Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Masalai salačiams; žūklės vietos, ypatumai, taktika

 #7615   Vegys
 16 Geg 2006 11:57
kodel niekas nieko neraso ? Juk draudimas jau baigesi - laikas zvejot :)

P.S. gal kas nors norit pasikviest mane i zvejyba - pamokintumete kaip reik zvejot. Noriu sugaut salati - dar niekad nesugaves.

 #7633   kamstis
 16 Geg 2006 17:24
:grin: Cia vienas is stambesniu rudnuguriu ;-)

Paveikslėlis

 #8169   Agis
 25 Geg 2006 08:01
Manau issamius straipsnius apie salaciu gyvenimo buda, maitinimasi, ju elgsena sroveje, galima pasiskaityti praejusiu metu "ZZ" birzelio menesio numeryje.Ten tikrai puikus M.Burneikio straipsniai nepersant jokios nuomones ,o iskeliant mintis pamastymui.

 #16298   Edosius
 14 Lap 2006 17:04
Kas netingit tas brukstelkit, ar dar imanoma pagauti koki salati gaudant tikslingai, o ne atsitiktinai? Ar dar jie kimba? Klausimai pasirodys gal ir kvailoki, bet nesu ju bandes gaudyti, o kur ju yra tiksliai zinau, pries 2 savaites buvau tai dauzesi kaip isproteje, o savo arsenale jiems skirtu masalu neturejau, nes bandziau suvilioti kokia margasone-astriadante..

 #16299   tuomahaukas
 14 Lap 2006 17:31
Edosiau, tu mani nuvesk, kur jie daužėsi kaip išprotėję- padovanosiu masalų :lol:
Teko prie savo sodo tvenkinių šnektelėti su atvykėliais iš Vilniaus apie salatines vietas- pernai prie malūno nekart buvo ir pagavo, šimet- !:fak! . O kad daužo ten elektra- faktas.

 #16349   Edosius
 15 Lap 2006 11:52
tuomahaukas rašė:Edosiau, tu mani nuvesk, kur jie daužėsi kaip išprotėję- padovanosiu masalų :lol:
Teko prie savo sodo tvenkinių šnektelėti su atvykėliais iš Vilniaus apie salatines vietas- pernai prie malūno nekart buvo ir pagavo, šimet- !:fak! . O kad daužo ten elektra- faktas.
Su mielu noru tuomahaukai tave nuvesciau, galetumem pasvaidyti spinus su vartiklemis, bet kad tie salaciai randasi daugiau nei 200km uz Vilniaus.. O mat si savaitgali kaip tik link tu krastu vaziuoju (tiksliau i tevyske Birzu raj) tai ir iskilo toks klausimas, ar imanoma dar pagauti salaciu? bet kazko tai atsakymo nesulaukiu.. :-:help!

 #16350   Donis
 15 Lap 2006 12:01
Zinoma,kad imanoma,salacius gaudo net ir ziema.

 #31236   gelmės
 11 Geg 2007 16:21
Tuoj baigiasi draudimas salačių žūklei. Gal kas iš šiaurės Lietuvėlės matė jau Mūšoje besidaužančius uodegomis salačius :?: ;-) Ei, Rocke, patark ką nors :?:

 #31238   rocke
 11 Geg 2007 16:28
Del salaciu negaliu patart,nes ju tikslingai negaudau :lol: ,bet galvoju pradet,nes pas mus ir ekrano mariose jie vasara duodasi nesvietiskai :eek: O Musoj nemaciau dar musant :-D

 #31242   lydekiukstis
 11 Geg 2007 16:44
Rocke, o ten tikrai salaciai? As pries keleta meteliu laikiausi tame vandens telkinyje, bet kazkaip be lydeku pagainiotu kuojikiu ir dryzuotazvyniu, kitu plesrunų aktyvumo pozymiu nepastebejau... :neutral:

 #31244   rocke
 11 Geg 2007 16:52
Kad salaciai,tai tikrai,nes ju musimo nesumaisysi ne su kuo,o ir pagaun atsitiktinai,tai ant gyvos,tai ant spino kai kam uzkimba :) .Pries 3 ar 4 metus vaikas ant karosiuko istrauke apie 3 kg,maciau :lol:

 #31247   lydekiukstis
 11 Geg 2007 17:05
Na del musimo, tai nevisada gali pasakyt koks plesrunas tiksliai medzioja...bet jeigu pagauna, tai tada tikrai ju ten yra :twisted:

 #31249   rocke
 11 Geg 2007 17:21
Taip kaip salatis nei vienas plesrunas nemusa,o siltom vasaros dienom,net pelekus iskise varineja.Ir priprate jie cia prie zmogu judejimo (visu kairiuoju krantu keliukas tesiasi),todel nera labai baigstus,buna,kad uz 15-20 m. vartosi :shock:

 #31274   lydekiukstis
 11 Geg 2007 21:58
Vartytis gali ir po kojomis, bet va su kibimu tada buna beda...Beja, kartais salaciai plesikauja su jiems nebudinga maniera: pakyla is gilumos ir stveria zuvelioka.Atrodo tarsi koks sapalas "bulksi"... Arba net neiskyla i pavirsiu, tik pasklinda nedideli ratilai...Taip paprastai nutinka apniukusiomis dienomis...

 #31286   gelmės
 12 Geg 2007 08:18
Šiek tiek, Lydekiūkšti, esi neteisus. Salačiai, kaip ir visos žuvys, (nebent išskirčiau neršiančias) yra bailios. O, plius, tai yra plėšri žuvis (be dandų :roll: ) ir ji prie pat žvejojančių nesilaiko. Mėgsta didesni salačiai vienatvę- ir medžioja pavieniui ,ir laikosi pavieniui. ;-)

 #31293   rocke
 12 Geg 2007 08:50
Atvaziuok vasara pas mane,gelmes,as tau parodysiu kokius sposus jie krecia :lol: .Sedim vakare su dugninem,siaip ant durniaus,kaip kale uz kokiu 5 m.,tai draugas pachmielnas buvo,vos nuo kedes issigandes nenuvirto :grin: ,nera jie cia labai baigstus ir niekas ju cia tikslingai negaudo.

 #31296   gelmės
 12 Geg 2007 08:56
Pasakei- o aš, šast, ir atvarau. Žodis - gipsas. :!: Tik, kad tu Panevėžys :roll: Aš ten dažnai būnau ;-) Po liepos 18 ruošk salačius, !-kliovas-! dresiruok, :-byta: mokyk, :wh.flag: kad ant mano udočkos :yaaah! užkibtų. ''plot Žodžiu, aš pasirašau, pas tavy su savo bobuliuku :kocelas! :-blablab-: :/brazasista ;-)

 #31322   lydekiukstis
 12 Geg 2007 12:26
Gelmes, prasau neisizeisti, bet man susidaro vaizdas, kad esi negaudes salaciu didesnese upese... :roll: Salatis yra zuvis, kuri gali atakuoti zuveles prie pat koju, taciau uzkibs tik tada, kai taves nepastebes...

 #31324   rocke
 12 Geg 2007 12:48
Lydekiuksti,o kur pats salacius medzioji,idomu butu nuomone isgirst :lol: ,pas mus Musoj ju gyvas velnias,reiktu uzsiimt ju zukle :?

 #31326   lydekiukstis
 12 Geg 2007 12:56
Kadangi kaune gyvenu, tai pagrinde: Neris, Nemunas, retsykiais kauno marios. Esu pagaves ir kitur, bet sios vieteles dosniausios... ;-)

 #31327   lydekiukstis
 12 Geg 2007 13:02
Kalbant apie Musa, tai siulyciau ismeginti galbut net netradiciskus ( pjautines, dideli guminukai ir pan.)siai zuviai masaliukus: mikro vartikleles, pailgus vobleriukus, ir 4-5 cm pilksvus riperiukus. Cia daugiau vasarinis variantas, bet patikek, kokiu grazuoliu ikalu ant siu mazyliu ;-)

 #31328   rocke
 12 Geg 2007 13:04
O ka siulai salaciams Nery,nes kazkuo ji panasesne i musu Musa,tai gal ir masalai tiktu :?: :roll: Skaiciau,kad KIBS vartikles tinka,jei gaudai jomis gal modeliukus pasakytum :oops:

 #31330   lydekiukstis
 12 Geg 2007 13:17
Na viskas priklauso nuo salygu... :roll: megstamiausi nedideli masalai: vartiklytes, riperiukai..."Tasmania devil" ;uolrait cia aisku vasara, kai nusenka vanduo...Na man Musa tai nelabai jau panasi i Neri... Is kibs siulyciau: " Taifun" " Stream" "Cyclone" "flood", nors atvirai pasakius ant bet kurio modelio gali pagaut, esme konkreciose salygose...

 #31331   rocke
 12 Geg 2007 13:43
Aciu,reiks sia vasara kazka bandyt :roll:

 #31343   Jackfish
 12 Geg 2007 17:54
lydekiukstis, gal gali placiau apie KM salacius? masalai, vietos laikas ir pan.? pries pora savaiciu bandziau eseri/ suviliotis tai prie koju maciau gal 60cm salatis kaip sove i masala bet nepataike ir plius jomas - tai tiek tos mano praktikos.

 #31348   audrutis
 12 Geg 2007 20:25
Man tai Salatis isvis kazkokia mistine zuvis, nesu mates net kaip ji gyva atrodo :) Ten kur augau, Birzuose, ju tikrai nera, Nemunelyje manau irgi nelabai, o iki Musos nedavaziuodavau vaikystej. Bet va kai mokiaus Kaune, gyvenau Vilniaus gatvej. Taigi daznai nueidavau iki Nemuno ties ta vieta, su alucio bonkyte pasedet vakarais ir pasiziuret i tekanti vandeni. Ir beveik kaskart ten beprotiskai duodavos kazkokios zuvys, kad mano, seno zvejo, sirdis vos atlaikydavo. As net kelis kartus atsiveziau spininga ir meginau ten metyt, bet nedamesdavau iki tu srovingu vietu, kur jie duodavos. Siek tiek veliau, kai susipazinau su vietiniais zvejais, suzinojau, jog ten Salaciai (kaunieciai juos vadina Salviais). Keista, bet nemaciau, kad toj vietoj juos kas zvejotu. Galbut todel, kad labai jau toli nuo kranto jie duodavos, o gal del kokiu kitu priezasciu.
Viena karta vos nepamaciau kovos su dideliu Salaciu. Metem su draugeliu Jiesioj, beveik jos ziotyse, taciau nieks nekibo ir isvariau namo. O visai netrukus draugeliui isege 4 kg grazuolis ant mepsiuko. Jis pamate, kad tas pradejo vartytis, mete mete i ta vieta, kol sugunde. Kai trauke sake vos neisprotejo, nes adrenalino kiekis kraujyje buvo toks didelis, jog 25 arkliai butu uzsilenke :) Tas net nesuprato kas per zuvis, galvojo Sapalas, nes tokiu monstru mates nebuvo, o ir zvejys jis ne toks jau manjakas, retkarciais tik tuom uzsiima (kazkodel tokiem sekasi :evil: ), ir tik knygas pastudijaves suprato ka pagavo.
Labai gerai, kad Salaciu yra Musoj, nes sita upe planuoju uzsiimt rimtai..........gal ateis svente ir i mano darza :)

 #31349   rocke
 12 Geg 2007 20:45
Audruti,tikrai ateis ir i tavo kiema ir imano jei uzsiimsi rimtai ju gaudymu,aisku ne viena diena gali reikt tusciai matkuot,ale....Stai toki Musoj pagavau pernai rudeni gaudydamas lydekas ant vartikles JURA :eek: .3 kg.tik foto nekokia,telefonine :oops:

Paveikslėlis

 #31351   audrutis
 12 Geg 2007 21:25
Jo, tikras grazuolis...... O kaip kova, itariu daug smagesne, nei su lydeka. Tas draugelis, kur 4kg paciupo, tai sake, kad kova nereali.....

 #31352   rocke
 12 Geg 2007 21:34
Na nazinau nei kaip cia paskyt,kazkaip nesunkiai as ji issiprasiau,nors traukiau is kito kranto :lol: ,pries pabaiga tik paprase valo,o siaip... :lol:

 #31354   audrutis
 12 Geg 2007 22:17
hmmmmmm turbut kiekvienas atvejis isskirtinis :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė