Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Šalia žūklės...

 #12718   Agis
 15 Rgs 2006 12:54
Lygiai as ta paty ir padariau.Pas BMS bus keliais litais brangiau, bet nereiks in Kauna vaziuoti.
As pas juos atejau jau irgi susirases kainas, tai perziureje pasake, kad internetiniame ju puslapyje kainos truputy pasene :lol: ir surase zemesnes.

 #12815   skwazi
 18 Rgs 2006 07:38
Dairiausi printeriuko namams. Bms'e 399, fortake 318. Sakyciau solidus skirtumas.
Tai jei preke 4000, tai koks tada skirtumas gautusi :?: :-D

Ar cia tik siauliu anomalija

 #12818   Agis
 18 Rgs 2006 08:16
As dar kol kas rinkimosi stadijoje, tai kazdien gaunu laisku, pasiulymu.Kai nori ko nors konkretaus ir zinai privalumus ir kainas aplinkui, tai pasiulymuose labai jau kazdien krenta kainos.Toks jausmas, kad tuoj iki kitaisko lygio kai kurie nusivaziuos :lol:

 #12826   tuomahaukas
 18 Rgs 2006 10:21
skwazi, kainininkuose kainos gali ir neatitikti realių, siūlomų šiuo metu. Firmos vis pažvairuoja viena į kitą ir koreguoja, verčiau skambinti ir klausti, nepamirštant pasakyti ir konkurentų kainų :cool:

 #12827   Agis
 18 Rgs 2006 10:25
Neaa, geriausia ateiti su konkuruojancios firmos samata, kurioje puikuojasi kokio nors vyresnio vadybininko parasas su anspaudu :lol:

 #12834   skwazi
 18 Rgs 2006 11:36
tuomahaukas rašė:..., verčiau skambinti ir klausti, ...
nu siuo atveju neskambijau, paziurejau kokia kaina vitrinoj uzdeta :)
Tiesiog nustebino skirtumas

 #12836   Agis
 18 Rgs 2006 11:41
I vitrinines kainas tikrai neverta kreipti demesio, nes jos priklauso nuo prekybos vietos, patalpu nuomos, apyvartos, pardaveju ir administratoriu isprusimo ir t.t.

 #17741   tuomahaukas
 07 Gru 2006 10:38
Kažkada pas vieną pažistamą buvau matęs tokią programėlę- kompiuterinį dienoraštį, anas apie muziką svaigsta ir rašinėja kokias plokšteles klausė, kokie įspūdžiai ir pan. Tai ten paieškoje ir pagal datą galima iškart atsiversti, ir berods pagal raktinius žodžius, jeigu konkretaus CD ieškodavo :roll: Ir vartosi kaip knyga gražiai, galima fono spalvą keisti, fotkes sudėti... ../;nzv
Gal kas žinot panašių variantų ?
Žūklei norėčiau panaudoti... word'e vesti užrašus man matai nebe fasonas, išpindėjau... :donknow' :oops: :lol:

 #26714   tuomahaukas
 17 Kov 2007 03:03
Ką tik pabaigiau žaisti

Paveikslėlis

Labai man patinka žaisti senais ginklais, tokiuose žaidimuose nesu greitašaudžių gerbėjas (apart extra atvejų), dažniausiai, kiek leidžia galimybės, apsieinu karabinu, jo buože arba granata (dažniau nafig susisprogdinu priešų apgultyje, negu smaukausi- ir man smagu, ir misija iš naujo). Šiame žaidime tam pilna galimybių, bet jis nykus. Neužveda, jam drąsiai galima skelbti 2 savaičių "paliaubas" :neutral: ( o juk buvo laikas, kai kt. žaidimų pasekoje rytas prasidėdavo raudonomis akimis :-ou-je ) Iš 10 balų jam duočiau max 5.
Misijos visiškai neįdomios, personažai (pirmajam asmenui: "bėk, nušauk, mes čia palauksime" ) nykūs, kt. kariai- visiški debilai: reikia grįžti, šauti vienam į nugarą- tada pajudės, vnž. išgirtasis žaidimas pasirodė labai nekaip. Bere didžiausia spraga- po misijų žemėje, kareivis patupdomas į lėktuvą dirbti prie kulkosvaidžių, po to atsiranda įdomi misija jam pačiam pilotuoti jį, sunaikinti saloje priešo bazę... vienintelis ir malonus akibrokštas- sunaikinus priešą užgroja graži muzika, skrendi į debesis su minimum gyvybių ir lauki naujos misijos... o priešais- apie 10 japonų lėktuvų, pilnai apginkluotas kreiseris su denyje dar desetka lėktuvų ir dar papildomas laivas. Sukis kaip išmanai- dirbk, arba grįžk atgal, kokybiškai atlik darbą ir atakuok su didesniu gyvybių rezervu...
Ir iškart nusivylimas. Sausuma, tra-ta-ta ir tra-ta-ta... nykuma ir nykuma. Ir titrai.
Game over.
Beje, pas rusus jis kažko labai "gyvas", forumai aktyvūs... Kaži ko jie ten vienas kito klausinėja ?


Sekantis bandymas bus

Paveikslėlis

Labai trumpai pažaidžiau iš vieno žurnalo CD numestą atkarpą- :gutgut
Žaidimas prašosi kokybiško garso ... brrr... ;-)

 #26718   vital (vilnius)
 17 Kov 2007 06:52
Man tai labai patinka zaidimai su sporto tematika. :)
Pirmoi vietoi futbolas"Fifa 2007",antroi "NHL 2006",trecioi "NBA 2007".

 #26728   tuomahaukas
 17 Kov 2007 10:53
Vat kiek bandžiau, niekaip ant sportinių "neužsikabinau" :donknow'
Mašinas vairuoti aš lebeda, fubolas/kašis irgi :oops:

 #27623   Agis
 28 Kov 2007 18:44
Neaaa, as geriau ir vairuosiu ir zvejosiu ir losiu sportinius zaidimus gyvai :lol:

 #37108   Vitolis
 20 Rgp 2007 19:59
Mano kompas mane jau uzkniso negyvai. Nutariau pirkt Loptopa. Galesiu ir lovon nusinesht kai reikes ir prie stalo virtuven. Internetini kabeli tik ilga pasidarau, arba ishvedziosiu po kitus kambarius ir pasijungsiu. Tk va pas mane Lytines problemos. Na ne lytines zinoma , kol kas ju dar neturiu. O va su Litais sudetingiau. Galiu tam reikalui skirt ne daugiau kaip 3000 Lt. Noriu ish jusu patarimo koki rekomenduotumet. Bijau akcijiniu, nes girdejau, kad jie stuma visoki shlamshta. Tik patarkit tie, kas tikrai numanot. Ar nors parametrus surashykit, i ka tureciau kreipt demesi. Pagrinde naudoju kompa internetui, na nuotraukoms susikelt, dar fotoshopa turiu, bet kai reikia koki filma atsisiust, tai praktishkai jokiu shansu. Gal mano internetas per letas? Negaliu net trumpu filmuku dorai pasiziuret kai matau jusu nuorodas i kitus puslapius. Ish manes kompiuterastas shiaipsau. Ne kalnai tu ziniu. Kai darbe, tai naudojuosi visomis reikiamomis programomis be problemu.

 #37113   Vegys
 20 Rgp 2007 20:54
Vitoli, kiek zmoniu, tiek nuomoniu del tu kompu. As asmeniskai manau taip : namams reikia paprasto kompo (zinoma, su salyga jei ne zaidimams skirtas). Pagrindiniai kriterijai, kai rinkausi kompa (tiesa, pirkau ne notebook) :

- pigus (geriau 2 kart dazniau pirkt nauja kompa nei kad 2 kart brangiau moket is kart)

- HDD (kietas diskas) - as pvz laisvai telpu i 100 GB (nors diskas berods 200 GB). Daznai vietos truksta ne todel, kad jos per mazai, o todel kad bardakas kompe, ty begales filmu, kruvos senu nuotrauku po keleta MB ir etc - visa sita galima isirasyti i CD / DVD.

- RAM'as - manau 512 gana. Nors ... nepakenktu ir 1024 pvz. Bet viskas atsiremia i kaina.

- video - as su fotoshopu nedirbu / nenaudoju, nezinau kiek jis ryja / reikalauja video atminties. Pats kai pirkau kompa, specialiai emiau integruota video, kad pigiau butu. Mano poreikiams (Emeilai / Skype / Internetas / seni zaidimai ale Herojai ar Diablo2) jos per akis. Jei su fotoshopu dirbama nedaug - pilnai uzteks integruotos video.

- ekranas : vienareiksmiskai, kuo didesnis tuo geriau.

- garantija : darbe kai sugenda koks nors notebook, jau ne kart dziaugiausi turedamas 3 metu garantija. Kazkodel tai pas mane darbe zymiai dazniau sugenda notebook nei kad stacionarus. Siulyciau atkreipt demesi i garantija :!:

- renkantis notebook'a, nereik pamirsht, kad pvz notebook kaina labai stiprei itakoja daznai nereiksmingi dalykai, kaip kad svoris (naudojant tik namie - visiskai nesvarbus kriterijus). todel rinkis tokius notebook, kurie turi tai ko tau reikia ir nieko daugiau (arba kuo maziau papildomu nereikalingu navarotu)

- wireless : neshiojantis kompa po namus, sakyciau gal patogiau butu naudot wireless tinkla vietoj kabelini. Greitis aisku ne tas kas per kabeli, bet argi visada jo reikia ? Kai reiks - galesi pasijungt kabeli.

- pele : smulkmena, ale man asmenishkai nepatinka pele su tuo "pimpaliuku" (sorry, nezinau koks jo tikslus pavadinimas). Man zymiai smagiau yra dirbt su touchpad'u (su standartine pele lovoje dirbt nepatogu)

- firma : as i tai nelabai kreipiu demesi, ale paskutiniai 5 pirkti notebookai buvo Fujitsu-Siemens.

- programine iranga : jei sazine negrauzia del nelegalios programines salygos - gal galima pirkt su Linux OS ir po to Windows susiinstaliuot paciam ? (tik nezinau ar daznai notebook buna su linux, darbe mes tik Win naudojam). Jei sazine griauzia - bent jau vietoje MS Office galima naudoti nemokama OpenOffice (as tokia namie siek tiek naudoju - puse velnio)

Lygtais viskas. Jei ka pamirsau, sorry, reik begt krepsini ziuret.

 #37121   Agis
 20 Rgp 2007 22:50
Apie nusinesima lovon pries metus as irgi taip masciau :lol: Dabar pasiimu nesiojama tik tada, kai abu stacionarus uzimti.Norint zaisti reikia laiko, o dirbti su anuo nepalyginamai daugiau uzima laiko negu su stacionariu.Jei tik vadovausiesi "lovos" kriterijum :lol: , tai ta salyga siulyciau isbraukti.Kas liecia laidus, tai pasistatai stotele ir nereikia tasytis su laidais.Geru gamintoju praktiskai ir greitis nenukencia.

 #37122   Vitolis
 20 Rgp 2007 22:50
Shirdingai dekui uz patarimus. Bandysiu ka nors panashaus isigyt. Gal mazu daugiau kas parashys? Ir savo rekomendacijas pasiulys?

 #37123   Vitolis
 20 Rgp 2007 22:52
Agis rašė:Apie nusinesima lovon pries metus as irgi taip masciau :lol: Dabar pasiimu nesiojama tik tada, kai abu stacionarus uzimti.Norint zaisti reikia laiko, o dirbti su anuo nepalyginamai daugiau uzima laiko negu su stacionariu.Jei tik vadovausiesi "lovos" kriterijum :lol: , tai ta salyga siulyciau isbraukti.Kas liecia laidus, tai pasistatai stotele ir nereikia tasytis su laidais.Geru gamintoju praktiskai ir greitis nenukencia.
Aciu. O kokia stotele patartum?

 #37124   Agis
 20 Rgp 2007 23:02
Maniskiai supirkti pries gerus metus, tai dabar be abejo yra naujesniu ir pajegesniu, manau normalioje parduotuveje viska paaiskins jeigu pasakysi ko pageidauji.
Kadangi yra du stacionarus kompai namuose ir reikalingi rysiai nesiojamiems, tai stovi Edimaxo reuteris(marsrutizatorius) ir D-Link,-o stotele, nu dar pora D-Link AirPlusG korteliu naudoju ir viskas.Naujos kartos nesiojamiems korteliu jau nereikia.

 #37126   Vitolis
 20 Rgp 2007 23:11
Dekavoju Suoprat.

 #37133   spiridonas
 21 Rgp 2007 07:17
jau sesti metai, kaip naudojuosi tik laptopu (namuose) , kai dar gyvenau airijoje is pradziu isigyjau Sony, po savaites parejo monitorius. Matyt gamyklinis brokas, nes pakeite i kita. Kadangi tokio nebeturejo (Sony`io) tai pasiemiau packardbell`a. parametru tikrai neatsimenu, veliau ji pardaviau draugeliui tai jis iki dabar ji Airijoje drozia. pries 5erius metus nusipirkau dar viena ir parsiunciau namo. Beja, ta pati apie kuri ir Vegys minejo FUJITSU-SIEMENNS. Gryzes i Lietuva juo ir tebesinaudoju iki siol. Parametrai:
HDD(hard diskas) 40GB -siuolaikiniam kompui tai juokinkai mazai, bet vis nerandu kuo uzkisti likusius 5GB... kompe yra mano, seses ir visos seimos foto. Zaidimais nezaidziu, filmu nereikalingu kompe nelaikau.
procesorius CELERON (bet rekomenduojamas visdelto yra PENTIUMAS) 2,8GHz tais laikais buvo zveris :-D
operatyvine atmintis RAM- 512 MB
Apie vaizdo plokste siuo metu pasakyti nieko negaliu, nepamenu :oops:

sio kompo man asmeniskai pilnai pakanka. o neto greitis priklauso tik nuo jo tiekejo.
del nesimosi i lova ir visur kitur .... kai pradrozi tiek metu vien ant touchpad`o (laukelis kurio pagalba valdai kursoriu) tai nebera vietos , kur nebutu patogu juo naudotis. gali ir lovoje guledamas ir valgydamamas ir tulike sededamas :-D

 #38346   saciokas
 12 Rgs 2007 07:04
Sveiki kolegos, ieskom pagalbos. Kas yra susidures su web puslapiu kurimu. Kas galetu tai padaryti ar pagelbeti? Ir apskritai man reikia kuo daugiau info siuo klausimu. Aciu kolegos

 #38386   Dusia
 12 Rgs 2007 16:06
As maciau internete nemazai siulanciu tokias paslaugas.

 #38412   saciokas
 13 Rgs 2007 07:20
Tiek ir as zinau ;-) net gimine tuo uzsiima, bet kogero mums reikes paprasto puslapiuko ir i firma kreiptis neapsimoka. Kai suzinosiu tikraji musu biudzeta sitam reiklalui, tada tiksliau paprasysiu ;-)

 #39296   tench
 27 Rgs 2007 21:07
Vitolis rašė:Mano kompas mane jau uzkniso negyvai. Nutariau pirkt Loptopa. ... Galiu tam reikalui skirt ne daugiau kaip 3000 Lt. Noriu ish jusu patarimo koki rekomenduotumet.
Pvz tokie:

http://www.bms.lt/?preke=25624
http://www.bms.lt/?preke=28566

Jei reikia galingesnes video plokstes/daugiau video atminties:

http://www.gerakaina.lt/new/product_inf ... d=10610055

Normalaus gamintojo normalus laptopai uz normalia kaina...

Jei nenori moket uz windowsus, prasai parduotuvej tokio pacio su DOS arba Linux - nesvarbu. Be windowsu bus kokie -400 Lt nuo kainos. Be to reikia paprasyt pardavejo poperiuko del 33% grazinimo. Taigi uz ~2000 Lt iseina visai padorus laptopas.
Nepirma karta konsultuoju del kompo isigijimo. Galiu pasakyt, kad daugumai zmoniu tikrai nereikia Ferari, nes vistiek vazines nedaugiau 90 km/h.

Jei reiks ku patislint - klausk.

 #39297   tench
 27 Rgs 2007 21:28
saciokas rašė:Sveiki kolegos, ieskom pagalbos. Kas yra susidures su web puslapiu kurimu. Kas galetu tai padaryti ar pagelbeti? Ir apskritai man reikia kuo daugiau info siuo klausimu. Aciu kolegos
Galeciau padaryti ar pagelbeti.

 #39365   DJ
 29 Rgs 2007 13:04
laptopa patarciau imt tik DELL arba HP, dabar pagrinde jie eina su Windows Vista, jei pasiimsi HP gali tekt vargt del Win XP idejimo, nes draiveriu tinkanciu XP jie neduoda bet daugumai yra interne. Dell duoda 3 m garantija, HP 1 + galima dasipirkt daugiau. neissidurkit su Dell jei pardavejas siulo tik 1 m garantija, tai reiskia kad jis pataupe ir pats atsiveze laptopus ir negales arba sunkiai iveiks garantinius isipareigojimus. Bet kurio gamintojo gaminis TURI BUT atveztas per distributorius, tada galioja gamykline garantija

 #39372   Agis
 29 Rgs 2007 17:11
Labai vertingos profesionalu mintys.Manau laiks nuo laiko parasysite kokiu perliuku, kaip neissidurti paprastiems zvejams :lol:
 #39561   tench
 02 Spa 2007 09:15
Gyventojams pageidaujant...

Tokio pavidalo nuoroda į interneto resursą rašoma taip.

Pvz. nuoroda į kažkokią fotkę rašom taip:

http://img487.imageshack.us/my.php?imag ... 6sg0.jpg[b]]nuoroda į kažkokią fotkę

Užvažiavus su pele ant mygtuko URL, parodomas pavyzdys, taigi iškalti atmintinai šito finto nebutina. :ks> !jablynkst!:
Paskutinį kartą redagavo 2 tench. Iš viso redaguota 2 kartus.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė