Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Gaudymo ypatumai, vietos; pašarai, masalai, sistemėlės
 #488810   EDVD
 20 Bir 2013 20:00
o kaip kur paskui reikia laikyti tą melasą? asmeniškai gan retai žvejot ištrūkstu
 #488814   Sokratas
 20 Bir 2013 20:16
geras klausimas....

gal pas kaimynus tada laikyk,kad mažiau maišytūsi... :grin:
 #488815   EDVD
 20 Bir 2013 20:18
bobis rašė:geras klausimas....

gal pas kaimynus tada laikyk,kad mažiau maišytūsi... :grin:

žioplį tu, ar šaldytuve, ar tiesiog spintelėje? negi sunku makaulę pasukti?
 #489050   augutis
 21 Bir 2013 15:17
pasiciupau siandien penkialitri, cieli 9,25 lt. uz bonka, savaitgalis ilgas, karsiai eis triesdami :)
 #492440   Wytux
 08 Lie 2013 18:13
copra reik suprast kaip kokoso drozles ... :roll:
 #492454   Wytux
 08 Lie 2013 19:57
tai as tai zinau, bet va jaunimas poto galva suks kas cia per cobra :-D

Re:

 #494704   FeoR
 19 Lie 2013 11:59
Skersnukis rašė:Na o gal kam teko bandyti "Kedainiu grudu" jauka "Premium" karsiams? Kokie atsiliepimai?
Keleta kart badziau bet maisem su kaskokiu pasaru geltonos spalvos su priedais kukuruzas ir pns.Tai pagavom karsiu bei kuoju visos buwo 200g-700g ,bet pasitaike 1.7kg ir 1.3kg karsiai.Taigi jis man pasitvirtino.Zuvis pagautos buvo ant meslinio slieko gaudem ant kukuruzo,dziku,blyno,minkles ant nieko daugiau nekibo tik ant sliekiuku.
 #494795   Laytax
 19 Lie 2013 18:35
Sveiki, visi žvejai, gal kas pasiūlytumėte kokių nors savadarbių, karšių pašarų receptėlių. Kurie kainuotų nebrangiai ir būtų lengva pasidaryti ?
 #494800   Sokratas
 19 Lie 2013 18:56
tai pavartyk čia lapukus ir rasi pilna...
Arba nueik į Masčio pakrantę ir matysi ką vietiniai vartoja, tfu, naudoja... Jie ten brangių tikrai neperka :)
 #494805   Laytax
 19 Lie 2013 19:06
bobis rašė:tai pavartyk čia lapukus ir rasi pilna...
Arba nueik į Masčio pakrantę ir matysi ką vietiniai vartoja, tfu, naudoja... Jie ten brangių tikrai neperka :)
Jo į Mastį pastaruoju metu dažnai einu karšių ant dugninės, visada perku pašarus, o kitų žvejų apie pašarus neklausiu. Tai galvoju reikia pačiam kažką pasidaryti pamėginti.
 #494807   Sokratas
 19 Lie 2013 19:10
o tu paklausk, nesikuklink...
 #494812   Ramekas
 19 Lie 2013 19:39
Jei nori dideliu karsiu, reikia serti ne viena diena ir serti stambiu pasaru. Mano pasaras labai parastas, bet veiksmingas (zvejybos metu) sutinti arba virti zirniai, perlines kruopos, kukuruzai ir imaisai karsinio pasaro del lipnumo, dar melasos del saldumo. Na o jei sersi vien tik smulkiu pasaru, tada ir zuvis bus pagal pasara ir greit smulkme viska isnesios, net karsiams nesuuodus kas cia kvepejo kur.
 #494820   Laytax
 19 Lie 2013 21:26
Ramekas rašė:Jei nori dideliu karsiu, reikia serti ne viena diena ir serti stambiu pasaru. Mano pasaras labai parastas, bet veiksmingas (zvejybos metu) sutinti arba virti zirniai, perlines kruopos, kukuruzai ir imaisai karsinio pasaro del lipnumo, dar melasos del saldumo. Na o jei sersi vien tik smulkiu pasaru, tada ir zuvis bus pagal pasara ir greit smulkme viska isnesios, net karsiams nesuuodus kas cia kvepejo kur.
Dėkui už patarimą reiks kada pasišerti iš anksto, pažiūrėti kas gausis. Nesu bandęs dar niekada, antrus metus tik žvejoju, tai dar mokytis ir mokytis man.
 #494826   ėrnis
 19 Lie 2013 22:12
antradienį nusipirkau kopra melasa? tai čia skaitos kaip tas "saldiklis" vidurių laisvintojas kartu ?
 #494829   renaldas
 19 Lie 2013 22:39
Ramekas rašė:Jei nori dideliu karsiu, reikia serti ne viena diena ir serti stambiu pasaru. Mano pasaras labai parastas, bet veiksmingas (zvejybos metu) sutinti arba virti zirniai, perlines kruopos, kukuruzai ir imaisai karsinio pasaro del lipnumo, dar melasos del saldumo. Na o jei sersi vien tik smulkiu pasaru, tada ir zuvis bus pagal pasara ir greit smulkme viska isnesios, net karsiams nesuuodus kas cia kvepejo kur.
O sakykim tokia situacija, kad atvaziuoji i zvejybos vieta, ten anksciau nesi buves, is anksto pasisert galimybiu nera, bet noras yra stambios zuvies pagaut, kad ir tu paciu karsiu. Ka tada darai? Klausiu rimtai
 #494836   Ramekas
 20 Lie 2013 00:10
Nu jau Renaldai, cia tik ne tau manes klausti :D juk ne naujokas zvejyboj :D Bent jau as tai jei yra galimybes gauti ar atsivezti valty su echolotu perplaukiu ir pasiziuriu kur eina perkritimas, koks gylis ir merkiu ten orentyra, tada palaidna "misraine" zirniai, kruopos, kukuruzai paseriu plota ~ 4x4metro apie 2-3kg. Tada i kranta, dar pratraukiu svina paziuret kaip ten dugnas, tveriuosi meskres, visa iranga, na ir po kurio laiko bandau.Na bet is pirmo serimo man retai kada pavyksta pagauti daugiau kaip 2-3 stambesnius karsius. Bet va siais metais pastebejau, kad setri reikia ir daug, kad pagautum stambiu karsiu, nes tie mazi daug pasaro iseda, kuojos irgi, o kai ateina tokie siurbliai po 2-3kg, tai manau prasluoja neblogai dugna. Mano rekordas 19.5kg, bet ajsku su smulkiais karsiukais, didziausias buvo 2.5kg. Draugo rekordinis 3.7kg. paemem keleta rubuiliu rukymui, kitus atgal. Bet visu rimtu karsiu kibimus turejom nuo mazdaug 1val nakties iki ~ 4 ryto. Rytoj jei orai leis, bandysim kitam ezere, naujoj vietoj, dar nesertoj.
Paskutinį kartą redagavo 1 Ramekas. Iš viso redaguota 20 kartus.
 #494837   Laytax
 20 Lie 2013 00:14
Ramekas rašė:Nu jau Renaldai, cia tik ne tau manes klausti :D juk ne naujokas zvejyboj :D Bent jau as tai jei yra galimybes gauti ar atsivezti valty su echolotu perplaukiu ir pasiziuriu kur eina perkritimas, koks gylis ir merkiu ten orentyra, tada palaidna "misraine" zirniai, kruopos, kukuruzai paseriu plota ~ 4x4metro apie 2-3kg. Tada i kranta, dar pratraukiu svina paziuret kaip ten dugnas, tveriuosi meskres, visa iranga, na ir po kurio laiko bandau. Bet va siais metais pastebejau, kad setri reikia ir daug, kad pagautum stambiu karsiu. Mano rekordas 19.5kg, bet ajsku su smulkiais karsiukais, didziausias buvo 2.5kg. Draugo rekordinis 3.7kg. paemem keleta rubuiliu rukymui, kitus atgal. Bet visu rimtu karsiu kibimus turejom nuo mazdaug 1val nakties iki ~ 4 ryto.
Man kaip tik dažniausiai 1:00 - 4:00 kibimas menkas arba iš vis nėra, o prasideda tik švintant.
 #494838   Ramekas
 20 Lie 2013 00:17
Laytax rašė:
Ramekas rašė:Nu jau Renaldai, cia tik ne tau manes klausti :D juk ne naujokas zvejyboj :D Bent jau as tai jei yra galimybes gauti ar atsivezti valty su echolotu perplaukiu ir pasiziuriu kur eina perkritimas, koks gylis ir merkiu ten orentyra, tada palaidna "misraine" zirniai, kruopos, kukuruzai paseriu plota ~ 4x4metro apie 2-3kg. Tada i kranta, dar pratraukiu svina paziuret kaip ten dugnas, tveriuosi meskres, visa iranga, na ir po kurio laiko bandau. Bet va siais metais pastebejau, kad setri reikia ir daug, kad pagautum stambiu karsiu. Mano rekordas 19.5kg, bet ajsku su smulkiais karsiukais, didziausias buvo 2.5kg. Draugo rekordinis 3.7kg. paemem keleta rubuiliu rukymui, kitus atgal. Bet visu rimtu karsiu kibimus turejom nuo mazdaug 1val nakties iki ~ 4 ryto.
Man kaip tik dažniausiai 1:00 - 4:00 kibimas menkas arba iš vis nėra, o prasideda tik švintant.
Nevisur vienodai, nevisuose ezeruose. Tam ezere kur zvejojom, tai nuo 4-5val ryto neimanoma zvejot su dviem meskeremis, nes karsiukai 300-700g kaip uzpuola, tai tik spek suktis. Iki kokiu 6 val pasportuojam ir renkames manta nes nusibosta juos raukt, stambesni jau nebekimba tada.
 #494839   Ramekas
 20 Lie 2013 00:20
Na ziureim kaip rytoj nauja vieta bus kitam ezere, ten kiek esu buves ir ryte stebejes vandeni, karsiai vartosi kaip isproteje, bet niekada nesam ten zvejoje, nes esam tinginiai, reikia plaukti apie 150m i sala, issikapoti issipjauti krumus, zoles, nendres, kad galetum normaliai zvejoti ir sedeti :D na bet buo ryt jau persilausim jei orai leis :D
 #495218   upinis
 22 Lie 2013 15:04
Bart5 rašė:
vava rašė:http://118.lt/veiklu-sritys/veterinarijos-vaistines/593

skambink, barzdyla, teiraukis :)
Na kolegos, pasidalinkit kur Vilniuje radot melasos :) Manau ne aš vienas padėkosiu :)
Neseniai turėjo:
Jojimo prekės (Vilnius) ... Pasažas, jojimo prekių parduotuvė, UAB "Horsewell Baltic". Savanorių pr. 22
Bet kainos tai... Virš fantastikos ribų! :superšokas
 #495233   Bart5
 22 Lie 2013 15:23
upinis rašė:
Bart5 rašė:
vava rašė:http://118.lt/veiklu-sritys/veterinarijos-vaistines/593

skambink, barzdyla, teiraukis :)
Na kolegos, pasidalinkit kur Vilniuje radot melasos :) Manau ne aš vienas padėkosiu :)
Neseniai turėjo:
Jojimo prekės (Vilnius) ... Pasažas, jojimo prekių parduotuvė, UAB "Horsewell Baltic". Savanorių pr. 22
Bet kainos tai... Virš fantastikos ribų! :superšokas
Dėkui, upinis. Žiūrėsim, gal kolegos ką pigiau suradę turi...
 #495345   sonca
 23 Lie 2013 07:01
Lyg kazkas forume snekejo, kad melasos reik ieskot veterinorinese vaistinese.
 #495386   hipy
 23 Lie 2013 09:48
beda ta, kad vilniaus vet vaistininkes net karves nera mate, ten tik suniuku edalas, kaciuku kraikas, tabletes nuo kirmeliu ir begimo takeliai ziurkenams... reiktu ieskot kazkokiam didesniam miestely aplink vilniu, bet guglas siuo klausimu man nepadejo, o sugaist kelias dienas ieskojimams, kad sutaupyt 20 lt - nefengshui...
 #495468   Wytux
 23 Lie 2013 13:04
Pirkau keliems forumieciams pries pora swaiciu Ukmergeje veterinoriu krautuvej melasos - 5 litrai/7kg - 15 lietuvisku. Paziuejau savo permai pirkta bacioka- ten mazesnis, 5 kg kaina buvo 11 lt. Beje, kanapiu seklu maiselis pernai kastavo 8 lituoklius, o siemet tas pac jau 14,-
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 14
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė