Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Šalia žūklės...
 #563495   vava
 26 Bal 2014 11:48
tai gal kompe to plejeriaus ner instolinta? Nes pas mane rodo vaizda nuo tilto
 #563499   Sokratas
 26 Bal 2014 12:37
šiaip filmus žiūriu, bet čia gal kitoks tas plejeris, neįsivaizduoju...

Ką tik pabandžiau per Explorerį, jo rodo be sutrikimų...Nelabai eina žvejų įžiūrėt, bet bent jau matosi, kad vietos laisvos ant to tilto, kiek nori :)
 #564954   Pfk
 03 Geg 2014 10:02
artimesnės temos savo klausimui neradau, tai bandysiu čia užklaust.
yra kam buvę kad smart tv neįsijungia (samsungas), tiesiog mirksi raudona indikatoriaus lemputė pastoviai? vakar bežiūrint išsijungė, pradėjo mirksėti lemputė ir nebeįsijungia. palaikiau ištraukta iš rozetės, niekas nepasikeitė.
 #565600   MariusM
 05 Geg 2014 16:08
o ką nors manuale rašo apie tv errorus, kaip pvz lemputės mirksėjimo dažnuma ar kažką panašaus ?
šiaip ar taip greičiausiai reikės vešti į samsung servisą.
 #568220   Pfk
 16 Geg 2014 07:05
nežinau šiuo momentu, iš serviso paėmė ir parvežė kitas žmogus tai dar nemačiau garantinio kvito. įdomi naujiena man buvo tai, kad didelių matmenų telikus jie patys atvažiuoja pasiimti iš namų ir nugabena į taisyklą. čia elektromarkte taip sakė.

dabar kitą klausimą turiu, biški labiau į temą. ar įmanoma kaip nors apriboti wi-fi spartą? toks reikalas yra, kad turiu namie svečių. namie stovi standartinis telekomo modemas, mano kompiuteris pajungtas su laidu, svečiai jungiasi per wi-fi. internetas ne pats greičiausias, o svečiai ten bala žino ką daro, tai man nė puslapių nekrauna.
 #568718   Pfk
 18 Geg 2014 22:52
Paveikslėlis
pirelli drg a125g va šitoks žvėris pas manęs. reiks pabandyti kažko panašaus ieškoti.
o tokie monai, kaip greičio ribojimas tik tam tikram ip'ui ar aparatui yra įmanomas? nes ir pats wi-fi'iu naudojuosi kartais per telefoną ar laptopą, kai ne savo kambary būnu.
 #569022   sunnuva
 20 Geg 2014 10:40
Aparatas prie rūterio registruojasi maku ne ip, o ar galima tam tikriem makams apriboti greitį tai čia jau rūterio funkcionalumas (tikrai nežinau ar bent kuris tokią funkciją turi). Vat kad galima sudaryti sąlygas kuris makas prisijungs kuris ne tai paliubomu. Bet antravertus tam yra ir WPA, ir padalini pasvordukus kam reikia.
 #570102   Pfk
 25 Geg 2014 15:06
svečiai gi, kaip neduosi to "pasvorduko". bet kai užsikuria torrent'us ar kokį ten dar velnią, tai man pačiam belieka rūkyti prie savo pc sėdint. dėl to reiks sekantį kartą paeksperimentuoti taip, kaip ubuntu rašė.
 #573772   Wytux
 10 Bir 2014 21:10
Jeigu i hata nieks neatveda laido, o mobilus internetas per letas - ar yra koks variantas "ne uz milijona" turet spartu interneta? ten kokia lekste pasistatyt ar panasiai ?
 #573861   pensininkas
 11 Bir 2014 10:24
yra visada galimybė pasiimti chaliavai pasibandyti 2-5 dienas, priklausomai, kaip susitarsi.
Mums, kai buvo analogiška situacija, mezon'as biški stabdė, palyginus su bitės vodafone. Nors TV bokštas matosi per langus ...
 #573886   Wytux
 11 Bir 2014 12:22
Darbe du wodafonai yra, tai pamegint galima, tik man norisi kad jei pasijung telikas alia sumanus tai ar mobilus netas pavez ir TV ir interneta - va cia ir klausimas buvo ar nera kokio kito varianto be kabelio ir be mobilaus interneto
 #573889   pensininkas
 11 Bir 2014 12:32
tai tu ir mezona paimk pasibandyt, atsimenu, kai rinkomes alternatyva kabeliui, tai ir vodafone, ir mezona dave chaliavai, tik sabakos omnitelis uz bandomaji laikotarpi priskaiciavo 3lt su centais saskaita :lol: tipo motyvavo tuo, jog irengini duoda chaliavai pasibandyt, o vat jau parsisiusti duomenys - mokami :lol: 'viarkt
 #573898   pensininkas
 11 Bir 2014 13:15
nu tai gi paskaityk, Wytckai niekas neves laido i namus, tenka rinktis is kitu alternatyvu - mezonu vodafonu ir omniconnectu. bet kokiu atveju, ka pasirinks is situ triju, visvien netures pastovaus, spartaus, kokybisko interneto greicio 'viarkt
 #573908   pensininkas
 11 Bir 2014 13:58
nū va čia kažkokia tūfta
http://www.erksa.lt/Lt/?page=shop.flypa ... om_phpshop
http://www.technologijos.lt/n/technolog ... ti?l=2&p=1
tik klausimas, kiek tau visas šitas kainuos?
ir kitas klausimas, ar vartotojui reikės to interneto kelių mėn bėgyje, ar gali "pasikankinti" ir su lėtesniu internetu kelis metus
 #573927   Wytux
 11 Bir 2014 14:57
Del bliudu minejau, nes kai buvau dar mazas ir mokiausi KTUskej tai jie ant stogo turejo toki dideli bliuda uzsimete kad internetas ir dabatiniu laiku butu spartus, tai pamaniau kad per tiek laiko gal ir murziam koki bliuduka bus sukure uz vargOliska kaina. Ten kur pencija idejo tai kaina 2k i menesi tai dar nelabai varguoliska. Tai speju dar nera kazkokiio varianto, nes pasireklamuotu .. .tex lauk turbut koki penkmeti ir su mezonais vargti...
 #595235   Pfk
 25 Spa 2014 19:22
vėl aš su savo problemom :?
žodžiu reikalas tas, kar perrašius operacinę iš XP į WIN7 prasidėjo nesąmonės su internetu. aš modemą buvau prijungęs per usb, taip darydavau visada, jokių problemų nekildavo. perrašius viską aišku tie modemo usb driveriai dingo. telekomo kompakto šimtą metų jau nebeturiu, dingo kaip į vandenį. kiek internete ieškojau, žiūriu aš ne vienas toks. gal kas netyčia turit tokio modemo kompaktą:
Pfk rašė:Paveikslėlis
pirelli drg a125g
jei nesunku, nukopintumėt ir įmestumėt kur nors, kad galėčiau parsisiųst.

kitas klausimas: kažkas negerai yra su tinklo plokšte. tik parsivežus kompiuterį ir prijungus per usb kaip minėjau, jokio veiksmo nevyko. pajungus per tinklo plokštę ir ETH kabeli internetas veikė. kitą rytą įsijungiu pc ir vėl jokio veiksmo. aš kadangi prastas meistras, tai teko skambint telekomui. telekomas sako nėra tinklo plokštės driveriai instaliuoti. aš krapštau galvą, kaip taip gali būt. nes rašant windowsus meistrai surašo visus driverius. akurat, pažiūriu, nėra. parsisiunčiu, įsirašau, vėl tą dieną viskas veikia. kitą rytą įsijungiu pc - ir vėl jokio veiksmo. pažiūriu - nebėra "local area connection", o tai kaip suprantu reiškia, kad vėl draiveriai kažkur pabėgo. vėl bandau įrašyti - bet jau nebeleidžia. sako kad draiveriai netinka mano operacinei sistemai. vakar tiko, šiandien nebetinka. kosmosas kažkoks.
gal kas turit minčių?
 #595322   Pfk
 26 Spa 2014 14:18
nu bet tai vieną dieną parsisiunčiu, įrašau, viskas veikia. kitą dieną įjungiu pc ir niekas nebeveikia.
driveriai tikrai tinkami. yra kompaktas, tiesa jame seni, skirti XP. tai pagal pavadinimus ant to kompakto susiradau internete iš oficialios svetainės parsisiunčiau. pirmą kartą viskas gerai įsirašė, jokių problemų. o paskui še tau kad nori:

Paveikslėlis

šiaip tai toks vaizdas susidaro kad meistriukai įrašė kažkokius kreivus windowsus. nešiojamas pc jungiasi prie wifi be jokių problemų, telefonas irgi, o vat šitas stacionarus kartais pagauna ryšį, kartais ne, nors modemas stovi už keliasdešimt centimetrų, rodo kad ryšio stiprumas tik pusėtinas. bevielio ryšio adapterio driveriai tvarkoj, irgi sutikrinau. kartais iš viso nutrūksta ryšys, rašo kad nėra prie ko jungtis. nors kaip minėjau, kiti prietaisai mato be problemų. tai net ir nesuprantu koks čia velnias dedasi
 #595324   Pfk
 26 Spa 2014 14:33
dėl driveriu tinklo plokštei neįsirašymo pasirodo aš pats glušas kaltas :-mhm spaudžiau ne tą failą apskritai. nu žodžiu... įrašiau, rytoj bus matyt ar nepasikartos situacija.

bet dėl bevielio ryšio ir USB driveriu klausimai vis dar aktualūs.
 #598865   Skumbrotas
 14 Lap 2014 14:13
Yra tokia problemėlė - esu užsiregistraves vienam nežvejybiniam forume, kurio formatas toks pat kaip ŽT. Nors ten buvau nustates "prijugti automatiškai kiekvieno apsilankymo metu", bet pries kelias dienas užėjes pamačiau, jog "atsijunges". Bandant prisijugti išmeta užrašą "jūs prisijungėte sėkmingai", apačioje registruotį prisijungusių dalyvių sąraše rodo kaip prisijungusį, bet pačiam puslapyje viskas kaip neprisijungus, todėl negalima pasiekti nei savo nustatymų, nei atsidaryti daugumos temų, nes jos prieinamos tik registruotiem dalyviam, tame tarpe ir administratorių kontaktų, kad pamėgint spręst problemą. Kas čia galėjo atsitikti? Ir ar įmanoma kažką padaryti nesiregistruojant antrą kartą kitu vardu ir kontaktuojant su to forumo tvarkdariais?
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė