Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklė dirbtiniais ir gyvais masalais

 #40376   saciokas
 15 Spa 2007 14:22
Va kaip tik sekmadieni emem is vieno spiningavimo guru pamokas :grin: tai kaip eseriu zudika jis ivardino cikada. Tik sake problema tokia, kad tokiu jau nebera :roll: parode kelias, tai viena per didele kita per maza. atrodo neturi 2nr. Aisku kogero cikadu rastum kiekvienoje parduotuveje, bet tokiu sake jau nera. Yra galimybe darytis paciam, bet tai jau klausimas kaip iseis. Cikados darbas pasizymi dideliu agresyvumu. Traukimas toks: patempi leidi skest ir vel tempi. Traukiant cikada labai vibruoja, atleidus sklendzia. Tai va tiek mano ziniu apie cikadas.

 #40379   Gintasas1
 15 Spa 2007 14:37
Gal turi dar ir foto kaip anos atrodo :shock:

 #40382   Gintasas1
 15 Spa 2007 15:14
Danke Sačiokai, kažką panašaus ir įsivaizdavau ;-)

 #40387   cesius
 15 Spa 2007 16:09
Teko keleta cikadu turet, bet isdalinau, nes nepagavau ant ju nieko :roll:, tiesa maniskes buvo dideles berods 5nr

 #40391   Deividas
 15 Spa 2007 17:19
turiu ir as berods pora,i nurasimu dezute idejau :grin: jei reiktu per kitu metu meeta prie atmatos atvesciau :lol:

 #40417   spiridonas
 16 Spa 2007 07:38
Mano turimos: ant mazosios pagaves esu tik eseriu.
Paveikslėlis
didzioji cikada pasizymejusi kur kas labiau. Turejau nemazai kibimu ant jos, deja beveik visos zuvis atsikabindavo. tada vietoje galinio dvisakio uzdejau trisaki, situacija nepagerejo- zuvys nebekimba.
An sios cikados pagauta ir mano didziausia iki siol lydeka(~3 su virsum). Kas dalyvavo Dusios meete tikriausiai pamena, ypac gerai turi prisiminti tuomahaukas ;-) . tuo metu ant masalo buvo abu dvisakiai :roll:
Paveikslėlis

 #40810   djxz
 20 Spa 2007 13:44
Spiridonas, sitos tavo paties darytos cikados?

 #40817   spiridonas
 20 Spa 2007 18:49
ne, cia AISES produktas :roll:

 #41690   diego
 31 Spa 2007 13:06
1dieni buvau su draugu nulekes iki Danes upes, tai taip lengvai (be dideliu uzduociu sau) prasiejau/pramojavau lengvu spiningeliu (ant tvisteriuku, sukriukiu)... nieko mandro... :? rezultatas - vienas pretendentas kazkada buti rimtu eseriu :-D
idomiausia kad eidamas krantine pamaciau vyriski "besidarbuojanti" su ziemine meskeryte... kad virpina, suprakaitaves :-D prieinu, o gi prilupes 15-20 eseriu/eseriuku, nuo 80 iki 200g...
Pamaniau, se tau kad nori.... :x :grin:

 #47771   tuomahaukas
 11 Sau 2008 08:03
Xrapas rašė:Štai kokie gandai apie tas cikadas (masalus):
"...Есть сведения, что настоящая цикада сделана из специального металла, определенной толщины таким образом, что при своей игре, крыло цикады издает особую вибрацию, похожую на звучание, скажем двуручной пилы, используемой в качестве музыкального инструмента. Добиться такого эффекта у небольшой металлической пластинки, которой и является цикада, согласитесь, достаточно проблематично, поэтому на рынке существует много подделок. Также наслышан, что в Штатах цикада малого размера запрещенна к применению, т.к. вылавливает всю рыбу от мала до велика (естественно хищника, особенно амереканского большеротого окуня)..."
Pats gaudyt nemėginau, užteko eksperimentų su spinerbaitais :-D , bet visumoj atsiliepimai apie šiuos masalus neblogi (turiu omeny Rusiją ir Lenkiją) :roll:

 #47773   Vitolis
 11 Sau 2008 08:42
Ash suprashciau, sparnelio virpesius ir jo skambejima, jei valas nebutu tvirtinamas prie to paties sparnelio, o kazkur paciame kunelyje. Taip, pats masalas nors ir maziukas (turiu raumeny jo ziemini varianta), taciau gana sunkus. Na ir kaina jo jei gerai pamenu, kazkur apie 12 Lt Romadoj buvo. Na specialiai reikes dar savaitgali pabandyt su juo pazaist esheriaujant.

 #47778   tuomahaukas
 11 Sau 2008 09:28
Turiu tik 1 cikadą ir tai nebenaudoju, nes vėliau supratau kad nusipirkau šlamštą :oops: - maža, bet pats sparnas storas, tvirtinti galima 3 vietose... kažkada visą dieną vien tik ja tuščiai pradrožiau - jautėsi kad tikrai kažkas ne taip, tvirtinau per visas skyles- nea :oops: Vėliau man parodė kokia turi būti cikada :lol: (berods heddon firmos).
LT inernete info daugiau negu skurdi, forumuose beveik nieko, atsiliepimai dažniausiai tipo "bandžiau, nieko nepagavau, šūdas kažkoks". Gal esmė tame kad gaudyta tokiais modeliais kaip mano ? :lol:
Gal akylesni parduotuvėse yra matę dėmesio vertesnių modelių arba gali rekomenduoti kokie yra pasiteisinę ?

 #47836   djxz
 11 Sau 2008 15:03
seiptai dauguma darosi patys tas cikada :roll:

 #69389   hamis
 25 Rgp 2008 22:05
ilgai cia ieskojau kol pagaliau radau apie jas parasyta. tai mes daugiausia naudojame pavasari ir tikrai gerai kimba. dazniausiai leiteje, atmatoje, sysoje ir visose aplinkiniuose kanaluose. zvejojame traukiant poto nustojant sukti rite ir patempiant i kuri sona tada ji pradeda "smarkiai draskytis". pas mus slt cia nusipirkti ju neimanoma, nes kiek atveza visas pardavejas sau pasiima :grin:
tad klaipedoje perkam ir dazniausiai Rozemeijer Pilk, pagrindiniai svoriai 10-20gr http://www.thefriendlyfisherman.co.uk/s ... ilk_BR.jpg tik spalvu tokiu nebuna, buna ryzos ir sidabrines su oranzinem galvom. o salia singalo klp dar yra kitokios formos siek tiek.
butu idomu jei kas ir parasytume kaip gaudote, nes vasara kiek bandziau tai neimanoma pagauti. kazkaip tikejausi rasti lydeku skiltyje, bet radau cia:)

 #69399   DainiusM
 26 Rgp 2008 06:48
Vat toks variantas kaip nuorodoj tik vario spalvos alanduose buvo eseriams numero uno... kol nenutraukiau vos likusiems kolegoms depresijops neivariau su juo... :-D Vienas nutikimas su situo masalu ten: traukiu eilini eseri apie 400g i valti ir ziuriu paskui ji ateina dar du eseriai. Palydejo iki valties ir nusileido zemyn- echolotas rodo dvi zuvis. Nukabinu eseri ir leidziu cikada tiesiai po valtim, nuleides iki dugno patampau aukstyn zemyn panasiai metro amplitude- kliovas- eserys vaziuoja aukstyn- echolotas rodo viena zuvi... Nukabinu ir vel leidziu zemyn cikada- kliovas- eserys vaziuoja aukstyn- echolotas zuvu neberodo... :lol: O LT kazkaip negausiai gaudau su ja, nes gana didelis masalas, o stambius eserius nedaznai zvejoju.

 #69418   hamis
 26 Rgp 2008 08:49
kazin kaip mariose kursiu su juo. dbr net susigundziau. bet tas vario spalvos kokiu 10g buvo?

 #69419   DainiusM
 26 Rgp 2008 09:03
20g
 #176535   Airis
 05 Kov 2010 17:34
turiu porele, bet dar neprasnekinau, nei rudeni, nei is po ledo
 #176835   Suiram
 07 Kov 2010 09:11
ar kabliukas metant ant valo neužsimeta?
 #204938   Aiwarez
 21 Bir 2010 14:05
nusipirkau iš sportinio intereso
per pirmą bandymą gal per 5min paėmiau ešerį gal 100g
bet daugiau kiek bandžiau - nieko
kabliukas būna, kad užsimeta

Jurginas rašė:Paveikslėlis
Gal kas esat bandę šitas StrikePro 4,5g cikadėlas? Pardavėjas insiūlė kaip praeitų metų topą ašeriam :grin: Čia kai buvo atšilę bandžiau mėtyt, tai metas labai neblogai ir vaikšto gražiai, smulkiai taip drebina.
 #210212   Jurginas
 23 Lie 2010 22:00
Na prašnekinau aš jas prieš kelias dienas kaip reikalas. Rubikiuose su bendradarbiu buvom ant vieno sėkliaus ešerių pavaikyt, jis gaudė ant mikrikų, aš ant sidabrinės cikadėlos, tai rezultatai 1:1. Neblogai kerta ir tolygiai traukiamą, ir šokdinamą. Tik kad posmulkiai ešeriukai, nebuvo kada stambesnių ieškot.
 #210753   egiduks
 28 Lie 2010 09:35
Jurginas rašė:Na prašnekinau aš jas prieš kelias dienas kaip reikalas. Rubikiuose su bendradarbiu buvom ant vieno sėkliaus ešerių pavaikyt, jis gaudė ant mikrikų, aš ant sidabrinės cikadėlos, tai rezultatai 1:1. Neblogai kerta ir tolygiai traukiamą, ir šokdinamą. Tik kad posmulkiai ešeriukai, nebuvo kada stambesnių ieškot.
Tai kad rubikiuose jau stambesniu surasti deficitas ;) ( nors zmones sako kad yra..) reiks i man kada su spiningu pameginti ant sekliu. bej eseriu siulyciau prie Vinagriotes salos pameginti, ten apie ja geru sekliu yra. Yra pora sekliu ant ploto link didziosios varant, ten dazniausia eserius lupdavom.
 #210923   giedriuzzz
 29 Lie 2010 10:00
vakar nusipirkau ir as viena cikada Osko firmos pabandymui :roll:
reiks megint siandien prasnekint :grin:
Zinau viena karjeriuka kur yra eseriu ir mazu lydekaiciu tai ten ir vyks bandymai :grin:
 #337428   Daxidas
 29 Sau 2012 19:46
ar kas eserius ant cikadu ziema gaudote?kaip su jomis eserius reiketu gaudyti?
 #342134   Rapalas
 14 Vas 2012 16:57
As esu bandes bet dar nieko nesuviliojes, manau tokiu paciu principu kaip ir balansyrais ar blizgutem imi ir tampai su pauzem.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė