Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Velkiavimas; žūklė vobleriais, sukrėmis, blizgėmis, guminiais masalais; gaudymas skrituliais
 #414891   TheTomas
 15 Spa 2012 20:05
Kokiu spalvu pasiulytumet gumioku? Ezero vanduo drumstas, neskaidrus... Nebeismanau ko griebtis... Nieks nekimba absoliuciai.. Dar ant melyno su baltu relax gumos (tik su relax ir gaudau) uzsikabina koks nedidukas iki kilo, bet plaukia gyvent. Net neisivaizduoju kur ieskot ar gilumoi ar krantuose? Gal ka patarsit?
 #414930   edmundaxx
 15 Spa 2012 21:34
Nieko nepatarsim, nes nieko nuspręst negalima iš vien tokio apibūdinimo...
O jei vanduo drumstas, tai analogiškai reikia daugiau bandyt šviesias, ryškias spalvas.
 #415182   Maukis
 16 Spa 2012 16:59
TheTomas rašė:Kokiu spalvu pasiulytumet gumioku? Ezero vanduo drumstas, neskaidrus... Nebeismanau ko griebtis... Nieks nekimba absoliuciai.. Dar ant melyno su baltu relax gumos (tik su relax ir gaudau) uzsikabina koks nedidukas iki kilo, bet plaukia gyvent. Net neisivaizduoju kur ieskot ar gilumoi ar krantuose? Gal ka patarsit?
Pabandyk su didesnem gumom. Jeigu tik su relaxu gaudai, tai relax-4L, relax-5, relax-6. Jau seniai pastebejau, kad atsalus vandeniui lydekos mieliau griebia didesnes gumas. O del spalvu, tai jau buvo cia kazkada diskutuota: pienas, perlamutras, salota, geltona, tepalo, dar kokia nors. Ieskok irgi visur. Lydekos daznai medzioja visai sekliai, ten kur vasara buvo leliju lapai, kurie dabar jau baigia sukrist. Taigi pabandyk su lengvu galvakabliu tarp tu lapu liekanu, jeigu ten nieko nerasi, ieskok giliau.
 #415208   TheTomas
 16 Spa 2012 18:56
Kolkas gaudau su relax-4L. Vasara, kai gaudziau tai labai eseriai domedavosi juoda balta spalva toko dydzio gumom. Eseriokai nemazi kibdavo puskiliniai. Ir seip kolkas geriausia spalva http://www.kibk.lt/categories/2511-rela ... -kop115111 http://www.kibk.lt/categories/2511-rela ... -kop115125 tik paskutiniu metu nebelabai dirba kazko.. Pastebejau atsalus vandeniui geriau melyna su balta
 #415390   banginux
 17 Spa 2012 09:18
nei vieno kibimo nesu turejes , jei masale yra melynos spalvos :) kad ir kur bandziau, kad ir koks masalas. man numero uno eserio ir upetakio imitacijos
 #415529   TheTomas
 17 Spa 2012 17:21
Na rudeni atsalus vandeniui pasiteisina melyna spalva man. Nieko ispudingo nepagavau kolkas si rudeni bet kibimu yra.
 #415535   ard
 17 Spa 2012 18:02
be visa ko kas pamineta nereikia pamirsti fosforiniu gumhnuku. Mano galva rudeni daugiau dirba tepalines ir perlamutrines spalvos.
 #415581   Maukis
 17 Spa 2012 20:43
Nezinau, kiek lemia ta spalva, o gal kitos to masalo savybes, bet mano favoritas siemet irgi perlamutrine su juoda nugara Relax 4-L guma. Ir dar. Sroveje, agresyviau dzigaujant, rezultatyvios buvo Berkley gumos. Dabar, atsalus vandeniui, stovinciame vandenyje nelabai ka su jomis bepagaunu. Jie kietesni negu, tarkim, Relax ir leciau traukiant man nelabai rezultatyvus, nors turiu visokiu dydziu ir modeliu. Kaip jums Berkley gumos lydekom stovinciame vandenyje rudeni?
 #419793   ciapajavas
 05 Lap 2012 11:36
http://www.dovida.co.uk/product.php?id_product=754
http://www.dovida.co.uk/product.php?id_product=753
http://www.dovida.co.uk/product.php?id_product=752
mano rudenine klasika.
i guma anksciau maziau kreipdavau demesi, nuo siu metu daugiau pradejau su ja dirbt. vasara nieko nesakau - ner ko stebuklu tiketis. bet rudeni, naturaliu, ryskiu(jei reik) spalvu guma yra nepakeiciamas masalas. su ja gali dirbt nedideliam gyli, mazai kabliu - mazai kabinejimosi, palyginus masalo efektyvuma ir kaina - man asmeniskai santykis visai geras. taigi tik pliusai. gaila tik kad siemet prilupau kruva peiliuku ant tos gumos vietoj vienos ar dveju norm zuvu ;D
beto kaip ir pradejau rimciau dometis silikonu, nusprendziau kad man megstamiausios yra relaxai 3x3. jos kietos, standzios, graziai isiveria. dirba gerai, efektyviai.
pirma kart uzmetus aki i darba kilo itarimas kad ne taip uzmoviau, nes aktyviai dirbant su jom vartosi ir sukasi vos ne kai meppsas :D bet tikrai kibios ir patikrintos gumos.
 #420033   RastaMan
 05 Lap 2012 21:42
Aš pirmenybę atiduodu "berkley" guminukams :gutgut
Paveikslėlis
 #420122   ciapajavas
 06 Lap 2012 10:57
ubuntu rašė:Jei vartosi tai blogai ir reiskia per lengva kabli imovei, man taip buvo, nuo 5g vartesi belekaip, o permovus ant 20g - susitvarke t.y nebesivarto belekaip, o graziai vizgina uodega
gal ir tavo tiesa. bet as nelabai matau bedos del to vartymosi - kimba kaip kibe. jei nedarai itin agresyvaus ir staigaus pravedimo tai net ir nesivarto. juolab kad man 5g "einamas" galvakablio svoris, nes zvejoju seklesnese vietose ir daznai nuo kranto.
 #425093   Rapalas
 22 Lap 2012 15:20
RastaMan rašė:Aš pirmenybę atiduodu "berkley" guminukams :gutgut
Paveikslėlis
Neperseniausiai velkiavom su berkley gumikėm, tai aš buvau su ta ryškia geltona ir violetine nugara, 4 paėmiau, visos nedickos, o draugas bandė ir ešerioka ir aukšlikes tai tik 1, o kiti trys žvejukai, vienas nieko kitas nieko, o trečias po snapu pamete lydžiukui guminuka ir 2,85kg paeme.
 #482358   Mantas20253
 29 Geg 2013 16:28
Kaip jums Relax guminukai ? ka galite apie juos pasakyti ??? gal pasidalyt koke info ? zadu papirkt as ju.
 #482404   Mantas20253
 29 Geg 2013 17:56
Donasssss rašė:guminukai kaip guminukai,perki ir gaudai
Nepostink blem bereikalo ilgai lauki ko nors ir paraso ka 2 metu vaikas gali pasakyt tai vistiek galima kazka pasakyti apie juos ir pns ir ypac relax ar ka.
 #482405   Andrius0522
 29 Geg 2013 17:57
Mantas20253 rašė:
Donasssss rašė:guminukai kaip guminukai,perki ir gaudai
Nepostink blem bereikalo ilgai lauki ko nors ir paraso ka 2 metu vaikas gali pasakyt tai vistiek galima kazka pasakyti apie juos ir pns ir ypac relax ar ka.
a ka galima parasyti apie guminukus populiauriausius manau Lietuvoje? (perki spalvas,ieskai kas tavo vandenyse geriausia ir dirbi)
 #482406   edmundaxx
 29 Geg 2013 18:00
Taigi visi jų turi, visi jais gaudo... Turbūt dažniausiai sutinkamas guminukas.
 #482413   Mantas20253
 29 Geg 2013 18:25
edmundaxx rašė:Taigi visi jų turi, visi jais gaudo... Turbūt dažniausiai sutinkamas guminukas.
aisku. As zvejosiu upeli siauram mazam. gal metro gylio maznesio tai koki galvakalbli skirtumet kad nrml viskas butu ? metro puse metro gyly ?
 #482420   Andrius0522
 29 Geg 2013 18:45
Mantas20253 rašė:
edmundaxx rašė:Taigi visi jų turi, visi jais gaudo... Turbūt dažniausiai sutinkamas guminukas.
aisku. As zvejosiu upeli siauram mazam. gal metro gylio maznesio tai koki galvakalbli skirtumet kad nrml viskas butu ? metro puse metro gyly ?
max 6 gramai...siaip 4 gr manau
 #482424   Mantas20253
 29 Geg 2013 18:50
Andrius0522 rašė:
Mantas20253 rašė:
edmundaxx rašė:Taigi visi jų turi, visi jais gaudo... Turbūt dažniausiai sutinkamas guminukas.
aisku. As zvejosiu upeli siauram mazam. gal metro gylio maznesio tai koki galvakalbli skirtumet kad nrml viskas butu ? metro puse metro gyly ?
max 6 gramai...siaip 4 gr manau
Dekui td :) Kazin kokiu spalvu reiktu paimt. Tenais tamsokas vanduo tai gal astresniu biski, zinau kad ten eseriai ir lydekos eseriu tai ten nezinau kaip kiek ju ten privise.
 #482427   Andrius0522
 29 Geg 2013 18:58
koki 15 minimum skirtingu spalvu gumu pasiimk ...pametysi kelis kartus,atsirinksi pagrinda,bet nebus taip kad ant to kibo pora zvejybu,tai kibs visas zvejybas,.as turiu3-4 favoritines spalvas,bet buna dienu kad dekui didelems dezems,nes galima ir ant atgyvenu kurias uzdedi kelis kartus per sezona suvilioti zuvi...
 #482439   Mantas20253
 29 Geg 2013 19:21
Andrius0522 rašė:koki 15 minimum skirtingu spalvu gumu pasiimk ...pametysi kelis kartus,atsirinksi pagrinda,bet nebus taip kad ant to kibo pora zvejybu,tai kibs visas zvejybas,.as turiu3-4 favoritines spalvas,bet buna dienu kad dekui didelems dezems,nes galima ir ant atgyvenu kurias uzdedi kelis kartus per sezona suvilioti zuvi...
Aisku. Aciu.
 #482515   Donasssss
 29 Geg 2013 21:32
Mantas20253 rašė:
Donasssss rašė:guminukai kaip guminukai,perki ir gaudai
Nepostink blem bereikalo ilgai lauki ko nors ir paraso ka 2 metu vaikas gali pasakyt tai vistiek galima kazka pasakyti apie juos ir pns ir ypac relax ar ka.
tai,kad tu postini cia,tau paciam kaip keliu metu vaikui kyla klausimai. paklausk normaliai apie spalvas,o ne ka manot apie guminukus.... pyksta jis dar matai...
 #483342   Mantas20253
 02 Bir 2013 16:34
;-var-var. jega 10 spalvu bandziau ir ant neivienos nekimba priplauke ir wsio arba isvis nieko nzn kokios isvados relax guminukai 5 cm 4gramai viskas dirba gerai bet kodel niekas tai nnznaju...
 #483345   edmundaxx
 02 Bir 2013 16:48
10 spalvų, tia čia jau daug? :grin:
O kas būna, kai pertikrini išvis visas dėžes su gumom, vobleriais ir t.t. ir nei bym per nagus negauni? :grin: Tada jau visi išvis masalai lievi? :-D
 #483349   Mantas20253
 02 Bir 2013 16:56
edmundaxx rašė:10 spalvų, tia čia jau daug? :grin:
O kas būna, kai pertikrini išvis visas dėžes su gumom, vobleriais ir t.t. ir nei bym per nagus negauni? :grin: Tada jau visi išvis masalai lievi? :-D
nu jo. Bet *pyp* taip nieko kad nzn.
 #483409   Andrius0522
 02 Bir 2013 21:18
Mantas20253 rašė:
edmundaxx rašė:10 spalvų, tia čia jau daug? :grin:
O kas būna, kai pertikrini išvis visas dėžes su gumom, vobleriais ir t.t. ir nei bym per nagus negauni? :grin: Tada jau visi išvis masalai lievi? :-D
nu jo. Bet *pyp* taip nieko kad nzn.
a tau pavizdys,snd nemune apie 10 spalvu.plius blizges,nei barkst...
 #483436   Donasssss
 02 Bir 2013 22:52
nu jau kai nekimba tai nekimba,galima siulyto joms ka nori,o vistiek s... gaunasi. siaip 10 guminuku spalvu tai skaitau yra daug. as pvz pabandau geltona,salota,balta,fosfora,perlamutra ir jei yra bent menkiausias kibimas tai ir pagaunu,o jei ne tai gali zaisti nezaides su tais visokiais atspalveis ir vistiek buna ragas
 #483441   Sokratas
 03 Bir 2013 02:31
Donasssss rašė:nu jau kai nekimba tai nekimba,galima siulyto joms ka nori,o vistiek s... gaunasi. siaip 10 guminuku spalvu tai skaitau yra daug. as pvz pabandau geltona,salota,balta,fosfora,perlamutra ir jei yra bent menkiausias kibimas tai ir pagaunu,o jei ne tai gali zaisti nezaides su tais visokiais atspalveis ir vistiek buna ragas
pasakyčiau taip:
tos spalvos, tai daugiau žvejui gal, nei tai lydekai. Nesakau, kad neturi reikšmės ne.
Priešingai, statyčiau už tai, kad žuvys spalvas skiria...

Bet, kai du žvejai, toje pat valtyje, žvejoja tais pačiais masalais. Vienas iš jų, šiam telkinį žvejojantis dažnai, ištraukia 5-ias, ir dar porą treitą kibimų turi, o kitas- nesulaukia per žvejybą nei kibimo, nors daro, ar bent stengiasi daryti viską taip pat... Tai kaip tada?
Sakote spalvos? Aš sakau, š... tos spalvos :grin: Nes tas antras prieš kelias dienas buvau aš. :oops:

Juk jei būčiau gaudęs vienas pats, būčiau sakęs, nekiba, ir visi būt protingai linkčioję... Dabar gi, taip sakyt neišeina.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė