Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Šalia žūklės...
 #46368   spiridonas
 29 Gru 2007 23:06
is bendradarbiu gavau 100 pinigu kupona " Baltos`e lankos`e" pasirinkimas buvo toks: Paveikslėlis

iki 25 m knygu negalejau paimti i rankas, veliau kazkas pasikeite, pradejo patikt . Persilauzimas ivyko perskaicius Dziulio Verno "Paslaptingoji sala" (labai stora).
Kas, ka kiti skaitot? kokie megiami autoriai? (apart tuomahauko :-D )
artimiausioje ateityje zadu susirinkti visas E.Maluko knygas :roll:

 #46375   Vegys
 30 Gru 2007 09:19
Mano megstamiausia yra ko gero Daphne Du Maurier (http://www.dumaurier.org/). Ji ko gero labiausiai zinoma del savo apsakymo "Pauksciai", pagal kuri Hitchkokas pastate filma. Lietuvoje rades ir perskaites 5 jos knygas : "Pauksciai" (gal 7 apsakymu knyga) / "Itemptas laukimas" (beveik tas pats kas ir knyga "Pauksciai" / "Rebeka" / "Mano pusesere Reicel" / "Jamaikos smukle".

Kitas megstamas rasytojas yra D. Brown. Ypac patiko jo "Da Vincio kodas" ir "Angelai ir demonai". "Meteoritas" - irgi smagiai skaitosi, ale kai kur truksta kazko ...Pvz is sunkiu situaciju ishsisukama kazkokiu tai primityviu budu. Realybej to nebuna, del to skaitant kartais susidaro ne koks ispudis.... O va "Skaitmenine tvirtove" is vis nepatiko.

Na ir dar reiktu paminet J.Erlicka, P.Sirvi (eilerasciai), seniau Remarkas patiko, ale senei jau neskaiciau jokios jo knygos.

P.S. O kodel tuomahaukas negali savo nuomones isreikst ? :lol: :roll:

 #46377   audrutis
 30 Gru 2007 10:03
As turiu 2 gyvenimo knygas, kurioms niekas kol kas neprilygo ir kurios padare didziausia ispudi. Is rimtesniu butu Hemingvejaus "Kam skambina varpai", o is linksmuju "Trise valtimi", kuria parase Jerome K. Jerome. Visiem siulau jas paskaityt, nemanau, kad nusivilsit :roll:

 #46379   ruginukas
 30 Gru 2007 10:14
na knyga lydi nuo gilios vaikystes ...
Ž.Vernas, E.M.Remarkas, S.Lukjanenko ir t.t.t....
tarp kitu knygu namu bibliotekoje yra pilnas Pasaulines fantastikos Aukso fondo rinkinys (šiuo metu 416 knygu)
:roll: :oops:

 #46386   Judokas
 30 Gru 2007 11:58
Na mano paskutinis objektas buvo Auksinio obuolio kolekcija...Sun Tzu karo menas, Hakakure ir t.t. na cia turbut profesine problema... :)

 #46427   Sokratas
 31 Gru 2007 10:39
Paieškok Fransuazos Sagan knygučių. Kurią imsi, ta nebloga...
Nors dabar Baltušis laikomas nemadingu, raudonu, bet kažkada jo ,,Sakmė apie Juzą" padarė įspūdį...

 #46428   Skumbrotas
 31 Gru 2007 11:09
Vaikystėje buvau tikras knygų ėdikas. Perskaičiau jų tūkstančius. Bet labiausiai įsmigo Džeko Londono kūryba. "Rytas aušta", "Mėnulio slėnis" - tai knygos, kurių neįmanoma užmiršti. O ir kitos nuostabios - "Baltoji iltis", "Jūrų vilkas", "Smokas belju" - rekomenduoju.

 #46437   audrutis
 31 Gru 2007 12:05
Skumbrotas rašė:Vaikystėje buvau tikras knygų ėdikas. Perskaičiau jų tūkstančius. Bet labiausiai įsmigo Džeko Londono kūryba. "Rytas aušta", "Mėnulio slėnis" - tai knygos, kurių neįmanoma užmiršti. O ir kitos nuostabios - "Baltoji iltis", "Jūrų vilkas", "Smokas belju" - rekomenduoju.
Pastarosios 3 knygos buvo velyvos paauglystes topas. Reiktu dabar vel kada paimt i rankas ir prisimint, be to dabar gal ir kitaip ten viskas atrodyciau, atrasciau sias knygas is naujo. O pirmuju dvieju net neskaites :roll: Reiks pamegint itariu

 #46442   Agis
 31 Gru 2007 13:45
Turiu turbut visas is "Horizontu" pabandziau skaityti vel :evil: numeciau, tu laiku perteikimas apie uzsieny, ten egzistuojancias kulturas ysitikinimus, neatitinka siuolaikines tikroves, taigi aprasymai ygauna komedijos pakraipa.Zinoma galima visus tuos komentarus atmesti ir skaityti tik apie keliones, gyvunu aprasymus, taciau kazkas jau nebe taip.Tegul palieka atminty tos nuostabios knygos is "Horizontu", negadinsiu as prisiminimu apie jas, skaitydamas naujai :lol:

 #47864   Donis
 11 Sau 2008 23:18
Man kazkaiptai smagiausiai skaitosi Juozo Pozeros knygos, o ypac "Zuvys nepazysta savo vaiku",jauciu kokius tris kartus esu perskaites :) ,dar neblogos yra Valado Dautarto,"Panemunes apsakymai", "Seno gluosnio pasaka", paskaitineju ir Prano Rasciaus,Romualdo Nausedos,Vlado Audronasos-Suchockio knygu,juose nuostabiai aprasoma gamta, is uzsieno rasytoju viena labiausiai patikusiu tai Dzeko Londono knyga "Smokas Belju", aprasomas visas aukso ieskotoju gyvenimas,seip yra daug geru knygu,isvardijau labiausiai patikusias ;-)

 #47868   Sokratas
 12 Sau 2008 06:38
Jo, sutinku, ,,Žuvys nepažįsta savo vaikų" tikrai verta dėmesio. Galima sakyti-klasika, nors gal ir mažai kam girdėta ir kažin ar rastume dabar knygyne tokią knygą. Abejoju...

 #58602   spiridonas
 25 Bal 2008 07:51
Sia savaite pabaigiau:
Paveikslėlis

gana nebloga knyga apie "juodaja" zmogaus puse. Skaitant knyga, itampa tolygiai auga, kol galiausiai ivykiai tampa nenuspejami ir netyketi. Knyga privercia susimastyti apie tikrasias gyvenimo vertybes... (su zvejyba nieko bendra :-D )

sekanti knyga:
Paveikslėlis

 #58613   Mike
 25 Bal 2008 08:38
Jo, kažkada ir aš E.Malūko kūrybą prarijau visą su pasigardžiavimu. Tik tais laikais (kokie 1998 m. buvo) viskas kur kas aktualiau atrodė, dabar tai jau iš dalies tik praeitis.

 #59609   spiridonas
 10 Geg 2008 10:13
nuo sio savaitgalio pradedu:
Paveikslėlis

trumpai apie praeita knyga:
parodoma, kad yra ir kitoks gyvenimas nei , kad mes priprate - "kita medalio puse". Tai apie tuos, kurie tikrai neskaito knygu. Iskeliama astraus proto ir tikslo siekimo ideja. Vadovaujantis protu ir turint tiksla galima iveikti visas kliutis.

 #59628   Vegys
 10 Geg 2008 12:32
Padaret reklama jus cia tam Malukui, nusipirkau "Siukslyno zmones". Perskaiciau. Skaitosi lengvai. Ale - pigi susirode. Daugiau Maluko knygu nepirksiu.

 #59632   Kairys
 10 Geg 2008 14:11
O aš turbūt atsiskaičiau knygų. Kai mokiausi mokykloje, auklėtoja net rašė motinai, kad "jūsų vaikas ne pamokas ruošia, o knygas skaito". :-D O skaičiau daug ką - pervariau turbūt visų tautų, kurias pavyko surasti, pasakas (čia ankstyvoj vaikystėj, ;-) ), vėliau atėjo eilė indėnų istorijoms, visokie Čingačgukai, Vinetu, Baltaveidis vadas, Raitelis be galvos ir panašios. Vėliau atėjo eilė gamtos tematikai: žuvys, kur vaikų savo nepažįsta, :) , Dautarto, Petkevičiaus apsakymai ir visa kita apie gamtą. Pradėjus tudijuojuoti teko paskaityti, ir smarkiai, įvairios literatūros: ir senosios lietuvių, ir dabartinės, ir graikų mitologijos šedevrų, ir užsienio, Moljeras, Dantė, Getė, Šileris, Šekspyras, žodžiu, visko ir daug. Gal todėl dabar nelabai skaityt norisi. Bet vieną knygą šiais metais perskaičiau, ir gana storą, beje, jau antrą kartą, tai A. Ramanausko - Vanago atsiminimai apie pokario pasipriešinimą sovietams, daugiausia Dzūkijoje. Patinka man ši tematika, o dar įdomiau, kai randi paminėtų konkrečių vietų ar net žmonių. Tik liūdna, kad labai tragiškai visiems tiems pasipriešinimo dalyviams baigėsi gyvenimas, tiek vyrų miškuose atgulė. :cry:
Šiaip knygos yra gerai, skaitykit laiko atradę, nuo to blogiau nebus. O jei neturit laiko skaityt, tai atraskit laiko žvejybai. O kai pagavę žuvelę paleidžiat ją atgalios ir prigrasinat atsivesti tėtį ar mamą, būkit ramūs, jų tikrai nesugausit, nes žuvys nepažįsta savo vaikų, o žuvų vaikai nepažįsta savo tėvų. Gerai, kad mes ne žuvys. ;-)

 #59639   Sokratas
 10 Geg 2008 16:20
Finalas iš Juozo Požėros :)

 #59641   sonca
 10 Geg 2008 17:35
Man tai labai patiko Širšių fabrikas ir Kovos klubas. Dar labai geros knygos yra Skrydis virš gegutės lizdo ir Prisukamas apelsinas.
Iš vaikystės Džekas Londonas, Markas Tvenas su Tomo Sojerio ir Hekelberio Fino nuotykiais, dar Raitelis be galvos patiko.

 #140497   Mantas26
 15 Rgs 2009 10:10
nu nemaniau, kad tai vagyste, juk niekas is nieko nevagia
Paskutinį kartą redagavo 1 Mantas26. Iš viso redaguota 15 kartus.

 #140536   sonca
 15 Rgs 2009 12:02
Tau neatrodo, kad čia yra nelegali veikla :?: Manau, kad šį skelbimą reikia pašalint, nes čia yra vagystės skatinimas :roll:

 #140559   Donis
 15 Rgs 2009 13:34
Kairy,norejau paklausti,bibliotekoje emiai ar pirkai A. Ramanausko - Vanago atsiminimai apie pokario pasipriešinimą sovietams, daugiausia Dzūkijoje. ;-)

 #140612   Kairys
 15 Rgs 2009 15:40
Bibliotekoje ėmiau, pirkt brungu. :roll: ;-) Dabar skaitau Zigmo Stankaus "Kaip tampama albonosais". Buvusio afgano atsiminimai apie visą praeitą pragarą, be jokių pagražinimų, su kareiviška šnekta ir pan. Stiliumi primena B. Sruogos "Dievų mišką". Gerai skaitosi, per tris vakarus ir prarysiu. ;-)

 #140619   Donis
 15 Rgs 2009 15:56
O knygos pavadinimas, "Daugel krito sunus"?

 #140630   Kairys
 15 Rgs 2009 17:21
Taip, "Daugel krito sūnų". ;-) Ką, Doni, irgi rezistencija domiesi ar šiaip kas? Man dar buvo įdomu ir dėl to, kad kai kuriuos ten aprašytus įvykius mano močiutė atsimena, ateidavo miškiniai kartais, buvo pažįstamų jų tarpe. Įdomu palygint, kaip knygoje viskas išdėstyta ir kaip žmonių atmintyje tai išlikę. ;-)

 #140634   Donis
 15 Rgs 2009 18:23
Aha,domiuosi ;-) ,teko buti prie keliu bunkeriu, zieminiu,netoli Puvociu,seip kartais irgi senus zmones vietinius tenai pakalbinam,bet nw visi mena tuos laikus,kai,kurie ir gime nebuvo :) ,aciu Kairy uz info,ieskosiu knygos ;-)

 #140636   Vitolis
 15 Rgs 2009 18:38
Kai patiri pats to meto ziaurumus (tikriau mano tevai o kartu ir ash pats su broliu ir sese) buvusiu mishkiniu, tai nebelieka tikejimo ju shventa misija ir tiek. Aishku, to meto pokario situacija ir vienoje ir kitoje barikadu puseje, atskleide zmoniu ziauruma. Nei kiek neteisinu ir tu, kurie kovojo su tais dabar vadinamais partizanais. Kai eidamas rytais i mokykla matydavau vezant kaip malkas sumestus i vezima kunus, po to aikshteje ishguldytus, atseit visuomenes pasmerkimui, o tiksliau stebint, kas ateis apraudot ir po to ji pati tampys, galka pasakys. Mums tevu buvo prisakyta jokiu budu neit ten, taciau argi vaikui gali ka nors uzdraust. O anie, mishkiniai, kas gali pateisint ju veiksmus, kai Shimoniu miestelio kulturos namai buvo susprogdinti tuo metu, kai miestelio ir aplinkiniu kaimu jaunimas ten shoko? Nesakau, buvo tarpe ju ir doru, tikrai nusipelniusiu Lietuvai kovotoju. Bet tarp ju, daugelis buvo paprashciausi banditeliai. Kaip dabar skaityt man tokias knygas, kai matau mishkiniu vadui pastatyta paminkla, o jis (tiksliau ji) su savo gauja atejo ishzudyt musu sheimos po to, kai jau dvi sudegino. Tik laimingo atsitiktinumo deka likom gyvi. Tik Motina nukentejo labiausiai. Netoli gyvenanciu stipriu ukininku dukra ishgirdo, kad anksti ryte ateis pas mus banditai ir visus ishzudys, slapcia atbego ir praneshe mums. Po to liaudies ratavotojai (kitaip ash ju nevadinu, nes dazniausiai po kamaras ir stalcius banditu ieshkodavo) ju sheima sibiran ishveze uz atseit ryshius su banditais. Mishkiniai viska sudegino, kai nerado Tetes ir vyresnio brolio namie. Sesuo irgi nakvojo pas kaimynus. Namie buvom like tik ash ir Motina. Motina uz kasu pakabino ant vagio virsh aukshto duru, o nama padege. Kai liepsnos nudegino plaukus, Mama nukrito shalia namo ir per stebukla liko gyva, tik po to ilgai gydesi nudegimus po ligonines. Zinoma likom vienmarshkiniai, basi ir teko sprukt kuo toliau ish savo gimtines kol dar gyvi. Vargo patyreme daug. Buvo pokaris. Tokia mano trumpa reziume. Kam nepatinka, neskaitykit.

 #140637   Donis
 15 Rgs 2009 18:44
:shock: :shock: :shock: ,Vitoli galetum ir daugiau parasyti,tikrai idomu.

 #140638   kamstis
 15 Rgs 2009 19:43
Taip Vitoli, tu visiskai teisus,visko buvo.mano dede ant ezero zvejojanti irgi kaip taikiny nusove ,tik ne miskiniai o stribai,gere kazkur kaime,isejo pamyst mato zmogus ant ledo zvejoja,atstumas kokie 300m. susigincijo,nusaus ,nenusaus ........nusove :evil:

 #140650   Vitolis
 15 Rgs 2009 21:07
Donis rašė::shock: :shock: :shock: ,Vitoli galetum ir daugiau parasyti,tikrai idomu.
Tau ydomu? O man skaudu tai prisimint Donatai. Tiek jau to. Gyvenimas eina toliau. gal tokiu baisybiu duok Dieve nematys musu vaikai, anukai..... apie ka cia mes? a apie knygas.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė