Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Meet'ai, bendros žūklės, kiti renginiai
 #675812   Edosius
 13 Rgs 2016 21:43
Saugirdas rašė:As tai anksti kelsiuos. Kaip ten anksti, kai Edis atvaziuos. Bet ir jums ilgai miegot neleisiu.
Aš sekmadienį atlėksiu.. Na taip išeina tik... :-niak'
 #675813   ramkis
 13 Rgs 2016 21:44
Nu ladno,nuraminai. Pribūsiu penktadienį. Nors nelabai žinau kur ir kaip ☺ Galėčiau pakeliui kokį čebureką prigriebt :-D Ir dar,patalynė ten kokia yra? Kambariai ir panašiai. Kadangi atvažiuosiu su 14-mečiu cerberiu,tai reikalausiu apartamentų :-D
 #675817   liorenas
 13 Rgs 2016 21:50
ramkis rašė:Nu ladno,nuraminai. Pribūsiu penktadienį. Nors nelabai žinau kur ir kaip ☺ Galėčiau pakeliui kokį čebureką prigriebt :-D Ir dar,patalynė ten kokia yra? Kambariai ir panašiai. Kadangi atvažiuosiu su 14-mečiu cerberiu,tai reikalausiu apartamentų :-D
Nuoroda kaip pakliut i sodyba yra pirmuose puslapiuose ;-) siaip patalyne yra, bet prigriebkit po miegmaisi del viso pikto... Kambariai tokie labiau bendri, bet yra vienas kampas liuxo klases... :-D
 #675818   Edosius
 13 Rgs 2016 21:50
liorenas rašė:Vel prasidedablia... :roll: '''bum tuoj vel tryse liksim... :roll:
Jei dėl manęs, tai gal šeštadienį po pusiaudėnio prisijungsniu.
 #675822   liorenas
 13 Rgs 2016 21:56
Edosius rašė:
liorenas rašė:Vel prasidedablia... :roll: '''bum tuoj vel tryse liksim... :roll:
Jei dėl manęs, tai gal šeštadienį po pusiaudėnio prisijungsniu.
Viskas suprantana Edi... :/brazasista kiekvienam pagal galimybes... ;-)
 #675831   ramkis
 13 Rgs 2016 23:11
Ai,tegu plauko. Tiesa,vis dar laisva vakancinė viečikė, valtyje pas du spiningavimo asus. Tiesa vienas asas,o kitas jau cielas guru :-D Pasiūlymų dar nesulaukiau. Tik ketinimą pateikti iš Audručio :-D
 #675833   Saugirdas
 14 Rgs 2016 01:53
Ramki, tai gal mane i ekipaza sestadieniui priimk, jei su Edziu plauksiu tik sekmadieni. Ir Tau koki nematyta guminuka duosiu ir Tavajam zuvi nuo kablio nueminesiu. ;)
 #675834   ramkis
 14 Rgs 2016 05:49
Saugirdas rašė:Ramki, tai gal mane i ekipaza sestadieniui priimk, jei su Edziu plauksiu tik sekmadieni. Ir Tau koki nematyta guminuka duosiu ir Tavajam zuvi nuo kablio nueminesiu. ;)
Taigi,aukcions įsibėgėjo. Pirmas siūlymas - kokis nematytas guminukas ir žuvies nuo kablio nueminėjimas. Pasiūlimas nechylas,bet... Kažkas turi susimąstyti :-D
 #675854   hipy
 14 Rgs 2016 08:27
Bratka rašė:Man jau tie regatininkai stipriai nuotaika pagadino...plauks jie b.l.e kur starkius planavau gaudyt...
cia tipo reik suprast kad apatinen mariu pusen nosies kist nebus galima?
jauciu tada mes metames i kita diena: atvarom sest vakare ir sekm rybacinam...
Paskutinį kartą redagavo 1 hipy. Iš viso redaguota 14 kartus.
 #675897   liorenas
 14 Rgs 2016 11:50
Donatelo rašė:Bratka, a tai nebus teip kad mes su Tavim vieni dviese prie zvakiu penktadieni sedesim ?
Mes su Arwydziu jau nuo penktadienio pietu jum zvakes liet pradesim... :-D :ruko tikiuosi apie kokia 13 val pajudet link kupiskio... :ks> :-D
 #675900   ramkis
 14 Rgs 2016 12:07
audrutis rašė:Aš tikrai būsiu penktadienį, liūdna nebus :-D :-D :-D

Ramki, suka tu suka, kaip tu šitaip :evil: :evil: :evil: Kanapės dūmelis tave gal praskaidrintų savaitgalį? :-D
Praskaidrintų :-D , o už papildomą mokestį ir tave iš čeburekyno galiu prigriebti :-D o sekmadienį ten pat numesti :cig.
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė