Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Šalia žūklės...
 #171207   Wytux
 06 Vas 2010 15:01
Gal kas matet kur internete galima rasti filma 'The Chef of the South Pole"? bandziau ieskoti, bet neradau, nors as tokiuose reikaluose nelabai pradvinutas. Jei kas noretu pasiziureti gera filma pries vakariene - rekomenduoju :)
 #171223   henyte
 06 Vas 2010 18:30
O kur tu ji toki rasi,japoniskas,kaip supratau tikriems cinefilams,cia ne koki shimano ieskot :)
 #171273   Wytux
 07 Vas 2010 10:49
Normalus tas filmas, gali ziuret kiekvienas. Laimejo ten kelis apdovanojimus, tai namiau gal kur atsiras 'ant paziurejimo' :)
 #171282   henyte
 07 Vas 2010 15:01
Juk nesakiau,kad blogas filmas,filmas "raritetinis", x rasi, su malonumu irgi paziureciau...
 #171351   Skridžas
 07 Vas 2010 22:51
Jo ZERO II gerulis,ipač kai rudokas supikes aki virpina kaaip tas skunsas iš ledinmečio tik ten iš baimės o rudokas iš pikčio :-D

Aš aišku nesijuokiau tayip garsay kaip visa salė bet man patyko tas filmas,tok sakičiau gan vykes lietuviškas varijantas,tie epizodai padalinti ir pačiame gale sueinantis labai geras ėjimas :grin:

Na o avaatar atsiurbes pažiurėjau,tey turėtu buti idomus kino tetre...Netgi girdėjau daug kas žiurėjio 3D sulaukė sveikatios sutrikimu..bet čia ne lietuvoje ::hai-bai
 #171367   Agis
 08 Vas 2010 09:07
Prie "Juokingose nuorodose" žinutės apie Lietuvą, galima būtų pridėti :

Tik Lietuvoje, filmas, kuris perpildytais rusiškais, lietuviškais, angliškais "matais" tampa geriausiu, kur aktoriai ypatingai gerai vertinami už tų žodelių vartojimus, ir veido išraiškas juos vartojan ir kurio scenarijus lygus paauglių, sugalvojusių susukti filmuką Yotubei , lygiui ;-)
Man gaila, kad pakankamai geri aktoriai, skurdo vedami, priversti vaidinti tokiame pigiame filme.
 #171372   audrutis
 08 Vas 2010 09:54
Na as tai visiskai su tuo nesutinku. Jei tarkim kazkam nepatiko filmas - tai dar tikrai nereiskia, kad jis buvo blogas. Galbut paprasciausiai nepavyko pagaut kampo, galbut gvildenamos temos yra labai svetimos, galbut jumoro suvokimas yra visiskai kitoks? Problemos gludi mumyse :) Juk ir Tarantino filmus vieni dievina, o kiti ju visiskai nesupranta beigi nemegsta.....
 #171375   Unforgiven
 08 Vas 2010 10:16
Aš asmeniškai manau, kad Emilis Vėlyvis yra Quentin Tarantino ir Guy Ritchie "vaikas" :) jis bando kažką pastatyti sukryžminus anų dviejų režisūros bruožus, ir man rodos jam neblogai tai sekasi. Sakyčiau tikrai pasisekusi alternatyva užsienietiškas filmams, ir scenarijus nelabai nuspėjamas, kaip dera tokio žanro filmams, ir pastatymas superinis :) Aktorių į "Zero II" už ausų niekas netempė. Jie patys gerais žodžiais mini režisierių, o kai kurie net išgarsėjo prieš tai ir dabar jo kūriamuose trumpametražiuose / ilgametražiuose filmuose :)
 #171399   Ignelis
 08 Vas 2010 12:57
beje tie keiksmazodziai kine juk nera naujiena, na kad ir palyginkime amerikieciu populiarius serialus kaip "sopranos" "ozas" ir t.t... kino filmai tokie kaip "doze" "borat" susishlave milijonus ish viso pasaulio (ju tarpe ir lietuva).., ir tas musu zero2 tera tik gelytes ir jame zhodis kur** ar pyz*** nuskambejo keleta kartu maziau negu minetuose filmuose tokie zodziai kaip Fu** ar pussy, taip kad manau nederetu Agio vietoi kaltinti "ishsigimusios lietuvos",
beje as asmenishkai kuo toliau tuo labiau keistai pradedu ziuret i tuos zhmones kurie varo ant savo kaimyno sakydami, jog lietuvis tox, lietuvis anox, ta ir ana, visi lietuviai tokie ir anokie... kam taip shmeizhti savo kaimyna? ir tuopaciu pristatyti save kaip "kitoki" vaziuojant ant kito..? :? :roll:
sutinku kad yra ant musu zhemes visokiu brudu. bet manau kad taip sakyti butu galima rodant i konkretu asmeni pirshtu... :gutgut o ne kalbeti apie visuma, pazhystant tiktais dauguma. manau doru zhmoniu dabar yra daugiau negu blogu, tiek kad i aukshtesni socialini sluoksni saziningiem zhmonem sunkiau pavyxta patekti ir reikes kad "ishmirtu" visi brudai ir tada bus galima tiketis geresniu laiku :gutgut
 #171561   Agis
 08 Vas 2010 22:51
Jei nesuklysiu, tai berods Mamontovas yra pasakęs :
"Kiekvienas į gyvenimą ir mus supančius reiškinius žiūrime pro savo vertybių prizmę ir pagal savo sugedimo laipsnį"
Vieningos nuomonės niekad nebus ir nereikia, bet savo nuomonės išsakyti niekas juk nedraudžia :donknow'
 #171582   audrutis
 09 Vas 2010 08:25
Tas tai taip, bet vadinti si filma "tokiu pigiu" nelabai teisinga. Patiko ar nepatiko - ties tuo vertetu apsiribot, juolab, kad sales luzta, blogu atsiliepimu pazystamu tarpe dar negirdejau, o lietuviskas filmas netgi atsipirks per krize, kas yra fenomenalu :)
 #171659   Vaidis
 09 Vas 2010 13:19
Įkišiu ir aš savo trigrašį, Zero II - taip, tai šokiruojantis filmas, leksikonas :superšokas , (kiekvienas mes jį žinom ir naudojam karts nuo karto), aktoriai :gutgut , scenarijus :gutgut , juodo jumoro dozė garantuota, silpnų nervų žmonėms :stop-;
Dar kartą įsitikinau, kad Rudokui muilo operose ne vieta :/nek , nors ir ten neblogai pasirodo.
P.s. virš mūsu su žmona sėdėjo du asmenys su žmonom iš Klp. švietimo skyriaus ir tikrai ne pieškos, kikeno su visais kartu (tik ne taip garsiai kaip nekurie) ir žiūrėjo iki galo, galvojau, kad jau po pirmo epizodo eis lauk, nes kol dar filmo nerodė, tai taip postringavo aukštom frazėm, kad ausys linko, žmona sako, tšššš, čia iš švietimo žmonės , nesijuok :!: :lol:
 #171686   Agis
 09 Vas 2010 14:26
A tai čia tipo buvo daugiau negu muilo burbulas :koliorava
Pabaigai nuo savęs pasakysiu, kad prisiklausęs kalbų aš tikrai patikėjau, jog tai bus geras filmas su gera vaidyba ir manęs nešokiravo nei papai nei fakai.Ne apie šokiravimą aš kalbėjau, o apie pigią prekę...
Tokių "scenarijų" pilni knygynai po 6,99 litus už dvi knygeles, pasidairykit, tik reik pafilminti :-D
Viskas.Tyliu, per daug minčių jau ir taip skyriau tokiam perliukui :-D

Tai tik vienas iš filmų, kur aš galiu pasakyti, taip, tai tikrai geras filmas ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=FaS37E3gKOU
 #171689   audrutis
 09 Vas 2010 14:31
Na del skonio nesigincijama. Taip pat Bethoveno likimo simfonijos su Depeche mode "Enjoy the silence" arba U2 "With or without you" nieks nelygina, kaip ir Zero II su "Suniuko istorija" ;-) :-D
 #171696   Vaidis
 09 Vas 2010 14:54
Visiškai teisingai, čia nėra ką lyginti, dėkui Agi už nuorodą, būtinai pažiūrėsiu tą filmą, vos tik teigiamos emocijos užplūdo..... o roliko pabaigoj jau širdį spaudžia :cry:
Zero II, tai čia man rods norėjo perkelt nūdienos realijas, kaip pvz pati pradžia, Vilnius - europos kultūros sostinė :-D , po to kokia yra teisinė sistema ir jos atstovai, televizija, į kurią jau žiūrėt nebegalim :-vimt, olia lia, pikul, papai ir t.t., ta prasme, kad be papų, šiandien esi niekas 'viarkt , nu ir iš ko oligarchai gyvena.....
viskas, pažiūrėjau, pasijuokiau vietom, po kelių dienų pamiršiu
 #171786   Airis
 09 Vas 2010 19:46
ka tik paziurejau "hatiko". filmas tai paprastas , tik istorija ziauriai graudinanti...

o tas zero ii gal yra torentuose
 #171805   Wytux
 09 Vas 2010 20:22
Blyn siandej zmona ieskojo zero II nete, tai pora parsisiunte ir abu ne tas flmas visai :-ug :-ug :-ug
 #171817   Skridžas
 09 Vas 2010 20:49
Visgi aš galvojiu kad su lietuviška produkcija reiktu atsargiau,nes manau neužilgo ir pas mus bus kaai filma parsyputey ir i duris jau beldžia kriminalistai :roll:

Aš tay labai daug siunčuosi...O lietuviška sunkausia gauti nes ji ikelia tik lietuvai.....O tas ne visada sekasi...Va usenietiškus tey dar pas mus kino tetras reklamuojia kada rodis o aš jau senai peržiurėjes :ruko

Nes kitose šalies ji anksčiau išleidžia ir i kompus susideda tay ir pasiula atsyranda,tay ir iš rusijos su rusiškais vertimais gerays daug filmu pasirodo nesenai žiurėjau "Bad Lieutenant, The" ir "Men Who Stare At Goats, The" ir abudu nieko verti :/nek
 #171848   Agis
 10 Vas 2010 01:55
Airi, rusišką "Naktinį traukinį" parsipūsk, visai nieko iki paskutinio kadro neiaiškėja kas kaltininkas.
 #172261   MICIUS
 11 Vas 2010 15:22
Wytux rašė:Blyn siandej zmona ieskojo zero II nete, tai pora parsisiunte ir abu ne tas flmas visai :-ug :-ug :-ug
tai LT kol dvd neisleis niekas ripo ir neikels... arba jei ikels, tai is kino sales su kamera koki filmuota.. nors gal ir gerai, reikia nors i lietuviska kina nueiti ir sumoketi tuos kelis litus. Taip to lietuvisko kino retai buna. Skaiciau, kad Lietuvos kino studija subankrotint bando...
 #172603   Airis
 13 Vas 2010 13:30
Skridžas rašė:Invictus :gutgut Labai geras filmas ;uolrait
a cia toks pavadinimas--"invictus"? kaip bus po ruskia
 #172824   Airis
 16 Vas 2010 03:40
ziuriu "byla Nr.39". patinka mistiniai filmukai.
 #174155   Helias
 22 Vas 2010 20:30
Into The Wild http://www.youtube.com/watch?v=2LAuzT_x8Ek , būtinai pažiūrėkit. Nuostabus filmas, nuostabus garso takelis, nuostabus gamtovaizdis ir kas be ko ,nuostabi , tikra Christopher McCandless istorija. Kaip vienas turtingos šeimos berniokas, nors ir turėjęs pinigų, išsilavinimą ir t.t., bet nusprendė be pinigų pasileisti kelionėn į Aliaską ir ten gyventi vienui vienas, laisvas. Pakeliui susirasti draugų, pažinti ameriką. Vaizdai tiesiog užburiantys, o kai jie suderinti su nuostabia muzika, siela atsigauna. Kaip man, žmogui mėgstančiam gamtą (manau šitoj svetainėj nėra abejingų jai), šitas filmas labai patiko, ypač pats filmo galas, kai veikėjas įsikuria Aliaskoj. Nr.1 filmas mano dramų sąraše ir patenka į mano top 5 visų laikų filmų. Tiesa pati filmo pradžia gana nuobodoka, bet po pirmo pusvalandžio tampa nebeįmanoma atsitraukt nuo ekrano. Nors nemėgstu dramų, bet turiu pripažint, labai stiprus filmas.
I now walk in to the wild...

PS. Pirmas dalykas, kurį padariau pažiūrėjęs šį filmą, parsisiunčiau soundtrack'ą.
 #174299   Airis
 23 Vas 2010 14:53
is kokio torento siunteis.stepaskoij nera ar nerandu
 #174308   Helias
 23 Vas 2010 15:18
Airis rašė:is kokio torento siunteis.stepaskoij nera ar nerandu
Yra ir torrent.lt ir linkomanija.net , jei neturi nei vieno account'o, gali mėginti iš thepiratebay.org , mininova.org (ten tikrai yra) ar kt. torentu atsisiust, tačiau tada dėl viso pikto torrent failą perskanuok su šiuo puslapiu http://virusscan.jotti.org/en , nes tuose torentų puslapiuose pasitaiko virusų. Čia man atrodo kažkoks su rusišku vertimu yra http://www.picktorrent.com/download/bf/ ... 7)-dvdrip/ , bet sakau būtinai persiskanuok.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė