Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Šalia žūklės...

 #146697   Saugirdas
 16 Spa 2009 17:06
Igneli, čia tau pritariu. Aš pats esu labiau už medžioklę tykojant. Žinau burelį kuriame varominėje 3metai kaip nieko baisaus nenutinka. Viskas pagal taisykles. Kodel? Todel kad jame buna mažai svečių, nemedžiojama plotuose kuriuose yra tuo metu nemedžiojamų žverių (pvz elnių.) tokius burelius aš gerbiu.kurie isvien su gamta. Jei kas nori uždraust medžioklę tykojant tegul uždraudžia žvejybą jaukinant. Idomu kokia tada bus jusų nuomonė. :cool:

 #146714   Ignelis
 16 Spa 2009 19:00
na matai man kai tenka dalyvaut tik neringos medzioklese, o ten sveciu daugiau negu vietiniu o ir ish plotu nlb yra ka rinktis tai bardakas juodas :? nors zhveriu tai daug, greit sezonas prasides, o siemet leido beroc 50strinu nusaut, tai jauciu per dvi medziokles visa ta kvota pagaruos :lol: ziauriausia tj kai buni varyme, o linijoi stovi A. bosas su xebra graiztinius pasieme :evil: :lol: :roll: kai tokiu isviso negalima neringoi naudot, ale jie vis pamirsta. tai ir eini sukciodamas nuo medzio iki medzio slapstydamasis :D... :grin: priesh sezono pabaiga sukergtu kiauliu sveciai nukala kogero daugiau negu kuiliu :? bet bent jau pernai tai ne vienas nesusimokejo uzh tokias klaidas....
Nei plauko Nei... ;-)

 #146717   diego
 16 Spa 2009 19:22
o dzievuliau kiek ten po fotkem priblevyzgojom :lol: viskas vyko legaliai, jei kam sirdi skauda ;-) mes tik serem, o vakare i bokstelius vaziavo medziotoju bureliui priklausantys zmones ir medziojo pagal visas numatytas taisykles :!:

 #146721   Saugirdas
 16 Spa 2009 20:13
Igneli, tai kai neringoj tai ten valdžia daro ką panorėją o kas vyksta kitur tai juokinga žiūrėt. Dar kai kažkada draugavau su vieno žymaus medžiotojo dukra esu girdėjąs kad net tik šernes bet ir elnių pateles neleistinu laiku šaudo. O gražiausia tai kad buna sumedžioti į LRK irašyti paukščiai. :cry:
Na to dar nemačiau tik girdėjau.
Diego, buna ir taip kad nušauna ponas N o užrašo poną D. :-D
Nej tauko nei... ;-)

 #146731   Ignelis
 16 Spa 2009 22:14
na del elniu tai pernai legaliai bent jau kiek girdejau ne vienas nekrito... ;-) nebent ish bokshteliu, kuriuose ash nedalyvauju o taip per medziokles su varovais tai dar sugeba xebra skirti elnia nuo sherno :) vasara mano vietiniai pazystami ishvis pauksciu neshaudo nebent sveciai prasisuka... ;-)

 #146739   Saugirdas
 16 Spa 2009 22:39
Esu dalyvavęs visuose trijuose medžioklėse. Varant, tykojant, sėlinant. Ir galiu tai sulygint su žvejyba. :grin:
Varominė-Spiningas. :grin:
Tykojant-Feederis. :grin:
Sėlinant-Muselinė. :grin:
Nežinau kdl man taip asocijuojasi. Bet galima juk taip pašmaikštauti. :grin:
Kas apie tuos šaudymus tai man labai juokinga. Vieni naujais puikiais šautuvais (niekur nepataiko) kiti senais lygevamdžiais (gali eit į spec būrį snaiperiais dirbti) ir ginčijas kuris geriau žino šernų elkseną. :grin: :-D
O kas labiausiai man kaip augančiam selekcininkui patinka, klausytis pomedžioklinių kalbų. Ipač kai kalba eina apie ragus ar kailį. Tada tokių nesamonių galima prisiklausyt, vos ne stirninai kaip žirafos. :grin:

 #146854   diego
 17 Spa 2009 20:22
Saugirdas rašė: Diego, buna ir taip kad nušauna ponas N o užrašo poną D. :-D
Nej tauko nei... ;-)
daug visko buna ir ka? :shock: pradekim nuo saves ir bus viskas laaabai gerai ;-) o ponas D tikrai nesove ir greitu laiku nesaus, jei TAU TAI UZKLIUNA ;-)
gal koki pavasari is driokstelsiu kur nors koki manguta :roll:

 #147810   Antas
 22 Spa 2009 13:15
daug girdziu kalbu apie medziokle is boksteliu. man sis metodas tai jau zmogaus tingumo irodymas, o belaukiant manau medziotojai ne kavyte su arbatyte geria. zvejys belaukdamas ir gurksnodamas ne ta ka reikia, tiesiog nuvirs arba i palapine nuslinks, taip gamtai padarydamas nuline zala, o medziotojas .....
sumedzioto zveries neprikelsi, jei nusovei vaikinga patele, gi suedi, o ne paleidi, kiek straipsniu prirasyta ir t.t. pagaves zuvi gali paleisti padares minimalia zala, tai yra kabliuko skylute, arba valo nukirpimas ties kabliuku :)
va toks ir skirtumas tarp medziokles ir zvejybos.
p.s. jei GA pagauna zveja brokonieriu ir mato, kad zuvis gyva, tai ja paleidzia + bauda, o su zverimis kas atsitinka? pagal mane saudymas is bogsteliu irgi yra ne ka mazesnis blogis uz medziokle su varovais. lieka viena rusis: selinimas ir tykojimas ne boksteliuose ir ne prie seryklu.
dar prisiminiau, kartais ziuriu laida apie medziokle per btv, labiausiai juokina, kad medziotojai save pristato kaip gamtos selekcininkus:) tipo jie saudo TIK suzeistus, senus ir ligotus gyvunus :DDDD

 #147813   Agis
 22 Spa 2009 13:30
Yra kitas skirtumas : Išgėrusiam medžiotojui atima šautuvą ir bilietą, o žvejui ne :-D

 #147870   Saugirdas
 22 Spa 2009 20:27
Diego, turėsi bilietą duok žinę. Nebeeisiu į mišką. :grin:
Juokauju... Linkiu daug taiklių šuvių!
Antas, gal tu pasiimk medžiotojo bilietą ir paskaityk, arba nutilk. Yra ir bus visokių. Visokių ir reikia.

 #147891   Sokratas
 22 Spa 2009 23:12
kaip ten bebūtų, vistiek žvėris yr šaudyti geriau, nei žmones :)

 #148850   Trinx
 28 Spa 2009 18:35
ie, noreciau klausima, kaip tapt varovu? ta prasme dokumentaliai :grin:

 #148922   Saugirdas
 28 Spa 2009 21:45
Nueini į savo rajono MŽD ir pasiteirauji. :grin:

 #149396   Gedasas
 30 Spa 2009 19:49
Trinx rašė:ie, noreciau klausima, kaip tapt varovu? ta prasme dokumentaliai :grin:
dokumentaliai sunkiai :lol: kam to tau reik ? jei medziokles bilietui isigyt tai ieskai burelio, ten varineji ir gale sezono tau uzpildys anketa, nu tipo tu gerai varei ar ne ...
o jei siaip varovu nori pabut, tai jokiu doku nereikia, jami oranzine liemene, cebatus iki ausu ir pirmyn

 #149399   Gedasas
 30 Spa 2009 19:58
Antas rašė: dar prisiminiau, kartais ziuriu laida apie medziokle per btv, labiausiai juokina, kad medziotojai save pristato kaip gamtos selekcininkus:) tipo jie saudo TIK suzeistus, senus ir ligotus gyvunus :DDDD
dar galima per btv bbtv ir kitas tv prisiklausyt apie planetos atsilima, apie makaronu augima palmese ir batonu zydejima eglese :evil:
vat kas stebina, zmoniu isissavinimas bet kokios informacijos, svarbu kad ji butu kazkiek idomi... tas pats buvo nesenai su latviu meteoritu.. prarijo pasaulio raseivos nauja zinia net nepatikrine, o kita diena pasirodo, kad ziniasklaida isdure pati save...
Todel ir lenkiu prie to, kad ne medziotojui sunku susidaryt nuomone apie tam tikrus medziokles budus, beje paskutiniais metais taip keikiama varymine medziokle vis labiau sulaukia jaunu sios medziokles stiliaus pasekeju... kadangi atsibodo sernus verst is boksteliu prie 3 tonu kukuruzu kruvos

 #154016   Arcia
 19 Lap 2009 22:36
gal kas bebrus medzioja?
:)

 #154962   Gedasas
 24 Lap 2009 21:59
Arcia rašė:gal kas bebrus medzioja?
:)
uzpuole ?

 #154975   Vitolis
 24 Lap 2009 22:46
Gedasas rašė: ........ beje paskutiniais metais taip keikiama varymine medziokle vis labiau sulaukia jaunu sios medziokles stiliaus pasekeju... kadangi atsibodo sernus verst is boksteliu prie 3 tonu kukuruzu kruvos
Dar sovietiniais laikais uz tokias medziokles (prie pasharu kruvos)butumem padeje ir strielbas ir bilietus. Todel ir nebeinu medziot ant taip vadinamu patykojimu. Man tai nepriimtina. Pashariniu aikshteliu nera, o jei viena kita yra, tai gi ne taip kai budavo visi laukai paseliais apseti ir galedavo zverys rinktis. O dabar est tai nori. Ateina, o tu ji skaityk kaip pririshta, shliopt ir patenkintas *PYP* ishlipi ish bokshtelio ir didziuojiesi. Negaliu. Cia ne medziokle o parodija ir zveriu naikinimas. Varimines-jega. Susirenkam budavo su skalikais, giria net skamba. Tik kad dabar ir variminese ne visur drausmes belike. Baisoka man su jaunimu medziot. Isheinu retkarciais savo malonumui kai kada anciu pamedziot ir viena kart kishkiu. O i bokshteli, tai dazniau kamera imu o ne karabina. Del selekcininku, tai nezinau kaip dabar jie jais tampa, taciau kai ash gavau teise but selekcininku, tai jau turejau 8 metu medziotojo patirti, ishlaikiau egzamina, o graiztva gaudavau pagal eile, nes i draugija ju atvezdavo 5vnt. ir duodavo pagal sarasha. Ryte priesh medziokle gavai, po medziokles ishvalyta grazini atgal ir dar turi uzpildyt ataskaita, pristatyti selekcinius ragus apziurai. O zveriu kiek budavo. Kiekviename beveik varime po keleta briedziu isheidavo. O shernu kaimenes. Kai eidavo zovada per linija, tai zeme dunda. Ir su brakushom patys susitvarkydavom. Rods ir daug prashciau gyvenom, taciau tokie gobshus ir alkani kai dabar, nebuvom.

 #155028   Gedasas
 25 Lap 2009 10:49
va butent :roll: paskaicius medziokliu forumuose apie tykojima, tai jiems tykojimas medziokle Nr. 1 ir ne duok die uzsimint apie varymines, iskart sovietiniu laiku mesininku buni apsauktas :x nors patys per vasara prie kukuruzu privercia mase sernu. As jei einu ant palaukimo, tai tik su nesiojamu boksteliu ir medzioju tik stirninus, priristi sernai manes nedomina. Anciu medziokle ypac rudeni siaurines medziojant aplamai super :idea: :grin:

 #155240   Vitolis
 25 Lap 2009 18:44
Gedasas rašė:va butent :roll: paskaicius medziokliu forumuose apie tykojima, tai jiems tykojimas medziokle Nr. 1 ir ne duok die uzsimint apie varymines, iskart sovietiniu laiku mesininku buni apsauktas :x nors patys per vasara prie kukuruzu privercia mase sernu. As jei einu ant palaukimo, tai tik su nesiojamu boksteliu ir medzioju tik stirninus, priristi sernai manes nedomina. Anciu medziokle ypac rudeni siaurines medziojant aplamai super :idea: :grin:
Turejau ash cia toki bokshteli, kuri galedavai prie medzio prishpindolint. Dar senais laikais nusiziurejom ish zurnalo "OXOTA". Susmeistravom. Ant koju tokie kabliai uzsideda, kaip sovietiniu telefonistu, inlipi i medi, uzsitempi ta sedyne su atrama kojom pasidet, apjuosi medi dviejose vietose, suverzi (tada dar nebuvo tokiu spynu, kur dabar krovinius tvirtin) ir pakabini tu kreslu. nuo jo eina virvines kopecios. Tai kai atvaziuoji, kopeciom inlipi ir sedi sau. Patogu. Palikom gal savaitei ir neberadom. Po metu, kaimyninio rajono medziotojas ishdribo ish bokshtelio ir shonkaulius susilauze, tai suzinojom, kad ish to musu vogto bokshtelio. Atsiemem, tobulinom, bet taip daugiau ash jo ir nebandziau. Ishvaziavau kitur, tai brolis kazkam pardave.

 #155252   Gedasas
 25 Lap 2009 19:05
va , maniskis...
svoris apie 11 kg, sedyne 2,3 m aukstyje, sukinejasi i sonus, surenkamas
Paveikslėlis Paveikslėlis

 #155272   Vitolis
 25 Lap 2009 19:38
Geras. Po shuvio tris kart neapsisuki? :grin:

 #155333   Gedasas
 25 Lap 2009 20:33
nu nea :lol: o kitoj suvio pusej kulkos gavejas krenta kaip lapas ;-)

 #155446   Arcia
 25 Lap 2009 23:43
sakykit hebra selektyviniai spastai bebrams..imanoma jais pagauti juos.. ar reikia dideles patirtiesais medziojant ir naudojant?

 #155479   gelmės
 26 Lap 2009 09:05
Aš ne medžiotojas, bet Gedasui šie paukštukai patiktų. ;-)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Tik nežinau ar dabar juos galima pyškinti. :roll:

 #155669   Gedasas
 26 Lap 2009 17:43
gelmes rašė: Tik nežinau ar dabar juos galima pyškinti. :roll:
galima medziot iki gruodzio 15 d. Nuotraukose didzioji antis , pagal dydi sprendziant siaurines, pas mus ziemojancios , su ryskiom pilkom melsvom plusknom patineliai (selezeniai) patelkos raibos .
Gruodzio men. per TV11 rodys nauja medziokles laida, ten kaip tik bus siauriniu anciu medziokle pas mane prie merkio senvagiu .... karas buvo pries dvi savaites :lol:
 #167420   Kairys
 21 Sau 2010 22:00
Man parašė, kad negali atidaryt nurodytos nuorodos. :roll:
 #167440   Kairys
 21 Sau 2010 22:54
Antras variantas suveikė. Dėkui. Beje, Gedasai, atostogos pačiam berods, galima pradėt šventę švęst. ;-)
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė