Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Meet'ai, bendros žūklės, kiti renginiai
 #689654   Agis
 12 Vas 2017 17:14
Prieš dešimt metų aš net kėdikę buvau susimeistravęs tokioms vietoms žymėti, kad bereikalingai šumiai (tada vadinom buranais) pravažiuodami netrukdytų :-D
Šiandien kimba kitur.JPG
 #689655   Skumbrotas
 12 Vas 2017 17:22
Agis rašė:Mes vakar "suvedę" informaciją, gautą iš forumiečių nutarėm patikrinti ar yra tokia vieta, kur nekimba visiškai :lol:
Nepatikėsit, radom :-D Praktiškai idealiai nekibo :-D
Nu nereik taip dramatizuot, ne prūdai, bet ir ne "visikai" :-D Kiba savo stintas grįždamas pametei :?: Pagal atsiliepimus buvo daugybė vietų su "daug blogiau" Va ruošiuos kepti -liežvis , čia jau likutis katinams atsidalinus savo dalį:
Prikabinti failai
025.jpg
 #689657   Agis
 12 Vas 2017 18:08
Kas jau kas, bet aš tikrai nedramatizuoju, nes petelnė irgi išeis :grin: Aš kaip Linas sakė, dalinuosi patikrinta informacija :lol: Mano užsibrėžtas tikslas pavyko, beliko tik iškarpyti kai ką, kai kur uždėti pypsiukus ir po to perleidus per Lino cenzūrą pateikti liaudžiai :-D

p.s. jei ne Lino akumas ir mano lempos, tai tas kibiro dugnas labiau matytųsi :-D pats sakiai, kad anos aplink šviesą sukiojasi :-D
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė