialiai pradesit skelbt savo zuvingasias vietas, pavasari jau kas trys metrai po zveja bus, cia tik siaip pagalvojimui ir draugiškai ;-)
Tai kad mes cia kalbam apie upe kurioj is viso zuvies nebuvo niekad, o dabar visai nebeliko :-D

 #82351   EIMANTAS
 18 Lap 2008 14:43
Reik sukurti temą Sanžilė , kurioje duobės slepiamos ir yra kur ne kur dar žuvies.(didžiausia asmeniškai pagauta 1,2 kg lidekiokas :-D )

 #82358   Edosius
 18 Lap 2008 14:52
EIMANTAS rašė:Reik sukurti temą Sanžilė
Yra sukurta tema "maži upeliukai" ten varykit ;-)

 #82644   EIMANTAS
 19 Lap 2008 18:32
http://www.panoramio.com/photo/10408234 Mes ten toliau gaudom už miško ,laukuose :lol:

http://www.panoramio.com/photo/10408578 paskutiny karta prie užtvankos bloko tiek bebrų prinešta buvo sakų ,kad baisu buvo meškerę mirkyt. :?

 #82659   Fiskius
 19 Lap 2008 20:12
EIMANTAS rašė:http://www.panoramio.com/photo/10408234 Mes ten toliau gaudom už miško ,laukuose :lol:

Ten ir as megstu.Iki kito tiltuko yra keletas rimtesniu duobiu, bei pora graziu revukiu su sapaliukais. Ar esat koki rimtesni sapalioka ant muselkos ten sugave?
;-) O uz sekancio tiltuko gal koks kilometras tuscias (man) tada vel graziu vieteliu yra, o toliau jau mishkas, kuriame visiskai tuscias "griovio" tipo vietas, karts nuo karto paivairina visai grazios vieteles ;-)

EIMANTAS rašė: http://www.panoramio.com/photo/10408578 paskutiny karta prie užtvankos bloko tiek bebrų prinešta buvo sakų ,kad baisu buvo meškerę mirkyt. :?
Kada buvo tas paskutintas kartas? As siandien buvau abiejose vietose, jokiu bebru, jokiu shaku. Tiesa prie tu bloku visuomet visokio slamsto yra.
Siaip dziugu, kad vandens biski padaugeje. Bega per abi krioklio puses :grin: Pasivaikstinejau biski, fotiko nebuvau pasiemes, o spina vyniot tingejau. Bet dushia tikrai atsigavo ;-)

 #82868   EIMANTAS
 20 Lap 2008 14:52
"Ten ir as megstu.Iki kito tiltuko yra keletas rimtesniu duobiu, bei pora graziu revukiu su sapaliukais. Ar esat koki rimtesni sapalioka ant muselkos ten sugave?"

Tarp tų dvejų duobių yra rėvukė kurioje buvom pagavę keletą šapalų po 300g.O paskutinėj duobėj lydžių yra.Mes buvom nusidaiginę iki to miško toliau nusprendėm pagrybaut ir nėjom paupiu. :-D

 #82876   Fiskius
 20 Lap 2008 15:26
As kadaise esu pavasari palei visa sanzile nuo bernatoniu iki berciunu su dviraciu pravares. Per visa ta miska dvirati beveik visa laika teko nesti. Karts nuo karto pasidedi pailset, paspiningauji, uzkandi ir vel i trasa :shock:
Dabar kai pagalvoju :roll: :shock: Nerasciau tiek jegu :oops:

Nuu shkia nieko gero su sapalais sanzilej ne man vienam :grin: Siaip jau mailiaus tai dafiga. Bet kurioj ilankelej tinkliuku pasemk mailiu, tai koki 50% sudarys sapaliukai, strepeciukai. Paleisk kur ant sroves sliekuti, fyst sapaliukas kokiu 7cm. Mazyliu pilna, o kur didieji :roll: Turi gi but :shock:

 #82877   audrutis
 20 Lap 2008 15:28
Fiskius rašė: Mazyliu pilna, o kur didieji :roll: Turi gi but :shock:
Galbut per mazas tas upelis, kad iki ju dasibrautum. Jie visada zveja pirmiau pamato, todel sprunka :roll:

 #82879   Fiskius
 20 Lap 2008 15:37
audrutis rašė: Galbut per mazas tas upelis, kad iki ju dasibrautum. Jie visada zveja pirmiau pamato, todel sprunka :roll:
Na sapalas tikrai ne ta zuvis kuri vos pamacius zveja nestu kudasiu. Paprastai pamato ir toliau sau isdidziai plaukioja, tik jau neisiulysi tada jam nieko. Gali nors auksa kabint :-D
Bet kad vat net nesimato tu didziuju :? Sia vasara maciau keleta didesniu (iki 500gr) prie tos uztvankeles. Ir keleta galingu bulku tarp leliju, kur xrien priesi ir ka jiem pasiulysi. Viskas. Toliau tik mailius ir toj Eimanto minetoj revukej bei antros duobes pradzioj galima sugauti iki 300gr sapaliokus.
Arba didesnieji atvaro is kokio nevezio, isnersia ir dingsta atgal, kol vanduo nenuseda :roll:

 #82882   EIMANTAS
 20 Lap 2008 15:47
Prasti popieriai... :( Man kažkodėl atrodo,kad toj paskutinėj duobėj pagavau paskutinę didesne lydeką.Daugiau tik mailius kuriam nuo ešerių ir šapalų kapės... :twisted: Kas liko tai bebrai ir antys nu dar vienas kitas vėžys ,ir vanduo...

 #82884   Fiskius
 20 Lap 2008 15:54
EIMANTAS rašė:Prasti popieriai... :( Man kažkodėl atrodo,kad toj paskutinėj duobėj pagavau paskutinę didesne lydeką.Daugiau tik mailius kuriam nuo ešerių ir šapalų kapės... :twisted: Kas liko tai bebrai ir antys nu dar vienas kitas vėžys ,ir vanduo...
Eseriu siaip jau irgi neber :? Lydekos siemet nepagavau nei vienos (isskyrus viena peiliuka apkvaitusi, rankomis po eseriu maro).
Veziu tai pilna. Pakabini siuliniu dumbliu, panagrineji, o ten pilna maziuku veziuku. Aisku jie visi tie rainieji :? Bet nesvarbu, sako tie irgi skanus ;-)

 #84343   EIMANTAS
 28 Lap 2008 14:39
Gal kas žinote ar Lėveny pakilęs vanduo?

 #84366   Sumo
 28 Lap 2008 16:08
EIMANTAS rašė:Gal kas žinote ar Lėveny pakilęs vanduo?
Beveik ne.

 #87077   EIMANTAS
 17 Gru 2008 17:14
Kaip ir sakei (Fiskiau) yra neblogų vietikių nuo Bernatonių iki tų sodų toliau nebuvom,bet rėvų taip ir nematėm(tokių kad jau "nesveikai" gal dėl pakilusio vandens?) Porą griovių teko "patvenkt" ,kad pereit ,bet šeip ::liux :-D

 #87093   MatasM
 17 Gru 2008 19:07
Esu tikras, kad daug pagavot :-D

 #87094   Fiskius
 17 Gru 2008 19:12
tokiu revu "kad nesveikai" :-D leveny is viso mates neesu :roll: Randi bent kokia revuke ir dziaugiesi :grin: O ir tos pacios vasara uzzelia meldais :? O be to jos matosi tik kai vanduo zemas. Dabar viskas po vandeniu, vienoda rami srove visoj upej.
Pora revukiu yra iki pusyno ir dar atrodo pries sodu pradzia. Ai, berods pusyne zemiau maudyklos yra kazkokis seklus ruozelis :roll: Bet ten kaip jau minejau vasara nebent anksti ryte :roll: Diena pavojinga ;-)

 #88181   Sumo
 28 Gru 2008 19:07
Pabodo švesti ir sprukau į gamtą. Aplankiau gimto Lėvenio krantus ir Žaliają gyrią. Lėvuo ramus ir snaudžiantis Paveikslėlis
Paveikslėlis
Aršios srovės rėvos, šapalų rojus Paveikslėlis
Paveikslėlis
Žaliosios gyrios gluduma, tylu, ramu tik pūšys ošia. Paveikslėlis
Nors ir negalestingai ją žmogus retina Paveikslėlis
bet dar galima aptikti civilizacijos visiškai nenusiaubtų vietelių.
Paveikslėlis

 #88188   Fiskius
 28 Gru 2008 19:37
Va va, tos revos tai mane nustebino :shock:
Vasara uzsuksiu ten ;-)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė