Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Šalia žūklės...
 #499037   vava
 07 Rgp 2013 22:03
angliskai tai surasyta, bet kas skaito??? ypac, kai du panasus grajai jau atvaryti :)
i tuos griovimus isigilinau tada, kai pamaciau, kad lygio kazkurio nepraeinu niekaip :) vat tada ir pasiskaiciau, issiaiskinau, kad yra geruju ir bloguju pastatu :)
 #499062   vava
 08 Rgp 2013 07:37
as iki to lygio buvau atsipigines meteoru lietu ir pasididines mana iki 800. ir reik stengtis tuos popieriukus, kur ant zemes voliojasi, panaudot tik su tuo diedu kalantis
 #499068   saciokas
 08 Rgp 2013 07:55
Angliskai jei butum viska skaites tai suzinotum, kad tuos kiausinius su pele "klikindamas" gali sudauzyt. :grin: kuo dazniau spaudysi tuo maziau ju is tu kiausiniu issilukstens ir aisku sitam nukalti reikia visko. As jau sedziu 16, ir 5 pirmus naktiniu rezimu jau praejes.
 #499168   vava
 08 Rgp 2013 11:26
saciokas rašė:Angliskai jei butum viska skaites tai suzinotum, kad tuos kiausinius su pele "klikindamas" gali sudauzyt. :grin: kuo dazniau spaudysi tuo maziau ju is tu kiausiniu issilukstens ir aisku sitam nukalti reikia visko. As jau sedziu 16, ir 5 pirmus naktiniu rezimu jau praejes.
as biski "pakibau" ties 16 :)
 #499169   vava
 08 Rgp 2013 11:26
Vytenisnl rašė:Aš skillus pagal vavą persidėliojau ir praėjau. Bet gaila laiko pasidarė, tai dabar užsibrėžiau per dieną ne daugiau 3 lygių praeit : -D
nu va kaip gerai :)
 #499188   p.arturas
 08 Rgp 2013 12:29
turiu skynet interneta ir televizija, sviesolaidis ir kiti pribumbasai, internetas be priekaistu, o vat televizija uzknisa, kartais patrukcioja, kartais kanalas ar keli pakimba.
skynetas skiedzia kad tik pasmane bedos tokios visur kitur ok. bendradarbis prasitare, kad ir pas ji tas pats su skynetu.
zodziu sumasciau pasikeist tiekeja.
vilnieciai, ka naudojat? uz kiek?
 #499207   vava
 08 Rgp 2013 13:55
TEO. intikas kartu su teliku man kainuoja apie 70lt, bet turiu uzsisakes papildoma paketa viasat (10lt) ir kazkoki zmonai, kur yra kuxnia tv (atrodo 6 lt). Nesiskundziu
 #499214   saciokas
 08 Rgp 2013 14:22
vava rašė: as biski "pakibau" ties 16 :)
Jo as irgi be sansu ten kol kas :) as dabar exp renku kituose lygiuose gal tada pades. jau iki 16 beveik visur turiu brilliant aisku naktiniam variante dar tik kokia puse perejau.
 #499217   vava
 08 Rgp 2013 14:27
as darau ta pati.... tas 16-as kazkoks debiliskas. vienaip bandau, kitaip bandau...... niekaip kol kas :)
 #499219   p.arturas
 08 Rgp 2013 14:33
vava rašė:TEO. intikas kartu su teliku man kainuoja apie 70lt, bet turiu uzsisakes papildoma paketa viasat (10lt) ir kazkoki zmonai, kur yra kuxnia tv (atrodo 6 lt). Nesiskundziu
teo nebenoriu. turejau Gala, tai per metus dukart kaina pakele, paklausiau kodel, atsakymas toks pochuistinis buvo:mes vienasaliskai taip nusprendem, ty mes nesilaikom sutarties tai bilekada jei norit galit nutraukt sutarti, na tai po antro karto ir nutraukiau.
dabar skynet 100mbs ir tv ismanioji su papildomu teliku kazkur apie 52, bet televizija gliucina kartais, ziuriu as ja retai bet kai per kasi ar gera filma pradeda trukciot arba pakimba.....tas ir uzknisa.
 #499230   saciokas
 08 Rgp 2013 14:58
Pasakysiu is savo varpines, jei yra galimybe turet gera interneta Teo ar dar kazkoki, tai neimk jokiu televiziju, jei yra vienas kitas litas kisenej, statyk bliuda. Faktiskai uz tv beveik nieko nemoku, tik pas mane kaime biskeli su internetu beda, tai su kaimynu dalinames teo(bo baisiai brungu). as is jo imu per wi-fi, tai kartais strigineja, bet kanalu gausa ir panasiai viska atsveria. visi laimingi vaikams - multikai, zmonai - muzika ir t.t. jei bus idomu i pm parasyk.
 #499241   Vytenisnl
 08 Rgp 2013 16:12
Aš 17 strigau. 16am pagal jų judėjimą pradžiai sustačiau ir naudojau "scare" taktiką, kad parneštų gem`us atgal. Porą prapisau, bet po to, išsipjovus lauką, nuobodu pasidarė. Daug šmaros, bet niekur nedaeina
 #501546   Vegys
 20 Rgp 2013 21:20
saciokas rašė:Na kogero jau dauguma pereje, bet idesiu tiems, kas nemate, atsirado cursed treasure 2. Biski pasustrintas. Jau kabu antra diena griebkit
http://www.freewebarcade.com/game/cursed-treasure-2/
A tai kas nors praėjot jau viską (visas misijas įvykdėt) ?
Žaidimą visą praėjau, bet misijų dviejų neįvykdžiau, nes 16-18 lygiuose nei dieną nei naktį "Briliant" neturiu, tik "Great". Kitkas įvykdyta, lygis iki max (51) pasikelta. Ale va kažkaip ir sustojau, nebe taip įdomu, kai viskas praeita, belieka tik apsaugot kad nepaliestų, kas kol kas nesiseka, vis pasiekia ... Teks grįžt atgal prie http://ninjakiwi.com/Games/Tower-Defens ... nse-5.html, nes ten net lygių visų praeit kol kas nesiseka, nors žaidžiu n sykių ilgiau nei kad "cursed-treasure-2"
 #501588   vava
 21 Rgp 2013 07:27
nu,ninjakiwi pas mane viskas praeita, tai dabar tenkinuos dienos grajum arba dar anksciau pazaisdavau susikooperaves sukitu zaideju on line.
o crused'ai visi briliantiniai. tiesa, 16 man buvo sunkesnis uz 18
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 18
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė