Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Šalia žūklės...
 #557957   Vytenisnl
 03 Bal 2014 13:09
Na tikrai jau nebesvaikit, kad iš flash`o neina atkurti informacijos, jei ji buvo TIK ištrinta (t.y. nebuvo po to į flash`ą sugrūstas filmas). Paantrinsiu komentavusiems, kad sėkmingai irgi atkūrinėjau duomenis.
 #559275   vava
 09 Bal 2014 08:09
nu, technikanai, patarkit.
koks butu paprasciausias budas atsisiust dideli kieki fotkiu per atstuma (apie 2GB).
Fotkes yra sudetos tokiam blatnam kompe. Kazkaip Imac vadinas. Nu toks tupas reikalas su kuriuo neaisku, kaip elgtis, jei esi prie windows iprates.. :)
Tai va, ar yra kokia suspaudimo programke, ar dar koks biesas, nes vat tuoj prades draugai prasyt kazka papasakot apie kelione, o fotkiu parodymui nebus...
help :)
 #559297   EDVD
 09 Bal 2014 09:22
iki 2gb nemokamai, nori siųsti virš 2gk reikai mokėti. užkrauni failus gauni nuorodą iškur parsisiųsti. Tą nuorodą perduodi draugams, tie parsisiunčia ir spokso foto. simple.
 #559308   Slovak
 09 Bal 2014 09:51
EDVD rašė:iki 2gb nemokamai, nori siųsti virš 2gk reikai mokėti. užkrauni failus gauni nuorodą iškur parsisiųsti. Tą nuorodą perduodi draugams, tie parsisiunčia ir spokso foto. simple.
taigi maila ar mailus irasineji kam skirta medziaga, krauni failus ir siunti.
i savo pasta gauni pranesima kada gavejas persiunte failus.

wetransferis patogiausias man is naudotu
 #559322   tench
 09 Bal 2014 10:22
vava, jei turi gmail'ą, turi ten ir Google Diską. Gali įkelti ten fotkes iš vieno kompo, parsisiust iš kito, pažymėti ten bet kurią direktoriją kaip viešai prieinamą (kiti galės matyt ten sudėtus failus). Dar gali įnstaliuot Google Drive klientą į savo kompą - matysi jį kaip lokalią direktoriją pvz. "C:\Users\vava\Google Drive". Šitos direktorijos turinys automatiškai sinchronizuosis su serveriu (atsargiai trink failus!).
Suspaudinėt fotkes, jeigu jos jau JPEG formate, nėra prasmės - jau suspaustos. Nebent galima sumažint pačių fotkių dydį ir kokybę.

p.s.
Dar yra panašus daiktas - Dropbox (pats nenaudojau, nieko dėl jo patart negaliu).
 #559428   vava
 09 Bal 2014 17:17
Aciu, chebra, pasibandziau ir transferi, ir gmail galimybes. Paprastesnis variantas bus su transferiu, ypac, kai reiks paaiskint moteriskei, kuri visai supratimo neturi apie kompus.. :) Cia bajeris toks su ja buvo. Sakau: kur pas tave kompe (o ten tas Aimac'as ispaniskas) paziuret properties? O ji sako: o kas tas "propertis"???..
Vienu zodziu linksma :)
 #591844   vava
 03 Spa 2014 13:15
kai uz tokius pinigus, tai jauciu skirtumo ner. Imk ta, kuris graziau atrodo :) Kitas dalykas, katras stebina - 12 men garantija. Esu beveik isitikines, kad tai telefonai, kurie Lietuva pasieke kazkokiais aplinkeliais (ir del to gali salyginai pigiau kainuot nei kituose taskuose), o ne per gamintojo atstovus. Nes gamintojai duoda 24 men garantijos....
beje, omnyje jis kainuoja pigiau
http://www.omnitel.lt/mobilieji-telefon ... 477?ci=852
 #591845   Sokratas
 03 Spa 2014 13:17
apie Omnitel pasiųlytus aš ir kalbu, tik nuorodas įmečiau tas, kur plačiau aprašyti duomenys...garantija 24 mėn...

Imant su sutartim, Omnitelis pasiimtų tiek už vieną , tiek už kitą 85 lt
 #591849   vava
 03 Spa 2014 13:43
nu tai tu svolocius vienok :)
as cia gilinuos, duodu neva geru patarimu, o jam pasirodo ju nereikia.....
siaip vienodi aparatai, bet kadangi Samsungo displejus didesnis, tai LG geriau batarke laikys.
 #591850   vava
 03 Spa 2014 13:45
tiesa, neprisimenu nei vieno pazistamo, kuris, budamas samsung naudotoju, butu juo patenkintas.... :)
taip ant greicio: Vitolis, Bratka, mano zmona ir dukra (bet jos jau kitokiais modeliais naudojasi)
 #591851   Sokratas
 03 Spa 2014 13:57
bet kažin ar LG vartotojai patenkinti? ... visgi jų aplink aš nežinau nei vieno :lol:
 #591854   Sokratas
 03 Spa 2014 14:25
Dar tokią nuomonę išgirdau:

jo Samsung jau daug geresnis, samsung visai kito lygio displeju,... LG nevertas dėmesio, atgyvenusi rezoliucija....
 #591868   Sokratas
 03 Spa 2014 17:04
aš kai madų nesivaikau, sueis gal :lol:

Šiaip labiausiai man patikdavo tie pasiųlimai, kur kaina 1 lt...nu bet už tokią kainą neturi išmaniojo :-niak'
 #591872   Sokratas
 03 Spa 2014 17:20
kartai gal ir gerai GPS įsijungti, ar dar kokia naujove pasinaudoti ...

Kai kas mačiau į lėktuvą lipdamas net bilieto jokio neturi, tik atvaizdą telefo ekrane ir pn... :)

O šiaip tai tikrai, nelabai jis man ir rekalingas matyt, jei po šiai dienai gyvas be jo...Sutartis baiginėjasi, paskambino mergikė iš Vilniaus ir iškvaršino, išderino galvą :lol:
 #591875   Sokratas
 03 Spa 2014 17:30
kartais ir ne miške tenka pasiklyst , ar šiaip kokį adresą lengviau surast....
 #592018   Vytenisnl
 05 Spa 2014 13:01
Tai Nokia geriau, jei gps`o reikia. Nes jų nemokama navigacija kala į vienus vartus androidą. Ypač jei interneto normalaus neturi (nekalbu apie offline maps, kalbu apie būtent navigaciją).
 #592069   Tadunce
 05 Spa 2014 19:12
Paantrinu Vyteniui, naudoju ekonominę lumia ir vargo nematau.
Jei ten tau tų programėlių be proto nereikia, plius iškart starte office paketą turi, wp8, nemokamą navi, tai nežinau ko daugiau beieškoti..
Kiek teko su androidu naudotis, tai ir greičiau WP8 veikia, ir strigimų nepasitaiko.. (per metus 2 kartus buvo sugrybavęs tel)
 #592133   Sokratas
 06 Spa 2014 08:15
matau teks pakartoti klausimą, o jis yra toks:

gal žinantis, suprantantis patartų, kurį telefoną geriau imt iš šių dviejų:

LG L40 D160 ar SAMSUNG S7390 GALAXY TREND LITE

ir ne kitoks :lol:
 #592183   TukasVS
 06 Spa 2014 10:15
Be abejo LG L40 D160 . :) Jis mažesnis (daug kam tai privalumas), lengvesnis, galingesnis ir baterija laiko ilgiau. :) Visi kiti privalumai yra identiški, apart to, kad LG išėjo su naujesne operacine sistema. Tačiau iš asmeninės patirties galiu pasakyt, kad visi šitie ekonominiai variantai vis tik yra per lėti, kad mobilus būtų malonus naudojimui... :) Šiaip ar taip LG turi 1,2GHz dviejų branduolių procesorių, tuo tarpu samsungas 1GHz ir vieno branduolio...
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė