Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Masalai salačiams; žūklės vietos, ypatumai, taktika

 #131202   Vegys
 24 Lie 2009 13:01
Kaip kaip ... Gryž martiz-zz ir parašis. Ar ne ? :)

 #131203   martiz-zz
 24 Lie 2009 13:12
Vegys rašė:Kaip kaip ... Gryž martiz-zz ir parašis. Ar ne ? :)
nu parasysiu bet noriu suzinot ir is jusu kanors :D nes ties druskininkais zadu keleta dienu but :shock:

 #131212   Plikis
 24 Lie 2009 13:42
Patikėkit , salačiai nakti kimba ir neblogai. Esu jų Nemune prigaudes sočiai. Gaudydavau pagrinde ant aisės vobleriukų 6-5 cm ilgio ir ant "nemunas" blizgės baltos spalvos(kada nesivartydavo paviršiuje)

 #132061   bretas
 31 Lie 2009 11:43
o sventojoj sios smagios zuveles yra? :grin:
gal kas pagave esat?

 #132671   Salvis1
 05 Rgp 2009 18:10
Bent Kanuno Mariose Salaciai kol kas nekimba :(
 #223015   Tanius
 26 Rgs 2010 19:49
Salaciu ekspertam: kaip ten yra, ar esat pastebeje tendencija, kad salaciukai baidosi pintuko - stovinciam vandeny?
 #278479   Rapolas
 01 Geg 2011 17:12
Tanius rašė:Salaciu ekspertam: kaip ten yra, ar esat pastebeje tendencija, kad salaciukai baidosi pintuko - stovinciam vandeny?
Kokia problema?
Pintukas plius Fluorokarbono pavadėlis - ir gaudai kur nori ,net ir tekančiam vandeny ;-)
 #278482   Rapolas
 01 Geg 2011 17:22
žuvius rašė:gaudau nemazai meteliu nemuno aukstupy tik speningu nemazai salaciu dzukiskai paprasciau šalviu pagaves ant visokiu masalu bet iki siol ju neperprates
Nu ir ką ...
"speningu" reikėtų gaudyti spiningu ...
Tik neįsižeisk, dzūkiuk, aš irgi kartais gaudau prie Baltarusijos sienos, kartais irgi pagaunu salačių,
bet tik ant dviejų blizgių...
"Kollis parien" ,jei ką, pabendrausim :))
 #279370   f'eD
 05 Geg 2011 11:41
su strymeriu medziot 100 kart idomiau :)
gaila, tik salygos didziosiose upese kartais neleidzia ju smagiai pazvejot :roll:
 #304575   giedriuzzz
 12 Rgs 2011 06:34
Na salačių gaudymo meistrai tarkit žodį ar labai skaidriame vandenyje baidosi salatis pintuko?
O jei rišt fluorocarbono pavadį tai kokio storio ir ilgio rekomenduotumėte?
 #304580   Jurginas
 12 Rgs 2011 07:31
Bent jau mano plotuos, tas vanduo didžiąją sezono dalį būna skaidrus, o žvejoju tik pintuku ir pagautų salačių kiekiu nesiskundžiu.. Svarbiau, kad šelvys nepamatytų kas užmetė masalą, o ką ir kaip tai jau antraeilis dalykas. Plius pintuku žvejodamas gi daug daugiau adrenalino gauni :?
 #361300   Dariovas
 12 Bal 2012 11:20
dar geras menesiukas ir galesim nemune pjautine pasvaidyt.. praeitais metais nemune prie panemunes pesciuju tilto link heso puses vartesi kaip isproteje tie salaciai.. ziauriai daug ten ju buvo.. beda ta kad kad ir kiek buciau keites masalus kibimo nei vieno nebuvo... ant vobleriu 10cm net bandziau ir nieko.. tada uzsidejau pjautine ir laukiau kol prasivers.. prasiverte ir kai tik uzmeciau iskart smugis. kirtau ir sedi.. jega buvo tokia lyg tai butu masalas prie katerio priristas ;D nese kiek pajege.. pasirodo kai arciau kranto pritraukiau trisakis buvo uodegoj. gaila tada dar pintuko neturejau ir truko valas. gail del to kad mano manymu neisgyveno zuveliokas.. dabar turiu pintuka jau ir galvoju ar per ta gera menesiuka butu galima uzsipirkt blizgiu pjautiniu visokiu mepsiuku skirtu salaciam? nes tik 1 esu pagaves tai norisi pasikaut su jais.. nes man patiko ju jega
 #361342   shelwius
 12 Bal 2012 13:22
Dariovas rašė:dabar turiu pintuka jau ir galvoju ar per ta gera menesiuka butu galima uzsipirkt blizgiu pjautiniu visokiu mepsiuku skirtu salaciam?
bandyk pirkt, žinoma :gutgut nepmiršk ir paprastų vartiklių, asmeniškai jos daug labiau pasiteisinę nei pjautos. Pjautas dedu tik tada, kai reik labai tolimo metimo, nors būną ir išimčių, kad tik pjautas valgo mieliau.

p.s. jei reikės vartiklių, prašom kreiptis į mane. Gaminam savadarbes --> http://www.zvejotribuna.net/forumas/vie ... =79&t=3814

p.p.s. šiandie begaudydamas meknę su šapaliokų, vieną salatą pajamiau. Iš pažiūros apie 2kg laisvai. Pagautas ant Usami vobleriuko (crack jack kopija) natūrlaus spalvinimo 58mm. Gyvena salačiokas toliau ir peri sau vaikus laimingas :gutgut
 #361343   SauliusM
 12 Bal 2012 13:24
shelwius rašė:...šiandie begaudydamas meknę su šapaliokų, vieną salatą pajamiau....
Nery ar Nemune? Jei Nemune, auksciau ar zemiau santakos? jei ne paslaptis aisku....
 #361349   SauliusM
 12 Bal 2012 13:29
supratau, dekui uz info.
P.s.: siaip dabar pamasciau, kad Nery zemiau santakos butu visai idomus variantas :-D
dabar kai kasnors paklaus kur zvejojau, tai visada sakysiu, kad Nery zemiau santakos :lol:
 #361351   SauliusM
 12 Bal 2012 13:32
Tadunce rašė:Taip pasakius tai nori nenori man pirštųsi mintis, kad santakoj su Šventąja.. :)
vilnieciui tai kad su zeimena... :lol: o kaunietis tai apsivoztu nuo galvosukio :lol:
 #361352   shelwius
 12 Bal 2012 13:32
SauliusM rašė:supratau, dekui uz info.
P.s.: siaip dabar pamasciau, kad Nery zemiau santakos butu visai idomus variantas :-D
dabar kai kasnors paklaus kur zvejojau, tai visada sakysiu, kad Nery zemiau santakos :lol:
nu jo, ypač vietiniai kavenski tai įdomiai pažiūrėtų į tamstą, po tokios vietos "išdavimo" :-D
 #361362   Mike
 12 Bal 2012 14:46
Tai kad žemiau santakos dar kurį laiką aiškiai matosi kur Nemunas, kur Neris teka, ypač vasarą po lietaus :roll: .
 #361366   SauliusM
 12 Bal 2012 15:07
Mike rašė:Tai kad žemiau santakos dar kurį laiką aiškiai matosi kur Nemunas, kur Neris teka, ypač vasarą po lietaus :roll: .
a nu jo, ypac gerai turetu tada skambet kad pagavau salati Nery tie Kacergine arba Neries ir Nevezio santakoj... :lol:
ot tai prapleciau savo geografijos zinias siandien. :-D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 17
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė