Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Gaudymo ypatumai, vietos; pašarai, masalai, sistemėlės
 #671456   Cekasss
 30 Lie 2016 10:16
tai jei ne man vienam taip tai gal dar nereikia nurasyt. nes jau visko prisigalvojau galvojau gal melasa bloga,gal apgavo seip naftos pripyle gal perseriau vieta uzrugo nu zodziu....
 #671461   upinis
 30 Lie 2016 10:53
Galiu tik pritart. Pereitą savaitę ir man Nemunas karšio nedavė. Piktybiškai '''bum .
Gaudžiau teisingose vietose. Šėriau kaip visada.
Gaudžiau du kartus. Bandžiau trečią - nakčiai pasilikt. Bet vanduo taip pakilo ir žolių užnešė, kad permetinėt teko kas trys minutės , tai pabėgau namo...
 #671464   Cekasss
 30 Lie 2016 11:08
tas pats ir man buvo permetinejau kas 10min, sutemo biski apsiramino bet kad net plotkute nepatampe.gal masalus netokius dejau nezinau as ju kaip negaudes dejau kukuruzus,sliekus,dzikus,peketes bandziau nu ir visokius sumustinius parduotuvei sake pirk makaronus nes kitaip nepagausi gal ir reikejo paklausyt,bet as kazkaip pries
 #671540   Ramekas
 31 Lie 2016 14:10
Kai zuvis neima, tada zmogus ir prisigalvoji, gal pasarai netinka, gal masalas, gal ne ten uzmetei ir tt. Na o kai kimba, tada viskas buna idealu ir pasaras, ir metimai, ir masalai.
Cekasss neprarask vilties, buna tokiu atveju daznai. Zuvis tiesiog nesimaitina, apgulus ir tiek.
 #671558   Cekasss
 31 Lie 2016 21:11
nu bandysim bandysim dar prakalbint fyderiukus tik nuo velkevimo persokt ant fyderiu tai kyla mintys is kart ka ne taip darai kol osivaziuosi :-)
 #671823   PelkiuSenis
 03 Rgp 2016 10:32
Ar kas gaudot tikslingai paletemis? Kokis kvapus naudojat?
As nesenai sutikau zveja, kuris turejo paleciu,kurios tokio kvapo kai suns sausas edalas ar zuvu siloso/tauku kvapo. Gan keista pasirode, kad ne koks saldus.
 #671825   Cekasss
 03 Rgp 2016 10:49
anksciau vazinedavau i mokamus tvenkinius zvejot karpiuku tai rezultatai budavo ivairus kol viena kart uzmaciau dieduka sedinti kampe su vienu maisiuku pasaro ir viena meskere zodziu lupo karpius be sustojimo kai visi sedejo ramus.gaude ant http://carpmax.fosbis.lt/ peleciu ,staigiai buvo sureguota i padeti nulekta ir nupirkta visu rusiu po kelis kg. zodziu prasidejo daug vaisingesnes zvejybos kibdavo ant ju kai visi rukydavo. beja ju visu kvapai smyrdantys ir raso kad skirtingi bet man atrodo tik spalva skiresi.gaila kad jas isbandziau tip karpynuose nes neuzilgo buvo pakeistas zvejybos budas.bet kadangi dabar bandau zaist su fyderiais tai jau peleciu turiu uzpirkes ir bandysiu kauno mariose jas prakalbint.
 #672676   saivaras
 11 Rgp 2016 19:53
buvau sumąstęs peletėm ir boiliais bandyt gaudyti didesnius karšius, bet paskaičiau, kad kibimai 2 - 3 per parą... tai lai plaukioja tie didesni... kai pabandysi peletes parašyk kiek kibimų turėjai. jei pasiteisins, gal ir aš pratestuosiu.
 #672940   Ramekas
 14 Rgp 2016 19:13
Buna ir neivieno kibimo per para, o buna ir be skaiciaus kibimu.
 #672943   Sokratas
 14 Rgp 2016 19:28
o Timarmix pelečių būna skęstančių?...
Pas mus kiek mačiau, tik neskęstančios, todėl ir klausiu...
 #701806   pensininkas
 17 Rgp 2017 08:29
Jau geriau 2-3 rimtų karšių kibimai per parą, nei nesuskaičiuojamas kiekis karšiukų iki 300g.
Aišku, tai negalioja tuo atveju, kai atvažiuoji pasportuot.
Bet jeigu labai nori pasportuot, tada gali 1 feederį paleisti "ant smulkmės" su dzykais, sliekiukais ir t.t.
Aš mėgstu užsimesti feederį su kukuruzais ant plauko, feederį ar du su mini boiliukais ir / ar peletėm, o vieną pasilikti pasižaidimui. Bet dažniausiai tas pasižaidimas po valandos kitos nusibosta ir tiesiog jį išsitraukiu ant kranto pailsėti. O būna, kad kaip tik feederis "ant smulkmės" suvilioja daugiau stambesnės žuvies, nei feederiai "ant krupniako".
Startinį užšėrimą irgi darausi su spomba. Priklausomai nuo telkinio ir gylio (4-7 metrai), esančio žvejybos vietoje, spombą užsiklipsuoju 1-2 m mažesniu atstumu, negu užklipsuoti feederiai. Išmetus feederius iki klipso, viršūnėlės iškart nardinamos, keliais ričių apsukimais valas pavyniojamas iki įtempimo.
Beje, šį savaitgalį išbandžiau Timarmix peletes ant kablio. Tai principe ar aukšlė, ar karšiukas, ar kuoja - ryja ir tiek. Kažkokio "WAU" nebuvo. Iškart ant kablio laikosi gerai, bet po trumpo laiko vandenyje patyžta.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė