Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Šalia žūklės...

 #153939   Vitolis
 19 Lap 2009 17:07
Ignelis rašė:grazios "muses" jauciu gautusi is tokiu plaukuotu... :-D
Pamegink tuos gaurus ish jo pasiskolint :grin: Leidziu :-D

 #153961   Xrapas
 19 Lap 2009 18:18
O čia maniškiai ...dar ne visi :lol:

Paveikslėlis

Ant dukros kelių isteriško charakterio šeltė- neabejoju, kad perlotų net Baskervilį :lol: .
Šalia- du stambūs, bet romaus charakterio "vyrukai", italų cane corso.

 #153962   Edosius
 19 Lap 2009 18:20
Vitolis rašė:Pasigendu paties tituluociausio forumo augintinio. Ei BASKERVILI ishlysk :-D
Atvežiau tėvams štai tokio dydžio žvėrį, ir tik su dešros šliosu šiaip netaip susikalbėjo :-D

Paveikslėlis



O koks dabar lai patys parodo, žinau kad prieš kelias dienas buvo kerpamas ir tramdomas antsnukiu :cool:

 #153970   Arunasbaze
 19 Lap 2009 18:45
Xrapas rašė:Šalia- du stambūs, bet romaus charakterio "vyrukai", italų cane corso.
Laabai grazus suniokai! :) ;-var-var.

 #154014   Arcia
 19 Lap 2009 22:33
paprastas kaip katinas :-D
Paveikslėlis

 #154077   Kairys
 20 Lap 2009 12:21
Čia Baskervilis šių metų myte dalyvauja, gal Gelmės nesupyks, kad kelias foto įmesiu: ;-)
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis

 #154078   dima
 20 Lap 2009 12:23
o as turiu jorka maza tik foto negaliu idet :oops: kas mate kaip per zinias rode kazkoki blemba uroda :evil: suni kuris nuo tilto numete :evil:

 #154916   Arunasbaze
 24 Lap 2009 20:00
Atvaziavo mano prasciausiam plaukikui gelbejimosi liemene-dabar jau galesiu be baimes valtin imt.Nes anksciau jei isoka kur giliau,tai tik dugnu pareina :-D
Paveikslėlis
 #157997   Evaldas Z
 07 Gru 2009 22:30
va bedele tokia, pora zuviuksciu labai nagli pasidare, maza jiems vietos mano akvoj, engia kitus mazesnius gyventojus, tai nutariau as juodu iskeldint. mielai padovanociau kokiam akvariumu megejui :roll:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
 #158013   Agis
 08 Gru 2009 01:24
Nu tai tu nenorek, kad Afrikietiški ciklidai ramūs būtų :-D keista, kad dar augalai neišrauti su šaknimis :-D
 #158030   Evaldas Z
 08 Gru 2009 08:45
na, augalai tai tik paauginti su gerom saknim atlaiko, naujus kiek bandziau - beviltiska. gerai jie siena ravi :evil: kad ramus bus ir nesitikejau. pas mane akvoj be ciklidu, tik pora samuku. o sitie du atsidure atsitiktinai, mazi dar buvo. daba peraugo visus ir shustrelina.
 #158035   gelmės
 08 Gru 2009 09:06
Tai, Furbi, jei jie tokie šustrūs parašyk prie skelbimų /dovanoju/, gal kas priglaus. ;-)
 #158235   Airis
 08 Gru 2009 22:14
Paleisk nafik i kursenu marias, ten lygtais jau piranijos gyvena
 #158312   gelmės
 09 Gru 2009 14:28
O kur jis :?: ;uolrait
 #158315   t-vilkas
 09 Gru 2009 14:55
gelmes rašė:O kur jis :?: ;uolrait
taigi reik paspaust treciam stulpelyje nuotraukos pavadinima, taip nesimato iskart...
 #163120   savas
 06 Sau 2010 16:44
Paveikslėlis
Audruciui :!erzina:! . Reikia ir katinui laiko skirt. Manasis per 8 metus, tik pora kart ant kedes yra uzsokes, viena kaktusa nuo palanges nuvertes (palanges aukstis - 30 cm), ir truputi siena pabraizes. Net kai durys praviros i kambari be leidimo neina (jo plotai - laiptine, koridorius ir virtuve), pora valandu lauke pabuves, namo ant savo dezikes prasosi... Nei zuvies, nei desru needa... tik vilnas meto pakampiais kaip nezinau kas... Vienzo dresura - ;uolrait ::hai-bai
 #163194   audrutis
 06 Sau 2010 22:01
Apie katinu dresura pavyzdziui cirke as visada turiu toki pamastyma. Tarkim jei katinas gyvena 15 metu, tai norint ji paruosti cirkui reikia dresiruoti nuo pat mazens iki kol jis sulauks 14 metu, tada lieka metai pasirodymamas ir po to amzina jam atilsi. Stai tokia turiu nuomone apie katinu dresura, o katinus laikiau visais savo gyvenimo etapais. Jei katinas nenores kazko daryt - xer tu ji priversi :)
 #163200   savas
 06 Sau 2010 22:13
Nu matyt mano nieko ir nenori: nei siust, nei iskadu daryt, nei geles gvaltavot... Tinginys vienu zodziu, gal del to toks geras?
 #163278   Agis
 07 Sau 2010 10:53
audruti, sakai laikai visą savo gyvenimą....ir dar nesupratai, kad jie tave dresiruoja, o ne tu juos :-D
Aš kai kažkada turėjau siaminę, tai po jos netekimo supratau, kad daugiau nesileisiu dresiruojamas ir mano namuose daugiau kačių nebus :-D
 #163284   audrutis
 07 Sau 2010 11:01
Na taip, katinas toks jau gyvunas, kad jo nepadresiruosi praktiskai, o dresiruoja greiciau jis, taciau tokie gyviai su tokiais charakteriais mane ir zavi. Kaip ir zmones, beje, nes niekad nemegau pastumdeliu :)
 #163317   Ignelis
 07 Sau 2010 12:27
nors jau ir daug metu praejo kai shito padarelio musu sodyboje nera, bet jis ji buvo ishskirtine ir tikrai ilgam istrigusi mano galvoje... :) susipazhinkime, sios damos
vardas: Ciba :grin:
pomegiai: sekiojimas ish paskos, edimas, riaugejimas, laisvalaikiu megdavo zaisti gaudyniu ir badytis :grin:
zalingi iprociai: dievindavo cigaretes be filtro, nepraeidavo ir pro didesni kancariuka :lol:
profesija: ozkiuku mama,

gal kitiem ir nelabai ishvaizdus padarelis ir didzioji dalis mano kaimo gyventoju i palaida ozhka ir kralikus laxtancius po kiema ziuredavo ishbadejusiomis akimis, taciau tai ishtikruju yra labai jaukus, prieraishus, ishtikimas ir protingas padaras :gutgut kadangi tevukas mano veterinaras tai ir mano augintiniai/zaidimu partneriai, budavo ne juru kiaulytes ir mini triusiukai, o ozhkytes, vershiukai, kiauliukai ir t.t... ''plot didzhioji ju dalis sulauke senatves arba buvo tiesiog padovanoti geriems zhmonems.. :)
Paveikslėlis
 #163361   Arunasbaze
 07 Sau 2010 14:42
Agis rašė: :-D
Aš kai kažkada turėjau siaminę, tai po jos netekimo supratau, kad daugiau nesileisiu dresiruojamas ir mano namuose daugiau kačių nebus :-D
Gyvunai nera kvaili ir jie puikiai jaucia,kas juos myli,globoja ar.....tuo paciu ir stengiasi atsilyginti ;uolrait .Kol as gyvensiu,pas mane bus ir kate ir suo namuose :gutgut gal net ne vienas :-D
 #163399   Agis
 07 Sau 2010 15:53
Ne visi tokius dvarus turi, kur ir žirgams vietos atsiranda :-D taigi katės ten praktiškai per dieną gali ir nesutikti :-D
 #166744   blight
 18 Sau 2010 22:42
Na ką.. Pristatysiu ir aš šiek tiek savo augintinius...
Prieš kelis metus turėjom angliakasį katiną, vadindavom tiesiog Juočkiu, taip kažkaip ir prigijo, o normalaus vardo ir nesugalvojom... Nei šaukt normaliai, "juočki, juočki", sunkiai ir taip liežuvis verčias, o jei dar alaus išgerdavai, tai kaip suprantant katinas ir nakvodavo lauke :roll: Pabuvojo jis pas mus vos pusmeti, ir kažkur dingo :cry: , manau dėl to, kad taip ir nesugebėjom jam normalaus vardo sugalvot... patys kalti '''bum :cry: Buvo velnishkai gaila. O buvo toks fainas, tikras žvejo draugas, mėgdavo netgi ir pats pažvejot, kiek iš jo žvejybinių įgūdžių teko pasimokyt :-D :
PaveikslėlisPaveikslėlis

Na neliko juočkio, namie visgi kažko trūksta... Gal plauku ant sofų, gal atbriskusių tapetų, o gal sudaužytų vazonų, o gal apkramtyto ant stalo sūrio?... Nežinia, bet kažko trūksta ir viskas. Už tai po kelių mėnesiukų apsigyveno priešingybė agliakasiui... Tai dabar namie karaliauja ponia Pūkė:
PaveikslėlisPaveikslėlis
Žvejyba nors ir ne prie širdies, bet tašes prieš žūklę visada patikrina, pažiūri ar sėkmingojo tos dienos voblerio nepalikau namie, ar valas ant bugnelio gerai suklotas, ar nėra kilpų... jei ne - būtinai ištaiso tą klaidą:
Paveikslėlis

Na o štai kieme šiuo metu šeimininkauja praeitą vasarą atsikraustęs grynaveislis Lietuvos skalikas, tėvai baisiai nusipelnę medalininkai :cool: , o padovanojom jį broliui magistro baigimo proga, pavadinom Mūru. Vat šitas benkarts tai pasiutys. Bet negali skųstins - namų ūkis visas prižiūrėtas - bijūnai išguldyti, gėlėms vazonuose kone visoms žemės pakeistos, medukai apgenėti, morkos ir burokai praretinti, spanguolės taip patreštos kad tiesiog bujoja :-D Nors dar jaunas, bet medžioklėj jau nepakeičiamas - kuiliams į minkštima kaip vilkas kanda, zuikiams pūkus pakedena, mangutus iš urvų išrausia...
PaveikslėlisPaveikslėlis
O kadangi man gyvuniukus šaudyt gaila, tai palaiko kompanija ir meškeriotojui. Tiesa žvejoja jau iš žvejo pagautų laimikių (po aišku gauna uodegon):
PaveikslėlisPaveikslėlis
Mūras visad budrus, tikras sargas, į kiemą net kitam gale pro skylę tvoroj nepastebėtas neprasmuksi:
Paveikslėlis
Labai mėgsta gerą kompaniją ir gerai praleist laiką (bet pro skylę tvoroj nepastebėtas vis tiek nepralysi :-bvie ):
Paveikslėlis
Didžiausi priešai - katinai, didžiausia draugė - Pūkė... Ech, kokia meilė tarp jųjų:
Paveikslėlis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė