Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Upėtakiniai vobleriai, kiti masalai, vietos

 #53277   lauris u
 14 Kov 2008 18:21
nereikia taip jau verkti del to kad upetakistu padaugejo , cia parasciausias pavasarinis bumas :roll: ateis geguze sumazes zveju ;-)
nepaslaptis kad ir as lydekas mekstu pagaudyt :-D
Va pikciausiai tai man delto , nes kuo toliau tuo daugiau prie merkio sutinku jaunu sliekininku :? matomai studentai neturi ko valgyt pasjus ten viniuj :-D :evil:

 #53293   Vegys
 14 Kov 2008 19:25
lauri, netikiu kad is neturejimo ko valgyt. Benzinas kainuos brangiau, nei kad kilogramas upetakio parduotuvej. O sugaut kilograma upetakiu bent jau man atrodo ner taip lengva.

 #53294   Vegys
 14 Kov 2008 19:29
Gdainius rašė:Išsidavė savo vietas, savitgalį bus anšlagas,aš irgi atvarysiu, nesvarbu tie km ''plot
Aga ! O kadangi upetakininku Vilniuj daug (o ir Kaunas dar pakeliui), mozhnetu imt koki nors mikrobusika, prisikraut pilna ir vaziuot pas senuka :) Bus is vis pigiai !!!! Vietos visiems uzteks - senuks ta garantuoja :lol:

 #53298   Edosius
 14 Kov 2008 19:35
Imam Avtobusa :-D

 #53304   Skumbrotas
 14 Kov 2008 19:43
Prisikarksėsit :!: :grin: Pauliukas parodė kaip ešerius Šventojoj gaudo, tai po to mėnesį nebuvo vietos kur meškerę įmerkti. O Tauragė tai perpus arčiau, plius ne ešerio, o upėtakio galima tikėtis :!: :grin:
P.S. ar keleiviniai traukiniai į Tauragę užsuka :?: :roll: :-D

 #53309   Vitolis
 14 Kov 2008 19:53
Nu vamzdiec Senuk, apsistatyk pasienio mobiliom grupem ir kai tik pamatysi mikriukus su Aukshtaitishkais numeriais ish kart rek kad kontrabanda gabena. kitaip tavo raj. upeliam *PYP*. Liks tik Raines.

 #53310   Vitolis
 14 Kov 2008 19:56
Edosius rašė:Imam Avtobusa :-D
O kaip tavo Edoshiuk laimikiai shiemet? ko nesigiri. Ar dar nebuvai margiu savo atrastame eldorado? :grin:

 #53313   Edosius
 14 Kov 2008 20:13
Buvau, bet dar pavarge labai... Sekm sturmuoju vel jei vienas, jei i kompanjona pasigausiu kitur.. :grin:

 #53330   saniokas
 14 Kov 2008 21:46
Edosius rašė:Buvau, bet dar pavarge labai... Sekm sturmuoju vel jei vienas, jei i kompanjona pasigausiu kitur.. :grin:
turbut sturmoji ta upeli kur mano draugas parode :roll:

 #53334   Edosius
 14 Kov 2008 21:56
Oi ne Saniokas oi ne... Tavo draugelis pagavo rekordini kai as ta upeli parodziau :!: Pasuk jam ir isitikinsi :!:

 #53348   wincaz
 14 Kov 2008 22:41
saniokas rašė:
Edosius rašė:Buvau, bet dar pavarge labai... Sekm sturmuoju vel jei vienas, jei i kompanjona pasigausiu kitur.. :grin:
turbut sturmoji ta upeli kur mano draugas parode :roll:
sani, kada varom mes?

 #53358   senuks
 15 Kov 2008 07:47
:superšokas Mamamija,pas mane namie tiek vietos nebus, suguldyti visus :-D O jei rimčiau,visos upikės aplink senai atrastos,tik skiriasi lankomumo dažniu.Žemėlapyje kaip ant delno :ruko

 #53397   lauris u
 15 Kov 2008 10:25
Vegys rašė:lauri, netikiu kad is neturejimo ko valgyt. Benzinas kainuos brangiau, nei kad kilogramas upetakio parduotuvej. O sugaut kilograma upetakiu bent jau man atrodo ner taip lengva.
tai as juokauju :grin: :-D nu bet vistiek visi sako kad reikia mokiti jaunaja karta graziai zvejot , o tie balvonai atvirkciai daro :evil: aisku nevisi :roll: vienuzodziu nematau as geros ateities su upetakiais lietuvoje :(

 #53408   Vegys
 15 Kov 2008 11:15
O as matau ateiti. As tikiu kad zmones pasikeis. Pasiziurek - pries 10 m ar daug zinojai zmoniu, kurie paleidinetu zuvi ? Dabar tokiu nemazai. Manau viskas eina i geresne puse. Ir mano manymu tokie forumai kaip sis prie to prisideda. Daznai zmones galbut nesusimasto kodel daro taip o ne kitaip (ypac jaunimas). Manau kad tuos jaunus sliekininkus siek tiek "stumtelejus" link spiningo/muselines ir jie "persikvalifikuotu". Jauni gali pasikeist.

O gal as per didelis optimistas (arba per daug naivus) ? :roll:

 #53495   lauris u
 15 Kov 2008 15:32
sutinku su tavim vegy jog forumai i nauda ;-) bet kai visokie naujokeliai pradeda upeliu pavadinimus vardint ,viesai tai nieko gero :?

 #53830   Tegunas
 18 Kov 2008 20:58
Paslaptys nieko gero bendram reikalui neduoda; nauda, tik asmeniška.
Upelių nepadaugėjo; visi yra matę Lietuvos žemėlapį ir juokingai atrodo tos paslaptys. Visa tai laikina; vėliau ar anksčiau vis tiek sužinos, todėl žymiai svarbiau, kokie jie tuo momentu bus.
Teisus Vegys - forumai reikalingi; netgi labai.
Žmonės keičiasi, ir į gerąją pusę; tai tikrai džiugina; svarbu, kad gerumo traukinys nesustotų.

 #54766   Mindoza
 26 Kov 2008 17:59
andrius.v rašė:Paslaptys nieko gero bendram reikalui neduoda; nauda, tik asmeniška.
Upelių nepadaugėjo; visi yra matę Lietuvos žemėlapį ir juokingai atrodo tos paslaptys. Visa tai laikina; vėliau ar anksčiau vis tiek sužinos, todėl žymiai svarbiau, kokie jie tuo momentu bus.
Teisus Vegys - forumai reikalingi; netgi labai.
Žmonės keičiasi, ir į gerąją pusę; tai tikrai džiugina; svarbu, kad gerumo traukinys nesustotų.
Sutinku su issakytomis mintimis. Taciau zinau ir LABAI daug tokiu "upetakininku"(nelabai apsivercia liezuvis juos taip vadinti), kurie isgirde kur kas pagavo margasoniu - lekia i tas vietas ir dar buriais, lupa visus alei vieno upetakius ir tempia namo. Kraupu klausyt kaip tokie giriasi, kad pagavo keliolika ar keliasdesimt ir visa gimine apdalino...Tai ir pamastai zmogus kartais, ar verta skelbti upetakiu vietas...

 #54811   Mindoza
 26 Kov 2008 21:39
Norejau paklausti patyrusiu upetakininku, apkeliavusiu visa Lietuva apie upetakinius upelius. Konkreciu vietu neklausiu, tik jei kas zinote, gal galite pasakyti, ar yra upetakiu Musos intakuose? Aciu uz atsakymus. Jei tokiu ir nesulauksiu - suprasiu ir pateisinsiu zvejus ;-)

 #54812   Edosius
 26 Kov 2008 21:42
Nėra :!:

 #54813   MatasM
 26 Kov 2008 21:44
Gaudei? Is kur zinai?

 #54815   Mindoza
 26 Kov 2008 21:45
Edosius rašė:Nėra :!:
Aciu. Uztai ir sakau, kad nepalankioje geografineje padetyje gyvenu:( Na bet del upetakio negaila ir anksciau atsikelti, ir sukarti daug kilometru :)

 #54817   Edosius
 26 Kov 2008 21:50
matas rašė:Gaudei? Is kur zinai?
20 metu pragaudęs šioje upėje, kad kas upėtakį būtų pagavęs, negirdejau :!: O ir pats su tokiais masalais gaudau, kad tikrai būtų užkibęs... O kas? Kažką gal netaip parašiau? :roll:

 #54818   Mindoza
 26 Kov 2008 21:53
Edosius rašė:
matas rašė:Gaudei? Is kur zinai?
20 metu pragaudęs šioje upėje, kad kas upėtakį būtų pagavęs, negirdejau :!: O ir pats su tokiais masalais gaudau, kad tikrai būtų užkibęs... O kas? Kažką gal netaip parašiau? :roll:
Pacioje upeje ir as negirdejau, bet gal intakuose sakau. Nors, gan gerai zinau tas vietas, tai nelabai ten saltiniuotos vietos. Ir upes ne sraunios. Ir pats taip manau, jog ten neturetu buti upetakiu.

 #54819   MatasM
 26 Kov 2008 21:54
Ne, viskas gerai. Toks ponas Adamonis knygoje KUR ZVEJOTI ar pan. raso, kad Musoje yra upetakiu. Tiesa, jis daug ka raso :-D :-D

 #54820   Edosius
 26 Kov 2008 22:03
Intakai - Tatula,Lėvuo, Pyvesa tušti garentuotai, Daugyvenės aukštupys net vasarą išdžiūsta, tai ka ir bekalbėti apie upėtakius... Kulpė vos 26km, prateka pro kelis ežerus, durpynai irgi čia neprasilenkia... Užtenka Matai? ;-)

 #54822   MatasM
 26 Kov 2008 22:21
../;nzv

 #54823   Vegys
 26 Kov 2008 22:30
matas rašė:Toks ponas Adamonis knygoje KUR ZVEJOTI ar pan. raso, kad Musoje yra upetakiu. Tiesa, jis daug ka raso :-D :-D
Va cia tai gerai pastebeta. Gryna tiesa :)

 #57451   ZaliasisAgurkelis
 14 Bal 2008 17:55
Sveiki. :) Esu dar siaip gan jaunas ir nepatyres zvejas, bet labiau patinka paspinigaut nei sedet ir nervuotis kai slieka tampo pugzliai.. Suprantu jog vietu ar kazko panasaus tikrai neisgirsiu, bet butu malonu isgirst viena kita upeliuka klaipedos rajone ar kur netoliese klaipedos? Jei nesulauksiu jokio patarimo suprasiu.. bet gi jaunam zmogui reikia nuo kazko pradet :oops: butu malonu kazka isgirst..:) zvejoju ne del maisto, o del malonumo :)
P.S. nuo kiek cm upetakiai jau imami?

 #57453   Skumbrotas
 14 Bal 2008 18:06
ZaliasisAgurkelis rašė:P.S. nuo kiek cm upetakiai jau imami?
Pradėk nuo to kad išmok Mėgėjiškos Žvejybos Taisykles kaip "tėve mūsų", ten parašyta. Tai būtina prieš pasirodant ant upėtakinio upelio kranto. O paskui jau galėsim vyriškai pakalbėti.

 #57455   ZaliasisAgurkelis
 14 Bal 2008 18:27
Dekuj uz pradzia.. viska perskaiciau, ir iki siol to nebuvau pazeides.. o upetakio lietuvoj net neteko pagauti, del to nezinojau kokio dydzio galima "imti". Teko pagaut tik norvegijos upei,o ten tikrai buvo didesnis nei 30 cm :grin: taip kad ramus del visu siu taisykliu :) Pasizadu laikysiuos. Amen . Sekantis zingsnis? :?: :roll:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė