Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Velkiavimas; žūklė vobleriais, sukrėmis, blizgėmis, guminiais masalais; gaudymas skrituliais
 #285951   tomas123
 01 Bir 2011 15:18
kodel nenaudoja as naudoju tik matai gal jie tiek dauk dideliu laimikiu nedovanoja bet man jis truputy auksciau nei vidutinio kibumo ira geresniu modeliu kurie mano akiai mielesni :grin:
 #289434   ToOmas
 18 Bir 2011 13:48
Sveiki, nusipirkau du vobleriukus. Tai pirmieji mano vobleriai. Štai vienas iš jų:

Paveikslėlis

Čia Mikado Swayfish vobleris 7.5 cm ilgio, 8g svorio.

Gal kas esat žvejoję juo? Domina visos nuomonės :)

Beto, ant voblerio radau šiuos duomenis: 7.5cm-8g-1m. Ką paskutinis rodiklis reiškia?
 #311425   Vitolis
 13 Spa 2011 17:56
[quote="Augustasjj"]Kolkas spalio mėnesio favoritas lydekoms stovinčiame vandenyje :)

Ar šio favorito spalvinimas toks atsparus, kad tik du kokius inbrėžimus tematau. Kažkodėl dauguma peikia padengimo kokybę. Pasidalink pravedimo įpatumais jei negaila :)
 #311436   Vaidis
 13 Spa 2011 18:31
Pas mane yra trys visionai 110, visi jau mate sciupokeliu,ir nepasakyciau,kad dazazai nera atsparus, va vision 100 Miaybi, tas tai taip, nera labai atsparus kabliu dauzymuisi ir dantims,cia matyt nuo spalvinimo priklauso :roll:
 #311486   Augustasjj
 13 Spa 2011 19:50
Dazai tikrai nera ypac atsparus. Pirmaji toki teko palaidoti... ;( todel nieko nelaukdamas prigriebiau dar viena :) butent sitam, kur nuotraukoje yra lygiai 5 dienos :) kad vision'ai dirba tikriausiai daugelis zino, taciau si spalvyte tikrai verta demesio :) pravedimas grieztas, bet su ilgomis pauzemis. 70% visu kibimu sulaukiu butent pauzes metu ;)
 #311490   Augustasjj
 13 Spa 2011 20:00
dome rašė:O kaip su megabaso vision95 situacija? Gal kas turit, pasidalinkit info.
95 man labiau eseriams sueina, ypac Nevezyje megiamas eseriu :) pasitaiko ir lydekaiciu zinoma, bet vistik pirmenybe su juo atiduociau eseriui :) o dirba graziai, lengvai issimusa, graziai skraido i sonus ;uolrait
 #311508   Vitolis
 13 Spa 2011 21:10
Vaidis rašė:Pas mane yra trys visionai 110, visi jau mate sciupokeliu,ir nepasakyciau,kad dazazai nera atsparus, va vision 100 Miaybi, tas tai taip, nera labai atsparus kabliu dauzymuisi ir dantims,cia matyt nuo spalvinimo priklauso :roll:
O kokius būdus tu Vaideli naudoji? Beje, tavo Vižinas atėjo be žiedelio ant snapo. Tai va kilo klausimuks. Ar tu jį pats nukabinai (ką ir aš visad darau, kai kilpa nosyje o ne liežuvyje) ar jis toks ir buvo be žieduko? Ir kaip asmeniškai tau geriau pasiteisino? O rudenį dėl konkretaus smūgio, tai net nežinau. Aš tai asmeniškai šiuo laiku darau tokį lengvą patempimą, po to vos,vos spino viršūne keletas stuk,stuk ir ilgoka pauzė. Po to vėl pora timptelėjimų, stuk-stuk viršūne ir pauzė. Tą judesį išskaičiau rusiškame forume ir man pasiteisino. Žinoma ne su Vižinu o su LC pointeriu 100
 #311650   Augustasjj
 14 Spa 2011 12:30
Iš mano visų turimų vision'ų tai visi jau buvo be žiedeliu, nesvarbu ar 95 ar 110 ar oneten magnum 130mm (dar daug nebandytas, bet manau sudirbs sita naujiena) :)
 #311935   Vaidis
 16 Spa 2011 19:33
Vitolis rašė:O kokius būdus tu Vaideli naudoji? Beje, tavo Vižinas atėjo be žiedelio ant snapo. Tai va kilo klausimuks. Ar tu jį pats nukabinai (ką ir aš visad darau, kai kilpa nosyje o ne liežuvyje) ar jis toks ir buvo be žieduko? Ir kaip asmeniškai tau geriau pasiteisino?
Žiedelio nesisavinau, manieji trys taip pat be žiedelių :)
Kol vanduo šiltas, tvičas greitas, agresyvus, viens, viens du trys, :stop-; , viens, viens du trys :stop-; kai atšąla, viskas sulėtėja, viens :stop-; , viens du :stop-; :stop-; :stop-; viens du :stop-; :stop-; :stop-; viens ir t.t.

Užvakar tris ešerius gražulius iš kantrybės išvariau, bet ne su Visionu, Rigge 90 ir Pointeris 128 :superšokas, Pointerį sykį atakavo, neužsirovė ant kablių, puzę ilgesnę padariau, bac antrą syk :ruko Sužvėrėjo visai :-D
 #312049   Vitolis
 17 Spa 2011 12:35
Dėkui Vaideli. Panašiai irgi žaidžiu, bet dažnai dar pridedu savų niuansų prie viso to :-D
O vat Orbitą80DR, tai sukandžiojo vienintelė kilava lydeka taip, kad dantys gerokai sulindo į plastiką. paliko toks šiurkštus, kai tarka :-D LC pointeriukai beveik visi apvalgyti, kai kurie nedaug ir to spalvinimo beturi, tačiau paviršius daug atsparesnis ir iki šiol lygus
 #359825   Saugirdas
 07 Bal 2012 22:19
Paslaptis. :-D
Vobleriais gaudau minimaliai todėl Top5 nesigauna. :-D
 #375643   cuardo
 23 Geg 2012 19:59
na nežinau. turiu visokių voblerių: salmo, vivingros, rapala, ir t.t. pagavęs esu praktiškai ant visų, bet visvien labiausiai sužibėjo rapalos vobleriukai. ir negalėčiau pasakyt, kad jiems skyriau didesnį dėmesį. visai ne. tačiau su jais, lyginant kitus voblerius, pagavau daugiau žuvies.
 #375839   SKarolis
 24 Geg 2012 13:07
cuardo rašė:na nežinau. turiu visokių voblerių: salmo, vivingros, rapala, ir t.t. pagavęs esu praktiškai ant visų, bet visvien labiausiai sužibėjo rapalos vobleriukai. ir negalėčiau pasakyt, kad jiems skyriau didesnį dėmesį. visai ne. tačiau su jais, lyginant kitus voblerius, pagavau daugiau žuvies.
Didžiausią įtaką turi tarpinė tarp voblerio ir meškerės.
 #375841   Rapolas
 24 Geg 2012 13:21
SKarolis rašė:...Didžiausią įtaką turi tarpinė tarp voblerio ir meškerės.
Jeigu žvejės pavardė yra Tarpinė, o spiningo vardas Meškerė, tuomet ginčas nurimsta rimtai net neprasidėjęs :-)
 #375857   Rapolas
 24 Geg 2012 14:13
Mike rašė:Arba ta tarpinė yra valas...
Iš vieno (berods, protingo) dieduko girdėjau, kad pati rezultatyviausia buvo blizgė Jūratė, kol gaudė su milimetrine "žilka" (dar statybose ją naudodavo), o kai atsirado pinti valai, tai rezultatyviausias pasidarė medinis išdrožtas rapalos vobleris :-D
Nesiginčysiu, bet jei pvz. bandytų įsiūlyti tuos rezultatyvius masalus diedukas kokiam nors jaunam žvejui (ar žvejei), tai tas(-ta) tik pirštu pasukiotų vienoj vietoj ;-) Įdomu, ar tą norėjai pasakyt..?
 #375861   Mike
 24 Geg 2012 14:34
Ne tą. Bet senosios lietuviškos vartiklės pas mane užima garbingą vietą ir taikydamasis į lydekas Nemune ar ežeruose visada turiu "Jūrą", "Gintarą", "Dubysą". Ir duoda jos kartais į kaulus kitiems masalams. Nukrypom nuo temos apie lydekų gaudymą vobleriais.
 #375867   Rapolas
 24 Geg 2012 15:03
Mike rašė:... Nukrypom nuo temos apie lydekų gaudymą vobleriais.
Gerai, tuomet apie valą...
Kaip galėtum paaiškinti (turint omeny valą), kad su vienais vobleriukais žvejys sako pagaunantys daugiau (su rapala), o su kitais mažiau (vivingra, salmo ir kt.)?
 #375909   cuardo
 24 Geg 2012 18:35
Gerai, tuomet apie valą...
Kaip galėtum paaiškinti (turint omeny valą), kad su vienais vobleriukais žvejys sako pagaunantys daugiau (su rapala), o su kitais mažiau (vivingra, salmo ir kt.)?[/quote]
nesupratau cia dabar taves :?: apie vala cia klausi ar apie voblerius?
 #574699   Daxidas
 14 Bir 2014 22:40
uzvakar buvau pabandyti dorado dead fish,atejus pamaciau kad ezeras po ziemos labai pasikeites,apzeles.Teko naudoti sekliai einancius voblerius:p21 agarron,sammy ir ant duobes uzmeciau 3d flat cranka.Rezultatai:apzuvintas agarronas su 3 lydekom,crankas 1 is duobes ir 10 paeme same,taipogi ir bigfisha apie 1.5kg.Aciu ŽT uz agarron,matau kad jis pas mane nedulkes :)
 #575035   dusys
 16 Bir 2014 19:10
Dead fisha gali vesti visiskai pavirsium. Tereika tik truputi kietesnio koto ir tankaus tvico. Tada deadfishas nepaneria iki tiek ,kad jo nebematytum. As ji pravedu apie 40 cm gylije.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė