Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Šalia žūklės...
 #300781   Absolutely
 26 Rgp 2011 09:53
Arvidys rašė:Turbut blogai paklausiau :lol: Nemanau, kad as ji nesiosiuos i paskaitas, nu gal kartais, tiesiog seip reik nesiojamo kompo, kad turet bendrike visom reikmem...
jaigu neshiosi tik kartais geriau pasiimt 13,4 cia turbut maziausias ekranas kuri reiketu pasirinkt ... draugai keikiojasi del tu maziliu ir jau pakeite... nes ineta gaudo silpnai,sistema tormozina ziaurei

http://www.nshop.lt/goods/cat,355/Nesio ... piuteriai/ -nemazas pasirinkimas , yra is ko rinktis
 #300882   Absolutely
 27 Rgp 2011 00:49
Skridžas rašė:Tokia problema pas mane.
mėlina langa išmeta
is mano patirties tai 90% sugedo operativioji atmintis ! cia pirmas dalikas i kuria reike atkreip demesi,
ir patikrint lengva (ipac jaigu ten dvi plokshteles-isjunges kompa,viena istrauki ijungi, kashkiek laiko palandzioji kompe... paskui kita- daznai buna kad su bloga plokstele(operativke) net nenori jungtis... ir taip labai labai daznai buna
o te meistrai , nu blin meistrai... su mano pirmu kompu taip buvo -jieskojo ta problemma taip ir nerado kokius 6 menesius kol pats info neradau- juodai stume dura ,windowsa perrashinedavo kelis kartus, net sake tipo elektra pas mane bloga...net "upsa" ikisho, tipo pas ju,kai tikrina viskas gerai dirba... taip ir perkrovinejau pirma kas valanda,kas pusvalandi paskui dazniau...
 #300886   p.arturas
 27 Rgp 2011 03:28
klausimas
kas per briedas?
vienas ir tas pats tinklapis namie ir darbe atsidaro skirtingai?
konkreciau tai mokyklos tinklapis, kai atidarau darbe tituliniame rodo pirmoku sarasus o kai atidarau namie nerodo, nors visa kita taip pat.
briedas kazkoks.
 #300890   Ignelis
 27 Rgp 2011 04:39
Absolutely rašė:
Skridžas rašė:Tokia problema pas mane.
mėlina langa išmeta
esu mates ta langa koki 50x, tiek savo 5iuose turetuose pc, tiek pas kaimynus draugus ir pazystamus. Problema ishspresdavau, windows perrasymu ir disko defragmentavimo pagalba. ramas jei nudvesia "vilkimo" tiesiog nebegauni, cia manau su hardo mirusiais tashkais problema(kuriu su metais vis daugiau atsiranda) tad disko defragmentavimas, juos padeda ten kur ju nebereikia. bet retai buna kad tos melynos lenteles lenda ir del kitokiu priezasciu.., pvz net proco ar vaizdo plokshtes kaitimas :roll: su laptopais neisivaizduoju kaip tai spresti, bet kazhkada pirma stacionaru kai turejau, tai papildomais ventiliatoreis aplipdes buvau, uzhe kaip F16 :lol:

Absolutely, kogero tie meistrai bandydami rasti gedima, tave ir apkrove bereikalingu stuff'u... :?
 #306882   Sokratas
 23 Rgs 2011 09:16
Skambina iš firmos, siųlo Zebra šviesolaidis internetas + Gala televizija su 80 kanalų 39 lt per mėnesį, sutartis 2-iems metams?

Kausiu žinančių, turbūt vertas dėmesio pasiųlymas, tuo labiau, kad dabar naudoju vietinės reikšmės firmos internetą + kabelinę televiziją su 30 kanalų ir moku 41 lt.......
 #306887   Vegys
 23 Rgs 2011 09:28
Bobi, niekas tau nepatars. Tik pats gali sau atsakyt verta ar neverta. 80 kanalų (pvz 10 prancūzų, 10 italų, ir tt :-D ) gali būt prasčiau nei kad dabar turi. Turi žiūrėt kokius kanalus siūlo.
Dėl interneto vėlgi, ar tau tinka dabartinis greitis ar ne. Jei tinka, reiškiasi didelio privalumo irgi nėra. Čia vėl pats turi spręst :)
2 lt / mėn esmės nesudaro.
 #306920   Sokratas
 23 Rgs 2011 10:47
Sakai, niekas nepatas, o jau suskaičiuoju, tik po tavo ir Bratkos parašymų, net 4 patarimus :)

Tokių nuomonių man ir reikia.
 #306935   vava
 23 Rgs 2011 11:49
naudojuos gala metus. internetas tenkina, teliko kanaluose man asmeniskai truko kasio, formules ir rusu zvejybines laidos, bet , kai atsirado internete kanalas Viasat sport baltic, kuri gali ziuret nemokamai, tai nematyciau reikalo keist paslaugos tiekeja.
Tik vienas niuansas - moku apie 60lt. Pasinaudojau kazkokia akcija tuo metu buvusia.
Tu pakalbink juos, gal suras kur nors stalciuje pasiulyma slapta su geresnem salygom.
Arba pabandyk pasantazuot dabartini paslaugos tiekeja, kad iseini. Zinok, jie irgi staciuose turi visokiu neafisuojamu variantu. Nes, kai issiuntinejau dviem kontorom (internetui ir kabelinei) prasymus, kad nutrauktu sutarti, pradejo skambinet ir bandyt pagaut nuvaziuojanti traukini..
 #306972   Sokratas
 23 Rgs 2011 13:11
čia jau faktas kad tik taip reik elgtis, o ne kitaip, jei nopri mažiau mokėt :)
 #307006   savas
 23 Rgs 2011 20:18
Maniski telefonini interneta pakeite i sviesolaidini - greitis gerokai padidejo, nors planas liko tas pats ir moket reik ta pati. Galos neuzsisakiau (man ir tu paprastu kanalu per daug). Pakeite nemokamai, nors ir kabeli naujai isvedziot reikejo (nuosavas namas), pajunge... Gala, sake, galesiu pasijungt ant to pacio, kada panorejes.
 #307015   Sokratas
 23 Rgs 2011 20:33
Kažkodėl , Vava, brangokai moki, jei jie sambinėja ir siųlo tą viską už 39 lt
Man dar sakė, jei norėsi dar antrą kompą jungt, prisidės 3 lt už kažkokį ten modemą...
 #307028   p.arturas
 23 Rgs 2011 21:51
vava rašė:naudojuos gala metus. internetas tenkina, teliko kanaluose man asmeniskai truko kasio, formules ir rusu zvejybines laidos, bet , kai atsirado internete kanalas Viasat sport baltic, kuri gali ziuret nemokamai, tai nematyciau reikalo keist paslaugos tiekeja.
Tik vienas niuansas - moku apie 60lt. Pasinaudojau kazkokia akcija tuo metu buvusia.
Tu pakalbink juos, gal suras kur nors stalciuje pasiulyma slapta su geresnem salygom.
Arba pabandyk pasantazuot dabartini paslaugos tiekeja, kad iseini. Zinok, jie irgi staciuose turi visokiu neafisuojamu variantu. Nes, kai issiuntinejau dviem kontorom (internetui ir kabelinei) prasymus, kad nutrauktu sutarti, pradejo skambinet ir bandyt pagaut nuvaziuojanti traukini..
negavai laisko, kad kaina pakilo?
as gavau :?
 #307034   vava
 23 Rgs 2011 22:45
bobis rašė:Kažkodėl , Vava, brangokai moki, jei jie sambinėja ir siųlo tą viską už 39 lt
Man dar sakė, jei norėsi dar antrą kompą jungt, prisidės 3 lt už kažkokį ten modemą...
as dabar jau nepamenu, kiek buvo pradzioj sudereta. Parasiau, kiek mazdaug moku dabar,nes prisideda mokesciai uz papildomus kanalus, mat ju seimoje labai reikia, atsiranda norinciu zaidimus pazaist....
beje, yra wirelesas, tad ir dabar lovoj laptiapa maigau. ir dar dave kazkoki prietaisa, kuris leis matyt kanalus, kai ten kazkas pasikeis ir normaliai teliko nebeis matyt....
 #307035   vava
 23 Rgs 2011 22:46
p.arturas rašė:
vava rašė:naudojuos gala metus. internetas tenkina, teliko kanaluose man asmeniskai truko kasio, formules ir rusu zvejybines laidos, bet , kai atsirado internete kanalas Viasat sport baltic, kuri gali ziuret nemokamai, tai nematyciau reikalo keist paslaugos tiekeja.
Tik vienas niuansas - moku apie 60lt. Pasinaudojau kazkokia akcija tuo metu buvusia.
Tu pakalbink juos, gal suras kur nors stalciuje pasiulyma slapta su geresnem salygom.
Arba pabandyk pasantazuot dabartini paslaugos tiekeja, kad iseini. Zinok, jie irgi staciuose turi visokiu neafisuojamu variantu. Nes, kai issiuntinejau dviem kontorom (internetui ir kabelinei) prasymus, kad nutrauktu sutarti, pradejo skambinet ir bandyt pagaut nuvaziuojanti traukini..
negavai laisko, kad kaina pakilo?
as gavau :?
visi gavom :)
 #308234   Absolutely
 29 Rgs 2011 15:58
savas rašė:Maniski telefonini interneta pakeite i sviesolaidini
jie ,man rodos ,daba visi sviesolaidines, dabar greitis priklauso nuo tuo kiek kompu pajungta prie tavo raijono serverio
kai pajungiau tai buvau vienas is pirmiausiu o greitis buvo kaip zaibas, daba biski sulietejo bet vistik patenkintas
 #310893   MindKiller
 11 Spa 2011 16:01
Sveiki, taigi iskilo tokia problema. turiu laptopa, jame yra toks migtukas kuriuo ijungiamas wifi. Problema tame, jei yjungi kompiutery, pries tai nustates ta mygtuka ant on, viskas tvarkoj, wifi veiki, bet jei tik isjungi ir bandai vel yjunkt, nieko neyvyksta. Yjungt ymanoma, tik vel pastecius mygtuka ant on ir perkrovus pc. Kame cia reples, dar niekad nera taip nutike. Bandziau perrasyt driverius, bet nepadejo. wifi adapteris intel (R) WiFi link 1000bgn. Gal kam teko kada su tokia problema susidurt? ar turit kokiu minciu kaip pasalint sia beda? Iskart dekoju.
 #315831   Skumbrotas
 02 Lap 2011 10:19
:-:help! Kaip išspręst tokią problemą - įsivedžiau Gala TV, tad kompo maršrutizatorius atsidūrė prie teliko, teko pereit prie belaidžio, BET - signalą ima tik toj patalpoj, kur stovi maršrutizatorius, pernešus į kitą kambarį jau nebepagauna :evil: Gal ką įmanoma padaryti, nes tas beryšis turėtu gerai dirbti berods 30m spinduliu :roll: :ruko
 #315837   vava
 02 Lap 2011 10:47
pas mane dirba visam bute be problemu. gal tu i Gala kreipkis
 #315847   audrutis
 02 Lap 2011 10:54
Na pas mane nuejus i pati atokiausia buto kampa irgi gaudo kiek prasciau, bebuna berods 1-2 rysio padalos. Kai dar turejau senesni marsrutizatoriu kartais tam atokiausiam kamputi isvis nepagaudavo, bet tada laptopa biski kitaip padedavau ir jau gaudydavo. Taigi Gala gali ir nepadet, nes pas tave Skumbrotai itariu erdves tikrai daug didesnes nei pas mane bute :roll:

Idomu ar nuo paties laptopo kazkiek priklauso sis reikalas, t.y. signalo gaudymas :roll:
 #315850   Skumbrotas
 02 Lap 2011 11:04
Reiks pasimatuot, bet vizualiai greitis geras, vartosi puslapiai normaliai. :roll:
Erdvės ne perdidžiausios, dvi sienos, mediniai laiptai, tiesia linija kokie 6m viso gal tik.
Loptopo įtaka nepričiom, nes buvo dukra parvažiavus, jos gan naujas aparatas, bet irgi su ryšiu lygiai tas pat.
 #315853   hamis
 02 Lap 2011 11:18
cia greiciausiai per silpnas wejerleso modemas. kokia stovi antena modeme? jei standartine greiciausiai, kad per silpna, nes ji buna 3decibelu. jei antenos keiciasi tai siulyciau pakeisti i kokiu 5-7 decibelu antena. arba pakeisti pati modema. kitas variantas pigesnis, tai nupirkti nesiojamam kompui wajerlesio adapteriuka kuris priima signala is jusu modemo.
 #315855   audrutis
 02 Lap 2011 11:20
Jo, 6 metrai tikrai nedaug. Pas mane toj vietoj kur kartais prasciau ima virs 10 metru tikrai yra. Teks tau Skumbrotai skambint legendiniu 1817 numeriu :) Abejoju, ar ten sedintys proto galiunai tau pades, bet bent jau taip prisikviesi kazka protingesnio is tos biurokratines kontoreles :)
 #315857   Skumbrotas
 02 Lap 2011 11:31
hamis rašė:cia greiciausiai per silpnas wejerleso modemas. kokia stovi antena modeme? jei standartine greiciausiai, kad per silpna, nes ji buna 3decibelu. jei antenos keiciasi tai siulyciau pakeisti i kokiu 5-7 decibelu antena. arba pakeisti pati modema. kitas variantas pigesnis, tai nupirkti nesiojamam kompui wajerlesio adapteriuka kuris priima signala is jusu modemo.
Kokia antena velniai žino, modemas buvo nemokamam įrangos komplekte kurį gavau pasirašęs sutartį dėl Galos. Antena nelabai keičiama, bet dar reiks atidžiau pažiūrėti. Adapterį nusipirkau, nes pas mane loptopas senas buvo ir be integruoto wajerleso.
 #315861   hamis
 02 Lap 2011 11:57
tada pirkti stipresni adapteriuka. yra ju pirkti taip pat su keiciamos antenomis. 5decibelu turetu uztekti po visa nama marsiruoti. kainuoja apie 60-70lt toks kaip fleshas tik su antena atrodo :)
nenorint tampytis tokio galima pirkti usb praeilgintuva ir pasistatyti kazkur. nors realiai ta antenyte netrukdo, apie koki 15cm ilgio.
 #315866   Skumbrotas
 02 Lap 2011 12:24
Reiks taip ir padaryt.
Blin, Teo taupo - duoda maišą su visokiausiais laidais ir pribombasais, instrukciją ir junkis pats, jokio meistro nereik tipo, o kad gali išlysti visokių nesamoningų problemų tai jau klijento problemos :evil:
 #315876   Antas
 02 Lap 2011 13:36
dar buna toks dalykas - erdviniai trukdymai, jei pats aparatas pasleptas uz spintos ir t.t., tai jo ir siuntimas blogesnis. geriau isbandyk modema bevieli perstatyti ir ziurek kas keiciasi. arba jei turi pasoneje susimananti IT pasikviesk - patarts, arba jei kas is pazistamu turi - pasikeisk keliom dienom.
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 19
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė